vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

153 επισκέπτες, 1 χρήστης
Tem

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος danys620

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #195 στις: Αυγούστου 03, 2011, 09:46 »
Γεια σας και απο εμενα με λενε ΔΑΝΙΗΛ ειμαι απο ΚΑΒΑΛΑ ειμαι 37 ετων ειμαι νεος ατμιστης εχω να βαλω τσιγαρο στο στομα εδω και 19 μερες !!!

ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑ!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 03, 2011, 09:54 από danys620 »

Αποσυνδεδεμένος hobis

  • **
  • 102
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #196 στις: Αυγούστου 04, 2011, 02:19 »
Καλώς σας βρήκα και ευχαριστώ πολύ για την υπαρξη του φόρουμ,χωρίς αυτό και την ενημέρωση που μας παρέχει δεν θα άφηνα ποτέ το κ.τ.
Είμαι ο Νίκος και είμαι 37 ετών . Ημουνα καπνιστής για πάνω απο 20 χρόνια και έφτασα τα 75 τσιγάρα την ημέρα!!! Τώρα καπνίζω μόνο κανα δύο την ημέρα ενω πρίν απο 30 μέρες είχα να καπνίσω δύο μήνες. Ο λόγος που το άρχισα ξανά ήταν ένα πρόβλημα με τα δόντια μου και δεν καταφερα να συγκρατηθώ το διάστημα της αντιβίωσης που λάμβανα. Είμαι σίγουρος πως σε λίγες μέρες δεν θα κάνω κανένα τσιγάρο κανονικό γιατί περνάω καλύτερα και απολαμβάνω το άτμισμα έναντι του κ.τ.
Καλά ατμίσματα λοιπόν φίλοι μου!!!

Αποσυνδεδεμένος trabakoulas

  • **
  • 218
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #197 στις: Αυγούστου 04, 2011, 16:15 »
Γεια σας ειμαι ο Μανωλης 30 ετων, απο Αθηνα, και πηρα πριν 3 μερες το ovale ego-t μιας και ενας θειος μου το κανει 3 μηνες κι εχει κοψει το τσιγαρο. Δεν καπνιζω πολλα χρονια 7-8 το πολυ και τα τελευταια χρονια εκανα οld hoborn μπλε, τα 25mg μου κραταγαν 3-4 μερες συνηθως.
Μεχρι στιγμης εχω καλες εντυπωσεις απο το ΗΤ αλλα με χαλαει πολυ που σταζει συνεχεια και ρουφαω το λαδακι :(
Που θα παει θα τη βρω την ακρη, καλως σας βρηκα!

Αποσυνδεδεμένος titos

  • *
  • 67
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #198 στις: Αυγούστου 05, 2011, 18:12 »
Φίλοι συνατμιστές ,

είμαι ο Τίτος απο Αθήνα 34 ετών, 15 χρόνια καπνιστής και 2 μήνες πλέον ΜΟΝΟΝ ατμιστής.
Καλώς σας βρήκα λοιπόν, παρακολουθώ περίπου 1 μήνα το forum και είμαι ευχαριστημένος που θα γίνω μέλος μια ευχάριστης παρέας και θα ανταλλάξω ιδέες σχετικά με το ατμιστικό hobby που πλέον για εμένα έχει γίνει τρόπος ζωής.
Ένα μεγάλο μπράβο στα ιδρυτικά μέλη του site που ολοένα και μας ενημερώνουν για κάθετι καινούριο πάνω στο ηλεκτρονικό τσιγάρο αλλά και στα θέματα υγείας-επιδράσεις του η.τ. απέναντι στον οργανισμό μας που μας απασχολέι όλους.

Θα τα λέμε συχνά.

Αποσυνδεδεμένος kgf

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #199 στις: Αυγούστου 06, 2011, 13:07 »
καλημερα!με λενε γιωργο και ειμαι νεος ατμιστης:-) 3 μερες:-)μεχρι τωρα καπνιζα camel lights,10 χρονια.περιπου 2πακετα τη μερα.καποιες φορες και δυομιση!εβλεπα αρκετους να κρατανε τα ητ κατα καιρους και με ενδιεφερε να μαθω τι παιζει κιαν αξιζει.τελικα προχτες αρχισε ενας φιλος το ητ και με μπριζωσε κιεμενα.απο οταν ξεκινησα(προχτες) εχω πεσει απτα 2 πακετα τη μερα στα 4 τσιγαρα και στις 3 μερες,κιαυτα καταλαθος!και μαλιστα μου εκανε τρομερη εντυπωση γιατι κιαυτα δε τα χρειαζομουνα.μαλιστα εχει αρχισει και μαρεσει πιο πολυ ο ατμος απτον καπνο!αν μου το λεγανε πριν μια βδομαδα δε θα το πιστευα:-)εχω αρκετες απορειες κιεχω να ριξω ακομα πολυ διαβασμα αλλα προς το παρον ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος!εχω το joye egot και αυτη τη στιγμη ατμιζω halo tribeca 6 απο ivape και μου αρεσει αρκετα,εχω ενα μικρο θεμα μαλον λογω των συχνων αλλαγων σε υγρα τωρα στην αρχη αλλα θα ρωτησω αλλου γιαυτα.καλως σας βρηκα :)

Αποσυνδεδεμένος breezer_72

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #200 στις: Αυγούστου 07, 2011, 13:40 »
Καλημερα κι απο μενα, Σπυρος απο Κερκυρα (Ωωω...τι πρωτοτυπο για κερκυραιο), 38 ετων....παλαιότερος ατμιστης, με διακοπες.
Ωραια προσπαθεια το site σας. Εγω ειμουν εγγεγραμενος σε ξενα αναλογα site επειδη εμενα εξωτερικο (κι ομως γυρισα εν μεσω κρισης!)

Αποσυνδεδεμένος Μάριος

  • *****
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
  • Ψάξε και διάβασε,μετά δοκίμασε και μετά γράψε..
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #201 στις: Αυγούστου 09, 2011, 20:10 »
Καλησπέρα!
Είμαι ο Μάριος, 25 ετών απο τη Θεσσαλονίκη, Παοκτσής και ατμιστής!  :thumbup_move_2:
Ατμίζω εδώ και 5 μήνες (δεν έχω βάλει κ.τ στο στόμα μου από τότε!)
Από την πρώτη μέρα μπαίνω και ενημερώνομαι καθημέρινα στο forum και πρέπει να σας ευχαριστήσω όλους για τις γνώσεις, πληροφορίες και χαμόγελα που μου έχετε χαρίσει!  :D
Δεν είχε τύχει μέχρι τώρα να απαντήσω σε κάποιο θέμα μιας και υπήρχαν τόσοι παλαιότεροι και με περισσότερες γνώσεις. Απλά μορφωνόμουν!
Αλλά είπα, κάτσε να αυτοπαρουσιαστώ, που ξες, μπορεί κάποια στιγμή να γράψω και κάτι.
Ιστορικό η.τ:
eGo και eGo-T μπαταρίες
510 και 510lr
901 και 901lr
eGo-T lr type Α & Β
510D Lr Cartomizers
από υγρά...να μη το συζητάμε...πολλά

Torque56 και τα μυαλά στα κάγγελα!

Τους τελευταίους μήνες χρησιμοποιώ αποκλείστικα 306lr για dripping και 510lr cartos σε eGo-T μπαταρίες.
Έχω φτιάξει και 2 mod αλλά παραείναι γκουμούτσες :tongue_smilie: (κάποια στιγμή θα τα ποστάρω)
Αυτό το μήνα εχω στα σχέδια να αποκτήσω τον Α2 και ένα εξαιρετικό mod... 8)  :thumpup:

Αυταααααααααααά!!
Χαίρομαι που είμαι μέλος σε ένα τόσο ζωντανό forum με τόσο αξιόλογα άτομα!! :D

Τα λέμε αδέρφια!! Καλά ατμοντουμάνια!!

Αποσυνδεδεμένος vterm

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #202 στις: Αυγούστου 09, 2011, 21:16 »
Καλησπέρα παιδιά.
Είμαι ο Θοδωρής.
Έχετε κάνει εξαιρετική δουλειά με το forum, εγώ είμαι κανονικός καπνιστής ακόμη, είδα έναν γνωστό μου πριν από μία εβδομάδα με ένα ηλεκτρονικό τσιγάρο στο χέρι, τον ρώτησα "τι είναι αυτό που κρατάς;", μου εξήγησε και άρχισα να το ψάχνω.
Έτσι βρέθηκα εδώ...
Η αλήθεια είναι πως εδώ και μία εβδομάδα διαβάζω, συλλέγοντας χρήσιμες πληροφορίες και σύντομα θα επιλέξω τι να αγοράσω ώστε να ξεκινήσω και γω το η.κ.
Ευχαριστώ ιδιαιτέρως τους χρήστες που φτιάξανε τα άρθρα για τους καινούργιους με βοήθησαν πολύ ώστε να κατατοπιστώ.
(εξακολουθώ και αισθάνομαι λίγακι χαμένος, τόσα διαφορετικά είδη τσιγάρων, άλλα προβληματικά και άλλα λιγότερο, τόσα υγρά κτλ...)
Το σίγουρο είναι πως διάβαζοντας τα posts, κάνατε τη ζωή μου πολύ πιο εύκολη.
Σας ευχαριστώ που με δεχτήκατε στην παρέα σας.

Αποσυνδεδεμένος Artist_gr

  • **
  • 158
  • Φύλο: Άντρας
  • Little Greece Dicodes with GG Tilemahos
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #203 στις: Αυγούστου 10, 2011, 14:36 »
Καλησπέρα.

Είμαι ο Αντώνης 31 χρονών και περιμένω αύριο να έρθει η παραγγελία ώστε να μυηθώ στο κόσμο των ατμιστών  :)

Με κόλησε φιλαράκι που προσπαθεί να κόψει το βρομοτσίγαρο και εδώ και 15 μέρες τα έχει καταφέρει χάρις το ηλεκτρονικό τσιγάρο.

Εγώ καπνίζω περιστασιακά στριφτά τσιγάρα (1 -2 πακέτα το μήνα), ναργιλέ στο σπίτι όταν υπάρχει νταλκάς, πούρα όταν υπάρχει ο χρόνος και η διάθεση και από αύριο αν πάνε όλα καλά θα ξεκινήσω και το ηλεκτρονικό τσιγάρο.

Αποσυνδεδεμένος kwstan

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #204 στις: Αυγούστου 10, 2011, 14:58 »
Καλησπέρα σε όλους, με λένε Κώστα, είμαι 29 απο Έδεσσα και ατμίζω 1,5 μήνα ξεκίνισα με ego-t ovale. στη συνέχεια αντιμετώπισα πολλά προβλήματα κάποια απο αυτά τα έλυσα μέσα απο το φορουμ.
Πείρα το nobacco hybrid απροβλημάτιστο όντως αλλα όχι ωραία γεύση όποτε γυρίζω στο ego-t μέχρι να βρώ το κατάλληλο τσιγάρο

zannia

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #205 στις: Αυγούστου 11, 2011, 18:01 »
Kαλησπερααααα  :bye:

Ειμαι η Αναστασια, πρωην φανατικη καπνιστρια και νυν φανατικη ατμιστρια.
Μενω β.π. αττικης και καπνιζα 15 χρονια κυριως karelia (τσιγαρα και καπνος). Δεν εχω καπνισει κ.τ απο 5/8 που πηρα στα χερια μου το Ηybrid (δεν πιανονται 2-3 τζουρες δοκιμης την 1η και 2η μερα που με επεισαν οτι το η.τ ειναι τουλαχιστον πολυ πιο αρωματικο απο το κ.τ και ετσι δεν το ξαναεβαλα στο στομα μου) . Στο παρελθον ειχα επιχειρησει να ατμισω με ενα gamucci micro(που τοτε το ειχα χρυσοπληρωσει) με εξαιρετικη αποτυχια!!! Τελικα καταλαβα οτι εφταιγαν τα φιλτρακια που ηταν αγευστα και 0 νικοτινης. Απο χθες ξαναεβγαλα το παλιο μου η.τ απο το μπαουλο και πλεον αισθανομαι πληρης με δυο η.τ στα χερια μου( ακομη κι αν το ενα απο αυτα ειναι "αντικα".

Αποσυνδεδεμένος vasilis_f

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #206 στις: Αυγούστου 11, 2011, 21:47 »
καλισπερα σε ολους ονομαζομαι βασιλης μενω πειραια και η καταγογη μου ειναι απο καρπαθο (δωδ/σα)...ξεκινισα λιπον και εγω πριν απο 2 μερες να ατμιζω εχω το nobacco hybrid με το υγρο apple 16mg επισης nobacco. προτες εντιποσεις ειναι + μεχρι στιγμης θα δουμε στην πορια. καπνιζα στριφτα μεχρι πριν απο δυο μερες αγορασα και το ry2 11mg υγρο της nobacco αλλα ηταν εσχος ασχιμα χτιπιματα στον λεμο και απο γευση χαλια και καλα ηταν και η μαρκα καπνου που εκανα,για την σησκευη δεν ξερω τι να πω δεν εχω και εμπιρια απο αλες το μονο που ξερω ειναι οτι ρουφαω πολυ δυνατα για να βγαζω καλη ποσοτιτα ατμου γιατι μου αρεσει και εχουν πεταχτει τα ματια μου εξω δεν ξερω αν αφτο οφιλετε στο υγρο η στην συσκευη αν εχετε καπια προταση ειμαι ολος αυτια..

θελω να ζητισω σηγνομη για την ορθογραφια μου εμαι πολυ ανορθογραφος το ξερω!!!!

Αποσυνδεδεμένος akmetal

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
  • eGo-T
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #207 στις: Αυγούστου 11, 2011, 23:18 »
 Γεια χαρα σε ολους τους ατμιστες.Ονομαζομαι Γιαννης και ειμαι απο Χιο.Καπνιστης απο 15 ετων και ατμιστης τις τελευταιες 21 ημερες.Εξαιρετικη δουλεια απο τον admin οσον αφορα το site.

Αποσυνδεδεμένος arispat

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #208 στις: Αυγούστου 14, 2011, 18:59 »
Για χαρα σε ολη την παρεα.Ειμαι ο Αρης  και ατμιζω περιπου μια εβδομαδα χωρις να μου εχει λειψει το κ.τ. παρολο που καπνιζα 30 χρονια!
  Ευχαριστω το φορουμ γιατι χαρη σε αυτο ενημερωθηκα για το Η.Τ.

Αποσυνδεδεμένος atmospir

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #209 στις: Αυγούστου 16, 2011, 11:04 »
Καλημέρα σε όλους ονομάζομαι Σπύρος ατμιζω 11 μέρες και μου έχει κάνει μεγάλη εντυπώσει το πόσο εύκολα από το κ.τ συνήθισα το η.τ εχω  παρει το ovale ego-t ειμαι 31 ετων και κάπνιζα απο τα 18 μου καπνίζοντας στριφτά κάπνιζα περίπου ένα καπνό 25g την ημέρα...... Πλέον έχω γίνει φανατικός ατμιστής

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1864 245969 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 03:26
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572016 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1848 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8006 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1121601 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 684 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 392 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326694 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8594 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297646 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827584 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511639 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios