vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

88 επισκέπτες, 5 χρήστες
Mimhsdr, ilias.2008, bloodlessz, Buliwyf, Mulder

Twitter

nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???

Αποσυνδεδεμένος atloupa

  • **
  • 497
  • Φύλο: Άντρας
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #75 στις: Ιουλίου 12, 2011, 04:36 »
Αν και φοβάμαι ότι απαντάω σε τρολ θα το κάνω. Ο Βασίλης παρουσίασε ένα στοιχείο. Ο τρόπος που μπαίνεις με γκρικλις και τον αμφισβητείς, για μένα είναι ύποπτος (για να μην πω κάτι χειρότερο). Και επειδή και η Ovale  θα γέλαγε με αυτό που έστειλες θα σου πω 2 πραγματάκια. Μάλλον θα σε ρωτήσω. Τι ακριβώς πατεντάρισε η Ovale? Το ego που υπήρχε ήδη πάνω από έναν χρόνο στην αγορά? Τον ατμοποιητή που επίσης σε μικρότερη έκδοση υπήρχε τουλάχιστον 6 μήνες; (Δεν θυμάμαι το κωδικό του όνομα. Είναι αυτός που είχε φέρει το funstore σαν exelixis). Η Ovale απλά έκανε ό,τι και η Janty με το ego. Αγόρασε έναν μήνα αποκλειστικότητα για το Τ. Όπως λοιπόν το Janty ego που βιάστηκα να αγοράσω δεν είχε καμία διαφορά με το tornado, το Nobacco ή το Joy παρά μόνο στην τιμή, έτσι και ο Oval είναι απλά ο ατμο της Joytech με άλλο λογότυπο. Και για να μην κουράζεσαι να ψάχνεiς ευρωπαϊκά ή αμερικάνικα εργοστάσια ή κέντρα ερευνών, σου λέω ότι οι μοναδικοί ευρωπαίοι και αμερικάνοι κατασκευαστές είναι οι moders. Και αυτοί αμπούλες και πιπάκια τα έχουν γραμμένα στα παπάκια τους!

Αποσυνδεδεμένος geo

  • **
  • 289
  • Φύλο: Άντρας
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #76 στις: Ιουλίου 12, 2011, 09:06 »
γεια σας, θα ήθελα να ρωτήσω το joye kai το ovale είναι συμβατά μεταξύ τους? έχω το ovale από που θα μπορούσα να παραγγείλω ένα οικονομικό joye? ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος billypapa

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
  • Take it easy !!!
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #77 στις: Ιουλίου 12, 2011, 11:07 »
Αν και φοβάμαι ότι απαντάω σε τρολ θα το κάνω. Ο Βασίλης παρουσίασε ένα στοιχείο. Ο τρόπος που μπαίνεις με γκρικλις και τον αμφισβητείς, για μένα είναι ύποπτος (για να μην πω κάτι χειρότερο). Και επειδή και η Ovale  θα γέλαγε με αυτό που έστειλες θα σου πω 2 πραγματάκια. Μάλλον θα σε ρωτήσω. Τι ακριβώς πατεντάρισε η Ovale? Το ego που υπήρχε ήδη πάνω από έναν χρόνο στην αγορά? Τον ατμοποιητή που επίσης σε μικρότερη έκδοση υπήρχε τουλάχιστον 6 μήνες; (Δεν θυμάμαι το κωδικό του όνομα. Είναι αυτός που είχε φέρει το funstore σαν exelixis). Η Ovale απλά έκανε ό,τι και η Janty με το ego. Αγόρασε έναν μήνα αποκλειστικότητα για το Τ. Όπως λοιπόν το Janty ego που βιάστηκα να αγοράσω δεν είχε καμία διαφορά με το tornado, το Nobacco ή το Joy παρά μόνο στην τιμή, έτσι και ο Oval είναι απλά ο ατμο της Joytech με άλλο λογότυπο. Και για να μην κουράζεσαι να ψάχνεiς ευρωπαϊκά ή αμερικάνικα εργοστάσια ή κέντρα ερευνών, σου λέω ότι οι μοναδικοί ευρωπαίοι και αμερικάνοι κατασκευαστές είναι οι moders. Και αυτοί αμπούλες και πιπάκια τα έχουν γραμμένα στα παπάκια τους!

πεστα ρε atloupa !!!  :) :) :)

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 03, 2011, 00:09
γεια σας, θα ήθελα να ρωτήσω το joye kai το ovale είναι συμβατά μεταξύ τους? έχω το ovale από που θα μπορούσα να παραγγείλω ένα οικονομικό joye? ευχαριστώ.

geo αν διαβάσεις λίγο πιο πάνω θα δεις ότι είναι ακριβώς τα ίδια τσιγάρα οπότε έχεις 100 % συμβατότητα .
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 03, 2011, 00:09 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος hunter

  • *
  • 41
  • Φύλο: Άντρας
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #78 στις: Ιουλίου 12, 2011, 12:52 »
Γεια σας και από μένα ...
Τα ξαναγράφω κι εδώ μιας και τα έγραψα (κακώς) στην παρουσίασή μου.

Το τελευταίο διάστημα σκέφτομαι σοβαρά το ΗΤ και θα ήθελα τη βοήθειά σας.
Από μια γρήγορη έρευνα στο νετ μου άρεσε σαν συσκευή το White Line της Nobacco ειδικά το κοντό.
Προσομοιάζει πάρα πολύ με κανονικό τσιγάρο.
Από απόδοση τι λέει?? Το έχει κανείς??
Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω εάν μπορώ να γεμίζω με υγρό άλλης εταιρείας (ενθουσιάστηκα με τη γκάμα της Joyetech)
Οποιαδήποτε άλλη συμβουλή - πληροφορία είναι ευπρόσδεκτη για συσκευές & υγρά
Ευχαριστώ εκ των προτέρων ...

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #79 στις: Ιουλίου 12, 2011, 14:14 »
Γεια σας και από μένα ...
Τα ξαναγράφω κι εδώ μιας και τα έγραψα (κακώς) στην παρουσίασή μου.

Το τελευταίο διάστημα σκέφτομαι σοβαρά το ΗΤ και θα ήθελα τη βοήθειά σας.
Από μια γρήγορη έρευνα στο νετ μου άρεσε σαν συσκευή το White Line της Nobacco ειδικά το κοντό.
Προσομοιάζει πάρα πολύ με κανονικό τσιγάρο.
Από απόδοση τι λέει?? Το έχει κανείς??
Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω εάν μπορώ να γεμίζω με υγρό άλλης εταιρείας (ενθουσιάστηκα με τη γκάμα της Joyetech)
Οποιαδήποτε άλλη συμβουλή - πληροφορία είναι ευπρόσδεκτη για συσκευές & υγρά
Ευχαριστώ εκ των προτέρων ...

..και πάλι σε λάθος θέμα έβαλες το ερώτημά σου. :D
Διάβασε εδώ http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2314.0.html
και εδώ
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1874.0.html

Τώρα αν θέλεις μια γνώμη, μη κολλάς στο ότι μοιάζει περισσότερο με τσιγάρο. Υπάρχουν συσκευές πολύ καλύτερες.

Αποσυνδεδεμένος kikirikoy

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #80 στις: Ιουλίου 24, 2011, 13:49 »
καλημέρα . μόλις γράφτηκα στο forum και θα ήθελα μια συμβουλή έμαθα για το ητ μόλις 1 εβδομαδα πριν και αυριο σκέφτομαι να πάω να το αγοράσω . σκέφτομαι να αγοράσω το ovale ego-t
δεν ξέρω τη γεύση, να το πω , νικοτίνη να το πω δεν ξέρω. δεν ξέρω εαν μπορώ να σας βοηθήσω λέγοντας οτι καπνίζω στριφτό old holborn και με κρατάει 3 μέρες
ευχαριστώ και καλώς σας βρήκα

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #81 στις: Ιουλίου 24, 2011, 13:55 »
Καλώς ήρθες. Ρίξε μια ματιά ΕΔΩ γιατί είναι πολύ γενικά αυτά που ρωτάς και  δύσκολο να απαντηθούν.

Αποσυνδεδεμένος kikirikoy

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #82 στις: Ιουλίου 24, 2011, 13:58 »
ευχαριστώ !!!!

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #83 στις: Ιουλίου 24, 2011, 14:16 »
Trap. O φίλος μας αποφάσισε να πάρει το Ovale_T και μιας και θα πάρει από εκεί τη συσκευή, λέει να αγοράσει και τα υγρά από εκεί. Ψάχνει για κάτι τσιγαρίσιο. Εγώ δεν ξέρω να του συστήσω. Δεν τα έχω δοκιμάσει. Αν είναι κανένας που ξέρει...

Φίλε kikirikou, εγώ θα σύστηνα ένα υγρό με medium περιεκτικότητα σε νικοτίνη. Γεύση όμως δεν ξέρω να σου πω. Μιας και είσαι νέος εδώ, δεν ξέρω αν έχει εμπειρία από άλλα φόρουμ, εγώ θα το πω πάντως: το φόρουμ δεν είναι chat. Ρωτάς κάτι τώρα και μπορεί να απαντηθεί σε 2 λεπτά μπορεί και σε μια δυο μέρες. Εξαρτάται αν από αυτούς που διαβάζουν ξέρει κάποιος να σου απαντήσει.
Εν τω μεταξύ όμως μπορεί να διαβάζεις την εγκυκλοπαίδεια που σου σύστησε ο trap.  ;) θα μάθεις σίγουρα αρκετά πράγματα.

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #84 στις: Ιουλίου 24, 2011, 14:49 »
Λευτέρη έχεις κάνει τόσο καλή δουλειά εκεί που τον έστειλα, που ακόμη και μισή ώρα να του έδινα συμβουλές θα ήταν λιγότερες απο αυτές που υπάρχουν εκει.Αν ρίξει και μια ματιά στα υγρά θα βρει άκριες.


Έγραψε σκέφτομαι, και οχι αποφάσισα και εκει έριξα το βάρος!

Ενα μεγάλο μπράβο για τον κόπο σου,θα πιάσει τόπο είναι το μόνο σίγουρο.. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος evm

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #85 στις: Αυγούστου 26, 2011, 12:29 »
καλημερα σε ολους
όλα τα γνήσια ego-t παράγονται απο την ίδια ακριβώς εταιρεία joyetech. είτε είναι njoy, nobacco, κτλ...
τα λογότυπα εκτυπώνονται οταν αγορασουν ενα συγκεκριμενο ποσο  ηλεκτρονικών τσιγάρων απο την joyetech

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #86 στις: Αυγούστου 26, 2011, 12:36 »
Καλημέρα evm. Φαίνεται να γνωρίζεις πράγματα για το η.τ. Δε μας λες και δύο λογάκια για σένα;
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1888.0.html

Αποσυνδεδεμένος evm

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #87 στις: Αυγούστου 26, 2011, 12:54 »
Καλημέρα, έγραψα λίγο για τον εαυτό μου:)
μια γρήγορη ερώτηση, γιατί δεν μπορώ να στείλω ΠΜ;

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #88 στις: Αυγούστου 26, 2011, 14:12 »

Αποσυνδεδεμένος rider6182

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #89 στις: Σεπτεμβρίου 06, 2011, 10:54 »
Καλημέρα σε όλους.
Είμαι έτοιμος να αγοράσω το πρώτο μου ητ μετά από μέρες μελέτης σ' όλη την ιστοσελίδα. Έχω καταλήξει στο ego T 1100 mah apo idea shop http://www.ideashop.gr/eshop/ilektroniko-tsigaro/ilektronika-tsigara/7303-ilektroniko-tsigaro-ego-t-1100-mah.html Ξέρει κανένας το κατάστημα; Έχει κάποιος το ητ; Η τιμή μου φαίνεται καλή και δίνει και δώρο ένα μπουκαλάκι 20 μλ καπνό. Τί λέτε;
Έχω διαβάσει για τα ψιλοπροβληματάκια με τις διαρροές του συγκεκριμένου ητ αλλά θα την παλέψω γιατί απ' ότι λένε οι φίλοι εδώ έχει καλύτερο ''χτύπημα στο λαιμό''

Διαβάζοντας και διαβάζοντας με έπιασε τσιγαρόβηχας  :laugh1: από το κτ

Ευχαριστώ από τώρα για την απάντησή σας

Συγχώνευση μηνυμάτων: Σεπτεμβρίου 06, 2011, 15:50
Θα άνοιγα καινούριο θέμα αλλά δεν βρήκα πως να το κάνω  ;D


Συγχώνευση μηνυμάτων: Σεπτεμβρίου 06, 2011, 15:50
Μάλλον δεν βλέπει κανένας την ερώτησή μου για να μου απαντήσει

Συγχώνευση μηνυμάτων: Σεπτεμβρίου 06, 2011, 15:50
Πως μπορώ να ανοίξω νέο θέμα; :wall:
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 06, 2011, 15:50 από Atmos »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 823362 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:49
από Buliwyf
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8821 1114261 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 13, 2024, 11:56
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 506286 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8791 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154256 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568200 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243313 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 293515 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1575 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762248 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 990 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3885 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem