vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

103 επισκέπτες, 3 χρήστες
vasim, Blackwolf, Tem

Twitter

ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΟΤΙ ΑΠΟΣΚΟΠΩ ΝΑ ΔΙΑΣΠΕΙΡΩ ΖΙΖΑΝΙΑ

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Και από εμένα καλή επιτυχία oldseaman :thumpup: :thumpup: :thumpup:

vrs5 συμφωνώ,καλά τα λες... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος steven_creta2

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
Περαστικά oldseaman και γρήγορη ανάρρωση. Πάντως μου φαίνεται πολύ παράξενο μέσα σε ενάμιση χρόνο, απο τις προηγούμενες εξετάσεις, (όσα mg και ml να ατμίζεις) να αποκτήσεις κολπικη μαρμαρυγη. Μήπως προϋπήρχε το πρόβλημα  και απλά δεν διαγνώστηκε στις προηγούμενες εξετάσεις σου?

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Περαστικά oldseaman και γρήγορη ανάρρωση. Πάντως μου φαίνεται πολύ παράξενο μέσα σε ενάμιση χρόνο, απο τις προηγούμενες εξετάσεις, (όσα mg και ml να ατμίζεις) να αποκτήσεις κολπικη μαρμαρυγη. Μήπως προϋπήρχε το πρόβλημα  και απλά δεν διαγνώστηκε στις προηγούμενες εξετάσεις σου?
πολυ πιθανον,ειναι και το στρες,κανω ενα απο τα πιο
στρσαρισμενα επαγκελματα.......
μου εχουν πει πως μονο με το στρες η χοληστερηνη μπορει να ανεβει στα υψη
Ευχαριστω παιδια,πιστευω πως θα επιζησω
κακο σκυλι ψοφο δεν εχει.. ;D

Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Περαστικά oldseaman και γρήγορη ανάρρωση

Αποσυνδεδεμένος wsavvaris

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
  • Take it easy, and if she's easy take her twice!!!!
Περαστικα, ελπιζω ολα να πανε καλα

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Περαστικά και από μένα ;) Και πάνω από όλα θετική σκέψη και όχι άγχος :) Όλα θα πάνε καλά :yes:

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Περαστικά. Δεν νομίζω πως μπορώ να συνεισφέρω σε αυτήν την συζήτηση. Πάντως, για αυτόν τον λόγο (20mg) ανέβηκα σε volt και είμαι στα 8 mg.

Αποσυνδεδεμένος Angelos

  • ****
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
Σιδερένιος καπετάνιο.
Την άλλη βδομάδα θα κάνω και εγώ εξετάσεις αίματος (τις κάνω κάθε χρόνο) και θα τις συγκρίνω με τις προηγούμενες.
Θα σας πω τα αποτελέσματα

Αποσυνδεδεμένος Tsikis

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
Ότι καλύτερο κι από εμένα... Εύχομαι να είναι όλα περαστικά και γρήγορα!

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Καλά έκανες και δημοσίευσες το μήνυμα, καπετάνιο.
Αν και πιστεύω ότι υπάρχει το σωρευτικό αποτέλεσμα προηγούμενων ετών από το κάπνισμα, καλό είναι να το έχουμε υπόψιν μας. Γι' αυτό άλλωστε δημιουργήθηκε αυτός ο πίνακας για θέματα υγείας. Το είχα πει και παλιότερα: Η στατιστική θα μας βοηθήσει να βγάλουμε συμπεράσματα και όχι οι μεμονωμένες περιπτώσεις. Αν στο μέλλον εμφανιστούν και άλλα τέτοια περιστατικά θα πρέπει να έχουμε τα μάτια μας περισσότερο ανοιχτά.

Εύχομαι ολόψυχα περαστικά και θα σύστηνα, αν δεν μπορείς να το κόψεις άμεσα, τουλάχιστον να κατέβεις σε περιεκτικότητα νικοτίνης.

Αποσυνδεδεμένος Arvacon

  • *****
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
  • Project *Atmopipes* ..coming soon?
    • Atmopipes.gr - Συντομα κοντα σας!
Περαστικα και απο μενα captain  ;)

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9603
  • Φύλο: Άντρας
Εύχομαι ότι καλύτερο στον Καπετάνιο  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος kd66

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
captain ολα θα πανε καλα!!!
και μετα... καλες ροτες και καλες θαλασσες :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
περαστικα καπετανιο και μην φοβασαι τιποτα ολα θα περασουν

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Καπετάνιο...καταρχήν περαστικά, από καρδιάς. Θα ήθελα απλά να σου επιστήσω την προσοχή, σε ότι αφορά την εξέταση που θα κάνεις. Μεγάλη προσοχή, φίλε μου, γιατί δεν είναι απλή εξέταση. Να απαιτήσεις και να ρωτήσεις εκ των προτέρων για όλα τα μέτρα προφύλαξης που θα έχουν ληφθεί από πλευράς κλινικής/νοσοκομείου.
θυμηθηκα την αναρτηση σου μολις επεσα για υπνο,
αποτελεσμα να μην μπορεσω να κοιμηθω
Για πες μου?
αν εχεις κανει κι εσυ αυτην την εξεταση,τι πρεπει να προσεξω?
πως μπορω να ρωτησω αν εχουν ληφθει ολα τα μετρα προφυλαξης? ενοειτε οτι αυτοι πρεπει να ξερουν,ετσι δεν ειναι?
Τελος παντων μου ειπαν να κανω αντιβιωση τρεις μερες πριν
να παω νηστικος,και να μην καπνισω την τελευταια μερα
η εξεταση διαρκει 4'5 ωρες και θα γυρισω σπιτι την ιδια μερα...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8824 1114918 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 23:22
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 823728 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 506712 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8856 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154448 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568386 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243470 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 293789 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1645 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762438 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1044 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3948 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem