vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

85 επισκέπτες, 7 χρήστες
skoubri, tsoutseki, zamploutos, myiorgos, azografos, manoslykos, dallaskdp

Twitter

Fog.. the afs απο funstore. (video).

Αποσυνδεδεμένος fotakos

  • **
  • 216
  • Φύλο: Άντρας
    • www.publiceye.gr
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #180 στις: Δεκεμβρίου 06, 2010, 23:39 »
εχω ασχοληθει μεχρι τωρα 6:30 ωρες το πραγμα αρχiζει και γινεται "ασχολια για φυλακισμενους" ,νομιζω οτι το plug and play στην εποχη μας ειναι δυστηχως ζητουμενο.
Δεν τη γλυτωνω την εκδρομη στο funstore......... :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος kaxri

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμίζω και την πίσσα εξατμίζω
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #181 στις: Δεκεμβρίου 07, 2010, 00:04 »
Ο fog τιθεται στο αρχειο μεχρι νεωτερας!!!Ευχαριστώ Σοκιν για τις συμβουλες  αλλά αυτά τα εχω κάνει ήδη!!!

Αποσυνδεδεμένος sokin

  • ***
  • 581
  • Φύλο: Άντρας
  • Δοκιμος ηλεκτροπνευματιστης για μα ζωή.
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #182 στις: Δεκεμβρίου 07, 2010, 00:32 »
Νομίζω οτι είναι άδικο  για σενα που θα μείνεις χωρίς να καταλάβεις πραγματικά την απόδοση του, και την επένδυση που έκανες περισσότερο για σένα. Και εμένα μου είχε σπάσει τα νεύρα στην αρχή αλλα έχω υπομονή μουλαριού.
Και μου τη σπάει, όταν ενας αρχάριος όπως και εγώ δεν βρίσκει άκρη τι πρέπει να κάνει.
Αλήθεια δεν θα είχα ασχοληθεί αν ήσουν  εμπειρος ατμιστής.
Νομίζω οτι αν σου δείξει κάποιος θα πείς τόσο απλό ήταν.
Παντως οκ, δεν μπορούν όλοι να αφιερώνουν κανα 8ωρο δοκιμών μέχρι να βγάλουν άκρη τι παίζεται.

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #183 στις: Δεκεμβρίου 07, 2010, 19:33 »
Απο σημερα εχω κ γω στα χερια μου το fog, το παρελαβα το πρωι μαζι με τους πρωτους μου LR atomizer 306,510 k 901. Mετα απο λιγες ωρες χρησης κ δοκιμων ενα εχω να πω..... πρεπει να το μαθεις, εχει αρκετα χουγια, αμα ομως βρεις τα κουμπια του.....εχεις ενα πολυ καλο mod για το e-go κ το μονο που ισως θα του αλλαζα ειναι το πλαστικο πιπακι, θα ηθελα ενα μεταλλικο. Μια παρατηρηση ακομα κ ισως καθαρα προσωπικη γνωμη ειναι οτι δουλευει τελεια μονο με κανονικο 901, ο HV ειναι πολυ μεγαλος για να δουλεψει σωστα στα 3,7V κ ο LR πιστευω οτι εξατμιζει υγρο πολυ πιο γρηγορα απο οσο μπορει να τροφοδοτησει το συστημα στον atomizer, με αποτελεσμα να παιρνεις πολυ ευκολα γευση καμμενου, με τον κανονικο 901 ειναι απλα μπουρι κ ασταματητο. Αμα το ποτισεις σωστα δεν εχεις ουτε διαρροες ουτε τπτ κ καποιες μικρες ποσοτητες υγρου που μπορει να τρεξουνε μεσα με καθε τζουρα τις ξανατραβας στον atomizer. Τωρα για τους LR, ειναι λιγο εκτος θεματος αλλα δεν θα πω πολλα, αυτο που καταλαβα κ παντα καθαρα προσωπικη γνωμη ειναι οτι κανουνε μονο για drip tip. Tελος να πω ενα μπραβο για την καλη προσπαθεια κ εβελπιστω καποια στιγμη να δουμε κ ανταλλακτικα του στο funstore.

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 09, 2011, 21:53
Ξεχασα να πω ακομα οτι απο τα 3,5 ml που χωραει, μενουν ουσιαστικα τα 3 γιατι με την ολη διαδικασια χανεται 0,5 ml, καιει σιγουρα παραπανω κ ισως χρειαστει κ αλλο γεμισμα στη διαρκεια της ημερας κ ναι ειναι πολυ βρομιαρικο στο ξαναγεμισμα.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 09, 2011, 21:53 από zalaros »

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #184 στις: Δεκεμβρίου 07, 2010, 19:52 »
Καλησπέρα φίλε ατμιστή aiwnios_foithths καλοάτμιστο το  :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Κλείνω δύο εβδομάδες που το ατμίζω συνέχεια και μία φορά μου έδειξε ο κύριος Περικλής του funstore τον τρόπο συναρμολόγησεις,γεμίσματος και μερικά κολπάκια και όλα πάνε καλά.
Απολαμβάνω απόλυτα το άτμισμα με το fog,χωρίς κανένα πρόβλημα ,χωρίς καμμία διαρροή και έχω για τουλάχιστον πάνω από 24-28 ώρες ατμίσματος το κεφάλι μου ήσυχο.

Άντε  μια μπαταρία eGO που να έχει μεγαλύτερη διάρκεια :) :) :)

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 09, 2011, 21:54
Ξεχασα να πω ακομα οτι απο τα 3,5 ml που χωραει, μενουν ουσιαστικα τα 3 γιατι με την ολη διαδικασια χανεται 0,5 ml, καιει σιγουρα παραπανω κ ισως χρειαστει κ αλλο γεμισμα στη διαρκεια της ημερας κ ναι ειναι πολυ βρομιαρικο στο ξαναγεμισμα.

Θα δεις που θα του πάρεις τον αέρα...... γεμιζεις κανονικά λιγο πάνω από τις σπείρες .... και τις μερικές σταγώνες που θα βγουν (βγάζοντας το καποτάκι).... τις ξαναβάζω στο μπουκάλι... :thumpup: :thumpup:
Ούτε γάτα ούτα ζημιά :laugh1:
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 09, 2011, 21:54 από zalaros »

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #185 στις: Δεκεμβρίου 07, 2010, 20:01 »
Καλησπέρα φίλε ατμιστή aiwnios_foithths καλοάτμιστο το  :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Κλείνω δύο εβδομάδες που το ατμίζω συνέχεια και μία φορά μου έδειξε ο κύριος Περικλής του funstore τον τρόπο συναρμολόγησεις,γεμίσματος και μερικά κολπάκια και όλα πάνε καλά.
Απολαμβάνω απόλυτα το άτμισμα με το fog,χωρίς κανένα πρόβλημα ,χωρίς καμμία διαρροή και έχω για τουλάχιστον πάνω από 24-28 ώρες ατμίσματος το κεφάλι μου ήσυχο.

Άντε  μια μπαταρία eGO που να έχει μεγαλύτερη διάρκεια :) :) :)
Εγω το χρησιμοποιω με e-go pass-through κ e-go 1100mah  ;)
Α...! Για να μη το ξεχασω ειχα δει στο forum καποιο αρνητικo σχολιο το λογοτυπο πανω στο fog, ναι οντως δεν ειναι το καλυτερο αλλα με ενα κερμα μπορει να φυγει πολυ ευκολα χωρις να προκαλεσει ζημια.

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #186 στις: Δεκεμβρίου 07, 2010, 20:11 »
Εγω το χρησιμοποιω με e-go pass-through κ e-go 1100mah  ;)
Α...! Για να μη το ξεχασω ειχα δει στο forum καποιο αρνητικo σχολιο το λογοτυπο πανω στο fog, ναι οντως δεν ειναι το καλυτερο αλλα με ενα κερμα μπορει να φυγει πολυ ευκολα χωρις να προκαλεσει ζημια.

Άμα σου βγαινει το λογότυπο-άστο να βγει από μόνο του. Και σκέτο είναι όμορφο.
Και εγώ μόνο e-go passthrough(έδωσα όλες τις μπαταρίες μου σε νέους ατμιστές γιατί εχω και τζιτζίκι).

ααα η 1100 καλή, εσύ πόση ώρα ατμίζεις...??

Αποσυνδεδεμένος sokin

  • ***
  • 581
  • Φύλο: Άντρας
  • Δοκιμος ηλεκτροπνευματιστης για μα ζωή.
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #187 στις: Δεκεμβρίου 07, 2010, 20:21 »
Fog με LR και φουντούκι και ας πάει και το παλιάμπελο (μπαταρία, υγρα...) :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #188 στις: Δεκεμβρίου 07, 2010, 20:29 »
Fog με LR και φουντούκι και ας πάει και το παλιάμπελο (μπαταρία, υγρα...) :thumpup: :thumpup:

Καταπληκτικός συνδιασμός  :thumpup: :thumpup: :thumpup:
Άνεση 8) 8) 8) ,διάρκεια(fog),άρωμα.... χωρίς διαρροές ;) ;) ;), σκέτη απόλαυση :thumpup: :thumpup: :thumpup:
Φουντούκι βάζεις στον 901 LR και στο FOG, φουντούκι ατμίζεις και απολαμβάνεις ;) ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #189 στις: Δεκεμβρίου 07, 2010, 20:39 »
Fog με LR και φουντούκι και ας πάει και το παλιάμπελο (μπαταρία, υγρα...) :thumpup: :thumpup:
Για τα αρωματα δε μπορω να πω κατι γιατι πλεον χρησιμοποιω μονο PG με νικοτινη. Τωρα για τον LR....... εμενα δε μου αρεσε  :-[ στο fog, πολυ ευκολα βγαζει καμμενο. :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος sokin

  • ***
  • 581
  • Φύλο: Άντρας
  • Δοκιμος ηλεκτροπνευματιστης για μα ζωή.
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #190 στις: Δεκεμβρίου 07, 2010, 21:02 »
Στην αρχή που είχα προβλημα διαρροής αέρα έβγαζε συνέχεια καμένο.Τώρα παίρνω ιδέα καμενου μια φορά το πολύ μέχρι να αδείασω το υγρό και μόνο αν το πυρώσω όλο το fog από το ρούφηγμα :baby: :baby:

Αποσυνδεδεμένος craven.gr

  • *
  • 1238
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν είμαι εδώ... μάλλον κάτι μαστορεύω..
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #191 στις: Δεκεμβρίου 07, 2010, 21:43 »
Είμαι και εγώ της γνώμης ότι ο απλός 901 μάλλον δουλεύει καλύτερα..

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9612
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #192 στις: Δεκεμβρίου 07, 2010, 21:52 »
Είμαι και εγώ της γνώμης ότι ο απλός 901 μάλλον δουλεύει καλύτερα..
το ίδιο πρέπει να ισχύει και με υγρά PG ?

Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #193 στις: Δεκεμβρίου 07, 2010, 22:50 »
me to kameno ti kanoume? posi ora krataei? idi eimai 5 lepta kai keep walking...

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #194 στις: Δεκεμβρίου 07, 2010, 23:18 »
me to kameno ti kanoume? posi ora krataei? idi eimai 5 lepta kai keep walking...
Εγω αντικατεστησα το LR 901 με κανονικο, τωρα ειμαι στο 2ρο γεμισμα του fog κ ουτε ιχνος καμμενου, μονο καθαρο πλουσιο ατμο.  8)
Τωρα αμα θελεις τοσο πολυ LR μπορεις να κλεισεις λιγο τις τρυπες που μπαζει αερα να παρεις κανα 2 κοφτες τζουρες χωρις να πατας το κουμπι, για να τραβηξει υγρο κ σιγα σιγα θα φυγει κ το καμμενο, αλλα γενικα θα σου ερθει παλι σχετικα γρηγορα. Νομιζω οτι ο LR καιει πιο πολυ υγρο απ οσο μπορει να  τροφοδοτησει το fog γιατι οι τρυπες του αερα ειναι standard κ δεν εχεις ελεγχομενη τζουρα οπως με το GG.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 49 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 33 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:04
από zamploutos
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1881 248748 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:38
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 767048 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 173 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 01:02
από chkontog
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181494 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 366 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 333 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 573445 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2479 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8646 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1123997 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios