vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

283 επισκέπτες, 4 χρήστες
dallaskdp, gianniskouk, antiklitos140, kyrgiannis

eXpromizer by eXvape

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Απ: eXpromizer by eXvape
« Απάντηση #1050 στις: Δεκεμβρίου 11, 2015, 16:33 »
 Μπράβο Μάκαρε!  :respect_hat:

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4118
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: eXpromizer by eXvape
« Απάντηση #1051 στις: Δεκεμβρίου 11, 2015, 16:53 »
Μπράβο Μακούλη! :laugh1:

 :sign_oraios: :respect_hat: :respect_hat:

Αποσυνδεδεμένος mpol

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
  • Μιχάλης
Απ: eXpromizer by eXvape
« Απάντηση #1052 στις: Δεκεμβρίου 11, 2015, 17:32 »
Μάκη μπράβο!!
Κι αφού έγινε η αρχή , θα 'θελα κι εγώ με τη σειρά μου να πω δημοσίως ένα μεγάλο
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον Γιώργο Ribot. Προθυμοποιήθηκε να δοκιμάσει τον δικό μου expro
για μια ολόκληρη εβδομάδα και γενικότερα η βοήθειά του είναι - δεν λέω ήταν - πολύτιμη.
Δεν ξέρω αν θα τα βρω τελικά με τον expro , αλλά με τον Γιώργο σίγουρα τα βρήκαμε.
Με συμβούλεψε ποικιλοτρόπως , μου πρότεινε πράγματα και αγορές ,
με πολύ ενδιαφέρον και ανιδιοτέλεια. Πραγματικός φίλος!

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eXpromizer by eXvape
« Απάντηση #1053 στις: Δεκεμβρίου 11, 2015, 17:38 »
Δεν έκανα τίποτα παραπάνω παιδιά από το να γλυτώσω έναν άνθρωπο από περεταίρω ταλαιπωρίες αλλά και τον εξπρομαϊζμεράκο μου απ'το συρτάρι, έτσι είμαστε κι οι δυο χαρούμενοι.! ;)

Καλή συνέχεια σε όλους σ'αυτό το νήμα, ελπίζω να γεμίζει μόνο με θετικά μηνύματα από όλους σας στο εξής! :)

Αποσυνδεδεμένος fkatsa

  • **
  • 132
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eXpromizer by eXvape
« Απάντηση #1054 στις: Δεκεμβρίου 11, 2015, 18:53 »
Μπράβο στον Μάκη για την κίνηση του...
@steve35 τώρα πρέπει να στείλεις στον γιατρό τον Μάκη τον δικό σου "ελαττωματικό" να εξεταστεί και να μας πει αν βγάλει άκρη σχετικά.

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος yannis8

  • **
  • 142
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eXpromizer by eXvape
« Απάντηση #1055 στις: Δεκεμβρίου 11, 2015, 19:05 »
Α Ξ Ι Ο Σ !!  :bow:

Αποσυνδεδεμένος knight77

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eXpromizer by eXvape
« Απάντηση #1056 στις: Δεκεμβρίου 11, 2015, 19:09 »
Μπράβο σου φίλε μου!

Sent from my LG-D802 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος asterw

  • *
  • 71
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: eXpromizer by eXvape
« Απάντηση #1057 στις: Δεκεμβρίου 11, 2015, 22:28 »
Μάκη είσαι φοβερός!  :respect:

Εσύ και ο Γιώργος όντως έχετε βοηθήσει τόσο πολύ...

Θα μας λείψεις!  :yes:

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: eXpromizer by eXvape
« Απάντηση #1058 στις: Δεκεμβρίου 11, 2015, 22:34 »
Ο Μάκης είναι φοβερό παιδι είμαι σίγουρος οτι μπορεί να δώρισε των ατμό και μπράβο του αλλά και πάλη θα κοιτά το νήμα σε τυχών απορίες και δυσκολίες και θα δίνη τα φώτα του

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eXpromizer by eXvape
« Απάντηση #1059 στις: Δεκεμβρίου 12, 2015, 01:30 »

Μπράβο στον Μάκη για την κίνηση του...
@steve35 τώρα πρέπει να στείλεις στον γιατρό τον Μάκη τον δικό σου "ελαττωματικό" να εξεταστεί και να μας πει αν βγάλει άκρη σχετικά.

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εγω να τον στείλω αλλα δεν νομίζω να θέλει να αςχοληθει κανένας μάζι του αλωςτε θα έπρεπε να στείλω και ενα χάρτι κουζίνας μαζί :)


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eXpromizer by eXvape
« Απάντηση #1060 στις: Δεκεμβρίου 12, 2015, 10:11 »
Όχι ρε παιδιά αφήστε τον άνθρωπο να κρατήσει τον ατμοποιητή του προς Θεού.! :laugh1:

Δεν χρειάζεται να στείλεις τίποτα αγαπητέ steve μα κι εγώ απλώς τον έψαξα λίγο παραπάνω τον δικό μου κι έτυχε να βρω τις αδυναμίες του, δεν είμαι γκουρού των επιδιορθώσεων ούτε έχω και ΤΟ μάτι που βλέπει σε nano-διαστάσεις.. :D

Κράτα τον, πιθανότατα στο μέλλον να σου χρειαστεί κάτι από αυτόν ή ακόμα και σε κάποιον άλλο φίλο από εδώ, ποτέ δεν ξέρεις.

Αφού ευχαριστήσω όλους για όσα μοιραστήκαμε εδώ μέσα (και για τα καλά σας λόγια φυσικά ) να επιβεβαιώσω ότι εννοείται πως θα το παρακολουθώ το νήμα κι αν κάπου χρειαστεί επέμβαση που θα μπορώ να κάνω, να είστε βέβαιοι ότι θα γίνει κιόλας. ;)


Αποσυνδεδεμένος mpol

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
  • Μιχάλης
Απ: eXpromizer by eXvape
« Απάντηση #1061 στις: Δεκεμβρίου 14, 2015, 19:15 »
Λοιπόν...
Επειδή ο κόμπος έφτασε στο χτένι κι ο "εκπληκτικός..." expro θα φύγει από το παράθυρο ,
θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας κάποιες σκέψεις.
Μπορεί να είμαι ο πιο άσχετος άνθρωπος του κόσμου...  Άχρηστος; δεν ξέρω...
Όμως , φτιάχνω ΚΑΛΕΣ αντιστάσεις , όσο άπειρος κι αν είμαι.
Βαμβάκια και σπείρες σε τριγωνομετρία!
Να κλείνουν οι τρύπες , να μην κλείνουν οι τρύπες.
Ένα χιλιοστό αριστερά , ένα δεξιά , ένα πάνω , ένα κάτω ,
μια ίνα βαμβακιού λιγότερη ή περισσότερη ,
βαμβάκι από Ιαπωνία , από τον Ισημερινό , από τον Τρίτο Παράλληλο , ΟΛΑ τα δοκίμασα!
Πολύ διάβασμα , πολλές ώρες βίντεο , πολλά στησίματα (ούτε για πανεπιστήμιο να έδινα...).
Τα ίδια όμως ξανά! Με καινούργιο τανκ -που ανάθεμά με κι αν κοστίζει 0,05 του ευρώ -
έχω πάλι διαρροές. Και σκασίματα (λίγα).
Φίλοι σαν τον Γιώργο τον Ribot με βοήθησαν απλόχερα. Και του το χρωστάω αυτό!

Αγόρασα όμως έναν ατμοποιητή , επισκευάσιμο , για να ατμίζω σαν άνθρωπος , όπως χιλιάδες κόσμος.
Δεν γίνεται ο ένας που φτιάχνει αντιστάσεις στο κατσαβίδι , με αποστάσεις μεταξύ τους σαν κρουασάν
να ατμίζει απολαυστικά και όταν βάζω μια αντίσταση αντικειμενικά άριστη , να μην έχω αποτέλεσμα!
ΔΕΝ ΓΙ-ΝΕ-ΤΑΙ! Κι έτσι λοιπόν , είμαι πάλι με τον Ναυτίλο που αγόρασα το Καλοκαίρι.

Έχω ξοδέψει γι αυτή την απάτη (και ΔΕΝ μου περισσεύουν , όπως και σε σας άλλωστε) ,
60 για αρχή + 6 το τανκ +13 που θέλουν για το γυάλινο , 80 ευρώ!! Ε όχι!!! Ως εδώ!

Στο δια ταύτα.
Αν υπάρχει κανένας άνεργος φίλος που τα φέρνει κι αυτός δύσκολα
και θέλει να του τον χαρίσω , ας στείλει μήνυμα.
Δεν είναι αγγελία , δεν θα βγάλω ούτε σεντ απ' αυτή την ιστορία ,
αλλά εγώ παραδίνομαι (κάτι σαν τον φίλο Steve).
Κι επειδή , τι "ειρωνεία"... πωλούνται σωρηδόν αυτοί οι "φοβεροί και τρομεροί"
ατμοποιητές μεταχειρισμένοι στο ίντερνετ , μην τον αγοράσετε!
Σας τον προσφέρω εγώ , να πιάσει τόπο. Μπορεί σε άλλα χέρια να δουλέψει...
να φύγει και το "κακό το μάτι"...


Αποσυνδεδεμένος Estella11

  • **
  • 172
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Tilemahos!!!
Απ: eXpromizer by eXvape
« Απάντηση #1062 στις: Δεκεμβρίου 14, 2015, 20:48 »
Κριμα ... εγω ειχα μείνει οτι το εφτιαξε ο Γιωργος ..
Τον δικο μου τον εχω στα χερια μου πλεον με τα ανταλλακτικα ( που φαινονται καλυτερα απο τα μανισια ? μαλλον ) , παει καλα οπως τις καλες του μερες αλλα δεν παιρνω αερα , αφηνω να περασει κανενα 15μερο γιατι ειναι απροβλεπτος  :confused1: .

Γνωμη μου ειναι παντως να κανεις αλλη μια τελευταια προσπαθεια μιας και εισαι Αθηνα  να τον πας στα κεντρικα του στη Replace smoke και να τους τα πεις απο την καλη κΑΙ να απαιτησεις να στο φτιαξουν .

Αποσυνδεδεμένος petrosspil

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eXpromizer by eXvape
« Απάντηση #1063 στις: Δεκεμβρίου 25, 2015, 22:05 »
Καλησπέρα φιλε μου mpol μου και χρόνια πολλά μπορείς να μου στειλεις το γυάλινο τανκακι του expromizer με το ΚΤΕΛ αύριο θα στο πληρωσω έχω μόνο αυτόν να ατμιζω τώρα και το τανκακι του μου έχει διαρροή χάνω υγρό φουλ και δεν ξέρω τι να κάνω με σωζεις

Αποσυνδεδεμένος giannis.f

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eXpromizer by eXvape
« Απάντηση #1064 στις: Δεκεμβρίου 27, 2015, 16:44 »
καλησπερα παιδια! φιλε mpol τα ειχαμε πει κ μαζι πριν λιγο καιρο....εγω πηρα το ωτανκακι με τα παραθυρακια και τελος οι διαρροες...το αλλο μου ειχε ραγισει μαλλον με τα μηλα.....αλλα δε τελειωσα εκει...αρχισε να μη μου διαβαζει κ μενα τις αντιστασεις..οποτε ξεβιδωνα πολο καθαριζα το λαστιχακι βιδωνα κ οκ αυτο ξανα κ ξανα...ελεος ...σας νιωθω ολους. λοιπον πηρα κ γω τον φαινο κ ησυχασα!! καλες γιορτες!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342275 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206487 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541434 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31060 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50172 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597235 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357764 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11520 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193061 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1309 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1304 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591894 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios