vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

258 επισκέπτες, 9 χρήστες
gstamatos, maprix, Jorge, tibolaso, Milarepa, Buliwyf, camber, Sergios, manoslykos

Twitter

ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #75 στις: Ιουλίου 18, 2012, 12:29 »
Μου τη σπάει ασύστολα οτι όλοι αυτοί που διαβάζω να την έχουν "πεί" σε διάφορους για το ΗΤ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΥΧΑΙΝΟΥΝ ΕΜΕΝΑ!
Ενας ρε παιδιά. Ενας δεν θα μου τύχει? Θα τα ακούσει και για τους υπόλοιπους!!!!!

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #76 στις: Ιουλίου 18, 2012, 14:49 »
Σε φοβουνται  Alex οταν τουσ κοιταζεισ οπωσ στο avatar σου.... :)) :))

και ον τοπικ.... με εκνευριζει το φορτισμα των μπαταριων.... Ειναι ενα μονιμο μικρο αγχοσ... "Να μην ξεχασω να βαλω την μπαταρια για φορτιση... Να μην ξεχασω να bαλω την μπαταρια για φορτιση....Να ΜΗΝ ξεχασω να βαλω την μπαταρια για φορτιση......." ουφ! Αγχοσ!

Αποσυνδεδεμένος demiskalas

  • *
  • 42
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #77 στις: Ιουλίου 18, 2012, 15:05 »
 Εμενα παλι με αγχωνει οταν ειναι ωρα να φτιαξω φυτιλοαντιστασεις γιατι το παω ντιπ κουτουρου ....!!! και οταν ειναι να φτιαξω υγρα γιατι και παλι το παω κουτουρου..! Οταν ομως το πετυτχαινω στο περιπου βεβαια νοιωθω τη χαρα οτι κατι εκανα εστω και ανορθοδοξα...!!!!!!

Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #78 στις: Ιουλίου 19, 2012, 10:15 »
Το μόνο που με έχει κουράσει πραγματικά είναι που θεωρώ καθήκον μου να προσηλυτίσω
όσον το δυνατόν περισσότερα άτομα σε αυτό με επιχειρήματα που κάποιοι τα χλευάζουν.
Το κακό είναι πως κάποιοι δεν κάθονται ούτε καν να το συζητήσουν!
Αυτή όμως η προσπάθεια με εξιτάρει  :yes: 

Αποσυνδεδεμένος white varadero

  • ***
  • 871
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος.
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #79 στις: Ιουλίου 19, 2012, 10:22 »
Το μόνο που με έχει κουράσει τους 2 μήνες που ατμίζω, είναι ότι δεν μπορώ να έχω το η.τ όπως το θέλω εγώ. Δηλαδή να έχω με τα τανκ που μου αρέσουν και πλήρωσα λεφτά για να τα πάρω, ατμοποιητές επισκευάσιμους ώστε να ρίχνω το κόστος και να ελέγχω πλήρως τον ατμοποιητή μου. Είμαι αναγκασμένος είτε τανκ+καρτο είτε επισκευάσιμο και τα τανκακια που έχω στο συρτάρι



ελα να κανουμε παρεα.


Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #80 στις: Ιουλίου 19, 2012, 10:40 »
Εμενα μου τη δινει η οπαδοποιηση του η.τ. απο μερικους:
  "Το δικο μας εργαλειο ειναι  το καλυτερο, τα υπολοιπα ειναι απλως οδοντοκρεμες"   ;D
  "Ο δικος μου βγαζει το πιο τρελο ντουμανι και μαλλον βγαζει και τη καλυτεροτερη γευση (ρε γ@#ώτο μια εβδομαδα τωρα ομως δεν μπορω να τον στησω σωστα, ας μου πει καποιος τι κανω λαθος και μου βγαζει καμμενο); "   :wall:
  "Ο δικος σας δεν ειναι ολος απο s.s. οι πολοι του εναι απο χαλκο, ειναι υγειϊνος;;; "  (κατοχος εργαλειου που ειναι μπουκωμενο με sera)   :respect:


Σ.Σ  Οποιαδηποτε ομοιοτητα με προσωπα και καταστασεις (μπορει να) ειναι τυχαια...

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #81 στις: Ιουλίου 19, 2012, 10:53 »
ισχυουν αυτα που λες και σιγουρα καποιους τους κουραζει.....αλλα για εμενα ειναι ο μονος λογος που δεν θα με κουρασει ποτεεεε το η.τ.....απλα δεν δινω σημασια σε ολο αυτο......εμποριο με την κακη σημασια της λεξης το εχουν κανει και ειναι κριμα.....πολεμο μεταξυ καποιων εργαλειων που ο μονος τους σκοπος ειναι να μας κρατησουν μακρυα απο το κ.τ........για μενα οτι το πετυχενει ειναι καλο...οτιδηποτε αλλο με αφηνει απλα αδιαφορη........ :) :)

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #82 στις: Ιουλίου 25, 2012, 00:02 »
Μέχρι πριν ένα μήνα με κούραζε αφάνταστη η αέναη αναζήτηση του τέλειου ατμιστικού αρώματος σε σημείο να έχω γεμίσει ένα

συρτάρι με μπουκαλάκια διαφόρων γεύσεων - διαφόρων κατασκευάστών και στην κυριολεξία κανένα να μη ικανοποιεί. :wall: :wall:

Τότε αποφάσισα να κόψω όλα τα αρώματα και να ατμίζω σκέτη βάση 50-50. :angel:

Βρήκα την ησυχία μου.Που και που κάνω μόνο μερικές τζούρες από ένα υγρό με ένα μοναδικό άρωμα που χρησιμοποιώ πλέον. :yes:

Αποσυνδεδεμένος ArXoS

  • ***
  • 857
  • Φύλο: Άντρας
    • Συνταγές μαγειρικής και ζαχαροπλαστικής
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #83 στις: Ιουλίου 25, 2012, 00:41 »
.. με έχει κουράσει η ενημέρωσή του ..
Εκεί που διαβάζω τη ροή μιας συζήτησης, κάνω refresh και η συζήτηση έχει εξαφανιστεί .. Από 3 σελίδες έχουν μείνει μόνο 3 μηνύματα. Και συμβαίνει πολύ συχνά τώρα τελευταία


Πολύ κουραστικό,  Ειλικρινά  :( :( 
 

Αποσυνδεδεμένος ALATOPIPERO

  • *
  • 38
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #84 στις: Ιουλίου 26, 2012, 15:18 »
Εσύ μιλάς για το φόρουμ φαντάζομαι.....
Επειδή το θέμα αφορά το ηλεκτρονικό τσιγάρο! ::)

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #85 στις: Ιουλίου 26, 2012, 15:20 »
κι εγώ την ίδια σκέψη έκανα αλατοπίπερο όταν διάβασα το ποστ,, αλλά έπειτα σκέφτηκα πως το η.τ οφείλει την όποια του εξάπλωση σε μεγάλο βαθμό στο φόρουμ..
οπότε και αποτελεί κρίκο της αλυσίδας.  ;)

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #86 στις: Ιουλίου 26, 2012, 15:26 »
Κουραστικό για μένα είναι μόνο η φροντίδα που θέλει και η προετοιμασία. Μιας και δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα τα πράγματα που χρησιμοποιούμε 24/7, πρέπει να είσαι προετοιμασμένος ώστε να μην ξεμείνεις και πέσεις στα σκληρά!!!!

Αποσυνδεδεμένος xalkidontoymani

  • *
  • 11
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #87 στις: Ιουλίου 26, 2012, 17:43 »
εμενα  με  κοραζει  να βλεπω  ανθρωπο  να  στρωνει  πισα στον πνευμονα του  και παραλληλα  να  μου  λεει  .....τι  ειναι  αυτο  που  κανεις ;;;;;


και  μετα  κοιτω  τον  δρομο  που  ειναι  πισαρισμενος  και  να  το  σκεφτωμαι :bye:

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #88 στις: Ιουλίου 26, 2012, 17:49 »
Η αναζητηση του "Αγιου Δισκοποτηρου"...
Μαλλον το βρηκα.
Ισως.
Λιγο.

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #89 στις: Ιουλίου 26, 2012, 17:54 »
Οι παλιοί ατμοποιητές που όσο και αν πρόσεχα στο γέμισμα λέρωνα τα χάρια μου. :wall: :wall: :wall:


Με τους ce4+ βρήκα την υγειά μου. :)) :)) :)) :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102771 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176760 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 519 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 358 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22343 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285416 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209561 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68744 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315730 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15611 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126927 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95266 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem