vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

222 επισκέπτες, 1 χρήστης
tsipi

Wizard Evolved by Mark Bugs.

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Wizard Evolved by Mark Bugs.
« Απάντηση #15 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2013, 10:23 »
Μπορεί τα 399 να ακούγονται πολλά άλλα δεν τα λυπήθηκα καθόλου γιατί όταν κάπνιζα τα ήθελα σε 2 μήνες.
Εγώ πάντως το έκανα το σετ και ολοκλήρωσα.Μικρό βάρος, κομψό, δυνατό ποιοτικό.(Image removed from quote.)

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4

Ότι ποιό όμορφο έχω δεί μέχρι σήμερα

Ζηλεύω που δεν το έχω αλλά χαίρομε για σένα που το απολαμβάνεις . :thumpup:
Έργο τέχνης και σχεδιασμού .

θα ήθελα να το δώ και σε Inox , Μήπως υπάρχει τέτοια σκέψη από τον κατασκευαστή του ?

Βγάλε μία καλύτερη φωτογραφία να την βάλουμε πρώτη σελίδα στο Φόρουμ , το αξίζει .

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Wizard Evolved by Mark Bugs.
« Απάντηση #16 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2013, 10:35 »
Το είχα πει από την προεπισκόπηση, υπέροχο, φανταστικό και από επιδόσεις δεν σηκώνει αμφισβήτηση! Αλλά πολλά τα λεφτά, τα οποία θεωρώ όμως ότι τα αξίζει και με το παραπάνω. Χαρά στο κουράγιο σας όσοι τα αγοράσατε, γιατί όταν βλέπεις το τελικό ποσό, σου έρχεται κάπως. Πραγματικά σας εύχομαι να τα χαρείτε στο μάξιμουμ και να μην λυπηθείτε ούτε ένα λεπτό!

Καλοάτμιστα!

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Wizard Evolved by Mark Bugs.
« Απάντηση #17 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2013, 11:27 »
Καλοάτμιστο φίλοι μου!!!
ΟΚ, τώρα ξέρω πώς και πού θα διαθέσω ποσό, αν ποτέ μου το έχω!!!
... την αφραγκία μου...  :wall:
Ακριβό, αλλά πανέμορφο! Κι αν κρίνω από τα χαρακτηριστικά του, και πολύ άξιο!!! Ε, πως αλλιώς θα βασιζόταν κι η τιμή του, έτσι;  ;)

Απ: Wizard Evolved by Mark Bugs.
« Απάντηση #18 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2013, 12:49 »
Μπορεί τα 399 να ακούγονται πολλά άλλα δεν τα λυπήθηκα καθόλου γιατί όταν κάπνιζα τα ήθελα σε 2 μήνες.
Εγώ πάντως το έκανα το σετ και ολοκλήρωσα.Μικρό βάρος, κομψό, δυνατό ποιοτικό.(Image removed from quote.)

Πόσο σου κόστισαν όλα μαζί ? έφτασες τα 700 € ?


Αποσυνδεδεμένος ROD

  • **
  • 221
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wizard Evolved by Mark Bugs.
« Απάντηση #19 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2013, 14:16 »
Και εγω έχω το DNA και όντως η πλακέτα είναι πολύ δυνατή. Σίγουρα τα παιδιά που αγόρασαν το συγκεκριμένο mod θα το ευχαριστηθούν. Μια ένσταση έχω μόνο.
 Το δικό μου το πήρα 100 ευρώ. Ξέρω οτι η πλακέτα εχει 45 ευρω περίπου. Οπότε η σωλήνα , μαζι με τα εργατικά για να περάσει μέσα η πλακέτα, εχει 355 ευρω περίπου. Δεν είναι πολλά για μια σωλήνα απο τιτάνιο ; :dontknow:
Αυτό σε καμία περίπτωση δεν είναι μομφή για τις επιδόσεις και την αισθητική του συγκεκριμένου mod. Κατά γενική ομολογία είναι πανέμορφο. Αλλά λίγο ακριβό δεν είναι, αν λάβουμε υπόψιν την τιμή της πλακέτας ;
Ίσως να το βλέπω έτσι γιατι εγώ ποτέ δεν θα μπορούσα να δώσω τόσα για mod ;D .Εδω για να πάρω το DNA με 100 ευρω , πούλησα κάποιο άλλο πρώτα .


Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wizard Evolved by Mark Bugs.
« Απάντηση #20 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2013, 14:57 »
κ απο "κορμι" ?   φωνάρα.... :respect:

Αποσυνδεδεμένος grigoris_a

  • **
  • 129
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wizard Evolved by Mark Bugs.
« Απάντηση #21 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2013, 16:02 »
Πόσο σου κόστισαν όλα μαζί ? έφτασες τα 700 € ?
172 βγήκε ο wand.571 σύνολο

Και εγω έχω το DNA και όντως η πλακέτα είναι πολύ δυνατή. Σίγουρα τα παιδιά που αγόρασαν το συγκεκριμένο mod θα το ευχαριστηθούν. Μια ένσταση έχω μόνο. Το δικό μου το πήρα 100 ευρώ. Ξέρω οτι η πλακέτα εχει 45 ευρω περίπου. Οπότε η σωλήνα , μαζι με τα εργατικά για να περάσει μέσα η πλακέτα, εχει 355 ευρω περίπου. Δεν είναι πολλά για μια σωλήνα απο τιτάνιο ; :dontknow:  .  Αυτό σε καμία περίπτωση δεν είναι μομφή για τις επιδόσεις και την αισθητική του συγκεκριμένου mod. Κατά γενική ομολογία είναι πανέμορφο. Αλλά λίγο ακριβό δεν είναι, αν λάβουμε υπόψιν την τιμή της πλακέτας ; Ίσως να το βλέπω έτσι γιατι εγώ ποτέ δεν θα μπορούσα να δώσω τόσα για mod ;D  .Εδω για να πάρω το DNA με 100 ευρω , πούλησα κάποιο άλλο πρώτα .
399 μπορεί να μην είναι λίγα ΑΛΛΑ πόσοι φτιάχνουν mod από τιτάνιο και μάλιστα με προσοχή στις λεπτομέριες και πόσο πουλάνε άλλοι τα ss??Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4



Συγχωνευση ποστ
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 05, 2013, 16:42 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος tomy

Απ: Wizard Evolved by Mark Bugs.
« Απάντηση #22 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2013, 17:43 »
 Καλά  ατμίσματα  ……πολύ  καλή  επιλογή       ;)
 

Αποσυνδεδεμένος prof

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wizard Evolved by Mark Bugs.
« Απάντηση #23 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2013, 20:46 »
Και εγω έχω το DNA και όντως η πλακέτα είναι πολύ δυνατή. Σίγουρα τα παιδιά που αγόρασαν το συγκεκριμένο mod θα το ευχαριστηθούν. Μια ένσταση έχω μόνο.
 Το δικό μου το πήρα 100 ευρώ. Ξέρω οτι η πλακέτα εχει 45 ευρω περίπου. Οπότε η σωλήνα , μαζι με τα εργατικά για να περάσει μέσα η πλακέτα, εχει 355 ευρω περίπου. Δεν είναι πολλά για μια σωλήνα απο τιτάνιο ; :dontknow:
Αυτό σε καμία περίπτωση δεν είναι μομφή για τις επιδόσεις και την αισθητική του συγκεκριμένου mod. Κατά γενική ομολογία είναι πανέμορφο. Αλλά λίγο ακριβό δεν είναι, αν λάβουμε υπόψιν την τιμή της πλακέτας ;
Ίσως να το βλέπω έτσι γιατι εγώ ποτέ δεν θα μπορούσα να δώσω τόσα για mod ;D .Εδω για να πάρω το DNA με 100 ευρω , πούλησα κάποιο άλλο πρώτα .
Θα σου γράψω επιγραμματικά το σκεπτικό μου για την τιμή. Να ξεκινήσω από το ... τέλος. Το θεωρώ από αρκετά έως πολύ ακριβό αλλά όχι παράλογα ακριβό (στα 350 θα ήταν νομίζω πιο "λογικό"). Πέρα όσων έγραψα είναι και αυτή η αγορά μία από τις "τρέλες" που κάνω μια στο τόσο. Όχι για φιγούρα ή μεταπώληση αλλά γιατί μου αρέσει για μένα και μόνο να χρησιμοποιώ κάτι ποιοτικό/όμορφο/"καλό".  :)

Δεν θεωρώ όμως παράλογη την τιμή του για τους επόμενους λόγους. Να διευκρινίσω ότι μέσα στα 399 ήταν και τα μεταφορικά για όλο τον κόσμο συν pp fees. Οπότε πάνω κάτω ας πούμε 380 ως τιμή πώλησης.

- Υλικό και κατασκευή. Το τιτάνιο μπορεί να είναι το ίδιο σκληρό με κάποια ss αλλά με το μισό βάρος από αυτά. Ανάλογα τη σύσταση του μπορεί να γίνει και 2-3 φορές σκληρότερο. Είναι αρκετά ακριβότερο, σπανιότερο και έχει πολύ δυσκολότερη επεξεργασία: http://en.wikipedia.org/wiki/Titanium. Για το κόστος, χωρίς να είμαι ειδικός, από τον επόμενο σύνδεσμο: http://en.wikipedia.org/wiki/Titanium, βλέπω (στον τελευταίο πίνακα) ότι το 2010 οι τιμές για μία κυλινδρική μπάρα 2.5 εκ διαμέτρου και 30 εκ ύψους (δλδ χοντρικά για 2 μόντ) ένος ss 304, ενός ss 316 και του τιτανίου είναι αντίστοιχα: 15,3 , 20,6 και 107$ (τιμές 2010). Δλδ 5 και 7 φορές πάνω το τιτάνιο από ss304,ss316. Συνυπολογίζοντας και την δυσκολία επεξεργασίας θεωρώ ότι μια τιμή τουλάχιστον 2 με 3+ φορές πάνω από το ανάλογο ss σώμα είναι εν μέρει λογική. Όταν λοιπόν βλέπω επώνυμα μοντ μηχανικά ss με τιμές 100-140 και 200 ευρώ τα 340 (εννοώ χωρίς το dna20) μου φαίνονται "λογικά". Αλλά εδώ υπάρχει και ένα άλλο παιχνίδι. Πόσο "λογικές" είναι οι τιμές των μηχανικών μοντ των 100-140-200 ευρώ? Νομίζω εδώ είναι το λεπτό σημείο. Φυσικά το τιτάνιο δεν είναι το τέλειο μέταλλο για το ΗΤ. Έχει υψηλή αντίσταση αλλά αυτό σε ένα ηλεκτρονικό μοντ ίσως δεν παίζει τον ίδιο ρόλο όσο σε ένα μηχανικό. Πέρα όμως από την τιμή του μετάλλου, που όπως είπα δεν είμαι και ειδικός, μου άρεσε πολύ η προσοχή του στην λεπτομέρεια. Ας πούμε οι τρεις ρίγες πάνω από την οθόνη ενώ φαίνονται περιττές έγιναν για να κρύψουν το "κόψιμο" του πάνω μέρους που ξεβιδώνει. Επίσης το ότι ευθυγράμμισε τις δύο εγχαράξεις στα δυο κομμάτια με οθόνη και πλήκτρα μπορεί να φαίνεται ανούσια λεπτομέρεια αλλά, και πάλι χωρίς να είμαι ειδικός, σίγουρα κρύβει κάποια εξτρά δουλειά πίσω του και δείχνει το "μεράκι" του κατασκευαστή. Επίσης δεν έχει καθόλου βίδες που να φαίνονται. Μόνο ένα αχνό μικρό πιν πάνω δεξία από την οθόνη που υπάρχει για να σταθεροποιεί τα σωθικά.

- ευθύτητα, σαφήνεια, εγκυρότητα και αμεσότητα επικοινωνίας από τον κατασκευαστή. Δεν έφτιαξε ούτε λίστες σε πριβέ φόρουμ, ούτε προεγγραφές σε μια λίστα του google docs όπως άλλοι. Ανακοίνωσε αρχές καλοκαιριού το πρωτότυπο και είπε ότι τέλη Αυγούστου θα είναι διαθέσιμο. 25 Αυγούστου ξεκίνησαν οι πωλήσεις στο site του. Του έστειλα πολλά Mail και πμ με ερωτήσεις και αναλυτικές και ανούσιες. Απάντησε με υπομονή, σαφήνεια και άμεσα. Όταν στέλνω σε Έλληνα κατασκευαστή μήνυμα και μένει 2 μήνες αναπάντητο τι να περιμένω μετά από εκεί όταν γίνω πελάτης? Δεν λέω φυσικά ότι όλοι οι έλληνες κατασκευαστές είναι έτσι γιατί φυσικά η πλειοψηφία είναι εξαιρετικοί (και έχω επικοινωνήσει και με τέτοιους) και για αυτό μου αρέσει να αφήνω τα χρήματα μου στην Ελλάδα γενικά. Μάλιστα στο εξωτερικό τους έλληνες κατασκευαστές ΗΤ μέσες άκρες τους λένε "Greek Gods". Απλά το αναφέρω πόσο εντύπωση μου έκανε η προθυμία του και η ταχύτητα του. Π.χ. του έστειλα μνμ Κυριακή βράδυ ότι θέλω το tracking number (είχε ανακοινώσει ότι θα μπει στο paypal σε κάθε λογαριασμό αλλά ενδεχομένως και μετά την παράδοση) για να παραλάβω αυτοπροσώπως από UPS και να μην έρθει το πακέτο στο σπίτι (οι παντρεμένοι μπορούν να καταλάβουν τον λόγο...  8)  ). Σε 10 λεπτά είχα τον αριθμό..

Να πω τώρα και γιατί το θεωρώ "πολύ" ακριβό. Κυρίως για την εγγύηση. Παρόλο που αρχικά είχε πει για τρία χρόνια (όπως στα μηχανικά του) τελικά έδωσε μόνο 1 χρόνο. Προφανώς λόγο DNA20 που τόσο δίνει και η Evolv. Πιστεύω όμως ότι μέσα σε αυτή την τιμή θα μπορούσαν να χωρέσουν 2 ή και 3 έτη εγγύησης. Σε προϊόντα ευρείας κυκλοφορίας ένα ποσοστό (εντελώς χοντρικά από προηγούμενη επαγγελματική εμπειρία) 7 με 10% της τιμής που πληρώνει ο πελάτης λιανικής είναι το έσοδο της εταιρίας για το κόστος εγγύησης. Δλδ στα 400 ευρώ εντελώς χοντρικά 40 ευρώ (αν και δική μου εκτίμηση είναι για παραπάνω) είναι το κόστος για την εγγύηση. Όσο κάνει δλδ το DNA20!

Kαι κλείνοντας αυτό το πανωσέντονο (ουφ και σόρυ..  :-[ ), ένας εντελώς άσχετος λόγος είναι η προσωπική μου "αγάπη" προς αυτό το μέταλλο και στις κατασκευές του. Και λόγω ιδιοτήτων, αφής, χρώματος και λόγω ονόματος το "συμπαθώ" πολύ. Άλλο σοβαρό μοντ με αυτό το υλικό δεν φαινόταν στον ορίζοντα όποτε τελικά ήταν ένας ακριβός "μονόδρομος" για μένα.  :angel:




Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wizard Evolved by Mark Bugs.
« Απάντηση #24 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2013, 21:14 »
Kαλοατμιστο φιλε.  Μη μπαινεις στο τριπακι να αιτιολογεις την αγορα σου.  Το γουσταρες, το πηρες , τελος.  Η ζωη μας ειναι πολυ μονοτονη αν δεν κανουμε που και που τις τρελες μας!!!!!

Αποσυνδεδεμένος prof

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wizard Evolved by Mark Bugs.
« Απάντηση #25 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2013, 21:17 »
Έχεις δίκιο για τις "τρέλες". Απλά ήθελα να δώσω την οπτική μου στον ROD. Που δεν "κατηγόρησε" βέβαια και κανέναν. Αλίμονο. :)

Αποσυνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3883
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Απ: Wizard Evolved by Mark Bugs.
« Απάντηση #26 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2013, 21:21 »
To μοντάκι είναι πανέμορφο και καλά ατμίσματα στους κατόχους.
prof κι εγώ την ίδια μανία έχω με το τιτάνιο. Είχαμε το ίδιο κινητό  :)) . Ακόμη και το ρολόι μου από τιτάνιο είναι. Εξαιρετικό και πανάλαφρο μέταλλο.
Αν το βγάλει με 18350 μάλλον θα χώσω κι εγώ βαθιά το χέρι στην τσέπη  :tongue_smilie:

Όσον αφορά το κόστος εν μέρει έχεις δίκιο χωρίς να είμαι κι εγώ ειδικός. Αν το μεγαλύτερο κόστος ενός ss είναι το υλικό δικαιολογείται να έχει 5-6 φορές την τιμή επάνω. Βλέπω όμως κινέζικα ss με 20$ κόστος. Αν λοιπόν σε ένα mod των 200$ τα 180 είναι κέρδος, τότε τα mod τιτανίου θα έπρεπε να κοστίζουν 250$ δίνοντας ίδιο περιθώριο κέρδους στον κατασκευαστή.

Απ: Wizard Evolved by Mark Bugs.
« Απάντηση #27 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2013, 21:24 »
Είναι ακριβό κακά τα ψέματα. Δεν ξέρω αν θα είχε αυτή τη τιμή αν δεν ήταν από τιτάνιο.
Σίγουρα θα ήταν φθηνότερο και θα είχε ανταγωνισμό όπως το CYBORG / DNA20

Μην ξεχνάμε πως η εταιρεία παρόλο που τα κατασκευάζει στη Ρουμανία, ήταν πάντα σε τιμές
αρκετά ακριβά. Είναι όμως εταιρεία, έχει διεύθυνση και όλα τα στοιχεία εκείνα να την εμπιστεύεσαι,
δεν είναι αλεξιπτωτιστές.
Αυτό που ξέρω είναι πως είναι το μόνο από τιτάνιο με DNA20 πλακέτα και συνεπώς δεν
μπορεί να συγκριθεί με κανένα ως στιγμής.

Μην ξεχνάμε πως από τιτάνιο είναι και το Titanide με τιμή 200 € που ναι μεν είναι πανέμορφο
αλλά είναι μηχανικό και βάζεις δύσκολα επάνω όποιον ατμοποιητή να δείχνει και όμορφο,
γιατί κακά τα ψέμματα, παίζει και αυτό το ρόλο του.

Το mod θα κριθεί μόνο από το χρόνο και τον ανταγωνισμό, είναι αγορά από το πάνω ράφι.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 05, 2013, 21:30 από Giannis Pap »

Αποσυνδεδεμένος palmas

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wizard Evolved by Mark Bugs.
« Απάντηση #28 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2013, 21:30 »
Φιλε μου καλοατμιστο!μεγιες!ειναι πανεμορφο...ρε παιδια να σας θυμισω οτι οταν καπνιζατε υπηρχαν αναπτηρες απο το περιπτερο με 50λεπτα-1ευρω...κ αναπτηρες 300€ κ πανω πχ dupont,dunhill...φωτια ο ενασ φωτια κ ο αλλοσ...κατι τετοιο συμβαινει κ με τα μοντακια μας...κ μια που ειπα για αναπτηρες ενας dunhill που μου εχει κανει δωρο ο πατερας μου στα 18 μου

Συγνωμη για τις offtopic φωτογραφιες
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 05, 2013, 22:59 από palmas »

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Wizard Evolved by Mark Bugs.
« Απάντηση #29 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2013, 21:35 »
Να πω πως μόνο το "μου αρέσει και τέρμα" είναι αρκετό.

Οι υπόλοιποι που δεν μπορούμε να τα διαθέσουμε, θα βρούμε φτηνότερο τρόπο να φτάσουμε στην ατμιστική Ιθάκη μας.

Όσοι μπορείτε (έστω "ματώνοντας" στην οικονομία) και καταφέρνετε ν'αγοράζετε ακριβές κατασκευές, καλά κάνετε και μάλιστα ακόμη καλύτερα που γράφετε στο φόρουμ και χαλβαδιάζουμε κι οι υπόλοιποι.
Πόσο μάλλον που -κατά γενική ομολογία- στην προκειμένη περίπτωση μιλάμε για κάτι πολύ ποιοτικό, υψηλής απόδοσης, περιορισμένης παραγωγής και όμορφο/καλαίσθητο.

Τι άλλο να ζητήσει κανείς δηλαδή από μια συσκευή ατμίσματος που πιθανότατα θα τον συντροφεύει ίσως και για πάντα...
Το ότι είναι δύσκολο για τους περισσότερους να το αποκτήσουν (ή π.χ. προτιμούν να πληρώσουν τη ΔΕΗ αντί γι αυτό) δεν αλλάζει ή μειώνει την αξία του τιτανιο-μόντ-συνόλου. ;)


EDIT:
Φυσικά, δε χρειάζεται ν'αναφέρω το τι ... χαμός στο ίσωμα θα γινόταν από ελληνικές παραγγελίες, αν μιλούσαμε δυο-δυόμιση χρόνια πριν...
(ακόμη και με το παλιό DNA)

Το ότι ο φίλος prof, μπήκε στον κόπο κι έγραψε όλ'αυτά, είναι ένα δείγμα του σεβασμού που τρέφει σ'όλους του συνατμιστές, που π.χ. είναι άνεργοι κι έχουν σαφώς διαφορετικές προτεραιότητες...


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342318 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206530 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541482 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31073 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50193 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597283 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357808 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11537 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193075 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1321 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1314 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592024 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios