vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

209 επισκέπτες, 2 χρήστες
stamatisgr, camber

Fog.. the afs απο funstore. (video).

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #705 στις: Οκτωβρίου 28, 2011, 18:01 »
Να ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου όσους τα πούλησαν και μπόρεσα και εγώ να πάρω ένα μεταχειρισμένο.
Το μηχάνημα ειναι απλά α π ί σ τ ε υ τ ο, ε κ π λ η κ τ ι κ ο, φ α ν τ α σ τ ι κ ό, το μόνο που με κάνει να αφήνω για λίγο τον βασικο μου ατμοποιητή.
Η αλήθεια είναι ότι μονό ο καλός ατμοποιητής δεν φτάνει, θέλει και δύο τρία πραγματάκια επιπλέον, τα οποία όμως χαρακτηρίζονται από απλότητα, όταν το καταλαβαίνεις είναι τραγικά εύκολο να παίξεις όλο το τανκ του χωρίς ίχνος καμένου με πάρα πολύ ατμό, γεύση και χτύπημα.
Δεν μπορώ να το περιγράψω απλά έχω μείνει τρέλα ευτυχισμένος που μου το έδειξε ο Μιχάλης και με βοήθησε να βρω το δικό μου!

Αποσυνδεδεμένος gfilip

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #706 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 17:33 »
Πηρα και εγω το fog εχθες απο συνατμιστη  :thumpup: :thumpup: :thumpup: και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Θα ηθελα να ευχαριστησω τον Περικλη για το demo σωστης λειτουργειας,τα atomizers και τα orings.

Αποσυνδεδεμένος cardinal

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #707 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 17:42 »

 :bye: γιωργο  :thumpup: παιδεψε το λιγο και δεν θα βγεις χαμενος, απλα καλο ατμο  θελει και να του βρεις τα χουγια  και θα δεις τρλα ντουμανια ....
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 08, 2011, 03:49 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος gfilip

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #708 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 17:46 »
Ευχαριστω πολυ cardinal.Απο το μεσημερι που το χρησιμοποιω ειναι super.Να σαι καλα :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος giorgos_ ethel

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #709 στις: Νοεμβρίου 18, 2011, 19:17 »
pedia kalhspera apo poy ua agoraso ena fog esto kai metaxhrhsmeno apo kapion

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #710 στις: Νοεμβρίου 18, 2011, 19:28 »

Παρακαλούμε: Μην γράφετε greeklish στο φόρουμ μας. Από τη στιγμή που έχετε πρόσβαση στο internet, ακόμα κι αν η συσκευή σας αδυνατεί να γράψει ελληνικά, χρησιμοποιήστε το All Greek to me ή το Greklish to Greek και μετατρέψτε το greeklish κείμενό σας σε ελληνικό.
Ευχαριστούμε.

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #711 στις: Νοεμβρίου 18, 2011, 19:30 »
pedia kalhspera apo poy ua agoraso ena fog esto kai metaxhrhsmeno apo kapion

αν δεν εχει το funstore,ανεβασε αγγελια οπου θα ζητας να σου πουληθει ενα.Στο νημα με τις αγγελιες.
Οσο για τα γραικικα,εχει δικιο ο ladakias  8)

Αποσυνδεδεμένος gfilip

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #712 στις: Νοεμβρίου 19, 2011, 10:12 »
Να ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου όσους τα πούλησαν και μπόρεσα και εγώ να πάρω ένα μεταχειρισμένο.
Το μηχάνημα ειναι απλά α π ί σ τ ε υ τ ο, ε κ π λ η κ τ ι κ ο, φ α ν τ α σ τ ι κ ό, το μόνο που με κάνει να αφήνω για λίγο τον βασικο μου ατμοποιητή.
Η αλήθεια είναι ότι μονό ο καλός ατμοποιητής δεν φτάνει, θέλει και δύο τρία πραγματάκια επιπλέον, τα οποία όμως χαρακτηρίζονται από απλότητα, όταν το καταλαβαίνεις είναι τραγικά εύκολο να παίξεις όλο το τανκ του χωρίς ίχνος καμένου με πάρα πολύ ατμό, γεύση και χτύπημα.
Δεν μπορώ να το περιγράψω απλά έχω μείνει τρέλα ευτυχισμένος που μου το έδειξε ο Μιχάλης και με βοήθησε να βρω το δικό μου!
Καμια βοηθεια και σε εμας?Εγω εχω ενα θεμα με καμενο μετα απο καποιες τζουρες.Τραβαω τζουφιες και τοτε μου σταζει λιγο στη μπαταρια.Τι ρυθμισεις εννοεις?

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #713 στις: Ιανουαρίου 06, 2012, 15:03 »
Fog - ego VV

Σταθερά στα 4,2V πλέον με IKV 901 1,8Ω


 :love_hearts: :love_hearts: :love_hearts: :love_hearts: :love_hearts:

Βανίλια και καραμέλα απο COV στα καλύτερα τους!!!! και τα φωτάκια της μπαταρίας για εφέ στις συναυλίες του Χατζηγιάννη το καλοκαίρι που μας έρχεται
χαχαχα

 :love_hearts: :love_hearts: :love_hearts: :love_hearts: :love_hearts:




Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #714 στις: Ιανουαρίου 06, 2012, 15:05 »
 :thumpup: :thumpup: δικε μου

Αποσυνδεδεμένος Arvacon

  • *****
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
  • Project *Atmopipes* ..coming soon?
    • Atmopipes.gr - Συντομα κοντα σας!
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #715 στις: Ιανουαρίου 06, 2012, 15:10 »
Ωρε τι φλογερα ειν' τουτη!  :))
Ερε δοξες το fog, στη "μεταθανατια" εποχη του! Οσο κυκλοφορουσε θυμαμαι το σταυρωναμε και τωρα που σταματησε, εγινε θρυλος.. :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #716 στις: Ιανουαρίου 06, 2012, 15:20 »
Θέλει δύο πολύ απλές μετατροπές στην είσοδο του αέρα, μία στο πιπάκι, ίσως άλλη μια στον ατμοποιητή και συγκεκριμένο τρόπο στο γέμισμα, αλλά προσωπικά το έχω λατρέψει για την απλότητα του και την πάρα πολύ καλή απόδοση.

Αποσυνδεδεμένος Arvacon

  • *****
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
  • Project *Atmopipes* ..coming soon?
    • Atmopipes.gr - Συντομα κοντα σας!
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #717 στις: Ιανουαρίου 06, 2012, 16:07 »
Και γω... Τοσο πολυ που το χαιρεται ο Μιχαλης ο atmomixanis πια!  :))

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #718 στις: Ιανουαρίου 06, 2012, 16:10 »
Αν ήταν 901 το δικό σου, σε ευχαριστώ πάρα πολύ που το είχες αγοράσει τότε,
στην πορεία το αγόρασα απο τον Μιχάλη και το χαίρομαι εγώ πλέον!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Arvacon

  • *****
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
  • Project *Atmopipes* ..coming soon?
    • Atmopipes.gr - Συντομα κοντα σας!
Απ: Fog.. the afs απο funstore. (video).
« Απάντηση #719 στις: Ιανουαρίου 06, 2012, 16:29 »
Χαχαχαχχ, οντως το δικο μου πρεπει να 'ναι τοτε!
Δεν το χα δουλεψει σχεδον καθολου, αγρατζουνιστο ηταν  :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342165 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206411 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541341 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30991 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50087 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597153 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357653 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11453 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192973 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1262 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1241 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591712 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios