vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

277 επισκέπτες, 5 χρήστες
grag, camber, zamploutos, jim356, npaolo

Nobacco e-liquid

Αποσυνδεδεμένος Drakos

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
  • Ας ήτανε ο πόνος ένα τσιγάρο δρόμος..
Απ: Nobacco e-liquid
« Απάντηση #60 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 00:08 »
Δεν ενθουσιάστηκα όμως όσο με το Valuto.
(σημείωση: Ως τώρα δείχνουν αξιόλογα αλλά Halo δε θα γίνουν ποτέ,κ.τ.τ.μ.α.)

Όντως πολύ καλο το valuto Βαγγέλη. :yes:
Και ναι είναι πολυ καλα υγρα, με πολυ προσιτή τιμή, και ατμιζονται ευχάριστα.
Αν η halo είναι και την έχει δει η coca cola των υγρών τα mystique θα
γίνουν άνετα η pepsi.. :laugh1:

Πέρα απο την πλάκα μιλάμε για εξαιρετικά ατμιστικα υγρα. :thumpup:

edit : Βαγγέλη λύσε μου μια απορία. Το κ.τ.τ.μ.α σημαίνει κατά την ταπεινή μου άποψη? :bye:
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 14, 2011, 08:39 από Drakos »

Αποσυνδεδεμένος petbalos

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco e-liquid
« Απάντηση #61 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 10:16 »
Καλημερα!
Εχθες διαβαζοντας και καποια ποστ, πηρα το Margy απο τη σειρα Mystique.
Σαφως καλη τιμη, το πηρα απο καταστημα που δεν ειχε δωσει εκπτωσεις.
Υποκειμενικα παντα, ειναι καλο, ειναι μια επιλογη ακομη στα δικα μου ματια.
Σαφως βγαζει πολυ γευση λικερ, αν και δε γλυκιζει τοσο. Σχετικα ικανοποιητικο
ντουμανι, και σχετικα ικανοποιητικο χτυπημα για τα 18mg της δοκιμης μου.
Η δοκιμη εγινε στον μαμισιο eGo-T. Καποια στιγμη θελω να τον δω και σε Giant,
αλλα και σε LR type B.
Εν κατακλειδι για τα δικα μου δεδομενα παντα:
Χτυπημα : 7/10
Ντουμανι: 7/10
Γευση     : 8/10
Καυση    : δεν εχω προλαβει να βγαλω συμπερασμα.
Τιμη        : 9/10 (με τα τωρινα δεδομενα)
Ευχομαι συντομα να αποκτησουμε περισσοτερους συνατμιστες και αυτο να αποτελεσει και
γνωμονα να πεσουν οι τιμες στα υγρα, αλλα και στα αναλωσιμα γενικα!
(μεχρι να το παρει χαμπαρι ο μεγαλο-pimp  >:( και να βαλει και αλλους φορους εκει..)
Πετρος


Απ: Nobacco e-liquid
« Απάντηση #62 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 13:28 »
Καλησπέρα και από μένα (καινούργιος ατμιστής και πολύ ενθουσιασμένος με το HT). Μόλις δοκίμασα το Golden Margy της Mystique  στα 12mg και μπορώ να πω πως είναι σαν να καπνίζεις αρωματικό καπνό στριφτού. Απλά τέλειο! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος IVANN

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
  • το ατμισμα βλαπτει σοβαρα τις καπνοβιομηχανιες
    • σελιδα FB των αρειανων στη ΛΕΡΟ
Απ: Nobacco e-liquid
« Απάντηση #63 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 16:06 »
καλησπερα στους συνατμνιστες μου
ρε παιδια πως σκ@τ@ γεμιζουμε υγρο απο τα μπουκαλακια mystique?τι πατεντα ειναι αυτη?

Αποσυνδεδεμένος Drakos

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
  • Ας ήτανε ο πόνος ένα τσιγάρο δρόμος..
Απ: Nobacco e-liquid
« Απάντηση #64 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 16:09 »
καλησπερα στους συνατμνιστες μου
ρε παιδια πως σκ@τ@ γεμιζουμε υγρο απο τα μπουκαλακια mystique?τι πατεντα ειναι αυτη?

Είναι μεγάλη π@π@ριά τα μπουκαλάκια τους, έχεις δίκιο.
Η απάντηση στην ερώτηση σου είναι μία.
Μεταγγίζεις σε άλλο μπουκαλάκι.. ;)

Αποσυνδεδεμένος IVANN

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
  • το ατμισμα βλαπτει σοβαρα τις καπνοβιομηχανιες
    • σελιδα FB των αρειανων στη ΛΕΡΟ
Απ: Nobacco e-liquid
« Απάντηση #65 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 16:13 »
Είναι μεγάλη π@π@ριά τα μπουκαλάκια τους, έχεις δίκιο.
Η απάντηση στην ερώτηση σου είναι μία.
Μεταγγίζεις σε άλλο μπουκαλάκι.. ;)
καλα ρε εκει στη nobacco μηπως νομιζουν οτι απευθυνονται σε ατομα macgyver ? και που θα βρω εγω μπουκαλακια 20ml να τα μεταγγιζω λες κ κανω την δοση μου σαν πρεζακι  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:  :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος Andreass

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco e-liquid
« Απάντηση #66 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 16:17 »
καλα ρε εκει στη nobacco μηπως νομιζουν οτι απευθυνονται σε ατομα macgyver ? και που θα βρω εγω μπουκαλακια 20ml να τα μεταγγιζω λες κ κανω την δοση μου σαν πρεζακι  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:  :wall: :wall:
Δοκίμασε με ένεση .

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Nobacco e-liquid
« Απάντηση #67 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 16:35 »
καλα ρε εκει στη nobacco μηπως νομιζουν οτι απευθυνονται σε ατομα macgyver ? και που θα βρω εγω μπουκαλακια 20ml να τα μεταγγιζω λες κ κανω την δοση μου σαν πρεζακι  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:  :wall: :wall:

 :laugh_cantstop: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop:

Αποσυνδεδεμένος Μενιος

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
  • ATMISTAS
Απ: Nobacco e-liquid
« Απάντηση #68 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 17:14 »
cosi 12mg πολυ απαλη καπνικη γευση,διακριτικη στον χωρο!απροβληματιστη χωρις πολυ γευση ετσι ωστε να σε κουραζει μετα απο μερικες μερες.θ ελεγα οτι μπορεις να την κανεις για παντα!αρκετος ατμος καλο χτυπημα

Αποσυνδεδεμένος Andreass

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco e-liquid
« Απάντηση #69 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 18:01 »
cosi 12mg πολυ απαλη καπνικη γευση,διακριτικη στον χωρο!απροβληματιστη χωρις πολυ γευση ετσι ωστε να σε κουραζει μετα απο μερικες μερες.θ ελεγα οτι μπορεις να την κανεις για παντα!αρκετος ατμος καλο χτυπημα
Γλυκίζει πολύ Μένιο ;

Αποσυνδεδεμένος Μενιος

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
  • ATMISTAS
Απ: Nobacco e-liquid
« Απάντηση #70 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 22:14 »
σχεδον καθολου ανδρεα.πολυ ελαχιστα.εγω εχω 12mg νικοτινη και το ατμιζω σε giant.κατα την γνωμη μου αυτο θα ειναι καλυτερο σε 18mg νικοτινη γιατι εχει ουδετερη γευση.αν λοιπον θες να σε πιανει καλα δοκιμασε το σε 18.ατμο βγαζει πολυ ικανοποιητικο και ο ατμοποιητης μου ειναι 15 ημερων δεν ειναι και καινουργιος..!

Αποσυνδεδεμένος danys620

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco e-liquid
« Απάντηση #71 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 22:51 »
Δοκιμασα σημερα το PREGIO 18mg με GIANT τι να πω ρε παιδια....Οι γευσεις ειναι κατι που ειπαμε στον καθενα κολλανε αλλιως,σε εμενα το συγκεκριμενο δεν μου κολλησε καθολου....πολυ οινοπνευμα!
Δεν θα το συνεστηνα.Θα δοκιμασω τα αλλα που ακουω καλες γνωμες Cosi,golden margy,valuto και επανερχομαι.

Αποσυνδεδεμένος yannis

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco e-liquid
« Απάντηση #72 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 23:24 »
Δοκιμασα σημερα το PREGIO 18mg με GIANT τι να πω ρε παιδια....Οι γευσεις ειναι κατι που ειπαμε στον καθενα κολλανε αλλιως,σε εμενα το συγκεκριμενο δεν μου κολλησε καθολου....πολυ οινοπνευμα!
Δεν θα το συνεστηνα.Θα δοκιμασω τα αλλα που ακουω καλες γνωμες Cosi,golden margy,valuto και επανερχομαι.

ΠΟΛΥ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ?..............τι εννοεις????? ενδιαφερομαι!!!

Αποσυνδεδεμένος danys620

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco e-liquid
« Απάντηση #73 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 23:43 »
Ετσι καπως σε αλκοολ σε λικερ με γευση κατι αναμεσα σε σοκολατοκερασι!

Αποσυνδεδεμένος yannis

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco e-liquid
« Απάντηση #74 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 23:49 »
Ετσι καπως σε αλκοολ σε λικερ με γευση κατι αναμεσα σε σοκολατοκερασι!

ρε φιλε ,αυτο δεν ειναι καπνος ,αυτο ειναι συνταγη του μαμαλακη

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342184 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206426 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541362 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31008 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50105 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597175 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357694 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11472 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192990 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1274 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1253 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591737 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios