vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

70 επισκέπτες, 5 χρήστες
trabaman, Buliwyf, hellfire, mfk, Kouros17

Twitter

Υγρά e-liquid από Janty

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #120 στις: Ιουλίου 21, 2009, 15:55 »
Τεινω να συμφωνησω απόλυτα  :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #121 στις: Ιουλίου 21, 2009, 16:04 »
Sorry παίδες αλλά το "We are Closed - Happly Holidays" αποδεικνύει πως η Janty δεν είναι σοβαρή.
Πρώτη φορά έχω δει τέτοιο μήνυμα σε διαδικτυακό κατάστημα.
Την προηγούμενη φορά έβγαλαν μήνυμα ότι δεν τούς κάθισε το καινούργιο site και ξαναγύρισαν στο παλιό, τώρα αυτό....
Μάλλον καμιά χαζοπαρέα αποτελεί την Janty με τίποτα άκρες στην Κίνα.
Say NO to Janty.
Έτσι εξηγείται: Τα είχαν ατμίσει όλα μόνοι τους κι αφού τα βλέπουν όλα ρόδινα, την έκαναν για διακοπές.  :tongue_smilie: :))

Μάλλον τους κατάλαβαν και οι Κινέζοι, γι' αυτό και δεν έχουν την αποκλειστικότητα που είχαν παλιά στα τσιγάρα.
Τώρα, στα υγρά... σίγουρα τα έχουν κι άλλοι. Αλλά γίνεται τέτοιος χαμός με τα ονόματα και τις συσκευασίες που δε βγάζεις άκρη με τίποτα.

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #122 στις: Ιουλίου 21, 2009, 16:35 »
Η λύση θα είναι μόνο να αποφασίσουν οι δικοί μας εδω να αρχίσουν να φέρνουν μια ποικιλία στα υγρά!
Και μιλάω πιο πολύ για την Nobacco και την Njoy, μιας και η Intellicig, εκτός του ότι έχει ήδη μια "ποικιλία" γεύσεων, δύσκολα θα φέρει άλλες που να μην είναι της Intellicig...

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #123 στις: Ιουλίου 21, 2009, 16:49 »
Μπαααα δν το βλέπω  :( njoy + intellicig ειναι δεσμευμενες απο τις εταιρειες "μαμαδες" για νομπακο νομιζω δν θα υπαρχει προβλημα πιστευω  :confused1:

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #124 στις: Ιουλίου 21, 2009, 20:51 »
Μακάρι να φέρει η Nobacco αλλά και όποια άλλη να'ναι,θα είμαστε πολύ καλύτερα όταν θα έχουμε να κάνουμε με ντόπια αγορά.

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #125 στις: Ιουλίου 21, 2009, 21:04 »
θα είμαστε πολύ καλύτερα όταν θα έχουμε να κάνουμε με ντόπια αγορά.

Αλλά θα'μαστε όμως και ακριβότερα, δεν είναι έτσι;
Οι ελληνικές εταιρείες πρέπει να ρίξουν λίγο τις τιμές τους.
Και ΟΚ, εμείς έχουμε και κάποια έκπτωση, αλλά και πάλι νομίζω ότι αγοράζουμε ακριβότερα

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #126 στις: Ιουλίου 21, 2009, 21:10 »
Αλλά θα'μαστε όμως και ακριβότερα, δεν είναι έτσι;
Οι ελληνικές εταιρείες πρέπει να ρίξουν λίγο τις τιμές τους.
Και ΟΚ, εμείς έχουμε και κάποια έκπτωση, αλλά και πάλι νομίζω ότι αγοράζουμε ακριβότερα

Αν είναι λίγο ακριβότερα, προτιμώ να τα δίνω και να έχω υγρά την επόμενη μέρα και ανα πάσα στιγμή, παρα να υπολογίζω σταγόνα-σταγόνα πόσο θα μου φτάσει, να παραγγέλνω και να κάνω τον σταυρό μου μην εχει καμμία απεργία, μην κολλήσει σε κανένα ταχυδρομείο, μην πέσω σε κανένα περίεργο τελωνειακό, να περιμένω τον ταχυδρόμο σαν θεό και στο τέλος να γίνεται και κανένα "λαθος" και αντί πχ capuccino medium να βρίσκομαι να ατμίζω.... παπάγια light!  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #127 στις: Ιουλίου 21, 2009, 21:16 »
... μην κολλήσει σε κανένα ταχυδρομείο, μην πέσω σε κανένα περίεργο τελωνειακό, να περιμένω τον ταχυδρόμο σαν θεό και στο τέλος να γίνεται και κανένα "λαθος" και αντί πχ capuccino medium να βρίσκομαι να ατμίζω.... παπάγια light!  :laugh1:

 :)) :)) :)) :))
Έχεις δίκιο, απλά όταν οργανώνεσαι καλά δεν έχεις αγχος και αγωνία.
Λίγα πράγματα χρειάζεσαι, καμιά 20 atomizer να παίζουν, 3 - 4 μπαταρίες καινούριες στο συρτάρι και κανα...λίτρο υγρό.
Και μετά δε φοβάμαι τίποτα :))

πάντως κι εγώ γενικά προτιμώ να ψωνίζω από Ελλάδα, θέλω να στηρίζω τους πιονέρους του e-cig στον τόπο μας
αλλά βρε παιδί μου, η bulk πεντάδα atomizer από Λονδίνο είναι τόσο φτηνή, οπότε και τόσο δελεαστική!,,,

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #128 στις: Ιουλίου 21, 2009, 21:18 »
Οντως μπορεί να είναι λίγο πιο ακριβά αλλά ελπίζω μόνο στην αρχή,μπορεί κι ανταγωνισμός να βοηθήσει να πέσουν και οι τιμές.Και ο Under έχει απόλυτο δίκιο , η εξυπηρέτηση μέχρι τώρα των ελληνικών εταιριών είναι άψογη κι έχουμε τα προιόντα στα χέρια μας την επόμενη μέρα,μεγάλη υπόθεση αυτό.
Κι όταν θα έχω αυτό που θέλω δεν βλέπω το λόγο να ψαχτώ αλλού.
Και πιστεύω πως και οι ελληνικές εταιρίες κάθε άλλο χαμένες θα βγουν από εμάς,αξίζει να προσπαθήσουν.

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #129 στις: Ιουλίου 21, 2009, 21:21 »
...η εξυπηρέτηση μέχρι τώρα των ελληνικών εταιριών είναι άψογη κι έχουμε τα προιόντα στα χέρια μας την επόμενη μέρα,μεγάλη υπόθεση αυτό.

όσο για την εξυπηρέτηση, πραγματικά φαίρονται θαυμάσια.
Δεν μου έχει ξανατύχει τέτοιος σεβασμός προς πελάτη.
Αυτό και μόνο αξίζει για να τους πριτιμάμε..

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #130 στις: Ιουλίου 22, 2009, 01:32 »
Το μεγαλο μειονεκτημα των ελληνικων εταιρειων ειναι η απουσια ποικιλιας στις γευσεις των υγρων(με νικοτινη)
Αν αλλαξει αυτο τοτε δεν νομιζω να εχουμε λογο να παιρνουμε απο το εξωτερικο,αφου και οι τιμες ειναι πολυ καλες και η παραδοση αμεση

Αποσυνδεδεμένος grigoris_a

  • **
  • 129
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #131 στις: Ιουλίου 22, 2009, 02:14 »
Το μεγαλο μειονεκτημα των ελληνικων εταιρειων ειναι η απουσια ποικιλιας στις γευσεις των υγρων(με νικοτινη)
Αν αλλαξει αυτο τοτε δεν νομιζω να εχουμε λογο να παιρνουμε απο το εξωτερικο,αφου και οι τιμες ειναι πολυ καλες και η παραδοση αμεση
:thumpup:

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #132 στις: Ιουλίου 22, 2009, 07:40 »
Καλά, τι κεραμίδα ηταν αυτή  :eyesplash:
Γραφει στην ιστοσελιδα οτι εκλεισαν για διακοπες εως 20/8  :angry_orange:
Αραγε θα στειλουν την παραγγελια που εκανα χθες?  :(
Όλα ενταξει, μου απαντησε ο Harry, θα μου στειλουν την παραγγελία σημερα :D

Αποσυνδεδεμένος Ultra-One

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #133 στις: Ιουλίου 23, 2009, 11:58 »
Όλα ενταξει, μου απαντησε ο Harry, θα μου στειλουν την παραγγελία σημερα :D
Είχα μπει στο σαιτ τους και είδα αυτό το We are closed, αλλά μετά που διάβασα αυτά τα μυνήματα αποφάσισα να παραγγείλω (και ότι γίνει..).


Τελικά παρήγγειλα 4 μπουκαλάκια (με μεταφορικά 2,76Ε).
Πήρα 1 Capuccino NON, 1 Chocolate NON, 1 RBL (Red Bull) NON και 1 RY3 NON.

Για να δούμε τι θα έρθει σωστό από αυτά και πότε θα παραλάβω..... :confused1:

Y.Γ: Δεν βρήκα να αναφέρεται κάπου, αλλά τα υγρά της Janty είναι PG, ή VG???
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 23, 2009, 12:28 από Ultra-One »

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Janty
« Απάντηση #134 στις: Ιουλίου 23, 2009, 17:23 »
Y.Γ: Δεν βρήκα να αναφέρεται κάπου, αλλά τα υγρά της Janty είναι PG, ή VG???
PG ειναι ολα

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12142 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499688 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 01, 2024, 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 325 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7434 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20987 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194942 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1724 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4883 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109867 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 181188 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2133 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1496 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos