vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

170 επισκέπτες, 4 χρήστες
Sergios, bloodlessz, camber, domaze

Twitter

iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9603
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #480 στις: Νοεμβρίου 06, 2014, 18:03 »
Στο ecig.gr είναι διαθέσιμο. Και μάλιστα σε όλα τα χρώματα.

Αποσυνδεδεμένος robbinsrules

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Carpe Noctem
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #481 στις: Νοεμβρίου 07, 2014, 12:30 »
Το mod-ακι ειναι καταπληκτικο και απο εμφανιση και απο διαρκεια μπαταριας!Επισης η αποδοση του ειναι εξαιρετικη!Ειναι η τελεια λυση για καποιον που χρησιμοποιει εργοστασιακους ατμοποιητες ως επι το πλειστον και εχει βαρεθει να απανταει στην ερωτηση καλα τα ηλεκτρονικα τσιγαρα δεν ειναι πιο μικρα???Και σκεφτειτε οτι δεν χρησιμοποιω VTR, αλλα ενα MVP!Παρ'ολο που με χαλαει που εκθρονιζεται το mvp(για οσους το συμπαθουσαν φυσικα!) το i-stick-mas ειναι μια αψογη επιλογη για την πλειονοτητα των ατμιστων!

Αποσυνδεδεμένος diesel power

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #482 στις: Νοεμβρίου 07, 2014, 20:04 »
Επιτρέψτε μου μια χαζή ερώτηση: Μόλις το αγόρασα. Βασικά πήγα στο κατάστημα και ζήτησα μια συσκευή που να μπορώ να τη φορτίζω και ταυτοχρόνως να τη χρησιμοποιώ. Ο πωλητής μου έδειξε διάφορες και στο τέλος μου είπε "βέβαια το καλύτερο όλων είναι αυτό" ε και το πήρα. Ρωτάω λοιπόν αν μπορώ να το χρησιμοποιώ όσο το φορτίζω (ταυτοχρόνως). Δεν το δοκίμασα μη κάνω καμια ζημιά γιατί είμαι λίγο ανίδεος με αυτά τα θέματα. Ευχαριστώ. Είναι σημαντικό αυτό για εμένα διότι περνάω την περισσότερη μέρα μου στο γραφείο και αν ισχύει ότι μπορώ, τότε θα με βολέψει πολύ.

Αποσυνδεδεμένος memostrikas

  • **
  • 425
  • Φύλο: Άντρας
  • Εστι δίκης οφθαλμός ος τα πανθʼορά
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #483 στις: Νοεμβρίου 07, 2014, 20:12 »
Ναι μπορεις ταυτόχρονα και τα δυο!

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #484 στις: Νοεμβρίου 07, 2014, 20:26 »
Φυσικά και μπορείς να το χρησιμοποιήσεις όσο φορτίζει. Απλά να ξέρεις ότι όταν το κάνεις αυτό, χρησιμοποιείς το ρεύμα από την μπαταρία και όχι από την εισαγωγή USB. Με απλά λόγια, μην περιμένεις με τελείως άδεια μπαταρία να το βάλεις στη πρίζα και να ατμίσεις!

Αποσυνδεδεμένος georgedr

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #485 στις: Νοεμβρίου 07, 2014, 21:17 »
έτρεξα και εγώ να αγοράσω και να κάνω δώρο το αριστούργημα της nobacco μόνο που με την  σοφία με ναυτίλο και οτιδήποτε άλλο το κρατάει στραβά όπως πήγα το δώρο λοιπόν το επέστρεψα και ζήτησα να το επισκευάσουν το έστειλε το μαγαζί και σήμερα το παρέλαβα στην ίδια κατάσταση λέγοντας μου γραπτώς ότι δεν έχει τπτ....... τα συγχαρητήριά μου λοιπών στην nobacco έχασα 60 εσείς από εμένα θα χάσετε ποιο πολλά.

Αποσυνδεδεμένος interisti

  • **
  • 404
  • Φύλο: Άντρας
  • Inhale the future... exhale the past!
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #486 στις: Νοεμβρίου 07, 2014, 21:38 »
Απαραδεκτη σταση απο την Nobacco, αλλα πες μας τι ακριβως προβλημα αντιμετωπισες? Στο σπειρωμα?
Επισης για να το θεσουμε και σωστα δε προκειται για δημιουργια/αριστουργημα της Nobacco, αλλα για το istick της ismoka (που ανηκει στην Joyetech) και που απλα το πουλαει με αλλο αυτοκολλητο,,

Αποσυνδεδεμένος georgedr

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #487 στις: Νοεμβρίου 07, 2014, 21:46 »
το αριστούργημα δεν ήταν ειρωνεία είναι όντος εμφανισιακά πανέμορφο. το πρόβλημα είναι ότι οι ατμο όταν βιδώσουν γέρνουν σαν να είναι στραβο βιδωμένοι. πύργος της Πίζας ένα πραγμα

Αποσυνδεδεμένος memostrikas

  • **
  • 425
  • Φύλο: Άντρας
  • Εστι δίκης οφθαλμός ος τα πανθʼορά
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #488 στις: Νοεμβρίου 07, 2014, 21:50 »
Τι εννοείς στραβά? Μπορείς να ανεβάσεις φωτό? Εγώ που το έχω είναι μια χαρά και στα κεντρικά της nobacco τα παιδιά τα γνωρίζω και είναι πολύ καλά στην εξυπηρέτηση!.να σου πω που είναι τα κεντρικά? :)

Αποσυνδεδεμένος interisti

  • **
  • 404
  • Φύλο: Άντρας
  • Inhale the future... exhale the past!
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #489 στις: Νοεμβρίου 07, 2014, 21:51 »
Αν η σταση τους παραμεινει η ιδια, δε θα πρεπει να τους αφησεις ετσι. Πρεπει να στο αντικαταστησουν ή να στο επισκευασουν. Πιο εμπειρα παιδια απο εδω θα σε βοηθησουν για τις κινησεις σου.
Και εγω φιλε μου δε το ελαβα ως ειρωνικο. :tongue_smilie: Απλα ετσι οπως το εθεσες νομισα οτι πιστευες οτι το κατασκευαζει αποκλειστικα η Nobacco, ενω στην ουσια το μεταπωλει με το brand της πανω, οπως και οτι hardware πουλαει..

Αποσυνδεδεμένος georgedr

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #490 στις: Νοεμβρίου 07, 2014, 21:57 »
Τίγρητοσ 6 Βύρωνασ από όπου και γύρισε σήμερα? φυσικά θα ανεβάσω φωτογραφίες αυριο

Αποσυνδεδεμένος Pouf

  • ***
  • 605
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #491 στις: Νοεμβρίου 07, 2014, 22:10 »
έτρεξα και εγώ να αγοράσω και να κάνω δώρο το αριστούργημα της nobacco μόνο που με την  σοφία με ναυτίλο και οτιδήποτε άλλο το κρατάει στραβά όπως πήγα το δώρο λοιπόν το επέστρεψα και ζήτησα να το επισκευάσουν το έστειλε το μαγαζί και σήμερα το παρέλαβα στην ίδια κατάσταση λέγοντας μου γραπτώς ότι δεν έχει τπτ....... τα συγχαρητήριά μου λοιπών στην nobacco έχασα 60 εσείς από εμένα θα χάσετε ποιο πολλά.
Τους έβαλες να βιδώσουν πάνω ένα δικό τους ατμοποιητή, ή τον δικό σου; Το αποτέλεσμα του στραβού σπειρώματος δεν αφήνει καμμία αμφιβολία για το ελάττωμα. Είναι απαράδεκτοι εάν στο επέστρεψαν με το πόρισμα ότι είναι μια χαρά, ενώ είναι οφθαλμοφανές ότι δεν είναι. Μια εξήγηση που μπορώ να δώσω, είναι ότι δεν μπορούν να το επισκευάσουν και από την άλλη δεν θέλουν να το αντικαταστήσουν. Οπότε κάνουν τον...Κινέζο.

Σε μια ανάλογη περίπτωση, την οποία έχω αναφέρει στο αντίστοιχο νήμα, η Aspire μου είχε στείλει Ναυτίλο με στραβό σπείρωμα. Όταν τους το ανέφερα, μου ζήτησαν φωτογραφία. Τους έστειλα μία με σκέτο το σπείρωμα και μία με βιδωμένο τον Ναυτίλο πάνω στον Vamo, όπου εκεί έκανε κρα το πρόβλημα. Μου έστειλαν μια καινούργια βάση, χωρίς μα και μου και χωρίς να απαιτήσουν να τους επιστρέψω το ελαττωματικό κομμάτι.

Αποσυνδεδεμένος georgedr

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #492 στις: Νοεμβρίου 07, 2014, 22:30 »




ελπίζω να φένεται
στο κατάστημα που το πήρα βίδωσαν όταν το παρέδωσα και σήμερα που το πήρα
καλά με τον ναυτίλο είναι το αποκορύφωμα όταν τον βρω θα ανεβάσω και με αυτόν

Ενσωμάτωση φωτογραφιών
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 07, 2014, 22:53 από joyeman »

Αποσυνδεδεμένος memostrikas

  • **
  • 425
  • Φύλο: Άντρας
  • Εστι δίκης οφθαλμός ος τα πανθʼορά
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #493 στις: Νοεμβρίου 07, 2014, 22:34 »
Εαν μπορεις βάλτο όρθιο και τραβα μια αλλα οχι απο πολυ κοντα!

Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #494 στις: Νοεμβρίου 07, 2014, 22:38 »
Να υπενθυμίσουμε στα μέλη πως υπάρχει νήμα συζητήσεων για Εμπειρίες από Ελληνικά καταστήματα

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115894 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824361 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507360 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8934 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154765 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568770 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243866 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294176 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1756 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762759 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1123 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4012 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem