vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

140 επισκέπτες, 4 χρήστες
Xameno_Skli, Christos Z, gfilip, johnath

Twitter

Erlkonigin Atomizer (κλώνοι)

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Erlkonigin Atomizer (κλώνοι)
« Απάντηση #225 στις: Φεβρουαρίου 05, 2015, 02:18 »
Νομιζω θα επιβιωσουμε χωρις τις σκουριες του.
Για του λογου το αληθες... Εφτασαν κλωνονανο κιτ στην Ελλαδα.
Στη vapesin.com
Καμιναδα και τανκ με 6.90
Θεωρωντας οτι τα εχει τσεκαρει ο Γιωργος για το επιμαχο θεμα, ειναι μια εντιμη λυση.

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Erlkonigin Atomizer (κλώνοι)
« Απάντηση #226 στις: Φεβρουαρίου 05, 2015, 02:54 »
Τις προαλλες ηρθε το παρακατω nano kit που ειχα παραγγειλει για φιλο και δουλευει μια χαρα και με στους δυο κλωνους erl που εχει.
http://www.fasttech.com/products/0/10011232/2016000-replacement-chimney-and-tank-for-mini-ek-rta
Για 2€ μια χαρα το βρισκω. Ακου εκει 35€ το αυθεντικο. :))

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Erlkonigin Atomizer (κλώνοι)
« Απάντηση #227 στις: Φεβρουαρίου 05, 2015, 07:59 »
Τα νανο της φτ εμφανιζουν πολυ συχνα σκουρια. Θα μου πεις,  προστιθεμενη αξια ειναι:  δινεις δυο ευρω για καμιναδα και τανκ και παιρνεις μπονους τη σκουρια. Ησουν τυχερος κι επεσες στο κιτ του ξεκαρφωματος:  αυτο που δεν εβγαλε σκουρια. (η εβγαλε και δεν το καταλαβατε επειδη ατμιζει καλα;)
Τελος παντων... μετα απο δυο μηνες που καποιος παιδευεται και περιμενει, δεν ξερω κατα ποσο εχει νοημα να περιμενει αλλον ενα μηνα η να δωσει πεντε ευρω παραπανω να παρει το ημιτασιον νανο κιτ απο δω.
Για το αυθεντικο δεν το συζητω. Ακριβο μεν,  κουκλι δε...και διαθεσιμο τη στιγμη που το χρειαστηκα. Δυο μηνες που το χρησιμοποιω ειπα πολλες φορες χαλαλι του...

Αποσυνδεδεμένος Georgechalkida

  • ****
  • 1047
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Erlkonigin Atomizer (κλώνοι)
« Απάντηση #228 στις: Φεβρουαρίου 05, 2015, 22:44 »
Τελικά αξίζει κάποιος κλώνος..??


Εμένα απο fasttech ήρθε σπασμένος αλλά μου επέστρεψαν τα χρήματα και κοιτάω ποιόν να τσιμπήσω..


Είδα και της Πέτρας και το σκέφτομαι και αυτόν, απλά διάβασα πώς κουνιέται αβέρτα..

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Erlkonigin Atomizer (κλώνοι)
« Απάντηση #229 στις: Φεβρουαρίου 05, 2015, 23:12 »
ναι Βουλα το ειδα και εγω αυτο το νανο και μαλλον θα το παρω και εγω αυτο μιας και απο τον φοβο μου οπως τον πηρα τον συγκεκριμενο ουτε τον επλυνα καν .. ουτε τον εβγαλα απο το κουτι μιας και ειδα οτι ολοι εδω μεσα ειxαn θεματα με σκουρια και λεω ασε τωρα καλα ειμαι με τους καιφον μου .. αλλα γιατι τον πηρα ?  εεεε ειχε τοσο λιγα χρηματα και λεω καλη φαση αλλα αυτο πριν διαπιστωθει το θεμα σκουριας .. οποτε για να μην το πεταξω  θα κανω αυτην την μικρη αγορα απο την vapesin

Αποσυνδεδεμένος zilos

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke or vape? That's NOT the dilemma........
Απ: Erlkonigin Atomizer (κλώνοι)
« Απάντηση #230 στις: Φεβρουαρίου 05, 2015, 23:14 »
κωστα τελικα παρελαβες το νανο απο FT;;;;αν ναι ειχες κανενα προβλημα;;;;

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Erlkonigin Atomizer (κλώνοι)
« Απάντηση #231 στις: Φεβρουαρίου 06, 2015, 21:16 »
Μανωλη τον παρελαβα αλλα δεν διαβασες παραπανω δεν τον ανοιξα καν ... επειδη ξενερωσα  με αυτα που διαβασα εδω και δεν ηθελα να τον δω με σκουριες και τετοια .. οποτε τον αφησα στην ακρη μεχρι να δω αν μπορω να κανω κατι με αυτο ...

σκευτομαι πολλες φορες να τον βαλω στο νερο αλλα αν δω σκουρια σιγουρα θα τον πεταξω .. οποτε περιμενω να βρεθει λυση πριν το κανω

Αποσυνδεδεμένος myiorgos

  • **
  • 169
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Erlkonigin Atomizer (κλώνοι)
« Απάντηση #232 στις: Φεβρουαρίου 06, 2015, 21:32 »
Σε ερωτηση στη FT γιατι σταματησε η διαθεση του η απαντηση ηταν

Hi, everyone. We feel sorry to tell you that the manufacturer stopped producing the SKU 1996900 because they think this item is not so popular and they can not earn much from it. We have been dedicated to searching for alternative suppliers but no avail. Thus we will issue refund for this item within 24 hours.
 
If you have any questions for the refund, please open a ticket to let us know, customer service staff will be happy to assist you.
 
Thank you for your understanding. :hmmm: :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Erlkonigin Atomizer (κλώνοι)
« Απάντηση #233 στις: Φεβρουαρίου 06, 2015, 21:37 »
Σιγα .. τα ωα ... δεν ηταν αυτο το θεμα τους ... το θεμα ηταν ακριβως της σκουριας και ειχαν ανοιχτει τονοι απο τικετσ γιαυτο και τα paypal disput  πηγαινε συννεφο .. αφου καποια στιγμη το paypal  δεν δεχοταν να πληρωσεις παραγγελια απο Φτ με  το προιον μεσα σε αυτη και σου ελεγε δεν το δεχεται 

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Erlkonigin Atomizer (κλώνοι)
« Απάντηση #234 στις: Φεβρουαρίου 06, 2015, 21:40 »
σκευτομαι πολλες φορες να τον βαλω στο νερο αλλα αν δω σκουρια σιγουρα θα τον πεταξω .. οποτε περιμενω να βρεθει λυση πριν το κανω

Κωστα, το φαρμακο κατα της σκουριας δεν εχει εφευρεθει ακομα. Εχει προτεραιοτητα το φαρμακο κατα τις τριχοπτωσης και μετα θα παρει σειρα και αυτο. :))
Το κομματι του mini erl κλωνου που περασε απο τα χερια μου δεν ειχε εμφανισει καμια σκουρια.
Περασε το τεστ στο νερο ολο το βραδυ και κανενα προβλημα. Το ιδιο και η μεμονωμενη nano καμπανα που ειχα παρει.
Θα σου ελεγα βαλτον στο νερακι, αστον να μουλιασει ολο το βραδυ και αν δεις οτι σκουριασει ζητας τα χρηματα σου πισω. Το ξερει το καταστημα το προβλημα, δεν προκειται να αρνηθει.
Αν δε σκουριασει, εχεις προσθεσει εναν ακομα ατμοποιητη στη συλλογη σου. :)
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 06, 2015, 21:49 από Nemesis_rds »

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Erlkonigin Atomizer (κλώνοι)
« Απάντηση #235 στις: Φεβρουαρίου 06, 2015, 21:44 »
Εγω προτιμησα να παρω αυτα σκετα για τον erlprinz,δεν ξερω τι θα βγει,ιδωμεν.

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Erlkonigin Atomizer (κλώνοι)
« Απάντηση #236 στις: Φεβρουαρίου 06, 2015, 21:47 »
λες Πανο να κανω την κινηση να τον στειλω για μπανιο και ειδωμεν ? 

Κυριακο δεν τα ειχα δει αυτα ... και πολυ φθηνα ρε συ  ποσα παραγγειλες?   μπας και σου κλεψω το ενα ... :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Erlkonigin Atomizer (κλώνοι)
« Απάντηση #237 στις: Φεβρουαρίου 06, 2015, 21:50 »
Ενα πηρα μωρε,αλλα αν δεν μου κανει θα στο στειλω ;D αφου στα εδειξα τι δεν τα ειχες δει?

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Erlkonigin Atomizer (κλώνοι)
« Απάντηση #238 στις: Φεβρουαρίου 06, 2015, 21:59 »
δεν το ειχα προσεξει και φοβαμαι να κανω μονο αυτο παραγγελια εχτρα .. μιας και τα αλλα σε 2 μερες φευγουν ... λες να ανοιξω τικετ να ρωτησω ?

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Erlkonigin Atomizer (κλώνοι)
« Απάντηση #239 στις: Φεβρουαρίου 06, 2015, 22:01 »
Εγω ανοιξα κ δεν προλαβα παντος,οποτε 2 αποστολες η δευτερη χωρις TN κ ξεκινησε ηδη,πρεπει να την εχεις on hold.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115951 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824417 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507425 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8946 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154790 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568810 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243906 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294218 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1766 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762786 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1133 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4022 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem