vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

291 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tem, kostapapa8971, petra

Twitter

Υγρά Halo από iVape

Αποσυνδεδεμένος koloky8anos

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #825 στις: Αυγούστου 29, 2012, 02:21 »
καλα τα λετε για τα καπνικα, εχω ομως μια αλλη απορια...

υπαρχει ανθρωπος που να του αρεσει το tiki;;;


Sent from my Proteus using just the mechanical mode.

Αποσυνδεδεμένος cobolt

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #826 στις: Αυγούστου 29, 2012, 02:27 »

Είχα καιρό να χρησιμοποιήσω υγρά halo, και γενικότερα αρώματα. Πήρα βέλγικη, τούρκικο και το μήλο για να τα δοκιμάσω. Και τα τρία μου άρεσαν αλλά ήταν αρκετά έντονα για τα γούστα μου. Τελικά τα αραίωσα αρκετά (1 μέρος halo σε 2 μέρη βάσης) και τώρα είμαι οκ. Πάντως το bella άφηνε έντονη μυρωδιά στο χώρο, ενώ το μήλο νομίζω πως είναι πιο διακριτικό.



καλα τα λετε για τα καπνικα, εχω ομως μια αλλη απορια...

υπαρχει ανθρωπος που να του αρεσει το tiki;;;


Sent from my Proteus using just the mechanical mode.
Είναι ιδιαίτερο υγρό το tiki, έχω περίπου ένα χρόνο να το ατμίσω, αλλά ήταν συμπαθητικό από ότι θυμάμαι.
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 29, 2012, 13:15 από Yiannis Rasta »

Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #827 στις: Αυγούστου 29, 2012, 13:15 »
καλα τα λετε για τα καπνικα, εχω ομως μια αλλη απορια...
υπαρχει ανθρωπος που να του αρεσει το tiki;;;
Κάπως έτσι αναρωτιούνται για τα υγρά της Halo κάποιοι ! Σε άλλους τους αρέσουν κάποια σε μερικούς δεν αρέσουν !!
Αυτό όμως που έχω παρατηρήσει είναι πως οι απόψεις είναι των άκρων, όπως για παράδειγμα εγώ δεν μπορώ με τίποτα να ατμίσω το torque56 όσες φορές και αν στο παρελθόν το δοκίμασα, δεν σημαίνει όμως πως για άλλους είναι ότι καλύτερο! το ακριβώς αντίθετο με το Tribeca που είναι λατρεμένο  :_love_heart: :_love_heart:

Αποσυνδεδεμένος koloky8anos

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #828 στις: Αυγούστου 29, 2012, 13:20 »
αν και δε θα συνεννοηθουμε, κι εγω προτιμω πολλα υγρα τους.. το συγκεκριμενο ομως στο μισο ml με μπουχτισε..

α, ανοιξα "ωριμασμενο" turkish πριν λιγο και νομιζα πως ανοιγα κανα μπουκαλι βοτκα..!  :)) :)) :))


Sent from my Proteus using just the mechanical mode.

Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #829 στις: Αυγούστου 29, 2012, 13:30 »
Το Turkish το ατμίζω τώρα 2 μήνες και δεν έχει καμία οσμή όπως και το χρώμα του είναι
σαν νερό άχρωμο.
Ρώτησα στην εταιρεία και μου είπαν δεν χρειάζεται ωρίμανση, μιλάω για την συσκευασία των 30 ml
Θεωρώ πως το Turkish Tobacco είναι ένα υγρό που χαρακτηρίζεται ισορροπημένο στις επί μέρους
γεύσεις δηλαδή στην οξύτητα, στην γλυκύτητα και στην στιφάδα της οσμής.
Οπτικά διαυγές σε φωτεινή πηγή  :yes: μετά από μέρες, αρκετές θα έλεγα ελαφρώς σκουραίνει
γίνεται κεχριμπαρένιο. :)
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 29, 2012, 13:41 από Giannis Pap »

Αποσυνδεδεμένος Phill

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #830 στις: Αυγούστου 29, 2012, 13:42 »
όντως τα υγρά Halo είναι των άκρων:
Το Turkish το έχω κάνει πιπίλα :)
Το Torgue το λάτρεψα όταν το πρωτοδοκίμασα μέχρι που με μπούχτισε και είπα να αλλάξω. Ε... αυτό ήταν. από τότε δεν μπορώ καν να το μυρίσω..
Το HX3 ήταν η μεγάλη απογοήτευση. Τσάμπα το μπουκάλι των 30ml. Ένα μπουκωτικό άρωμα.. χλωροφύλλης να το πώ... χάλια να το πώ σίγουρα.
Το Tribeca στην αρχή δεν μου άρεσε καθόλου, τώρα όμως μου άρεσε η .. Bebeca, οπότε μπορεί να το ξαναδοκιμάσω κάποια στιγμή.
* και περιμένω εναγωνίως το Longhorn να έρθει.
υγ. Ελπίζω η ivape ή η μητρική να κάνει καμιά προσφορά και μετά, γιατί με τον πακτωλό λογαριασμών που με περίμεναν μετά τις διακοπές με βλέπω να ατμίζω νεράκι από τη βρύση σε πολύ λίγο..

Αποσυνδεδεμένος maimou

  • **
  • 157
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #831 στις: Αυγούστου 29, 2012, 15:33 »
Γιαννη μου εχω μια απορια? Παιρνεις ποσοστα απο τη Halo?  :confused1:  Moυ κανει μεγαλη εντυπωση το γεγονος που με το που διαβαζεις εδω μια αποψη αρνητικη ή διαφορετικη απο τη δικη σου κατευθειαν ξεκιναει η υπερασπιση κ αρχιζει το εγκωμιο...ενταξει ειναι κα8αρα 8εμα γουστου κ γευσης...μα ειναι απλα υγρα...μην κανουμε κ ετσι... ;) 


(με ολη την καλη δια8εση παντα  :) )

Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #832 στις: Αυγούστου 29, 2012, 15:51 »
Ποσοστά δεν παίρνω εγώ, άλλοι μπορεί να παίρνουν
Αλλά φαντάζομαι πως έχεις δει πως παρακολουθώ το νήμα ή τα νήματα με τα Halo
μιας και τα ατμίζω 6 μήνες τώρα και όχι από χθες
Ίσως αυτά να με κράτησαν μακριά από το κανονικό τσιγάρο οπότε τα χω λατρέψει :)

Αποσυνδεδεμένος maimou

  • **
  • 157
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #833 στις: Αυγούστου 29, 2012, 15:54 »
Ωραια κ εγω 2 με 3 μηνες αυτο δε μου λεει κατι...κ οταν δοκιμασω καποιο υγρο τους κ δε μου αρεσει ή μου το πουν εδω αλλοι συνατμιστες δε 8α τρεξω να τα υπερασπιστω κ να τα βγαλω τα καλυτερα στον κοσμο  ;)


Τεσπα, σου ειπα οτι το ειπα με πολυ καλη δια8εση οποτε σταματαει εδω :)

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #834 στις: Αυγούστου 29, 2012, 15:54 »
Το ακούσαμε και αυτο περνουμε ποσοστά που ατμιζουμε halo. Απλώς λέμε πως είναι τα καλύτερα υγρα.

Αποσυνδεδεμένος maimou

  • **
  • 157
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #835 στις: Αυγούστου 29, 2012, 15:58 »
Μανο πιστευα πως εχουμε χιουμορ εδω μεσα αλλα μαλλον εκανα λα8ος...κ εκτος αυτου το αν ειναι τα καλυτερα ή τα χειροτερα ξαναλεω πως ειναι υποκειμενικο!!!!  ;)

Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #836 στις: Αυγούστου 29, 2012, 16:01 »
Αγγελική δεν υπερασπίζομαι κάτι για λογαριασμό άλλων αλλά μόνο για τον εαυτό μου.
Δεν κάνουμε νομίζω καμία αντιπαράθεση αλλά υποβάλλουμε τις απόψεις μας και τίποτα
παραπάνω εξάλλου όπως έχω εκθιάσει κάποιες γεύσεις της Halo άλλο τόσο έχω γράψει για
κάποιες γεύσεις όπως torque56,prime,smooth πως δεν τις αντέχω.
Και πράγματι σήμερα πριν λίγες ώρες να τι έγραψα εδώ
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,94.msg475140.html#msg475140
Λυπάμαι που είναι Halo αλλά το Prime για μένα που ξαναδοκίμασα πρόσφατα είναι από τις
χειρότερες οσμές και γεύσεις που άτμισα για μισό λεπτό .... τσάμπα η αγορά  :(

Αποσυνδεδεμένος maimou

  • **
  • 157
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #837 στις: Αυγούστου 29, 2012, 16:04 »
Γιαννη μου, ειπα απλα την αποψη μου κ σχολιασα αυτο που παρατηρησα...αλλα μαλλον τα βλεπουμε ολα κακοπροαιρετα... :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #838 στις: Αυγούστου 29, 2012, 16:13 »
Μανο πιστευα πως εχουμε χιουμορ εδω μεσα αλλα μαλλον εκανα λα8ος...κ εκτος αυτου το αν ειναι τα καλυτερα ή τα χειροτερα ξαναλεω πως ειναι υποκειμενικο!!!!  ;)

Έχεις δίκιο απόλυτο.
Απλώς θέλει λίγο μυαλό για να το καταλάβουν πως η γεύση είναι υποκειμενική ;D

Λίγο...

Απ: Υγρά Halo από iVape
« Απάντηση #839 στις: Αυγούστου 29, 2012, 16:19 »

κάποιες γεύσεις όπως torque56,prime,smooth πως δεν τις αντέχω.

To Torque56 και to Smooth8? Καλά πλάκα μας κάνεις? :tongue_smilie:
Αυτά τα 2 είναι από τα αγαπημένα μου!!! :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1119996 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 275 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 147 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 325457 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8298 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 296729 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 826806 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 510449 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9440 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 156355 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 570825 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 245568 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios