vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

152 επισκέπτες, 1 χρήστης
Tem

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος alexrho

  • *
  • 15
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #210 στις: Αυγούστου 18, 2011, 00:56 »
Καλησπέρα

Ονομάζομαι Αλέξανδρος, είμαι 26 χρονών και κατάγομαι απο την Ρόδο.
Κάπνιζα δεκα χρόνια και τους τελευταιους  6 μήνες κάνω η.τ.

Πιστεύω οτι το η.τ είναι το μέλλον θα δεχτεί πολλές πιέσεις αλλα θα αντέξει


Αποσυνδεδεμένος predator

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #211 στις: Αυγούστου 18, 2011, 16:37 »
Καλησπερα!
Ειμαι 27, καπνιζα νεοτερος καμια 7αρια χρονια, το εχω κοψει εδω και κανα 4αρι χρονια και καπνιζα που και που κανα τσιγαρο
ετσι "για την παρεα" αλλα το ατιμο με τραβαει οποτε ειπα για να μην ξεκινησω το κανονικο τσιγαρο να κανω το ηλεκτρονικο.
Ετσι θα εκανα αυτο που ηθελα χωρις τις επιπτωσεις του κανονικου τσιγαρου. :yes:

Αποσυνδεδεμένος Μαρια

  • 1
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #212 στις: Αυγούστου 19, 2011, 14:02 »
Γεια σας! λέγομαι Μαρία και είμαι από Καβάλα.Σας βρήκα τυχαία ψάχνοντας για ΗΤ.Πολύ φανατική καπνιστρια επί σειρά πολλών ετών.δεν ξέρω να χρησιμοποιώ φορουμ και δεν ξέρω αν καταφέρω να ξαναβρώ αυτή την σελίδα. παρόλα αυτά θα προσπαθήσω. δεν ξεκίνησα ακόμη να "ατμίζω" όπως λέτε εσείς. παλαιότερα το 09 είχα ξεκινήσει αλλά φοβήθηκα με τα δημοσιεύματα. Τωρα πιστεύω πως ξεκαθαρίσαν κάποια πράγματα. ειμαι πεποισμένη οτι θα ξαναξεκινήσω

Αποσυνδεδεμένος nosfe

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #213 στις: Αυγούστου 19, 2011, 15:06 »
χαιρεταμε τους φιλους και συνατμιστές!!!
είμαστε ο Μιχάλης και Δημήτρης και είμαστε πολυ νέοι
στο...ατμίζειν!
είμασταν και οι 2 φανατικότατοι καπνιστές και η αλήθεια έιναι ότι τις μέρες που
ανήκουμε στο club των ατμιστών έχουμε βρει την υγειά μας ( απο πολλές αποψεις )!
το φόρουμ ήδη μας έχει βοηθήσει και τους δύο πολύ σε απορίες και θεματάκια που είχαμε
σχετικά με το ητ.
είναι όντως από τα καλύτερα φόρουμ που έχουμε δει.
θα τα λέμε απο καιρό σε καιρό!  ::)

Αποσυνδεδεμένος kiltsikis21

  • **
  • 338
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπάρχει πάντα ένας τρόπος εάν είσαι αποφασισμένος
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #214 στις: Αυγούστου 19, 2011, 19:32 »
Καλησπερα σε ολους.Το ονομα μου ειναι Σταυρος και ειμαι απο Κομοτηνη.Μετα απο 22 χρονια τρελλου καπνισματος 3 πακετα ημερησιος δεν μπορω ακομα να πιστεψω οτι εδω και 40 μερες δεν το εχω βαλει στο στομα μου.Τελικα ηταν πιο ευκολο απο οτι πιστευα.Ευχομαι να τα καταφερουν και αλλοι με τη βοηθεια και του e-kapnisma ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #215 στις: Αυγούστου 19, 2011, 20:49 »
ΠΡΟΣΟΧΗ:  Επιθυμούμε αυτό εδώ το θέμα να παραμείνει καθαρό μόνο με μηνύματα αυτοπαρουσίασης.
Παρακαλώ μην γράφετε εδώ μηνύματα καλωσορίσματος. Αν κάποιοι θέλουν να γράψουν κάποια ειδικά μηνύματα καλωσορίσματος, αυτά μπορούν να γραφτούν στην πρώτη επικοινωνία του νέου μέλους σε άλλα θέματα του φόρουμ, όχι "σκέτα" αλλά μαζί με τις απαντήσεις που θα δημοσιεύονται στις διάφορες συζητήσεις.
 
Επίσης τα νέα μέλη που αυτοσυστήνονται εδώ, ας μην κάνουν ερωτήσεις γιατί δεν θα απαντηθούν σ' αυτό εδώ το θέμα. Κάντε τις ερωτήσεις σας στα θέματα που τους ταιριάζουν σε άλλους πίνακες του φόρουμ.

Καλωσορίζω επίσημα εκ μέρους όλων, όλα τα νέα μέλη του φόρουμ και εύχομαι καλά ατμίσματα. :bye:

Αποσυνδεδεμένος xristmanol

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #216 στις: Αυγούστου 22, 2011, 17:11 »
Γεια σας,
με λένε Χρήστο και ειμαι 29 χρονών. Είμαι από Ηράκλειο Κρήτης και είμαι σχεδόν πολιτικος μηχανικος :confused1: . Λέω σχεδόν γιατί αν και δουλεύω χρωστάω 3 μαθηματακια για να γίνω με τη βούλα που λένε! Επίσης δουλεύω σε καφε-μπαρ τα βράδια και νομιζω οτι φτιάχνω ωραία κοκταίηλ.  ;D .
 Όσον αφορά το τσιγάρο το ξεκίνησα από μικρός 14-15 νομίζω και πριν το κόψω είχα φτάσει  τα 25γραμ. καπνού τη μέρα. Αφού είδα τι είναι το ηλεκτρονικό τσιγάρο το αποφάσισα μια μερα και ετσι εδώ και καμμιά εκατοστή μέρες είμαι άκαπνος!!! Ελπίζω να είστε όλοι καλά και μακριά απ το διάολο!!!! (το τσιγάρο)

Αποσυνδεδεμένος Pavlos

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #217 στις: Αυγούστου 22, 2011, 21:50 »
Γειά σας

Είμαι ο Παύλος,48 ετών,νέο μέλος στο Φόρουμ.Καπνίζω από τα 17 μου με μιά μικρή διακοπή 30 μηνών,τα τελευταία 20 χρόνια στριφτό,σήμερα ξεκίνησα το Η.Τ. Κάπνιζα ένα πακέτο 50 γραμμαρίων περίπου σε τρείς μέρες.
Εμπορος,πατέρας 2 παιδιών.Καλώς σας βρήκα !!

Αποσυνδεδεμένος progressevakos

  • **
  • 124
  • Φύλο: Άντρας
  • Aut viam inveniam aut faciam
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #218 στις: Αυγούστου 23, 2011, 09:35 »
Καλημερα!! Ειμαι ο Νικος απο Θεσσαλονικη, ειμαι 26 ετων και σπουδαζω-δουλευω στο Ηρακλειο..Πηρα την αποφαση να κοψω το κ.τ και να μπω στον ατμιστικο "κοσμο"!! και μπορω να πω οτι μεχρι στιγμης τον βρισκω πολυ ενδιαφερων..

Αποσυνδεδεμένος ljohnny

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #219 στις: Αυγούστου 24, 2011, 08:51 »
Γειά σας και από μένα, είμαι ο Γιάννης, 42 ετών, Αθήνα, καπνιστής από τα 23. Χαλαρός στην αρχή, 1 πακέτο 25αρι την ημέρα, αλλά κάποια στιγμή έφτασα το 3ο χωρίς να το καταλάβω οπότε το γύρισα σε καπνό. 1 πακέτο 50γρ κάθε 3-4 μέρες και αυτό γιατί δεν προλάβενα να στρίψω κι άλλα! Στο σπίτι έκανα και καμιά τράκα από τα camel  της γυναίκας! Οπότε, πρίν δύο μήνες το γύρισα στο η.τ. και ησύχασα. Ηθελα να κόψω το τσιγάρο αλλά όχι το κάπνισμα και το κατάφερα.
Χομπύστας στις ηλεκτρονικές κατασκευές, όλο και κάποια moda θα κάνουμε τώρα που σας βρήκα  ;)

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #220 στις: Αυγούστου 24, 2011, 18:52 »
καλησπερα και απο εμενα λεγομε μανθος και ειμαι 28 ετων καπνιστης 12 ετων με μια αποχη 6 μηνων με την με την βοηθεια του η.τ. τα πραγματα ομος δεν ηρθαν καθολου ροδινα και το ξαναπιασα στο χερι ετσι μετα απο 1 χρονο απο τοτε αποφασισα να ξαναπροσπαθισω με κενουρια σησκευη.....για να δουμε θα με βοηθηση το Hybrid

Αποσυνδεδεμένος proxenos

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #221 στις: Αυγούστου 24, 2011, 22:07 »
Υγεια σε ολους
ειμαι ο Νικος 38 χρονων και μενω Αθηνα
Εμαθα για το ητ τυχαια απο καποιον που συναντησα στον δρομο και τον ρωτησα "τι ειναι αυτο που καπνιζεις "
ΗΜΟΥΝΑ μανιωδης καπνιστης απο μικρη ηλικια ( τα τελευταια χρονια 50 g drum μπλε σε 24 ωρες . ναι το μεγαλο πακετο )
Εδω και εξι σχεδον εβδομαδες  δεν εχω αναψει ουτε ενα τσιγαρο και δεν νοιωθω καν την αναγκη να το κανω
Ξεκινησα με ενα σετ ego-t ovale ( το ιδιο ειχε και αυτος που με "εβαλε στο ητ )και μετα απο πολυ διαβασμα εδω μεσα και τις τρομερα χρησιμες πληροφοριες που βρηκα  φτιαχνω ηδη τα δικα μου υγρα( απο heaven gifts ) και απο χθες ειμαι κατοχος ενος bulli A2 με το οποιο εχω εντυπωσιαστει και το εχω πιπιλα
Πραγματικα τα θεματα εδω μεσα λυνουν ολες τις απορειες που μπορει να εχει καποιος
καλως σας βρηκα !!
 :thumpup:

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #222 στις: Αυγούστου 25, 2011, 13:27 »
για χαρά
Θοδωρής
ακόμα το ψάχνω όσον αφορά συσκευή.
Δε θέλω να κόψω το κάπνισμα, αλλά αυτή τη βρώμα δεν την αντέχω!!!

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #223 στις: Αυγούστου 25, 2011, 16:01 »
Καλησπέρα σε όλη την παρέα.
Είμαι ο Γιάννης, και ήρθα στην παρέα σας μετά από προτροπή συναδέλφου ο οποίος είναι ατμιστής εδώ και περίπου ένα μήνα.
Προσπαθώ να κόψω και εγώ το τσιγάρο λόγο υγείας.
Σίγουρα θα σας ταράξω στις απορίες. :))

Αποσυνδεδεμένος evm

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #224 στις: Αυγούστου 26, 2011, 12:46 »
καλημερα σε όλη την παρέα  ;)
Ειμαι ο Βαγγελης, καπνίζω ηλεκτρονικά τσιγάρα περίπου ένα χρόνο τώρα, πολύ ευχαριστημενος που επιτελους έκοψα το Παραδοσιακό Τσιγαρο.
Χαιρομαι που σας βρηκα!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1864 245969 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 03:26
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572016 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1848 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8006 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1121601 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 684 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 392 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326694 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8594 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297646 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827584 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511639 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios