vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

266 επισκέπτες, 2 χρήστες
grag, Tem

ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #60 στις: Μαΐου 21, 2011, 22:56 »
δώσε review ζάλαρε γιατί με έπιασε καρμιριά, έκοψα το τσιγάρο και δίνω περισσότερα... μην πάνε χαμένα...

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #61 στις: Μαΐου 21, 2011, 23:08 »
δώσε review ζάλαρε γιατί με έπιασε καρμιριά, έκοψα το τσιγάρο και δίνω περισσότερα... μην πάνε χαμένα...
Κρίνοντας από την υπογραφή σου για αρχή είσαι μια χαρά ;) Η απόσβεση θα γίνει μετά από λίγο καιρό, τότε που θα έχεις σταθεροποιηθεί από άποψη εξοπλισμού και θα ξοδεύεις μόνο σε αναλώσιμα. Στις 102 ημέρες που ατμίζω έχω ξοδέψει ΠΟΛΛΑ :confused1: :bye: αλλά ειλικρινά δεν μετανιώνω καθόλου :nope: Γλύτωσα από το κτ και αυτό είναι που μετράει :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος MANOSF

  • ***
  • 503
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #62 στις: Μαΐου 21, 2011, 23:08 »
εγώ  είχα πάρει  prince παπαστρατο και davidof  όλα 18mg το μόνο που μου άρεσε λίγο  ήταν το prince λίγο   ψιλογλυκο. με ego t lr

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #63 στις: Μαΐου 21, 2011, 23:45 »
ζάλαρε, δεν είναι θέμα να το μετανοιώσουμε. Δεν τίθεται τέτοιο θέμα. Δεν θα μπορούσε να τεθεί. Δεν γίνεται να τεθεί.


Καλά, αφού το θέτεις, ούτε εγώ το μετανιώνω. Απλώς θα ήθελα να μην ξοδεύω πλέον αριστερά-δεξιά στην υφήλιο (μόνο που δεν σβούρλιξα την υδρόγειο, με τα μάτια κλειστά να την σταματήσω με το δάχτυλο και να αναφωνήσω: 'Από δω θα παραγγείλω σήμερα!" ρε τι berserk shopping mania σε πιάνει με τα χαμένα τα υγρά...)


thassos, τον Άσσο τον κάπνιζα με ευχαρίστηση αλλά αν έβρισκα κανέναν για τράκα, γιατί πάνω από ένα-δύο δεν τον άντεχα. Επειδή έχω την εντύπωση πως και το τσιγάρο είχε γεύση λίγο σαν 'λάστιχο' και 'καμμένο', μπορείς να μου πεις αν το υγρό της oksmoke έμοιαζε με το τσιγάρο?

Αποσυνδεδεμένος thassos

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy Npro 2in1, Ego-T
    • Πολλαπλασιάστε τώρα τα κέρδη σας απλώς βλέποντας διαφημήσεις.
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #64 στις: Μαΐου 22, 2011, 03:12 »
Ενταξη... ο Ασσος, απ τα υγρα τους, ειχε και λιγο φυστικι γευση... το Καρελια στη μεση και παπαστρατος πιο "τσιγαρισιος" καμμενο... Αλλα πιο πολυ "λαστιχιλα" το Καμελ...
Παντως λιγο πολυ ολΑ ειχαν λιγο λαστιχιλα γευση... ακομα και το βανιλια.
Στο φορουμ τους διαβασα οτι ειναι VG οι συνθεσεις τους... Παντως μου χαλασαν τον ατμοποιητη ego-t  γρηγοροτερα.... ειναι πραγματι πιο πηχτα τα υγρα τους....
Εγω δεν ξαναπαραγγελνω... μου αρεσανε απο greenhouseone... kaleς τιμες, αλλα αργουν λιγο να στα στειλουν...

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #65 στις: Ιουνίου 03, 2011, 16:52 »
Από τα 10 μπουκαλάκια που πήρα από το oksmokey.com δοκίμασα μέχρι τώρα τα 4. Δοκίμασα Karelia, Papastrato, Davidoff και Assos. Assos, Karelia και Papastratos είναι σχεδόν το ίδιο. Καπνικά και τα 3 χωρίς ίχνος γλυκού. Αρκετά ξηρά στην γεύση που θυμίζουν αρκετά κτ. Ατμίζονται άνετα αλλά πρέπει να πίνεις και κάτι ταυτόχρονα (όπως το κτ ;) ) γιατί σου ξεραίνουν τον λαιμό. Το Davidoff μου δίνει και μένα κάτι από vix αλλά είναι και αυτό αρκετά ξηρό. Καπνικό υγρό σίγουρα και αυτό. Θα επανέλθω με review για Drum, Old Holborn, Golden Virginia, Amber Leaf, Prince και Camel  ;)

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #66 στις: Ιουνίου 03, 2011, 19:24 »
Και συνεχίζω με Camel και Prince ;) Το Camel είναι και αυτό ίδιο με τα υπόλοιπα που έχω δοκιμάσει. Καπνικό όσο δεν πάει με ξηρή γεύση και ούτε ένα ίχνος γλυκάδας. Το Prince είναι το πρώτο μέχρι τώρα που έχει μια ελαφριά γλυκάδα αλλά σε γενικές γραμμές είναι και αυτό αρκετά καπνικό/τσιγαρίσιο. Ξηρή γεύση όπως και τα άλλα. Αξίζει να αναφέρω πως όλα παράγουν άφθονο ατμό και το χτύπημα είναι πολύ δυνατό (όλα τα πήρα High). 

Ολοκλήρωσα τις δοκιμές όλων των υγρών που πήρα από oksmokey και το γενικό συμπέρασμά μου είναι πως όλα τα υγρά δεν έχουν ίχνος γλυκού εκτός από το Prince που έχει πολύ λίγο. Και τα 10 είναι άκρως καπνικά/τσιγαρίσια με ξηρή γεύση και ξεχωρίζουν μόνο το Prince λόγω της γλυκάδας, το Old Holborn που έχει μια ελαφριά ξινόπικρη γεύση και το Davidoff που θυμίζει λίγο Vix (αυτό για τις εντριβές). Τα υπόλοιπα κυμαίνονται στα ίδια με πολύ μικρές αποκλίσεις στην γεύση. Όσοι είστε από Θεσ/νίκη και θα θέλατε να δοκιμάσετε κάποιο, πολύ ευχαρίστως να το κανονίσουμε και να βρεθούμε ;) :D
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 03, 2011, 20:54 από zalaros »

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #67 στις: Ιουλίου 14, 2011, 08:39 »
Από τα 10 μπουκαλάκια που πήρα από το oksmokey.com δοκίμασα μέχρι τώρα τα 4. Δοκίμασα Karelia, Papastrato, Davidoff και Assos. Assos, Karelia και Papastratos είναι σχεδόν το ίδιο. Καπνικά και τα 3 χωρίς ίχνος γλυκού. Αρκετά ξηρά στην γεύση που θυμίζουν αρκετά κτ. Ατμίζονται άνετα αλλά πρέπει να πίνεις και κάτι ταυτόχρονα (όπως το κτ ;) ) γιατί σου ξεραίνουν τον λαιμό. Το Davidoff μου δίνει και μένα κάτι από vix αλλά είναι και αυτό αρκετά ξηρό. Καπνικό υγρό σίγουρα και αυτό.
Ακριβως !! Δεν εχω να προσθεσω τιποτα αλλο . Επισης , ερχονται και πολυ γρηγορα . Και στις 2 παραγγελιες μου ηρθαν μεσα σε 5-6 μερες . Επισης , οπως εχει ηδη αναφερθει σε παλαιοτερο ποστ , το 18αρι δεν εχει καμμια σχεση με το 18αρι της flavourart. Σ,αυτο εδω πραγματικα την ακους  :fight_hammered2:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 14, 2011, 08:46 από nassos33 »

Αποσυνδεδεμένος makk

  • **
  • 116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #68 στις: Ιουλίου 14, 2011, 14:27 »
Χθες πάντως που το έψαξα λίγο, το high του Μαλμπορο είναι sold out... Το princeάκι που έκανα παλιά θα το πάρω να το δοκιμάσω οπωσδήποτε... ΕΠίσης, έχει εντοπίσει κανείς μια βαρειά γλυκοτσιγαρίσια γεύση;
Απορία: Βλέπω να γράφει σε κάποια... "double flavor"... Τι διαφορά με το κανονικό;

Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #69 στις: Ιουλίου 14, 2011, 14:49 »
"Γλυκοτσιγαρίσια γεύση" θα ονόμαζα το RY4 και το Halo Tribeca

Αποσυνδεδεμένος makk

  • **
  • 116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #70 στις: Ιουλίου 14, 2011, 16:50 »
"Γλυκοτσιγαρίσια γεύση" θα ονόμαζα το RY4 και το Halo Tribeca

...από;

(Thanks anyway!)

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #71 στις: Ιουλίου 14, 2011, 18:22 »
...από;

(Thanks anyway!)
RY 4 από Nobacco , Janty , Flavourart κλπ και Halo Tribeca από Halo (στην Ελλάδα από ivape.eu)

Αποσυνδεδεμένος nikosglamp

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
  • Κρήτη μου Όμορφο Νησί Γωνιά του Παραδείσου
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #72 στις: Ιουλίου 14, 2011, 19:03 »
Κύριοι γεια σας παρακαλώ πολύ πείτε μου , να το ξεκινήσω αξίζει τον κόπο ???

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #73 στις: Ιουλίου 14, 2011, 19:09 »
 :yes: :yes: :yes: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος makk

  • **
  • 116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #74 στις: Ιουλίου 15, 2011, 16:05 »
RY 4 από Nobacco , Janty , Flavourart κλπ και Halo Tribeca από Halo (στην Ελλάδα από ivape.eu)

 :thumpup: :thumpup: :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342096 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206358 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541254 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30948 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50044 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597074 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357590 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11413 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192912 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1226 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1202 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591614 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios