vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

ΣΥΓΚΡΙΣΗ: GGTS με AVS και eGo με Fog

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
ΣΥΓΚΡΙΣΗ: GGTS με AVS και eGo με Fog
« στις: Δεκεμβρίου 02, 2010, 21:57 »
THE GGTS με AVS και EGO με FOG...!!!
 
Μετά από σχεδόν δύο χρόνια ατμίσματος σήμερα έχω στην κατοχή μου δυο καταπληκτικές συσκευές παραγωγής πλούσιου ατμού από το funstore το ΤΗΕ GGTS & AVS και το FOG & EGO.  :thumpup:
Είναι δύο συσκευές που έχουν μεγάλη αυτονομία σε υγρό , πράγμα που μου αρέσει. Δεν μπορώ ποια το στάξε στάξε, φιλτράκια και να κυκλοφορώ με μπουκαλάκια στις εξόδους μου.
Επίσης στην καρδιά του AVS και του FOG έχει τοποθετηθεί ο αγαπημένος μου ατοποιητής 901LR.  :thumpup:
Σήμερα χρησιμοποιώ και τις δύο συσκευές ανάλογα με την όρεξή μου.
Δεν με ενοχλεί καθόλου το μέγεθος τους, εξάλου δεν μπορείς να έχεις παράλληλα αυτονομία και χαρά να ατμίζεις ασταμάτητα με μικρό η.τ.
Όμως οι δύο αυτές καταπληκτικές ατμιστικές συσκευές έχουν τις ιδιαιτερότητές τους.

Ι) Με το THE GGTS σε σχέση με το FOG νιώθω πιο μεγάλη αυτοπεποίθηση και σιγουριά ως προς το θέμα μπαταρίας μιας και μπορείς να του βάλεις 2500αρες, 3000αρες ακόμα και να κάνεις διάφορα κολπάκια από 3V έως και 7,4V (εγώ είμαι σταθερός με τον 901LR κ΄ στα 3,7V). Αν και με το FOG έχω βολευτεί προσωρινά με μία EGO 650αρα passthrough. Στο τομέα μπαταρίας,αυτονομίας,αυτοπεπίθησης-άνεσης τοποθετώ το THE GGts & AVS σε καλύτερη θέση από το FOG.
ΙΙ) Και οι δύο συσκευές άμα προσέξεις δεν θα έχεις διαρροές (πρέπει να τους πάρεις τον αέρα). Όμως σε καλύτερη θέση στον τομέα τυχόν διαρροής κατά την χρήση του (μάλλον δεν υπάρχει διαρροή) - καθώς και στο ξαναγέμισμά του με ατμιστικό υγρό τοποθετώ το FOG.
III) Στον τομέα παραγωγής ατμού βάζω και στα δύο άριστα 10, αλλά τον τόνο στο 10 θα τον τοποθετήσω στο FOG. Νομίζω ότι παρόλο που και τα δύο έχουν την ίδια αρχή λειτουργίας, καθώς τον ίδιο ατμοποιητή 901LR ,χρησιμοποιώ το ίδιο υγρό, ίσως επειδή το FOG είναι ποιο στενόμακρο ρουφώντας-ατμίζοντας δημιουργεί πιο πλούσιο ατμό.
IV) Με το THE GGts & AVS μπορείς να κάνεις περισσότερα παιχνίδια... όπως να το κάνεις μικρό,μεσαίο, μικρομεσαίο, μεγάλο,πολύ μεγάλο.
V) Το FOG το θεωρώ πιο στυλάτο στις εξόδους μου.
VI) Περιμένω από τις μπαταρίες EGO να εξελιχθούν στο επίπεδο του FOG σε θέμα αυτονομίας.

Εγώ είμαι ευχαριστημένος απόλυτα με τις δύο συσκευές η μία συμπληρώνει την άλλη , τις θεωρώ αγαπημένες μου, και πάντα θα περιμένω τις εξελίξεις τους.

Εξάλου ο  εχθρός του καλού είναι το καλύτερο...!!!

Θέλω να εκφράσω τα συγχαρητήριά μου στους κο Θανάση για το THE GGts & AVS και κο Περικλή για το FOG...!!!

Επίσης να δώσω τα συγχαρητήριά μου και στο funstore που μας προμήθευσε αυτές τις καταπληκτικές συσκευές παραγωγής πλούσιου ατμού...!!!

Με εκτίμηση  fotis67
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 03, 2010, 15:51 από fotis67 »

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Kramer Vs. Kramer...!!!
« Απάντηση #1 στις: Δεκεμβρίου 02, 2010, 22:18 »
Εγω θα προτιμουσα για τιτλο    THE GGts & AVS   featuring
FOG & EGO...!!!

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: ΣΥΓΚΡΙΣΗ: GGTS με AVS και eGo με Fog
« Απάντηση #2 στις: Δεκεμβρίου 03, 2010, 12:05 »
Μπήκε ένας πιο κατανοητός για το θέμα τίτλος.

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: ΣΥΓΚΡΙΣΗ: GGTS με AVS και eGo με Fog
« Απάντηση #3 στις: Δεκεμβρίου 03, 2010, 12:44 »
Μπήκε ένας πιο κατανοητός για το θέμα τίτλος.


Καλημέρα καλημέρα  :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Απ: ΣΥΓΚΡΙΣΗ: GGTS με AVS και eGo με Fog
« Απάντηση #4 στις: Δεκεμβρίου 03, 2010, 14:30 »
Καλησπέρα

Πολυ καλο  κ  αξιολογο  το  FOG  παιδια  αλλα  εγω  μονο  το  εξής  θ α προσθεσω  στο  ποστ  εδω:

Πριν  απο 10 λεπτα  αδειασε  η  Μπαταρια  του FOG  κ  λεω  αα οκ  εχω  την  2η  μαζι..οντως  την  εβαλα  κ συνεχισα  για  κανα 10λεπτο ..ομως  αδειασε κ η  2η  κ  αυτο  διοτι  προφανως  χτες  ξεχασα  να την  φορτωσω....
Χωρις  μπαταριες  λοιπον  πλεον  το Fog...  κ  τι να  κανω?  βγαζω  το  GG μου  με  μια  3.7  μπαταρια   και  ατμιζω  σουπερ.......Το  GG   Μου  θεωρω  οτι  ποτε  δεν θα με αφησει  κ  ειναι ΛΟΓΙΚΟ  αυτο  ..
Παιδια  ΔΕΝ θεωρω  οτι  συγκρινονται  μεταξυ  τους..........Μονο κ μονο  η  ευελιξια  του  GG  δημιουργει  ¨"σκόνη"  για τα  υπολοιπα....

Για το θεμα  ατμου  το  FOG  ναι  βγαζει πολυ ατμο  αλλα  εμενα  τουλαχιστον  δεν  διαρκει  αυτο..θα  πρεπει να το  αφησω  λιγο  να  "ανασανει"  για να  βγαλει  παλι πολυ  ατμο......
Προσωπικη  αποψη  παντα...
Γ.

Απ: ΣΥΓΚΡΙΣΗ: GGTS με AVS και eGo με Fog
« Απάντηση #5 στις: Δεκεμβρίου 03, 2010, 15:44 »
Μεταφέρω λοιπόν και εδώ τις απόψεις μου από το άλλο νήμα καθώς εξαρχής  συνέκρινα το fog με το GGTS-AVS καθώς αυτό δουλευα (και δουλεύω) μέχρι τώρα:

1. Πρώτες εντυπώσεις για το Fog
Το έχω εδώ και 2 ώρες, το δοκίμασα και επαιξα αρκετά μαζί του.
Kάνει όσα υπόσχεται (auto juice feed για eGo δηλαδή) ΑΛΛΑ πέρα από αυτό ουτε σύγκριση με το GGTS-AVS. Σόρυ κιόλας αν χαλάω το σερί των καλών εντυπώσεων και reviews αλλα το AVS του θανάση είναι κλάσεις ανώτερο (και σε ποιότητα κατασκευής αλλά κυρίως σε δυνατότητες). Δηλαδή αν σου κατσει και το fog είναι κοντα στο ατμισμα που σου αρέσει ολα καλά. Αν όχι (σφιξιμο τζουρας / ζεστη ατμου κλπ) τοτε δεν υπάρχουν και πολλά που μπορείς να κάνεις (σε αντιθεση με το avs).
Συμφωνώ πάντως ότι είναι ενα καλό entry level auto feeding system...

2. update εντυπώσεων
επανέρχομαι για το fog: για νορμαλ χρήση από ήπιο μέχρι μέτριας συχνότητας ατμισμα συμπεριφέρεται πολύ καλά τόσο θερμικά όσο και από ποιότητα τζούρας

σε απανωτά ατμίσματα όμως (τουλάχιστον στις δικές μου θηριώδεις τζούρες) παρουσιάζει προβλήματα:
1. ζεσταίνεται πάρα πολύ ... ευτυχώς όχι τόσο στο συνδεσμο με την μπαταρια όσο στο πανω μέρος του (τελικά μονο το GG και το avs του εχω δει να δουλευουν καλά στο θεμα αυτό. Μάλλον έχει να κάνει με το όλο σχήμα του επιτρέπει να λειτουργεί σαν απαγωγός της θερμότητας που εκλύεται ακριβώς όπως οι silent ψυκτρες των CPU)
2. στο συνεχές ατμισμα είτε θα το εχεις βιδωμένο με της τρυπούλες διπλα στον ατμοποιητη (πολύ χαλαρή τζούρα με πολύ αερα) είτε κατω και θα παίρνεις γευση καμμενου ... μέση οδός δεν υπάρχει (αν κανεις διαλειματα ή παιρνεις τζουρες χωρίς μπαταρια για να γεμίσεις τον ατμο τότε το πραγμα αλλάζει αλλα αυτό δεν είναι απανωτό ατμισμα)

τέλος στα αρνητικά του fog (μακροπρόθεσμα) θα προσθέσω και την σπατάλη υγρού που γίνεται σε κάθε γέμισμα (το φυσιμα για να φυγει όσο υγρο μπήκε στον ατμο όση ώρα γεμίζαμε το tank) ... αυτό στην αρχή δεν φαίνεται αλλά σε εμένα που θέλω ~10 ml υγρό τη μέρα σε ατμισμα στο τέλος του μήνα μαζευεται αρκετή σπατάλη

Ξέρω ότι το αδικώ το fog καθώς έχω ως μετρο σύγκρισης το avs (όπου εκτός των προαναφερθέντων εχουμε και το high voltage: όπως και να το κάνουμε όσο LR και να γίνει ενας 901 ατμο δεν πρόκειται ποτε να δώσει 100% την εμπειρία ενός 901HV στα 6+ Volts).

Από την άλλη για το κοινό στο οποίο απευθύνεται (τους χρήστες eGo σαν κυριο ΗΤ) κρίνεται απόλυτα επιτυχημένο και πιστεύω ότι πρέπει τα παιδιά του funstore να το προμοτάρουν και στο ξένο φορουμ (ecf) όπου και θα πολλαπλασιάσουν τις πωλήσεις του --> καντε αιτηση για suppliers (ρωτήστε το Θανάση για πληροφορίες πως γινεται) και στρεψτε τα φώτα του υπόλοιπου κόσμου πάνω μας για καλό λόγο αυτή τη φορά  :thumpup: :thumpup: :thumpup:

3. τελικό συμπέρασμα
Αυτά που γράφω στο 2ο quote με εκφραζουν και σήμερα, μετα από μερικές μέρες χρήσης του fog. Δηλαδή κάνει όσα υπόσχεται, απευθύνεται σε ευρύ κοινό αλλά μεχρις εκεί. Συγκριση με το GGTS - AVS είναι ατυχής (και αδικη για το fog), καθώς απευθύνονται σε διαφορετικό κοινό με διαφορετικές απαιτήσεις. Για να το κάνω πενηνταράκια (α ρε Γεωργίου  :)) ):
fog = Peugot Rallye 
GGTS-AVS = Subaru Ιmpreza wrx sti

Προτάσεις για version 2 στο fog:
-- μια διαφανη γραμμή ενδειξης υγρού που βρίσκεται μέσα του
-- συστημα καλύτερου γεμίσματος (ωστε να μην εχουμε τη σπατάλη υγρού που υπάρχει τωρα --> ίσως καποια μορφή βαλβίδας)
-- περισσότερες από 2 οπές που έχει τώρα αλλά με καποια μέθοδο καλυψης τους (έτσι ώστε να γίνει πραγματικό control ring)

Τελος θα ήθελα να δω από το funstore ανταλλακτικα για το fog (π.χ. επιλογη stainless steel επιστομίου).

Αποσυνδεδεμένος atloupa

  • **
  • 497
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΣΥΓΚΡΙΣΗ: GGTS με AVS και eGo με Fog
« Απάντηση #6 στις: Δεκεμβρίου 03, 2010, 16:03 »
Συμφωνώ, αλλά θα το πω διαφορετικά. Ουσιαστικά είναι η υλοποίηση της ίδιας ιδέας. Εξελίχθηκε στην Formula 1 (GG) και πέρασε στα αυτοκίνητα του εμπορίου (ego).

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: ΣΥΓΚΡΙΣΗ: GGTS με AVS και eGo με Fog
« Απάντηση #7 στις: Δεκεμβρίου 03, 2010, 16:11 »
Μεταφέρω λοιπόν και εδώ τις απόψεις μου από το άλλο νήμα καθώς εξαρχής  συνέκρινα το fog με το GGTS-AVS καθώς αυτό δουλευα (και δουλεύω) μέχρι τώρα:

1. Πρώτες εντυπώσεις για το Fog
2. update εντυπώσεων
3. τελικό συμπέρασμα
Αυτά που γράφω στο 2ο quote με εκφραζουν και σήμερα, μετα από μερικές μέρες χρήσης του fog. Δηλαδή κάνει όσα υπόσχεται, απευθύνεται σε ευρύ κοινό αλλά μεχρις εκεί. Συγκριση με το GGTS - AVS είναι ατυχής (και αδικη για το fog), καθώς απευθύνονται σε διαφορετικό κοινό με διαφορετικές απαιτήσεις. Για να το κάνω πενηνταράκια (α ρε Γεωργίου  :)) ):
fog = Peugot Rallye 
GGTS-AVS = Subaru Ιmpreza wrx sti

Προτάσεις για version 2 στο fog:
-- μια διαφανη γραμμή ενδειξης υγρού που βρίσκεται μέσα του
-- συστημα καλύτερου γεμίσματος (ωστε να μην εχουμε τη σπατάλη υγρού που υπάρχει τωρα --> ίσως καποια μορφή βαλβίδας)
-- περισσότερες από 2 οπές που έχει τώρα αλλά με καποια μέθοδο καλυψης τους (έτσι ώστε να γίνει πραγματικό control ring)

Τελος θα ήθελα να δω από το funstore ανταλλακτικα για το fog (π.χ. επιλογη stainless steel επιστομίου).


Καλύτερο γέμισμα στο FOG  :thumpup: :thumpup: :thumpup: 
Μετά από μία βδομάδα με το FOG , έχω διαπιστώσει ότι γίνεται ακόμα  καλύτερο γέμισμα στο FOG εκτός από την τοποθέτηση του καποτάκι στο κάτω μέρος (όπως λέει στο βίντεο ο φίλος craven,gr )  επιπλέον θα πρέπει να κλείσουμε την πάνω τρύπα στον αντάπτορα με το δάκτυλο ή με μία οδοντογλυφίδα. Έχει ως αποτέλεσμα κατά την διάρκεια που γεμίζει το FOG με ατμιστικό υγρό, να μην μπαίνει υγρό ή σχεδόν καθόλου υγρό στον 901 και έτσι δεν χρειάζονται τα πολλά φυσήματα για να καθαρισει ο ατμοποιητής. 
Καταπλικτικό το αποτέλεσμα... :thumpup: :thumpup: :thumpup:   
Φίλοι FOG άκηδες μια δοκιμή θα σας πείσει...  :thumpup: :thumpup: :thumpup: 

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: ΣΥΓΚΡΙΣΗ: GGTS με AVS και eGo με Fog
« Απάντηση #8 στις: Δεκεμβρίου 03, 2010, 16:32 »

Καλύτερο γέμισμα στο FOG  :thumpup: :thumpup: :thumpup: 
Μετά από μία βδομάδα με το FOG , έχω διαπιστώσει ότι γίνεται ακόμα  καλύτερο γέμισμα στο FOG εκτός από την τοποθέτηση του καποτάκι στο κάτω μέρος (όπως λέει στο βίντεο ο φίλος craven,gr )  επιπλέον θα πρέπει να κλείσουμε την πάνω τρύπα στον αντάπτορα με το δάκτυλο ή με μία οδοντογλυφίδα. Έχει ως αποτέλεσμα κατά την διάρκεια που γεμίζει το FOG με ατμιστικό υγρό, να μην μπαίνει υγρό ή σχεδόν καθόλου υγρό στον 901 και έτσι δεν χρειάζονται τα πολλά φυσήματα για να καθαρισει ο ατμοποιητής. 
Καταπλικτικό το αποτέλεσμα... :thumpup: :thumpup: :thumpup:   
Φίλοι FOG άκηδες μια δοκιμή θα σας πείσει...  :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αυτό το κάνω συνέχεια με επιτυχία όταν εχει αδειάσει το FOG :thumpup: :thumpup: :thumpup:   
Δεν έχω κανει την δοκιμή όταν ειναι το υγρό στην μέση :thumpup: :thumpup: :thumpup: ;) ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος craven.gr

  • *
  • 1238
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν είμαι εδώ... μάλλον κάτι μαστορεύω..
Απ: ΣΥΓΚΡΙΣΗ: GGTS με AVS και eGo με Fog
« Απάντηση #9 στις: Δεκεμβρίου 03, 2010, 17:19 »
Εγω δυστυχώς δεν μπορώ να έχω άποψη, καθότι δεν γνωρίζω το ggts, για αυτό και δεν θα μπώ στην διαδικασία της σύγκρισης..

Προσωπική μου άποψη είναι, ότι το καθένα και για αυτά που προσφέρει, απευθύνεται σε ανάλογο κόσμο.   

Μακάρι να υπήρχε ένα αντίστοιχο προϊόν "transformer"  που να το έκανες όπως ήθελες......  απο μπρελόκ μέχρι τορπιλοσωλήνα..... αλλά δεν.. :nope:

Και μαιτζέβελο και μικρό και με αυτονομία υγρού για survivor καταστάσεις και με αυτονομία μπαταρίας φορτηγού και με χτύπημα και με ντουμάνι και να χωράει στην τσέπη και να μην το δεί ο άλλος και τι θα πεί......και λοιποί προβληματισμοί που έχουν αναφερθεί κατά καιρούς.... 
Μάλλον δυστυχώς, θα αργήσουμε να το δούμε.... :-\

Καλή συνέχεια.... :bye:

Αποσυνδεδεμένος kd66

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΣΥΓΚΡΙΣΗ: GGTS με AVS και eGo με Fog
« Απάντηση #10 στις: Δεκεμβρίου 03, 2010, 17:24 »
Στο επομενο STAR TREK θα ειναι οπως τα λες craven :laugh1:

Απ: ΣΥΓΚΡΙΣΗ: GGTS με AVS και eGo με Fog
« Απάντηση #11 στις: Δεκεμβρίου 03, 2010, 17:31 »
Αυτό το κάνω συνέχεια με επιτυχία όταν εχει αδειάσει το FOG :thumpup: :thumpup: :thumpup:   
Δεν έχω κανει την δοκιμή όταν ειναι το υγρό στην μέση :thumpup: :thumpup: :thumpup: ;) ;) ;)

Ο,τι και να πεις το fog χάνει υγρά στο γέμισμα (εστω και λίγο θα πλημυρίσει το ατομιζερ μεχρι να μπει η ταπα πάνω που σταματά τη ροή του αέρα). Επομένως πάντα θα υπάρχει απώλια (που για καποιος δεν ειναι σημαντικό αλλά αν ατμίζεις πολυ υγρό τότε μαζεύεται ποσότητα σε μηνιαία βάση). Αντίθετα το GGTS δεν εχει αντίστοιχο πρόβλημα (καθώς υπάρχει το collector tank).

Αποσυνδεδεμένος craven.gr

  • *
  • 1238
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν είμαι εδώ... μάλλον κάτι μαστορεύω..
Απ: ΣΥΓΚΡΙΣΗ: GGTS με AVS και eGo με Fog
« Απάντηση #12 στις: Δεκεμβρίου 03, 2010, 17:36 »
Αντίθετα το GGTS δεν εχει αντίστοιχο πρόβλημα (καθώς υπάρχει το collector tank).

Και το υγρό που πέφτει στο collector tank τι το κάνεις;

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: ΣΥΓΚΡΙΣΗ: GGTS με AVS και eGo με Fog
« Απάντηση #13 στις: Δεκεμβρίου 03, 2010, 17:54 »
Από την στιγμή που εμεις οι ατμιστες εχουμε να κάνουμε με υγρα, λογικό είναι να έχουμε και απώλειες.
Έχω το the ggts&avs καθώς και το fog. Από απροσεξία έχω φάει ήττες και με τις δύο συσκευές(και το γ@#ώτο σε λάθος σημεία) :wall: Σήμερα νιώθω ότι και στις δύο συσκευές "τους έχω πάρει τον αέρα" και οι απωλειές σε υγρό ειναι μηδαμινές έως και καθόλου ;) ;) ;)
Και με το στριφτό που κάπνιζα πάντα ειχα απώλειες, το ενα δεκατο από το σακκουλάκι(τριμματα-ξερα) το πεταγα, καθως παντου σε τραπεζια καρεκλες σαλονια πάντα με το ηλεκτρικο σκουπάκι να μαζεύουμε καπνους.

Πάντος προσπαθώ να μην έχω απώλεια με τα υγρα(προσέχω),γιατι δεν με παίρνει ;) ;) ;)
Καλή συνέχεια σε όλους και καλά ατμίσματα :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος craven.gr

  • *
  • 1238
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν είμαι εδώ... μάλλον κάτι μαστορεύω..
Απ: ΣΥΓΚΡΙΣΗ: GGTS με AVS και eGo με Fog
« Απάντηση #14 στις: Δεκεμβρίου 03, 2010, 18:07 »
Συγνώμη φίλε fotis67, αλλά μήπως μπορείς να απαντήσεις εσύ στην ερωτησή μου......
Που πάει το υγρό απο το collector...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102976 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176808 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 531 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 360 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22365 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285486 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209578 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68761 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315766 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15629 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126961 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95286 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem