vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

144 επισκέπτες, 7 χρήστες
thanos1071, funes, dvelev, fratz8, Jorge, panoskapa, manoslykos

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος legend7gr

  • **
  • 316
  • The decisions you make define you as a person.
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #135 στις: Ιουνίου 25, 2011, 22:04 »
Γεια σας παιδια, ειμαι ο Αλεξανδρος και απο 23/6 ατμιζω! Καπνιζα παλαιοτερα 5-7 μ.ο κ.τ την μερα και τωρα εχω το υβριδικο με γευση τομπακο 6μγ νικοτηνης. Δοκιμασα ενα κ.τ σημερα το οποιο πεταξα απο την 3η τζουρα. Ποτε ξανα κ.τ!! Ατμος και παλι ατμος!

Αποσυνδεδεμένος diman

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #136 στις: Ιουνίου 26, 2011, 21:51 »
Γεια χαρα σε όλους

Εϊμαι νέος στο άτμισμα, και σκοπεύω να παει οκ... Αυτο που έχω να πω είναι ότι από την πρώτη μέρα είδα διαφορά στην διά θεσή μου απέναντι στο τσιγάρο.

Δημήτρης

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #137 στις: Ιουνίου 27, 2011, 01:10 »
Καλησπέρα και από εμενα....νέος στο αθλημακ ευελπιστω να κρατηθω εδω και να μην ξαναγυρισω πίσω....αν κ δεν το νομιζω....ξεκινησα με NOBACCO HYBRID και πιστεύω όλα να πάνε καλά....

Αποσυνδεδεμένος npapaduke

  • *
  • 37
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #138 στις: Ιουνίου 27, 2011, 15:56 »
Γεια χαρα,
Λιγα λογια για μενα ..... Μανιωδης καπνιστης για πολλα χρονια, στην αρχη με κανονικα τσιγαρα και επειτα με στριφτα για λογους οικονομιας και καλυτερης γευσης πιστευω. Δεν δοκιμασα ποτε να το κοψω, αλλα τωρα τελευταια κυριως λογω των παιδιων μου, αλλα και για λογους υγειας σκεφτομαι να δοκιμασω και εγω το ατμισμα. Δεν ειμαι συχνος επισκεπτης σε φορουμ ουτε απολυτα εξοικιωμενος, κυριως λογω περιορισμενου ελευθερου χρονου.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #139 στις: Ιουνίου 27, 2011, 17:36 »
Καλό θα ήταν να κρατηθεί το θέμα καθαρό μόνο με μηνύματα αυτοπαρουσίασης.
Παρακαλώ μην γράφετε εδώ μηνύματα καλωσορίσματος. Αν κάποιοι θέλουν να γράψουν κάποια ειδικά μηνύματα καλωσορίσματος, αυτά μπορούν να γραφτούν στην πρώτη επικοινωνία του νέου μέλους σε άλλα θέματα του φόρουμ, όχι "σκέτα" αλλά μαζί με τις απαντήσεις που θα δημοσιεύονται στις διάφορες συζητήσεις.

Καλωσορίζω επίσημα εκ μέρους όλων, όλα τα νέα μέλη του φόρουμ και εύχομαι καλά ατμίσματα. :bye:

Μάλλον αυτό το μήνυμα πρέπει να το δημοσιεύω ανά δύο σελίδες γιατί πολλοί την πατάνε.  ::)

Αποσυνδεδεμένος ahilleas

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #140 στις: Ιουνίου 30, 2011, 12:40 »
Χαιρετω κι εγω ολη την καλη παρεα του φορουμ,και ομολογω οτι το κλιμα εδω,αυτο ειναι που με τραβηξε και με εκανε να ακολουθησω τ αχναρια σας.
ειμαι ο γιωργος 45 χρονων(ποτε πηγα τοσο....)γενηθηκα στην καλαματα και μενω λυκοβρυση αττικης.
ειμαι ηλεκτρονικος,πολλα χρονια καπνιστης (απ τα 18 μου) και παντα εψαχνα λυση να φυγω απ το τσιγαρο με αποτυχια παντα.
εδω και 5 μερες ειμαι ευτυχισμενος χρηστης ητ hybrid καλυμενος πληρως,και δεν προκειται ποτε να ξαναπιασω κτ.
μου αρεσουν οι γυκαικες (πολυ προτοτυπο ε? ;D) η μουσικη και τα ελικοπτερα rc.
νομιζω οτι πλεον θα προσθεσω και τεταρτο στα αρεστα το ηλ.τσιγαρο!!
με εχει καλυψει πολυ παραπανω απ το κτ, μου αρεσει πολυ και το επιπεδο του φορουμ εδω,
μου αρεσει επισης που εισαστε ψαγμενοι με γνωσεις και οχι τυχαιες και προχειρες αποψεις αμφιβολου αποτελεσματος.
αυτα μ εφεραν στην παρεα σας,νιοθω τυχερος που σας βρηκα,γιατι εκτος το ωραιο χιουμορ εδω,ο τροπος αυτος με το ητ πιστευω οτι θα μας σωσει και τη ζωη.

Αποσυνδεδεμένος kar27

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
  • μπαρουτοατμισμενος
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #141 στις: Ιουλίου 02, 2011, 11:30 »
γεια σας ειμαι ο ευθυμης 32 χρονων και καπνιστης εδω και 15 χρονια.9 χρονια καπνιζα τσιγαρα (2 πακετα τη μερα) και τα τελευταια 6 χρονια καπνο(περιπου 2 μερες μου κραταει).δοκιμασα απο φιλο που ειναι ατμιστης και μου φανηκε πολυ ενδιαφερων και ελπιδοφορο ωστε να απαλλαγω απο το τσιγαρο και τις βλαβερες ουσιες και τις βλαβερες συνεπεις που εχει.Εχω παραγγειλει το ητ ego-t 1000 και ειμαι στην αναμονη

Αποσυνδεδεμένος allo_bar

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #142 στις: Ιουλίου 03, 2011, 13:14 »
καλημέρα κι απο μένα
με λένε κώστα και είμαι εντάξει
τις τελευταιες 2 εβδομαδες περίπου και με τη βοήθεια του Η.Τ.
ειμαι διακοσμητης, 41 χρονων, παντρεμένος και καπνίζω (ή μαλλον κάπνιζα) απο τα 16 αν και τελευταια οχι υπερβολικά (κατω απο 10 στριφτα τη μερα).
διαβαζω το φορουμ απο τη μέρα περιπου που ξεκίνησα το Η.Τ. και έχω πάρει αρκετες πληροφορίες οπότε ειπα να πω κι ενα γεια.

Αποσυνδεδεμένος GEORGE KARS

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #143 στις: Ιουλίου 03, 2011, 19:06 »
καλησπερα σε ολοι την παρεα.λεγομαι Καραβελης Γιωργος ειμαι 31 ετων κατοικω στην Αθηνα και αποφασισα κι εγω μετα απο 1 μηνα σκεψης και αναζητησης να αγορασω το η.τ μηπως και ανασανω λιγο καλυτερα.η αληθεια ειναι οτι δυστυχως καπνιζα πολλη και αυτο ειχε αντικτυπο στην υγεια μου.(βηχας κ.τ.λ).αυτος ηταν κι ο λογος που αποφασισα να αγορασω το η.τ.2 μερες τωρα νομιζω οτι νοιωθω καλυτερα,τι να πω.θα δειξει....

Αποσυνδεδεμένος jonybda

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #144 στις: Ιουλίου 03, 2011, 19:53 »
καλησπερα και απο εμενα.λεγομε γιαννης ειμε 40 χρονων απο σαλαμινα.πατερας 3 παιδιων που με παρακαλουσαν να κοψω το ακατανομαστο.εδω και 2 μηνες σχεδον υστερα απο 23 χρονια αδιακοπου καπνισματος ειδα πως εινε η ζωη χωρις αυτο :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος sebastian

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
  • ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΑ ΖΩΑ
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #145 στις: Ιουλίου 04, 2011, 00:06 »
γειά σας,καλώς σας βρήκα όλους
είμαι 40,μου αρέσει ο χαβαλές επίσης
μου αρέσει το καλό κρασάκι φυσικά με καλή παρέα και ρεμπέτικους ήχους

λέω από αύριο ν`αγοράσω η.τ καο να αρχίσω να ``ατμίζω``
είμαι λίγο μπερδεμένος με τις μάρκες!!!

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #146 στις: Ιουλίου 04, 2011, 12:07 »
καλημερα ειμαι ο Σωτηρης απο πειραια και ειμαι νεος στη παρεα..αναποφασιστος για το τι προιον να παρω..ego-t η ego

Αποσυνδεδεμένος sempreviva

  • **
  • 118
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #147 στις: Ιουλίου 04, 2011, 14:52 »
Καλησπέρα σε όλους!! Ονομάζομαι Σοφία και είμαι μανιώδης καπνίστρια στριφτών κυρίως τσιγάρων (και μάλιστα αρκετά βαρύ πράμα): Old Holborn μπλε, χαρτάκι με γλυκόριζα! Σύντομα περιμένω το πρώτο μου ητ, μπορώ να πω όμως ότι έχω ενθουσιαστεί με το ητ του φίλου μου, όποτε βρισκόμαστε δεν κάνω ούτε ένα κτ, ατμίζω μόνο απ'το δικό του! Ανυπομονώ λοιπόν όπως καταλαβαίνετε.. και ανυπομονώ να μοιραστώ τις εμπειρίες μου μαζί σας!  :) Καλή συνέχεια σε όλους!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 06, 2011, 09:58 από sempreviva »

Αποσυνδεδεμένος varonos 199

  • *
  • 25
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #148 στις: Ιουλίου 04, 2011, 22:21 »
καλησπερα!!ειμαι ο γιωργοσ απο πατρα κ ατμιζω 1 μηνα περιπου!δεν ξερω σχεδον τπτ απο ολα αυτα που γραφετε για φιτιλια και για μιξεισ υγρον και θα ηθελα να μαθω 5 πραγματα παρα πανω για το η.τ. και τισ πατεντες που μπορω να κανω για να το ευχαριστηθω  στο 100%!!

Αποσυνδεδεμένος Notis_

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #149 στις: Ιουλίου 05, 2011, 16:01 »
Καλησπέρα

Λέγομαι Νίκος ειμαι 30 χρονών και είμαι παντρεμένος. Καπνίζοντες και οι δύο δυστηχώς και ξεκίνησα την 2  προσπάθεια μου να το κόψω. δυστηχώς για εμένα η γυναίκα μου το λετρέυει το τσιγάρο και κάθε προσπάθεια έπρεπε να είναι επι δυο,  έτσι αγόρασα το πρώτο μου ηλεκτρονικό τσιγάρο σήμερα ελπίζοντας οτι θα το πάρει τόσο θετικά όσο το έχω πάρει και εγώ μέχρι στιγμής.

καλώς σας βρήκα.

 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1103213 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176843 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 533 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 362 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22370 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285539 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209583 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68775 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315793 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15633 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126977 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95303 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem