vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

172 επισκέπτες, 8 χρήστες
joki, gfilip, lionor, Sergios, camber, dvelev, antre, nuts

Tilemahos v2 clone

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1290 στις: Μαρτίου 25, 2016, 09:25 »
καλημέρα
στον phenomenon lite  θα έχεις πιο σφιχτή τζούρα από τον τηλέμαχο
δεν λέω πως δεν σφίγγει και ο τηλέμαχος αλλα στον φαίνω που έχω εγώ είναι αδύνατον να κανεις πνευμονική ούτε καν σφιχτή πνευμονική και κάνει μονο για τσιγαρισιες ψιλό αεράτες
είτε στην μια είτε στις τρεις τρύπες πάλι σφιχτός είναι

Αποσυνδεδεμένος arisagras

  • **
  • 198
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1291 στις: Μαρτίου 25, 2016, 09:35 »
γιωργη εσυ περιμενα να απαντησεις, :thumpup:τον ειδα που σου ηρθε,δεν την γλυτωνω την παντοφλα :fight_fryingpan:

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1292 στις: Μαρτίου 25, 2016, 09:54 »
Αρη σου απάντησα άμεσα δεν το ειδες ? οπωσ αναφέρει και ο Κώστας είναι ποιο σφιχτός απο των Μάχο και δεν μπορεί να γίνει ποιο αερατοσ μονο αν επέμβεις απο μονο σου σε μεγάλωμα στισ τρύπες εισαγωγής αέρα ..  αν ζητάς   σφιχτη και γευστική τζουρα με βελούδινο ατμό μια χαρά μου τα έδωσε απλόχερα και ο Μαχοσ αλλά και ο φαινόμενο για εμένα είναι τρομερό  μο

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος arisagras

  • **
  • 198
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1293 στις: Μαρτίου 25, 2016, 10:29 »
το ειδα ευχαριστω και τους δυο,και καπου ειδα και ενα κουπονι για fast tech παω να βαλω καλαθι :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Αsimos

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1294 στις: Μαρτίου 25, 2016, 11:24 »
Asimos και για διαρροές είναι αλλά και για μόνωση  για Σκέψου να πατηση   το husing στη βαση να δεισ τι θα γίνει χωρίς το Όρινκ Μπουρλότοοοοοο που ελεγε και η  Νοταρά  




συμφωνων μαζι σου αλλα αυτο διασφαλιζετε με τα σπειρωματα πιο πανω,αρα δεν μπορει να γινει επαφη εκτος αν στραβοπιασεις τα σπειρωματα.....που και αυτο να συμβει πρεπει να σφιξεις με καβουρες για να πατησει η βαση με τοσες σπειρες που εχει....η πενσα δεν ειναι αρκετη. :laugh1: :wall:
γενικος κανονας ειναι οτι τα μονωτικα ειναι πιο σκληρα υλικα και δεν εχουν την αναγκη να εχουν σχημα o-ring γιατι δεν κανουν στεγανοποιηση το αντιθετο μαλιστα πολλες φορες λειτουργουν σαν αποστατες ωστε να ειναι σταθερες οι αποστασεις πραγμα που δεν μπορει να συμβει με λαστιχακια.......συνηθως οι κατασκευαστες αποφευγουν (και πολυ καλα κανουν) να χρησιμοποιουν εξαρτηματα που κανουν δυο δουλειες μαζι,αν ομως ειναι ελληνες ποτε δεν ξερεις :laugh1: :laugh1: :laugh1: αυτη η πολυπλοκοτητα ειναι που μας κανει να ξεχωριζουμε απο αλλους λαους και που κανεις δεν καταλαβενει.......μερικες φορες ομως τα πολυπλοκα πραγματα οδηγουν ευκολα στην μα... ;)ια  :bye:

Αποσυνδεδεμένος FML

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1295 στις: Μαρτίου 25, 2016, 16:46 »
Όποιος μπορεί ας (ξανα)γράψει πόση πρέπει να είναι η διάμετρος
στην κεντρική τρύπα εισαγωγής αέρα και πόσο το μήκος στο
άνοιγμα των αυλακιών στην Plus έκδοση. Σε περίπτωση που
αποδειχθεί πως και ο δικός μου δεν είναι ο Plus έχει κανείς
εμπειρία σε αυτήν την περίπτωση από Fast Tech; Παίζει να
τον αλλάξουν η ζόρικο; Τι τρέχει τελικά, έχει η Fast Tech
V2 Plus κομμάτια ή όλα είναι V2 σκέτο;

Ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1296 στις: Μαρτίου 25, 2016, 16:56 »

O V2 έχει κανάλια για την εισαγωγή υγρού με άνοιγμα 3 mm και οπή αέρα κάτω από την αντίσταση 2.5 mm

Ο V2 plus έχει κανάλια για την εισαγωγή υγρού με άνοιγμα 4 mm και οπή αέρα κάτω από την αντίσταση 2 mm

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1297 στις: Μαρτίου 25, 2016, 17:07 »
Έχω και τους 2 από FT και ο Plus είναι τσεκαρισμένα αυτό που λέει (τουλάχιστον αυτός που έστειλαν σε εμένα).

Αποσυνδεδεμένος tzifos_f1

  • ***
  • 874
  • Φύλο: Άντρας
  • ζωή ποδήλατο
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1298 στις: Μαρτίου 25, 2016, 17:26 »
Όποιος μπορεί ας (ξανα)γράψει πόση πρέπει να είναι η διάμετρος
στην κεντρική τρύπα εισαγωγής αέρα και πόσο το μήκος στο
άνοιγμα των αυλακιών στην Plus έκδοση. Σε περίπτωση που
αποδειχθεί πως και ο δικός μου δεν είναι ο Plus έχει κανείς
εμπειρία σε αυτήν την περίπτωση από Fast Tech; Παίζει να
τον αλλάξουν η ζόρικο; Τι τρέχει τελικά, έχει η Fast Tech
V2 Plus κομμάτια ή όλα είναι V2 σκέτο;

Ευχαριστώ.
Βάλε 2 καλές φωτογραφίες από τον κλώνο σου από τα κανάλια τροφοδοσίας και από την εξοδο του αέρα κάτω από την αντίσταση και θα σου πουν τα παιδιά. Έτσι εκαναν και με μένα 2-3 σελίδες πιο πίσω. Από FT και ο δικός μου και είναι ο plus (αυτό που παράγγειλα, δηλαδή).

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1299 στις: Μαρτίου 25, 2016, 17:46 »
FML o  V2 έχει 2.5 mm στη εισαγωγή αέρα και στα κανάλια εισαγωγής υγρού  U 3mm ο V2 plus έχει 2 mm στην  εισαγωγή αέρα και στα κανάλια εισαγωγής υγρού   U 4 mm ..απο φαστεκ έχω πάρει των V2  και σε φιλο είχα φέρει των  V2plus και ηταν με τισ διάστασης που αναφέρω ποιο πανω

δεσ εδώ  τισ διαφορές στα 2 husing αριστερά ο V2  δεξια V2 plus 

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος FML

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1300 στις: Μαρτίου 25, 2016, 18:52 »
Ευχαριστώ όλους που μετά τους μπακαλιάρους αντί να κοιμόσαστε, προθυμοποιηθήκατε να βοηθήσετε. :laugh_wave:

O V2 έχει κανάλια για την εισαγωγή υγρού με άνοιγμα 3 mm και οπή αέρα κάτω από την αντίσταση 2.5 mm

Ο V2 plus έχει κανάλια για την εισαγωγή υγρού με άνοιγμα 4 mm
και οπή αέρα κάτω από την αντίσταση 2 mm
Αυτό από μόνο του ήταν αρκετό. Γύρισα ανάποδα-ξεβίδωσα-μέτρησα στα μπαμ, όλα comple, ουφφφ...

Αποσυνδεδεμένος Denpolypataw

  • **
  • 140
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1301 στις: Μαρτίου 25, 2016, 19:46 »
μαγαζι στην Σαλονικα που να πουλα κλωνους η original μαχο V2;;;

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1302 στις: Μαρτίου 25, 2016, 20:20 »
παιδες ετοιμαζομαι να παραγγειλω τον κλωνο απο φτ και ηθελα τα φωτα απο καποιον που τους εχει δοκιμασει και τους 2.εγω ειμαι της πνευμονικης γενικοτερα και τους σφιχτους δεν τους μπορω.εσεις ποιον θα προτεινατε? V2 ή V2 plus?

Αποσυνδεδεμένος Alexis7

  • ***
  • 708
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1303 στις: Μαρτίου 25, 2016, 21:14 »
Ρε παιδια για πειτε τη γνωμη σας γιατι θα τρελαθω.Εχει δοκιμασει κανεις vcc cotton στον τηλεμαχο;Αγορασα πριν μια βδομαδα,δοκιμασα και ειναι χαλια.Κανω λαθος η ειναι ιδεα μου;Κλαιω τα euro μου.Και προς θεου δε λεω οτι δεν ειναι καλο απλα δεν εχω γευση.Μη παρεξηγηθω.

Αποσυνδεδεμένος iliasy

  • **
  • 290
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1304 στις: Μαρτίου 25, 2016, 21:21 »
 8)Φιλε Αλεξη Καλησπέρα και Χρόνια πολλά!!!
Το vcc προσωπικά το χρησιμοποιώ μόνο σε ντριπερ !!!
Έχει τα θέματακια  του σε τανκατους ..εάν έχεις χρησιμοποίησε gdo ή cotton bacon !!!θα μείνεις ικανοποιημένος  :yes:


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 190657 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1151950 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11208 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345807 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147451 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8181 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209093 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545419 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33027 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52663 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600649 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361124 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed