vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

99 επισκέπτες, 6 χρήστες
manoslykos, tony1976, danys620, paiktaras, mfk, Tazz

Twitter

Υγρά ELiquid France

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #90 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2015, 12:10 »
Και μιας και τα υγρά ήδη έχουν αρχίσει να δοκιμάζονται, μπήκε και μια ψηφοφορία!

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #91 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2015, 14:40 »
 Supreme & Relax, ειδικά το supreme το έχω εξατμίσει τώρα τελευταία, σπασμένο κατά 20% απόλαυση!  :cigar:
πρέπει να είναι πολύ ενδιαφέρον αυτο το tabac KML, φέρτε βρε κανένα κατάστημα και κανένα απο την σειρά των καπνικών, πιστεύω αξίζουν! Έχουν και καλή τιμή!  ;)

το Chopin επίσης πολύ ωραίο αλλά με τα φρούτα ακόμα δεν τα έχω βρει για πάνω απο 20 τζούρες..

Αποσυνδεδεμένος ramon

  • **
  • 427
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #92 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2015, 14:44 »
TO ENJOY που ατμιζω τωρα ειναι πολυ ωραιο και απολαυστικο υγρο και ειδικα στον calix που τον χρησιμοποιω δινει φοβερη γευση και του εκανα και αραιωμα 30 0/0....

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #93 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2015, 16:51 »
Εγώ αυτό που έχω πάθει με το Relax είναι ανεκδιήγητο πάντως, το αγάπησα τόσο πολύ που κάθε φορά που ανοίγω το μπουκαλάκι του για να γεμίσω ατμοποιητή μου έρχεται να το πιω απευθείας για να μην το χαραμίσω να γίνει ατμός! Τρελή αγάπη μιλάμε, Οθέλος φάση. Να το κατεβάσω αμάσητο να με τρέχουν στα νοσοκομεία και να μου περάσουν ορό με Relax μέσα, πιο ενδοφλέβια αναζήτηση του αρώματος του δεν υπάρχει στον πλανήτη τούτο λέμε! :laugh1:

Τά'πα και ξεθύμανα, πάω για τζούρες.. :D

Αποσυνδεδεμένος Kikas

  • ****
  • 1037
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ξεφύγει λέμε..!
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #94 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2015, 01:12 »
Παιδιά παίζουν αναλύσεις για τα συγκεκριμένα υγρά?

Αποσυνδεδεμένος zorlac

  • **
  • 143
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #95 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2015, 10:09 »
Εγώ αυτό που έχω πάθει με το Relax είναι ανεκδιήγητο πάντως, το αγάπησα τόσο πολύ που κάθε φορά που ανοίγω το μπουκαλάκι του για να γεμίσω ατμοποιητή μου έρχεται να το πιω απευθείας για να μην το χαραμίσω να γίνει ατμός! Τρελή αγάπη μιλάμε, Οθέλος φάση. Να το κατεβάσω αμάσητο να με τρέχουν στα νοσοκομεία και να μου περάσουν ορό με Relax μέσα, πιο ενδοφλέβια αναζήτηση του αρώματος του δεν υπάρχει στον πλανήτη τούτο λέμε! :laugh1:

Τά'πα και ξεθύμανα, πάω για τζούρες.. :D

Εγώ έπαθα το ίδιο με το supreme  :))

Αποσυνδεδεμένος megst

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #96 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2015, 11:00 »
Παιδιά παίζουν αναλύσεις για τα συγκεκριμένα υγρά?
Επειδή κάποια υγρά τους με έχουν πορώσει, έχω ήδη στείλει σχετικό ερώτημα στην Εταιρία. Την οποιαδήποτε απάντηση, θα την κοινοποιήσω.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Η eliquid france, ανταποκρίθηκε θετικά! Το μόνο που με ρώτησε, είναι από που αγόρασα τα υγρά.
Τους γνώρισα ότι τα υγρά τα έχω αγοράσει από K110. Δεν πέρασε μισή ώρα και ο υπεύθυνος του Κ110 μου προώθησε "Laboratory Certificates", για όλη την premium σειρά.
Μάλλον δεν έχω τρόπο να τα αναρτήσω εδώ, αλλά ευχαρίστησα τον υπέυθυνο του Κ110 και του πρότεινα να τα αναρτήσει στην ιστοσελίδα του.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 08, 2015, 13:59 από megst »

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #97 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2015, 06:12 »
Τα υγρα αυτα, υποτιθεται οτι ερχονται απο Γαλλια;
Γιατι απο εναν φιλο που δοκιμασα, ειδα οτι στο μπουκαλακι, εχει και οδηγιες στα ελληνικα  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #98 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2015, 10:15 »
Δεν είναι κάτι περίεργο. Είτε custom ετικέτα, είτε εισαγωγή χωρίς ετικέτα και επικόλληση εδώ. Πολλά υγρά έχουν την ίδια τακτική.

Στάλθηκε από το C1905 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #99 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2015, 01:24 »
Εγώ αυτό που έχω πάθει με το Relax είναι ανεκδιήγητο πάντως, το αγάπησα τόσο πολύ που κάθε φορά που ανοίγω το μπουκαλάκι του για να γεμίσω ατμοποιητή μου έρχεται να το πιω απευθείας για να μην το χαραμίσω να γίνει ατμός! Τρελή αγάπη μιλάμε, Οθέλος φάση. Να το κατεβάσω αμάσητο να με τρέχουν στα νοσοκομεία και να μου περάσουν ορό με Relax μέσα, πιο ενδοφλέβια αναζήτηση του αρώματος του δεν υπάρχει στον πλανήτη τούτο λέμε! :laugh1:

Τά'πα και ξεθύμανα, πάω για τζούρες.. :D


Μάκη, μην το δοκιμάσεις με κεραμικό ή mesh.  MHN TO KANEIΣ!!!!  Χτες που το δοκίμασα στον Eviva με κεραμικό και μετά στον Apollo με mesh ήμουν και με τους 2 ατμοποιητές σε φάση


 :sign_kiallo: :sign_kiallo: :sign_kiallo:


και έκανα 10ml σε μια μέρα.  Τελείωσα το μπουκαλάκι λέμε  :baby:

Αποσυνδεδεμένος EM2

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #100 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2015, 21:07 »
Με το jet fresh μπορει κανει να κανει σεμιναριο για την απολαυση πολυπλοκων γευσεων .

Το relax και supreme ειναι πιπιλες για οσους τους αρεσουν τα καπνικα με γλυκα

Το classic kiss με εκανε να αναθεωρησω την μπανανα .

Σε γενικες γραμμες και οι δυο σειρες πιστευω οτι θα κανουν ντορο και για το γεγονος οτι οι τιμες τους ειναι υπερβολικα καλες .



Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Τα υγρα αυτα, υποτιθεται οτι ερχονται απο Γαλλια;
Γιατι απο εναν φιλο που δοκιμασα, ειδα οτι στο μπουκαλακι, εχει και οδηγιες στα ελληνικα  :hmmm:

Περα απο τα ελληνικα καπου στο μπουκαλακι θα βρεις και αλλα πραγματα οπως το Pharm-lux.com αν ειχες μπει στον κοπο των 2 λεπτων να το τσεκαρεις δεν θα ειχε αυτην την απορεια .

« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 17, 2015, 18:14 από EM2 »

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #101 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2015, 02:09 »
Μαλλον δεν θελεις να καταλαβεις το σκεπτικο μου...
Π.χ. τα halo απο usa, εχουν ετικετα, μονο στα αγγλικα
Το συγκεκριμενο που ειδα εγω, ειχε μια ετικετα ΚΑΙ με ελληνικες οδηγιες πανω, και μου εκανε αυτο εντυπωση
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 20, 2015, 02:19 από lionor »

Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #102 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2015, 02:55 »
Τα Halo που έρχονται στην Ελλάδα απευθείας από altersmoking γράφουν προφυλάξεις στα ελληνικά. Αυτά που έρχονται μέσω Βουλγαρίας είναι στα αγγλικά. Δεν καταλαβαίνω πού είναι το περίεργο. Τόσα προϊόντα εισάγονται με ετικέτες και οδηγίες στα ελληνικά.

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #103 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2015, 03:31 »
H alter απο που τα φερνει; Τα ελληνικα αναγραφονται στην βασικη ετικετα ή ειναι προσθετη;
 
Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω, ειναι πως κατι που ερχεται απο εξωτερικο, να εχει και ελληνικα πανω στην ετικετα. Ποσο μαλλον οταν δεν μιλαγε για καποιον επισημο εισαγωγεα

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #104 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2015, 09:11 »
Με τόσα Relax που έχω αγοράσει μέχρι σήμερα ικανούς τους έχω τους Γάλλους να μάθανε Ελληνικά για μένα μόνο.. :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499216 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 137 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7288 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20848 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194529 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1590 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4743 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109120 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180490 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2000 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1421 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25330 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy