vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

139 επισκέπτες, 0 χρήστες

Δημοσιεύσεις κατά του ηλεκτρονικού τσιγάρου


Αποσυνδεδεμένος Diver

  • ***
  • 692
  • Φύλο: Άντρας
  • H νεκροψία θα δείξει ....
Κάτι μου λέει ότι το "ένα είδος" θα είναι από αυτά τα 100+ W σε χέρια "άσχετου"

Αποσυνδεδεμένος vagskarm

  • ****
  • 1468
  • Φύλο: Άντρας
έχουν δίκιο, και ένα αυτοκίνητο (made in China), αλλά δεν σας λέω ποιό, δεν πήρε κανένα αστέρι στο Euroncap, να καταργηθούν τα αυτοκίνητα σαν επικίνδυνα!!!

Αποσυνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3883
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Εδώ η απάντηση του γιατρού για το θέμα http://www.ecigarette-research.com/web/index.php/2013-04-07-09-50-07/2014/188-frm-jp

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
δηλαδη με λιγα λογια τι γινεται με αυτο το θεμα ... αρχισαμε να με πριζουν οι γυρω μου παλι :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange: αφορμη ψαχναν

Ο γιατρος θα μας πει καποια πραγματα γιαυτο .. περιμενω να εμφανιστει  με αγωνια ... :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος haris231

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Εδώ η απάντηση του γιατρού για το θέμα
http://www.ecigarette-research.com/web/index.php/2013-04-07-09-50-07/2014/188-frm-jp
με φοβο να κινδυνολογησω βλεπως παντως πως εχει ψωμακι εδω. απλα λιγο
σαν να ανησυχησα. Μηπως απλα καταφεραν να με φοβησουν ή  συμβαινει κατι
αλλο;

Διόρθωση παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 28, 2014, 13:24 από camber »

Αποσυνδεδεμένος kitSOS

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Σημερα στο ΣΚΑΙ, στην εκπομπη ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ, απο 1:18:20, εως1:22:30, η πνευμονολογος Βασιλικη Κατσαουνη.
Οποιος μπορει ας απομονωσει το κομματι. Τα σχολια δικα σας.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 01, 2014, 18:11 από kitSOS »

Αποσυνδεδεμένος jimmy

  • **
  • 127
  • Φύλο: Άντρας
Σαν να μας λεει η κυρια πνευμονολογος Βασιλικη Κατσαουνη
τι ηλεκτρικο τι κανονικο  μια απ τα ιδια
ενταξει μας επεισες

Αποσυνδεδεμένος fotispap3

  • ***
  • 647
  • Φύλο: Άντρας
To θεμα φιλε μου δεν ειναι οτι δεν επεισε εμας, αλλα οτι επεισε τους ασχετους με το ηλεκτρονικο, δυστυχως  :angry_orange: :wall:

Αποσυνδεδεμένος jimmy

  • **
  • 127
  • Φύλο: Άντρας
Εγω βλεπω τους φιλους και γνωστους πως κοιτουν
οταν ατμιζω λες και ειναι κανα ufo το ηλ.τσιγαρο :hmmm:
ενω αμα καπνιζεις ε φαινεσαι φυσιολογικος
δεν τρεχει τιποτα :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος Eizomar

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Πριν λιγο ενας φιλος μου εστειλε το ιδιο αρθρο με τις γνωστες παροτρυνσεις και εσπευσε να με προστατευσει μετα απο 4 γεματα χρονια ατμισματος......και επειδη σαν ανθρωπος δεν ειμαι εκεινος που θα επιβαλει στον αλλον την αποψη του , τον ρωτησα το εξης: ποσα ειδη ηλεκτρονικου τσιγαρου υπαρχουν? απαντησε: πολλα....... του ειπα λοιπον, πολλα ειδη ΗΤ δεν υπαρχουν, μονο πολλα ειδη υγρων. του εδωσα το λινκ που απανταει ο γιατρος στα αγγλικα μιας και ειναι αγγλοφωνος ο φιλος μου και παρατηρησε αμεσως την αληθεια απο το ψεμα..........στις λεπτομερειες που σκοπιμως ειναι συγκαλυμμενες σε τετοια αρθρα.

Συμπερασμα: οσοι οπως ειπε καποιος πριν ειναι αμαθης και δεν γνωριζουν, τους πιανει πανικος διαβαζοντας τετοιου τυπου γενικα αρθρα. Οσοι ομως οπως ευτυχως μαθαμε μεσα απο αυτο το φορουμ που και τι να ψαχνουμε για να ανακαλυπτουμε την αληθεια, δεν την παταμε με λεπτομερειες......τις οποιες ηδη γνωριζουμε :)   Επισης δεν εχει ουτε ο κοσμος ουτε και εμεις αναγκη απο προστατες τυπου Πρωτου Θεματος.... Εχουμε αναγκη απο ανθρωπους που θα ερευνησουν ΣΩΣΤΑ το θεμα ΗΤ και δεν θα σπειρουν τον τρομο και τον πανικο σε απλους ανθρωπους που διαλεξαν το ατμισμα απο το καπνισμα.

Καλο βραδυ σε ολους μας!

Συλληπητηρια στους εκδοτες του πρωτου θεματος για αλλη μια αστοχη, ανουσια δημοσιευση.

 :bye: :bye:

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Μια απο τα ιδια στο γραφειο με έπρηξαν.. να μου λενε  θα παθεις φλεγμονη θα παθεις  φυσιμα ... ολο με τι μ@#&κίες που κανεις .. και τωρα που με βλεπουν και με καιφον αστα ..

ο Γιατρος μας εδω παρακαλω να δωσει απαντησεις σε αυτα που ειπε η κυρια πνευμονολογος .. γιατι απαντησε ευθαρσως η κυρια αυτη  οτι δεν εχουν γινει ερευνες που να δειχνουν οτι ευνουν με καποιο τροπο το καπνιστη αλλα εχουν γινει πολλες ερευνες που να δειχνουν οτι του κανουν πολυ κακο σε αυτα που αναφερε .. πνευμονες και αλλα

Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Σημερα στο ΣΚΑΙ, στην εκπομπη ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ, απο 1:18:20, εως1:22:30, η πνευμονολογος Βασιλικη Κατσαουνη.
Οποιος μπορει ας απομονωσει το κομματι. Τα σχολια δικα σας.

Ψαχνω στο ιντερνετ αλλα δε βρισκω τη σημερινη εκπομπη των ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΩΝ. Κριμα γιατι ηθελα να δω κατι να γελασει λιγο το χειλακι μου σημερις που κανει και κρυο. Οποιος ξετρυπωσει το βιντεακι ας δωσει το link να το δουμε και οι υπολοιποι να διασκεδασωμεν (δεν εχει και καμια καλη ταινια σημερα...). 8)

Αποσυνδεδεμένος IliasTh

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Παραθέτω το λινκ: http://www.skai.gr/player/TV/?mmid=254471
Επίσης θα ήθελα να μάθω γιατί όταν βγαίνει κάποιος να κατηγορήσει το ηλεκτρονικό τσιγάρο δεν καλούν και τον ''δικό'' μας γιατρό για αντιπαράθεση;;; :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Εδώ είναι: http://www.skai.gr/player/TV/?mmid=254471   στο σημείο 1:18:20
Όποιος καπνιστής σκεφτόταν να δοκιμάσει ηλεκτρονικό τσιγάρο και άκουσε την εκπομπή, σίγουρα δεν πρόκειται να το επιχειρήσει γιατί πιθανώς είναι το ίδιο επικίνδυνο ή λίγο λιγότερο. Οπότε παραμένει στο διαπιστωμένα επικίνδυνο.
Τι να πει κανείς!!!

Με πρόλαβε ο φίλος από πάνω.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8842 1151742 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:44
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11112 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345716 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147399 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8131 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209000 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545274 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32984 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52566 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600565 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361017 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13421 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos