vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

175 επισκέπτες, 4 χρήστες
bloodlessz, I.P, Buliwyf, noe

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1725 στις: Ιανουαρίου 06, 2013, 22:44 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος DeathAngelGr

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1726 στις: Ιανουαρίου 07, 2013, 02:44 »
Γεια σας.Ονομαζομαι Θοδωρης ειμαι απο Κατερινη και φοιτητης στην πολη της Καβαλας πανω στους Η/Υ.Ειμαι 22 ετων και καπνιστης απο τα 13-14.
Βρηκα το φορουμ απο μια ερευνα που εκανα στο ιντερνετ για το Η.Τ. γιατι ψαχνω για να αγορασω μιας και δυσκολα κοβεται τελειως το τσιγαρο
και κοστιζει πολυ και στην υγεια και στην τσεπη.Καπνιζω Golden Virginia πρασινο και Prince μαυρο/μαλακο καθως και που και που Davidoff μαυρο.
Γενικως χρειαζομαι ενα πακετο την ημερα η στο διημερο εναν 25g καπνο.
Αποψη για το Η.Τ. τσιγαρο δεν εχω ακομη μιας και τωρα θα κανω την πρωτα μου αγορα αφου καταληξω καπου.
Απο ενδιαφερονται μου αρεσουν πολεμικες τεχνες, αυτοκινητα και μηχανες.
Να σας δωσω και τα συγχαρητηρια μου για το φορουμ το οποιο εχει πολυ υλικο και ειναι επικαιρο.


Αποσυνδεδεμένος Kanivalos

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1727 στις: Ιανουαρίου 07, 2013, 20:31 »
Γειά σας κούκλες κ κούκλοι!!!

Είμαι ο Κανίβαλος (γιατί έχω κανιβαλίσει κόσμο κ κοσμάκη στο counter strike), το πραγματικό μου όνομα δε γουστάρω να το δημοσιεύσω. Χόμπι μου είναι το ψάρεμα, η ποδηλασία (καπνίζοντας Κ.Τ. κάνω το Άρτα - Γιάννενα σε 5 ωρίτσες με κούρσα) και τα video games. Το τσιγάρο (old holborn) το έκοψα μαχαίρι κατά το πάσχα του '12 και το ξανα-άρχισα τον Αύγουστο γιατί είχα πάρει στο ενδιάμεσο μια 20άρα κιλά (!!!). Εκείνη τη περίοδο είχα γνωρίσει κ ένα παλικάρι που είχε Η.Τ. κ μου έλεγε ότι δε το κόβεις τελείως το Κ.Τ. με τη χρήση του Η.Τ. γιατί είναι πολύ ελαφρύ κ θα θέλεις έστω με το καφέ ένα βαρύ ντουμάνι. Δοκίμασα απτο δικό του και όντως ήτανε πολύ "αεράτο". Παρόλα αυτά, ήμουν ακόμα περίεργος, γιατί αφενός αφού έβλεπα ότι επειδή παίρνει υγρό, κάτι σκεφτόμουνα πως θα υπάρχει για να το κάνεις "μπόμπα" και αφετέρου δεν είχα ατμίσει για πολύ καιρό κ δεν είχα άλλες γνώμες πέραν της ανωτέρω. Εν τέλη, ήθελα να δοκιμάσω Η.Τ.. Πριν από 5 μερούλες λοιπόν, πήγα στο τοπικό κατάστημα εδώ στην Άρτα κ δοκίμασα κάποια demo. Μπορώ να πω ότι με άφησαν με πολυ περισσότερες απορίες από αυτές που είχα πριν μπω στο μαγαζί. Για να μην τα πολυλογώ και επειδή δε μου αρέσει να μη δοκιμάζω πράγματα, πήρα κ εγώ μια ατμομηχανή, έδωσα το 50άρικο κ μέχρι τώρα έχω μείνει πολύ ικανοποιημένος. Αύριο μαζί με τα έξτρα αρωματάκια-βασούλες-πιπάκια-φιλτράκια-φιτιλάκια-και όλα τα σχετικά θα φτάσω το 100άρικο. Έτσι έφτιαξα κ ένα λογαριασμό εδώ στο φόρουμ για να έχω παρέα στο άθλημα γτ οι γνωστοί μου, όσοι φουμάρουν, κάνουν ακόμα Κ.Τ. και δε θα είχα κανέναν να ανταλλάσω απόψεις σχετικά. Οπότε να 'μαι, καλώς σας βρήκα!!!  :respect:

Αποσυνδεδεμένος frouto

  • *
  • 5
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1728 στις: Ιανουαρίου 12, 2013, 19:19 »
Καλησπέρα !!!

Βρήκα το forum σας στην προσπάθειά μου να ενημερωθώ για το η.τ  και η αλήθεια είναι οτι είστε το μόνο τόσο ενημερωμένο και πλήρες σε θέματα η.τ.

Καπνίζω απο τα 15 μου  και είχα φτάσει στα 2,5 πακέτα μέχρι πριν 2 χρόνια τα οποία μείωσα στα 5 τσιγάρα την ημέρα λόγω εγκυμοσύνης και θηλασμού μετέπειτα.Τώρα που ο μπόμπιρας χρόνισε έχω αρχίσει και πάλι να αυξάνω και βρίσκομαι στα 8-10  την ημέρα .

Θέλησα να περάσω στο η.τ παροτι οι κατασκευαστές το απαγορεύουν για εγκύους και θηλάζουσες μετά απο την γνώμη γυναικολόγων και παιδιάτρων οι οποίοι μου είπαν οτι χειρότερο δεν υπάρχει περίπτωση να είναι απο το κ.τ  λόγω απουσίας πολλών ουσιών ....

Τον τελευταίο καιρό  έχω τάσεις αποστροφής απο το τσιγάρο και θέλω να το  σταματήσω για τους λόγους που όλοι λίγο πολύ γνωρίζουμε.

Ευχαριστώ για την αποδοχή και ελπίζω να βγάλω κάποια άκρη  !

Καλώς σας βρήκα !!!   :D

Αποσυνδεδεμένος Giannis166

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1729 στις: Ιανουαρίου 13, 2013, 13:37 »
Γεια σας.
Στο φορουμ ,2 μηνες εγγεγραμμενος και αρκετους ,περιπλανωμενος ως επισκεπτης

Ειμαι ο Γιαννης απο Γιαννενα.
Βαρυς καπνιστης για 30 χρονια(4 πακ.) και πλεον *βαρυς* ατμιστης εδω και 11 περιπου μηνες.
Ξεκινησα το ατμισμα οπως οι περισσοτεροι ,ανακαλυπτοντας εναν εναλακτικο τροπο καπνισματος.
Η καλυψη της νικοτινικης μου εξαρτησης αλλα και της ψυχολογικης, μεσα απο αρκετες δυσκολιες,ειναι πλεον πληρης με το η.τ.
Σε αυτο συνεβαλαν ουσιαστικα ,ολα τα αναλογα forum εσωτερικου και εξωτερικου.
Η διακοπη καπνισματος, με αντικατασταση απο ατμο ,ειχε πολλες επιπτωσεις, θετικες ,που πλεον δεν εχει νοημα να τις αναφερω, μιας και εχουν χιλιοειπωθει απο τους προηγουμενους συνατμιστες στις παρουσιασεις τους

Μεσα απο τα ΦΟΡΟΥΜ κολλησα και εναν *ιο* ο οποιος πλεον εξελλισεται σε χρονια και βαρια λοιμωξη!!!
Περα απο την καλυψη των βασικων μου ατμιστικων αναγκων ,το ατμισμα πλεον για μενα εχει γινει απολαυση+διασκεδαστικη ενασχοληση+χομπι+γκατζετ(οτιδηποτε να με κραταει μακρυα απο το ακατανομαστο!!!!).
Κλεινοντας να ευχαριστησω τους συντελεστες του foroum για την υπαρξη του ,αλλα και τους χιλιαδες αγνωστους συνατμιστες ,για τις οδηγιες ,σχολια και συμβουλες που αποκομισα

Αποσυνδεδεμένος miltos1964

  • **
  • 101
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1730 στις: Ιανουαρίου 13, 2013, 23:02 »
καλησπερα σας. ονομαζομαι μιλτος ειμαι 48 χρονων κατοικος ελληνικου παντεμενος.  κατ'αρχας συγχαρητηρια για το forum και σε ολα τα παιδια που συμετεχουν η προσπαθεια σας ειναι πολυ καλη.  σας διαβαζω δυο μηνες και εμαθα πολλα για το η.τ.  ειμουν καπνιστης κ.τ. απο 16 χρονων. καπνιζα 2-2,5 πακετα την ημερα. για λογους οικονομικους αλλα και λογους υγειας αποφασισα να αρχισω το η.τ.  ατμιζω τρεις μηνες τωρα και πιστευω οτι τα καταφερνω. εχω κανει μονο 10 κ.τ. σε τρεις μηνες τιμης ενεκεν. βασικα ποτε δεν ηθελα να στματησω το καπνισμα.  βρηκα λοιπον το η.τ. ενα πολυ ωραιο χομπυ. βασικα εχω ακομη παρα πολλα να μαθω και υπολογιζω στη βοηθεια ολων των παλαιοτερων. σας ευχαριστω πολυ.                                               

Αποσυνδεδεμένος atmoula

  • 1
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1731 στις: Ιανουαρίου 13, 2013, 23:07 »
με λένε άννα, είμαι 39 ετών μένω πειραιά, ατμίζω εδώ και 1 χρόνο και γράφτηκα σε αυτο το φόρουμ για να ενημερώνομαι καλύτερα.

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1732 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 15:40 »
Καλησπέρα κι από μένα. Λέγομαι Ιωάννα, όπως δείχνει και το ευφάνταστο "ψευδόνυμό"μου,είμαι 31 και μανούλα δύο κοριτσιών 4 και 1 έτους.Κάπνιζα από τα 15 μου κάμελ μαλακό και στα 25 το γύρισα σε κασετίνα καρέλια χρυσή. Μία με μιάμιση την ημέρα. Πρώτη φορά είδα το η.τ στον κουμπάρο μου πριν 1,5 χρόνο.Το επιχείρησα κι εγώ με ένα e-go T αλλά τότε δεν τα καταφερα παρά μόνο για 5 μήνες. Οι ατμοποιητές μου χαλούσαν συνέχεια, δεν τρελλαινόμουν για κανένα λάδι, τα λάδια τρέχανε κι εγώ φαντασιωνόμουνα κανένα τσιγαράκι. Όμως,εδώ κι ένα μήνα αποφάσισα να ξαναδοκιμάσω, όχι και καλά για να το κόψω, έτσι για λίγη οικονομία βρε αδερφέ!Κοίτα όμως που δοκίμασα με αυτούς τους ατμοποιητές τους διάφανους που είναι και όμορφοι, κοίτα να δεις που πέτυχα και στην τύχη ένα υγρό με καλό χτύπημα και υπέροχα γεύση!Τώρα πια όχι απλά δε μου λείπει το τσιγάρο, ούτε που θέλω να το ξαναδώ. Απολαμβάνω την κάθε ατμοτζούρα Το οικονομικόν μετά του οφελίμου και του απολαυστικού!
Το φόρουμ το βρήκα διαβάζοντας γνώμες για το η.τ μου και το υγρό μου, είδα ότι απολαμβάνουν τα μέλη κάποιες προνομιακές τιμές στο υγρό μου(τομπάκο έκο της νομπάκο)και αποφάσισα να γραφτώ. Χρόνο για να γράφω δεν έχω με δουλειά και δυό μωρά, αλλά σας συμβουλεύομαι και σας διαβάζω όποτε μπορώ!Να'στε καλά!

Αποσυνδεδεμένος manos-lr

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
  • escape the analog!!!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1733 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 20:50 »
γεια σας, ονομαζομαι Μανος και ειμαι 24 χρονων η επαφη μου με το ηλεκτρονικο τσιγαρο ξεκινησε πριν 2 χρονια περιπου οπου στο cafe-bar που εργαζομαι αρχισε σιγα σιγα να εξαπλωνεται η χρηση του ηλεκτρονικου τσιγαρου απο θαμονες του μαγαζιου :thumpup:     και οταν λεω αρχισε να εξαπλωνεται εννοω πως ειχε γινει πλεον μοδα 8)  καπνιστης λοιπον απο τα 17 :idiot1:  ειπα και γω, λογο περιεργειας κυριος να προμιθευτω και γω αυτο το πολυσυχναστο ηλεκτρονικο τσιγαρο :hmmm:  ο πολιτης του μαγαζιου λοιπον, οντας ασχετος και γω :dontknow:  μου πουλησε μια μπαταρια εναν atty tank system σε πακετο και καποια υγρα γνωστης σειρας!!! η απογωητευση μου με τον καιρο εχοντας πειραματιστει με διαφορους τυπους ατμοποιητων αν οχι ολους ηταν τεραστια :'(  οπου επεσε στα χερια μου απο σποντα κυριος ενας 306 lr :respect:  η εκπληξη μου ηταν τεραστια :thumpup:  και κυριος οπου ενα τοσο δα μικρο πραγματακι μπορουσε να μου προσφερει οτι ειχα στερηθει απο τα υπολοιπα προιοντα του ηλεκτρονικου τσιγαρου!!! μπορω να πω πως αυτο το μικρο διαμαντι ηταν και ο κυριος λογος που παρεμεινα (φανατικος) ατμιστης και εκοψα μαχαιρι τα 2 μιση πακετα αναλογικου τσιγαρου ημερισιως :yes: με την εγγραφη μου στο forum στοχευω στην συνεχη ενημερωση και στην καλη παρεα, που δημιουργηθηκε μεσα απο μια πρωην κακη συνηθεια!!! ελπιζω ολα να πανε καλα στην πορεια και να ευχαριστησω το forum που με δεχτηκε!!! ευχαριστω!!! 8)

Αποσυνδεδεμένος perishedinflames

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1734 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 21:03 »
Καλησπέρα σε όλους και εδώ (δεν πρόσεξα ότι υπάρχει το thread αυτό. ευχαριστώ papoys).

Δεν έχω πολλά να πω παρά του ότι καπνίζω 11 χρόνια τώρα και αποφάσισα να το γυρίσω σε ΗΤ με τελικό σκοπό να το κόψω τελείως αν όλα πάνε καλά.
Είμαι από Ηράκλειο (Κρήτη) και είμαι 28. Ελπίζω να βρω το χρόνο και την αφοσίωση που έχετε κι οι υπόλοιποι αν/όταν γίνω κι εγώ ατμιστής για να συμμετέχω ενεργά στο φορουμ.

Αυτά τα ολίγα προς το παρόν και ελπίζω να σας γνωρίσω μέσω των άλλων thread.

Αποσυνδεδεμένος soulpe

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής απο 10/12/2012
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1735 στις: Ιανουαρίου 17, 2013, 11:35 »
Καλημέρα σε όλη τη παρέα ...

Με λένε Πέτρο και είμαι απο Θεσσαλονίκη. Είμαι 44 ετών και καπνίζω απο τα 15 μου. Μέχρι πριν ενα μήνα έκανα γύρω στα 20 τσιγάρα (στριφτά). Πριν απο 3 χρόνια δοκίμασα για πρώτη φορά το Η.Τ. οι επιλογές ήταν ελάχιστες και προμηθεύτηκα τα Nobacco (αυτό που έμοιαζε με κανονικό τσιγάρο), σαν καλή επιλογή μόνο που σε 1 μήνα περίπου το παράτησα και ξεκίνησα κανονικά το κάπνισμα πάλι (καθημερινά έκανα και 3-4 κ.τ. παράλληλα με το Η.Τ.) . Εδώ και ένα μήνα ξαναμπήκα στο χορό κάνοντας χρήση να Lava Tube mini και πραγματικά απο την πρώτη μέρα χρήσης του δεν αισθάνθηκα την ανάγκη για κ.τ. μέχρι και σήμερα δεν έχω κάνει κανένα.  τωρα θα δείξει .. προς το παρόν ψάχνω να βρώ τον καλύτερο δυνατό ατμοποιητή και σιγά - σιγά να αρχίσω να φτιάχνω τα δικά μου υγρά ..

Αποσυνδεδεμένος rgthekid

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
  • w00t w00t
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1736 στις: Ιανουαρίου 17, 2013, 16:58 »
Χαιρετώ!  ;D
Αργύρης, πάνω κάτω 9 χρόνια καπνιστής  :-[ και 26 χρόνων !
Έχω ξεκινήσει το λοιπόν ηλεκτρονικό τσιγάρο, 2006 αρχές αν θυμάμαι καλά, με τα gamucci, και ήμουν τόσο έμπειρος ώστε όταν άρχισε να σταματάει να βγάζει πολύ καπνό νόμιζα ότι χαλούσε  :-[  Η "εμπειρία μου" φτάνει μέχρι τα ego-t, και πλέον που ψάχνομαι για mods, έρχεστε εσείς! Πλέον το έχω πάρει και σοβαρά και θα το κόψω τελείως το κανονικό. 4 μέρες και είμαι στο πρώτο πακέτο . Πάω να με πονέσουν και άλλο το μάτια μου απ το διάβασμα. Χάρηκα !

Αποσυνδεδεμένος Pandora

  • *
  • 79
  • Φύλο: Γυναίκα
    • HandMade By Pandoras
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1737 στις: Ιανουαρίου 18, 2013, 12:22 »


Γεια σας παιδια,ειμαι η Μαρια  :D
Η πρωτη επαφη με το η.τ ηταν περιπου πριν 1 χρονο μεσο του συζηγου μου.
Ξεκινησα την προσπαθεια διακοπης του κ.τ με ego-C (δεν τα πηγα και πολυ καλα  :wall: ) στην πορεια δοκιμαζοντας διαφορους επισκευασιμους ατμοποιητες,καταφερα να κοψω το κ.τ και βρηκα και χομπυ.
Καλως σας βρηκα παιδια  :)
χαιρομαι που ειμαι στην παρεα σας.

Αποσυνδεδεμένος HBH

  • 1
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1738 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 01:21 »
καλησπλέρα ατμιστες και μη...
λέγομαι Μαρία ή ΗΒΗ και προσφάτος έγινα ατμίστρια! Μέσα στις αλλαγές του 2013 είπα να κόψω και το τσιγάρο αν και άργησα να το αποφασίσω! Εντελώς τυχαία έπεσε ενα alter ego παλιας τεχνολογίας στα χέρια μου κ αμέσως εθίστικα σ αυτό! Παρόλο που στην αρχή είχα συνέχεια διαρροές δεν το έβαλα κάτω γιατί σύντομα με έσωσε ένας φίλος ατμιστης παρουσιάζοντας μου την νέα τεχνολογία...
είμαι σχεδόν όλη μέρα στο forum προσπαθόντας να μάθω όσο περισσότερα μπορώ!

Αποσυνδεδεμένος serpico1

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1739 στις: Ιανουαρίου 22, 2013, 22:21 »
Γεια σας φίλοι μου.
Είμαι ο Παναγιώτης από Θεσσαλονίκη , υπάρχω εδώ και 53 χρόνια και είμαι Οδοντοτεχνίτης . Κάπνιζα αλλά με διακοπές για μεγάλα χρονικά διαστήματα .
Εδώ και 1 μήνα παρήγγειλα από μια διαφήμιση στο Ιντερνετ μια μάρκα ηλεκτρ. τσιγάρου και από την στιγμή που το παρέλαβα δεν ξανακάπνισα κανον. τσιγάρο. Μάλιστα προέτρεψα και τους φίλους μου και έκαναν το ίδιο παρόλο που δυσπιστούσαν για το αποτέλεσμα.
Βρήκα το  Forum  σας τυχαία και είμαι ευτυχής γιατί διαβάζω τις εμπειρίες σας και τους προβληματισμούς σας και διαπιστώνω οτι ταυτίζονται
με τους δικούς μου . Αυτά για αυτοπαρουσίαση .  Ευχαριστώ που με δεχθήκατε .

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1864 246040 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 03:26
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572112 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1891 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8032 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1121706 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 688 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 397 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326767 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8609 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297759 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827612 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511703 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios