vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

309 επισκέπτες, 4 χρήστες
kostapapa8971, Tem, petra, Sergios

Twitter

ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ

Αποσυνδεδεμένος E-Alekos

  • **
  • 127
  • Φύλο: Άντρας
  • Όποιος δεν έχει μυαλό, έχει πόδια.
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #75 στις: Ιουλίου 15, 2011, 21:46 »
Απορία: Βλέπω να γράφει σε κάποια... "double flavor"... Τι διαφορά με το κανονικό;

Οντως...ποια ειναι η διαφορα?? :hmmm:

Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #76 στις: Νοεμβρίου 03, 2011, 19:56 »
Καλησπέρα συνατμιστές. Μήπως ξέρεται το discount code για παραγγελία από oksmokey?  :o
Thx anyway.

Αποσυνδεδεμένος Prince23

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #77 στις: Νοεμβρίου 24, 2011, 12:50 »
Καλησπέρα σε όλους. Κι εγώ καινούριος είμαι στο άτμισμα, διαβάζοντας πάρα πολλά απο εδώ και απο φίλους ατμιστές, το έριξα κι εγώ στο η.τ.  :thumpup: Τελικά οι καπνοι απο το Oksmokey.com είναι πιο κοντά σε τσιγαρίσιες γεύσεις; Διάβασα σε κάποιο post οτι του χάλασαν τον ατμοποιητή. Συνέβη και σε κανέναν άλλο; Είναι όντως πιο παχύρευστα τα υγρά τους; Αν οι γεύσεις είναι πιο τσιγαρίσιες συμφέρει γιατι μέχρι στιγμής ότι έχω δοκιμάσει έχει μια μικρή αίσθηση ναργιλέ!  :)

Και κάτι τελευταίο. Έχει τις γεύσεις Golden Virginia, Golden Virginia DF και Prince, Prince DF.Υπάρχει καμιά διαφορά?
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 24, 2011, 13:02 από Prince23 »

Αποσυνδεδεμένος D KAPNAS

  • **
  • 255
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #78 στις: Νοεμβρίου 24, 2011, 13:41 »
Έχω δοκιμάσει σχεδον τα πάντα απο το ok.smokey και ειναι πολυ καλα, σημερα πηρα την πολυ καλη VANILLA στα15, Virginia DF18, Golden Virginia DF15, OLD HOLBORN DF18, MALBORO 38! καταπληκτικά, η γνώμη μου για τα Ελληνικά ομως ειναι αστα να πανε, εχω 2 δειγματα με ΑΣΣΟ, ΚΑΡΕΛΛΙΑ εχουν μεσα μεντα, το παραδεχτήκαν και αυτοι αυτο το λαθος, Το DF σημαίνει διπλή γεύση πιο έντονη,τα περνω απο εδω στην ΚΡΗΤΗ τα εχουν.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 24, 2011, 13:58 από D KAPNAS »

Αποσυνδεδεμένος Prince23

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #79 στις: Νοεμβρίου 24, 2011, 17:54 »
Το Virginia DF 18 σαν γεύση είναι παρόμοιο με της nobacco σε καλύτερη ή πιο έντονη γεύση? Γιατι εγώ χρησιμοποιώ το Virginia 16mg γιατί έψαχνα κάτι σε τσιγαρίσια γεύση κ όχι σε γεύσεις φρούτων. Η αλήθεια είναι οτι γλυκίζει αλλά είμαι μέχρι στιγμής ικανοποιημένος. Αν είναι πιο κοντά στον καπνό το συγκεκριμένο του oksmokey τότε μάλλον θα το τιμήσω κ εγώ!

Αποσυνδεδεμένος D KAPNAS

  • **
  • 255
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #80 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 00:59 »
Είναι πιο κοντά στον καπνό Το Virginia DF 18 σε αυτό που αναφερεις,είναι λίγο πιο μπουχτιστικο, το σκετο Golden Virginia 11,15,18 είναι για μένα απλά ένα από τα καλύτερα, εξαρτάτε κ με πιο ατμο..με hybrid είναι καπνικό κ με περισσότερο ατμό αλλα όχι για πολύ ,με want τρελαίνεσαι στο κτύπημα  και το άφησα αμέσως, με 901 υπέροχο με 510 Τ χάλια, με 510 πολύ καλό, αλλα αυτά αλλάζουν προσέγγιση από άνθρωπο σε άνθρωπο είναι γεγονός. Μια καλή VANILLA κ το TRIBECCA, μην τρελλαθουμε στο τελος, καπνιζα MARLBORO LIGHTS 15 χρονια, αλλα 12 το κόκκινο που κ που στριφτό, γιατι τοτε δεν αλλάζαμε εύκολα αφου είχαμε επιλογές??

Αποσυνδεδεμένος Prince23

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #81 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 23:48 »
Εγώ έχω το eGo-T και δεν έχω και λεφτά για πειραματισμούς! Μακάρι να μπορούσα αλλά ευτυχώς υπάρχει αυτό το forum και έχω μια πολύ καλή άποψη απο τους χρήστες και όσους έχουν όρεξη και λεφτά για πειραματισμούς.
Το θέμα είναι οτι μου αρκεί σαν γεύση το Virginia 16mg και αν αλλάξω θα το κάνω για μια πιο καλή προσέγγιση στον καπνό που έκανα! Τα σταμάτησα τα τσιγάρα και έκανα καπνό και τώρα εδώ και περίπου 20 μέρες μόνο άτμισμα! Άν υπάρχει φυσικά κάτι σε Prince (χωρίς τη γεύση καμένου) θα το τιμήσω!!

Αποσυνδεδεμένος xristosgr

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #82 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 15:07 »
Πιαδια 1 ερωτηση :confused1:
Επειδη δεν εχω κανει ποτε αγορα απο εξωτερικο και σκεφτομαι για οκsmokey.com γινεται πληρωμη με αντικαταβολη?'Η κανεις καταθεση στον τραπεζικο λογαριασμο τους?

Αποσυνδεδεμένος MANOSF

  • ***
  • 503
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #83 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 15:19 »
Προπληρωμένη καρτα και paypal.

Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #84 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 15:25 »
Αν θες τη γνώμη μου πήγαινε βγάλε μια προπληρωμένη κάρτα αν θες να κάνεις αγορές εύκολα και χωρίς προβλήματα.
Με πρόλαβε και ο Μάνος.

Αποσυνδεδεμένος xristosgr

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #85 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 15:48 »
Ευχαριστω πολυ :thumpup:
Επειδη ειμαι λιγο ασχετος paypal απο το περιπτερο την αγοραζω,προπληρωμένη κάρτα απο που?

Αποσυνδεδεμένος steam man

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #86 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 16:05 »
την προπληρωμενη την βγαζεις απο τραπεζα ειναι κανονικα πιστωτικη αλλα μεχρι το ποσο που της φορτωνεις καθε φορα και οχι απεριοριστα σαν τις κανονικες
τυχαια καρτα απο αναζητηση στον γκουγκλη σαν παραδειγμα (υπαρχουν και αλλες)
http://www.piraeusbank.gr/ecPage.asp?id=297657&lang=1&nt=96&sid=&fid=279053

για το paypal δες εδω
https://www.paypal.com/gr

Αποσυνδεδεμένος xristosgr

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #87 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 17:12 »
 :thumpup:Ευχαριστω πολυ!!

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #88 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 22:21 »
Πήρα μερικά υγρά από oksmokey όλα καπνικά σε low.
Λοιπόν όλα είναι τόσο βρωμερά, όσο το κανονικό τσιγάρο...
Μου φαίνεται ότι με το ητ, έχω προτίμηση σιγά-σιγά σε πιο γλυκιές γευσεις, ενω αυτά είναι πραγματικά σκληρά τσιγαρίσια, δεν έχουν καμμιά σχέση με ότι καπνικό έχω δοκιμάσει, όπως πχ από νομπάκο. (τι βάζει μεσα ο άγγλος? τις κάλτσες του???). Όλα που πήρα μοιάζουν πάρα πολύ, η βασική γεύση είναι ίδια (η τσιγαρίλα) και οι διαφορες γεύσεις είναι μια διαφορετική πινελιά στο τέλος. Το prince είναι όντως λιγο πιο αρωματικό, ίσως το καλύτερο, μαζί με το πούρο κούβας.
Την νικοτίνη την νιώθεις καλά,  το low (11mg) το ακούω κανονικά, σε αντίθεση με άλλα υγρά.
Γενικά, τα προτείνω ανεπιφύλακτα σε όποιον βρίσκεται στη πρώτη φάση μετάβασης από το κτ στο ητ ή σε αυτούς που συνεχίζουν να καπνίζουν μερικά τσιγάρα.
Για μένα, αδύνατο να τα ατμίσω, τουλάχιστον σκέτα....


Αποσυνδεδεμένος A621

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
  • ΝΕΟΣ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
Απ: ΟΚSMOKEY.COM: ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ(!!!!) ΓΕΥΣΕΙΣ
« Απάντηση #89 στις: Ιουλίου 02, 2012, 21:19 »
Μια ερώτηση και από εμένα ατμιζω Tribecca αν και δεν είναι ότι καλύτερο σε σχέση με το κ.τ. Ήθελα να ρωτήσω αυτούς που δοκίμασαν το davidoff  αν έχει καμία σχέση με το κανονικό davidoff καθότι αυτή ήταν η μάρκα μου πριν ξεκινήσω το η.τ.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1119996 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 265 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 147 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 325455 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8298 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 296729 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 826805 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 510448 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9440 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 156353 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 570823 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 245561 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios