vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

87 επισκέπτες, 2 χρήστες
Milarepa, zalaros

Twitter

Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)

Αποσυνδεδεμένος metallian

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #90 στις: Απριλίου 03, 2013, 13:26 »
κι εγω θεωρω οτι ειναι απ τους καλους εργοστασιακους...η πρωτη μου επαφη ηταν με v6 και ηταν τραυματικη εμπειρια...λογω καμμενου..αλλα πανω σε twist ειναι μια ομορφια...και ωραια γευση και ωραιο ντουμανι

Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #91 στις: Απριλίου 03, 2013, 13:34 »
Πολυ χαμηλα δεν ειναι τα βολτ που αναφερετε???

Αποσυνδεδεμένος Mulder

  • *****
  • 1698
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής Απο Παρασκευή 13/01/12 21:20
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #92 στις: Απριλίου 09, 2013, 22:22 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2K556ATRNpQ[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #93 στις: Απριλίου 09, 2013, 22:51 »
Τα πρώτα κ τα τελευταία δευτερόλεπτα έχουν όλο το νόημα...
Σηκωθείτε από καρέκλες, καναπέδες, ντιβάνια, πολυθρόνες, ξαπλώστρες, κούνιες, σέλες και... παλουκόσελα και πάρτε έναν evod να δοκιμάσετε! :))

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #94 στις: Απριλίου 09, 2013, 23:09 »
Ενας απο τους λόγους που πούλησα πριν απο λίγες μέρες ότι είχα απο επισκευάσιμους κλπ είναι οτι επιτέλους βρήκα τον απόλυτο -κατα την γνωμη μου- εργοστασιακό ατμοποιητή μαζικής παραγωγής... τέρμα πια τα συρματα,τα φυτίλια κλπ.
Εχω τρείς EVOD και παίζω αποκλειστικά με αυτούς, είμαι απόλυτα ικανοποιημένος και απο την απόδοση (γεύση,ντουμάνι),και απο την ποιότητα κατασκευής και από την διάρκεια των κεφαλών του. Η δέ τιμή τους είναι τόσο χαμηλή που δεν μπαινω καν στον κόπο να τις επισκευάσω!
και μην μου πει κανεις για την περίφημη γεύση του meshάτου ή του με κεραμεικό...
Είναι τόσο μικρές οι διαφορές στην απόδοση που πραγματικα (πάντα κατα την άποψη μου) δεν αξίζει τόση μανούρα με σύρματα,γκαζάκια,φιτίλια κλπ....
Evod Bcc λοιπόν και ξερό ψωμί!  8)
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 10, 2013, 00:11 από Pastafarai »

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9605
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #95 στις: Απριλίου 09, 2013, 23:12 »
Μπορεί να ακούγεται υπερβολικός ο field of vapor στο παραπάνω video αλλά η αλήθεια είναι ότι  ο evod είναι ίσως ο καλύτερος clearomizer που κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή  :yes:

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #96 στις: Απριλίου 09, 2013, 23:27 »
Εν τω μεταξυ, και οι μπαταρίες evod είναι τουμπανάκια... Λένε 650άρες αλλά μου αντέχουν παραπάνω απ τις 650άρες joyetech.

Αποσυνδεδεμένος rodokanator

  • **
  • 266
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #97 στις: Απριλίου 09, 2013, 23:50 »
Το μονο κακο αυτου του ατμοποιητη ειναι οτι πρεπει να βγαλεις στανταρ ενα φυτιλακι γιατι αλλιως μπουκωνει και ενω το φυτιλι κολυμπαει στο λαδι δεν τραβαει να δωσει στο συρμα της αντιστασης.Καλος απο αποδοση και ντουμανι αλλα τον iclear δεν τον φτανει...εχουν ακομα δρομο οι bottom coil δυστυχως για ατομα σαν εμενα που θελουμε δροσερο ατμο

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #98 στις: Απριλίου 09, 2013, 23:56 »
Τίποτα δεν χρειάζεται να βγάλεις.

Χαμηλά βολτ και πάει σφαίρα.

Και δροσερός ατμός και επισκευάζεται εύκολα (και με σύρμα non που είναι το φόρτε μου) και :cigar: :cigar: :cigar:

Αποσυνδεδεμένος sponch

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #99 στις: Απριλίου 10, 2013, 00:24 »
Όντως, πάρα πολύ καλός. Ο καλύτερος μέχρι στιγμής ατμοποιητής που έχω δοκιμάσει. Εύχομαι μόνο να παραμείνει έτσι και να μην αρχίσουν οι μούφες παραεισαγωγές και αναγκαζόμαστε να τρέχουμε από δω κι από κει για να βρούμε καλές αντιστάσεις. Όπως επίσης εύχομαι οι "επαγγελματίες" του χώρου να καταλάβουν πιο είναι το πραγματικό τους συμφέρον, πριν χάσουν και τους τελευταίους πελάτες που έχουν μείνει στο άτμισμα.

Καλή η αεράτη τζούρα του και όποτε χρειάζομαι πιο σφιχτή κλείνω, καθώς πατάω το κουμπί, δύο από τις τρείς τρύπες εισαγωγής αέρα. Η θερμοκρασία του ατμού, κι αυτή πάρα πολύ καλή, ούτε ζεστή ούτε κρύα, κάτι που με κάνει να γουστάρω το άτμισμα περισσότερο. Τον χρησιμοποιώ τρείς μέρες και είναι απροβλημάτιστος. Ατμός? Ντουμάνι. Άρωμα? Πολύ καλό και σταθερό χωρίς ίχνος παράξενης γεύσης.
Πιστεύω ότι μέχρι να εμφανιστεί κάτι καλύτερο δεν χρειάζεται να υπάρχουν κι άλλοι ατμοποιητές στην αγορά. Υπερβολή αλλά και αντικειμενικότητα.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #100 στις: Απριλίου 10, 2013, 16:25 »
Άντε και επισήμως σε "αυθεντικό" Nobacco.


http://www.nobacco.gr/el/productsgr/ηλεκτρονικα-τσιγαρα/primero



http://www.nobacco.gr/el/productsgr/αξεσουαρ/118-primero




Εdit: Μήπως να άλλαζε κάποιος διαχειριστής τον τίτλο του θέματος σε "Kanger Evod bottom Coil (Nobacco Primero)";
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 10, 2013, 16:37 από Stepeha »

Αποσυνδεδεμένος SpyrosG

  • **
  • 400
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #101 στις: Απριλίου 10, 2013, 16:36 »
Πολύ σημαντικο για την σταθερή ποιότητα των ανταλλακτικών κεφαλών το παραπανω.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #102 στις: Απριλίου 10, 2013, 16:38 »
Και ενώ περίμενα να κοπανήσουν την τιμή, δεν το κάνανε ιδιαίτερα... Μόνο τον ατμοποιητή γύρω στο ένα ευρώ πάνω.

Αποσυνδεδεμένος SpyrosG

  • **
  • 400
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #103 στις: Απριλίου 10, 2013, 16:59 »
Το εχει δοκιμασει το σετακι μπαταρια-ατμοποιητης να μας πει αν δουλευει καλα; Τον σκεφτομουν για Ego Twist αλλα απο οτι βλεπω απο τα ρευματα που απαιτει δεν ξερω πια αν ειναι απαραιτητο.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #104 στις: Απριλίου 10, 2013, 17:02 »
Το έχω σαν στάνταρ το σετάκι ατμοποιητη και μπαταρία evod. To έχω ποστάρει και παραπάνω. Μια χαρά. Και με πολύ καλή διάρκεια για 650αρα.


Στην αρχή εάν εχεις συνηθίσει τύπου ego, το κουμπί το ψάχνεις με το το δάχτυλο γιατί δεν πολυεξέχει, αλλά το συνηθίζεις γρήγορα και το βρίσκεις χωρίς να το κοιτάς.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1817 295068 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8830 1117526 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 20:01
από Sergios
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 29 6521 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 19:48
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 825590 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 508753 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9184 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155431 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 569538 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 244533 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 2006 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 763511 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1330 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog