vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

152 επισκέπτες, 1 χρήστης
Tem

Twitter

Smok TFV4

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok TFV4
« Απάντηση #45 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2015, 11:02 »

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok TFV4
« Απάντηση #46 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2015, 11:24 »
Μπράβο φίλε Doubt, φαίνεται ότι άρχισαν επιτέλους να κυκλοφορούν κάποια ανταλλακτικά o-rings.  :thumpup:

Αυτό όμως είναι το λευκό σιλικονούχο o-ring της βάσης του TFV4, το πιθανότερο είναι ότι δεν μπορεί να λύσει το πρόβλημα του φίλου davarisx. Του λείπει το μαύρο o-ring του επάνω μέρους που είναι φτιαγμένο διαφορετικά. Επίσης, έχω την εντύπωση ότι μπορεί να είναι "συμβατά" και όχι τα αυθεντικά, αυτό το Economical for TFV4 tank με προβληματίζει λιγουλάκι.  :hmmm:


Φίλε davarisx, εννοείται ότι έχεις απόλυτο δίκιο, και καλά θα κάνεις να ανοίξεις case στο paypal. Το πιθανότερο είναι ότι θα αναγκαστούν στο τέλος να σου στείλουν έναν άλλο καινούριο TFV4, εκτός εάν έχει κυκλοφορήσει στο μεταξύ σετάκι με τα ανταλλακτικά o-rings.  :)

Αποσυνδεδεμένος davarisx

  • **
  • 293
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok TFV4
« Απάντηση #47 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2015, 18:42 »
Xαμενος ο Κινεζος σημερα.
Του εστειλα οτι αν μεσα σε 24 ωρες δεν μου δωθει οριστικη λυση στο προβλημα ανοιγω υποθεση στο Paypal.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Τελικα (αν και 1η φορα) ευκολο ηταν.
Ανοιξα case στο Paypal και αναμενω τις εξελιξεις.


Σε οτι αφορα τον ατμοποιητη με την 4πλη κεφαλη που τον εχω τωρα φυσαει.στα 100watt το istick και μεσα σε 8 ωρες στην δουλεια οι 2 samsung 25R κρεμανε :)) :)) :)) :))
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 09, 2015, 16:58 από davarisx »

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok TFV4
« Απάντηση #48 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2015, 18:09 »
Εγώ ξεκίνησα στον Χιονόλυκο και τον TFV4 με τις Sony VTC5 (εννοείται γνήσιες), φίλε davarisx, οι οποίες φαίνεται ότι μου δίνουν γύρω στα 10ml αυτονομία, στα 90W-100W και την τριπλή κεφαλή των 0,2Ω. Σαν δεύτερο ζευγάρι όμως, είπα να δώσω μια ευκαιρία στις ολόφρεσκες LG HG2 των 3000mAh. Τις αγόρασα χτες από το CrazyVaper και σήμερα τις φόρτισα για πρώτη φορά και τις έβαλα στον Χιονόλυκο μόλις άδειασαν οι Sony.





Ουάου. Πολύ εντυπωσιακό ξεκίνημα έκαναν!  :thumpup: Έχω ατμίσει μέχρι στιγμής ακριβώς 5ml στα 90W, και ο Χιονόλυκος τις δείχνει ακόμα πάνω από 80% φόρτιση!  :o




Είμαι φοβερά περίεργος να δω μέχρι το βράδυ πόσα ml θα βγάλουν οι LG στα 90W.




Κατά τα λοιπά, ανέβηκε ένα ωραίο βιντεάκι, όπου ο τύπος μας δείχνει όλες τις νέες κεφαλές για τον TFV4. Πρώτα η περίφημη εξαπλή κεφαλή με Kanthal των 0,4Ω, η TF-S6. Είναι ολόιδια κατασκευαστικά με την τριπλή των 0,2Ω, μόνο που τώρα έχουμε τρεις διπλές αντιστάσεις σε τρεις διαφορετικούς σωλήνες.





Μετά η πολλά υποσχόμενη TF-T2, με σύρμα Kanthal στο 1,5Ω που παίζει μέχρι 45W. Εδώ έχουμε δύο κάθετες αντιστάσεις σε δύο διαφορετικούς σωλήνες. Βγαίνει σε δύο εκδόσεις (αεράτη και μη), και φαίνεται η μόνη τους διαφορά να είναι οι δύο τρύπες για έξτρα παροχή αέρα στην αεράτη έκδοση.




Να πούμε επίσης ότι όλες οι TC κεφαλές του TFV4 για μοντάκια με έλεγχο θερμοκρασίας, τόσο αυτές με σύρμα Ni-200 όσο και αυτές από τιτάνιο, είναι πανομοιότυπες κατασκευαστικά με αυτές του 1,5Ω με Kanthal, δηλαδή δύο αντιστάσεις σε δύο ξεχωριστούς σωλήνες.


Τέλος, μετράει την διπλή επισκευάσιμη κεφαλή με το έτοιμο στήσιμο στα 0,25Ω και φαίνεται η Smok να είναι αυτή τη φορά right on target, μια και ο τύπος την μετράει στα 0,24Ω. Ποπό, τι όμορφο οργανάκι είναι αυτό βρε παιδιά;  :_love_heart:





[youtube]Z8yuPaaA2iM[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος meyas1987

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok TFV4
« Απάντηση #49 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2015, 11:16 »
Κουπονακι για τις κεφαλες σας.
TFV4COIL στην GB

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok TFV4
« Απάντηση #50 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2015, 02:08 »
Επιτέλους, ανέβηκαν στο fasttech, σχεδόν όλα τα καλούδια για τον TFV4, δηλαδή οι νέες κεφαλές. Και όπως πάντα, μακράν στις καλύτερες τιμές.  :)

Πρώτα η απίστευτη εξαπλή κεφαλή στα 0.4Ω σε ένα τεμάχιο μόνο. Στα 4 ευρώ περίπου τιμή. Θα είναι διαθέσιμη σε πέντε μέρες. Εννοείται ότι παράγγειλα επιτόπου μία για δοκιμή.  :thumpup:

Υπάρχει και η συσκευασία των πέντε τεμαχίων στα 18 ευρώ περίπου.

Ενώ για άμεση παραγγελία ανέβηκε και η πολλά υποσχόμενη διπλή κεφαλή στο 1.5Ω. Και αυτή στο ένα τεμάχιο μόνο. Μόλις στα 3,5 ευρώ τιμή. Παράγγειλα φυσικά μία και από αυτήν.  ;)

Υπάρχει επίσης και η αεράτη έκδοση στα 1.5Ω στην ίδια τιμή, καθώς και οι συσκευασίες των πέντε τεμαχίων και για τις δύο στα 17 ευρώ. Σούπερ!

Τέλος, ανέβηκε για προπαραγγελία και η διπλή επισκευάσιμη κεφαλή με τις έτοιμες αντιστάσεις στα 0.25Ω στα 6 ευρώ τιμή μόλις. Ενώ την δική μου διπλή επισκευάσιμη την αγόρασα από το 3fvape στα 9 ευρώ.

Αποσυνδεδεμένος mindtrapper

  • ****
  • 1374
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok TFV4
« Απάντηση #51 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2015, 18:45 »
Έκανε review και ο Ρένος για να να αναρωτηθεί που πάμε και γιατί και και και. Τελικά υπάρχουν τύποι που καπνίζουν ηλεκτρονικό τσιγάρο και τύποι που ατμίζουν. Αναρωτιέμαι γιατί κάνει review πλέον προϊόντα που δεν τον αφορούν αυτόν ή τον καινούργιο ατμιστή και αφού το κάνει γιατί αναλώνεται σε κήρυγμα και δεν λέει απλά: παιδιά, όχι για καινούργιους στο σπορ, μόνο για έμπειρους. Τέλος. Έκανε review μόνο με την επισκευάσιμη κεφαλή γιατί με οτιδήποτε δεν είναι τσιγαρίσια στα 15w max βήχει (αλήθεια, ψέματα δεν ξέρω). Αφού δεν το έχεις Ρένο, άσε κανέναν άλλο να αναλάβει τα προϊόντα του "μη καθημερινού ατμίσματος" όπως λες και εσύ. Δικό σου κανάλι είναι και όλα τα λέω φιλικά και εσύ μπορείς να λες ότι θες, δεν απαγορεύεται φυσικά, αλλά έχεις κουράσει. Εγώ προσωπικά είμαι πολύ κοντά στο un-subscribe, έχει και καιρό που τα βίντεο σου δεν μου λένε τίποτα.

Αποσυνδεδεμένος ExMortus

  • **
  • 395
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok TFV4
« Απάντηση #52 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2015, 19:15 »
Πραγματικά, έχει κουράσει αφάνταστα. Το καταλαβαίνω ότι θέλει να προφυλάξει τους νέους ατμιστές από την καινούργια μόδα των ψηλών Watt, αλλά έχει φτάσει στο σημείο να κάνει κύρηγμα. Ο PBusardo δηλαδή γιατί δεν πρήζει μπάλες; Ατμίζει σε χαμηλά Watt, τσιγαρίσιες τζούρες και το μόνο που τον έχω ακούσει να λέει είναι "Με μικρή τρύπα αέρα πλησιάζει τον τρόπο ατμισματος που μου αρέσει, αλλά μια χαρά δουλεύει και με πνευμονικές".


Για μένα απλά έχει χάσει την αξιοπιστία του. Ότι δεν ταιριάζει στον τρόπο ατμίσματος του απλά το θάβει. Σ' έπιασε το λαιμουδάκι σου στα 20W; Άστο αγορίνα μου, κάνε review κανένα υγρό και ατμοποιητές που δουλεύουν σε χαμηλά Watt.

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok TFV4
« Απάντηση #53 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2015, 18:30 »
Συμφωνώ μαζί σας, αλλά από την άλλη πλευρά, προσπαθώντας να ερμηνεύσω τη στάση του, θεωρώ ότι έχει μείνει με τα "σαγόνια κατεβασμένα" από το τσουνάμι του subohm στους εργοστασιακούς ατμοποιητές τους τελευταίους 8-9 μήνες. Όπως και πολλοί άλλοι (και πολύ έμπειροι) ατμιστές, απλά δεν περίμενε ότι θα έβρισκε μπροστά του έναν τόσο ζόρικο εργοστασιακό ατμοποιητή, τόσο σύντομα.

Θυμηθείτε πού ακριβώς βρισκόμαστε μόλις εννέα μήνες πριν, όταν πρωτοκυκλοφόρησε η πρώτη Ατλαντίδα. Θυμηθείτε τα σχόλια που διαβάζαμε τότε: "Επικίνδυνη, στα όρια του βραχυκυκλώματος, χτύπημα του θανάτου" κτλ. Και σκεφτείτε πού ακριβώς βρισκόμαστε τώρα, που η πρώτη Ατλαντίδα θυμίζει βουλωμένο Kayfun μπροστά στον TFV4!  :))

Αποσυνδεδεμένος alexS3

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok TFV4
« Απάντηση #54 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2015, 19:15 »
Συμφωνω με ολους σας.


Σπαστικος πολυ στα review με τους subohm και ειδικα σε αυτο. :wall:

Διόρθωση γραμματοσειράς



« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 17, 2015, 19:19 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok TFV4
« Απάντηση #55 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2015, 23:49 »
Έχω βάλει από χτες την τετραπλή κεφαλή των 0.15Ω στον TFV4. Επειδή ήθελα να την συγκρίνω με την τριπλή των 0.2Ω, χρησιμοποίησα το ίδιο ακριβώς υγρό. Άρωμα το Druiden της Atmorama, αραιωμένο κατά 10% για να δίνει φουλ γεύση, σε βάσεις 100%VG της Umami, 20άρα και μηδενική σε αναλογία περίπου 1:7 για να δώσει 3mg νικοτίνη.

Την έστρωσα υποδειγματικά, ξεκινώντας από τα 50W για τις πρώτες 10 τζούρες, και μετά στα 60W για 1-2ml, στα οποία η τετραπλή των 0.15Ω μου έβγαλε κάτι σαν "βαμβακίλα", που εξαφανίστηκε μετά από λίγο. Μετα στα 70W για ακόμα 1-2ml, μετά στα 80W, και λίγο πριν πάω για ύπνο χτες την ανέβασα στα 90W. Η γεύση του υγρού βελτιωνόταν συνεχώς, στοιχείο που δείχνει πόσο σημαντικό είναι το στρώσιμο σε αυτές τις κεφαλές.

Σήμερα όταν ξύπνησα και την ξεκίνησα από τα 90W, ένιωθα τη γεύση του υγρού ακόμα πιο πολύ βελτιωμένη. Από το μεσημέρι την έχω πια παρκάρει στα 100W, μέχρι πριν λίγο που την ανέβασα στα 110W, όπου νομίζω ότι η κεφαλή έδωσε τα ρέστα της στη γεύση του υγρού, προσθέτοντας κάτι σαν "γλυκύτητα" που δεν το ένιωθα στα 100W. Πάντως δεν φαίνεται να αντέχει πολύ δυνατές τζούρες πέρα από τα 2-2,5 δευτερόλεπτα διάρκεια, γιατί έχει την τάση να πάει τη γεύση του υγρού προς το καμμένο, έστω και λίγο. Αυτό μου το έκανε όμως κάποιες φορές και η τριπλή όταν την ζόριζα σε παρατεταμένη τζούρα.

Εντύπωση μου κάνει που ο Χιονόλυκος, την κατέβασε σταδιακά από τα 0.18Ω που την διάβαζε χτες, πρώτα στα 0.17Ω και σήμερα όλη μέρα την βλέπει σαν 0.16Ω.

Σαν γεύση του υγρού, τείνω να σχηματίσω την εντύπωση ότι η τετραπλή κεφαλή των 0.15Ω αποδίδει καλύτερα από την τριπλή των 0.2Ω, τουλάχιστον στο συγκεκριμένο υγρό. Σαν ντουμάνι όμως, μου φαίνεται ότι χάνει από την τριπλή κεφαλή των 0.2Ω, τα ντουμάνια της τετραπλής δεν είναι τόσο πυκνά όσο της τριπλής. Ακόμα και στα 110W που έχω τώρα την τετραπλή, έχω την αίσθηση ότι βγάζω λιγότερο ντουμάνι από ότι στα 90-100W με την τριπλή.

Αν θα έπρεπε να διαλέξω σαν σύνολο, η τετραπλή των 0.15Ω φαίνεται σαν να αποδίδει λίγο καλύτερα...  :)


Αποσυνδεδεμένος kwnstantinos10

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο τρόμος είναι εργαλείο κοινωνικής υγιεινής.~Λενιν
Απ: Smok TFV4
« Απάντηση #56 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2015, 00:14 »
Συμφωνώ με τα παλικάρια από πάνω, μας έχει ζαλίσει τα....ο Ρένος, μεγάλο κόμπλεξ για πράγματα που ούτε κατανοεί, ούτε έχει κάτσει να ασχοληθεί...άμα δεν γουστάρεις δεν υπάρχει λόγος να κάνεις την παρουσίαση ρε φίλε,μην την κάνεις για να θαψεις..

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok TFV4
« Απάντηση #57 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2015, 14:59 »
Ανέβηκαν στο fasttech και οι κεφαλές με σύρμα Ni-200 (αεράτες και νορμάλ) στα 0.12Ω, καθώς και αυτές με σύρμα τιτανίου στα 0.33Ω για τον TFV4. Τόσο στο ένα τεμάχιο μόνο, όσο και στη συσκευασία των πέντε τεμαχίων. Στα 4 ευρώ περίπου τιμή για το ένα τεμάχιο μόνο, και στα 17 ευρώ περίπου για τη συσκευασία των πέντε τεμαχίων.

Για να μην έχουμε παρατράγουδα και να προλάβουμε τυχόν παρεξηγήσεις, προσέξτε τι γράφει το fasttech κάτω δεξιά από τη φωτό στο Details.  ;)

 
  • Please note: The security code sticker that is used to identify if the product is authentic from SmokTech was removed by FastTech in purpose.

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok TFV4
« Απάντηση #58 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2015, 11:06 »
Αυτό που συμβαίνει με τις κεφαλές του TFV4 ξεπερνά πια κάθε φαντασία, καθώς η Smok ανακοίνωσε ακόμα τρεις καινούριες κεφαλές,  :)) ανεβάζοντας τον συνολικό αριθμό των διαθέσιμων κεφαλών για τον TFV4 στις δεκατρείς!!!  :o

Να ευχηθώ στην Smok να τις εκατοστήσει;!  ;D

Ανακοινώθηκαν λοιπόν:
α.
Η TF-STC2 (Stainless Coil). Δηλαδή; Ατσάλινη αντίσταση;  :hmmm: Μυστήριο επικρατεί για τη νέα αυτή κεφαλή που θα είναι στα 0.5Ω. Πάντως στο συγκεκριμένο site, την κατατάσσουν στη "βαρβάτη" κατηγορία Cloud Chaser, μαζί με την τριπλή των 0.2Ω, την τετραπλή των 0.15Ω και την εξαπλή των 0.4Ω.

β. Η TF-CLP2, που είναι διπλή κεφαλή με σύρμα Clapton για να δίνει καλύτερη γεύση. Παρόλο που θα είναι στα 0.35Ω, την κατατάσσουν στη κατηγορία των "χαμηλών" βατ.  :hmmm: Δηλαδή θα παίζει σωστά με 30W-45W; Είδωμεν...

γ. Η TF-RCA, που θα είναι η επισκευάσιμη κεφαλή ειδικά για σύρματα Clapton. Με τέσσερις πόλους.


Σε αυτή τη "σούμα" μπορείτε να δείτε όλες τις διαθέσιμες κεφαλές για τον TFV4 κατηγοριοποιημένες. Από εδώ.


Cloud Chaser Series:
TFV4 Triple Coil (TF-T3): The new revolutionary triple coil design, never before seen until now. Be ready to experience the coils that will bring out the flavor out of any juice with a nice and rich smooth vape. Available in 0.2Ω
TFV
4 Quad Coil (TF-Q4):
The new Quad coil deisgn, That will provide you with a warm flavorful vape that will still be smooth and enjoyable. Available in 0.15Ω
TFV4 Sextuple Coil (TF-S6): The new six coil design with high vaporizing efficiency coming in a 0.4Ω that can handel 30W to 100W!
TFV4 Stainless Coil (TF-STC2): Available in 0.5Ω. More information coming soon!
 


 
 Temperature Control Series:
TFV4 Ni200 Standard Core(TF-N2): The patented Ni200 dual coil head with temperature sensing capability & no burnt tase. Avaiable in 0.12Ω
TFV4 Ni200 Air Core (TF-N2): The patented Nickel 200 dual coil head with temperature sensing capability & no burnt taste. Two holes placed within the coil will provide an airier draw. Available in 0.12Ω allowing you to vape at 400°F to 600°F.
TFV4 Titanium Standard Core (TF-Ti): The Patented titanium dual coil head with temperature sensing capability and no burnt taste. Available in 0.33Ω
 


 Low Wattage & Clapton Series:
TFV4 TF-T2 Standard Core: Higher resistance dual coil head that will allow the user to use a lower wattage for power efficiency as a cooler vapor. Available in 1.5Ω
TFV4 TF-T2 Air Core: Higher resistance dual coil hed that will allow the user to use a lower wattage for power efficiency as a cooler vaper with two extra airflow holes for an airer draw. Available in 1.5Ω
TFV4 Clapton Coil (TF-CLP2): Patented Clapton dual coil head for the large surface area to provide "in your face" flavor. Available in 0.35Ω
 


 

RBA Series:
TFV4 RBA Single Coil (TF-R1): The Rebuildable base atomizer for the ones who love to build their own coils or want to start building their own coils on the TFV4 in single coil mode. Available in 0.85Ω
TFV4 RBA Dual Coil (TF-R2): The Rebuildable base for those users who want to build dual coils in the TFV4 Tank to bring the vape to their personal preference. Available in 0.25Ω
TFV4 Rebuildable Clapton RBA Base (TF-RCA): This rebuildable base, compatible to be built with Clapton coil builds, features a four post single coil build.

Αποσυνδεδεμένος mindtrapper

  • ****
  • 1374
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smok TFV4
« Απάντηση #59 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2015, 16:38 »
Nice, και 4 post rba. Με την stainless αν παίζει καλά μέχρι 60w θα μπορούσα να έχω Temp control με το rdna sxk Clone που έχω. Τελικά παίζει να μου τα πάρει τα φράγκα η Smok, δεν τον αποφεύγω φαίνεται... :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1864 245971 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 03:26
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572016 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1848 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8006 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1121601 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 684 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 392 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326694 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8594 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297646 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827584 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511639 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios