vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

123 επισκέπτες, 4 χρήστες
lagoudakis, ZoeM, manoslykos, PsykieG

Twitter

Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)

Αποσυνδεδεμένος ioannis

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #405 στις: Ιουνίου 15, 2013, 22:51 »
Φιλε SEB τα εκανα ολα αυτα αλλα δεν εγινε τιποτα,εχω 2 χρονια στον ατμο και μπορω νομιζω να καταλαβω αν κατι ειναι στραβο απο την αρχη . ελπιζω να ειναι απλα μια σκαρτη κεφαλη και να δω και εγω τα προτερηματα του που ολοι αναφερουν. εχω καταβολευτη με τους ce4 με οποια προβληματα και αν εχουν αλλα τελευταια κατι δεν με <<γεμιζε>> και ειπα να δοκιμασω τους evod.  θα κανω και αλλες δοκιμες φυσικα και θα γραψω εντυπωσεις. οσο για την υποστηριξη εχεις απολυτο δικιο!!!!  σε αλλες λυσεις mod ,επισκευασιμους κ.τ.λ δεν μπορω να παω λογο δουλειας και υπομονης!!!!τα λεμε!!!! :D


Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 15, 2013, 23:18 από Giannis Pap »

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #406 στις: Ιουνίου 15, 2013, 23:51 »
Απλα μου εκανε εντυπωση το γεγονος με καινουργθα κεφαλη γιατι εχω παρει απο διαφορα μαγαζια και ανεξαρτητα το ποιες ηταν καλες απο την πρωτη τζουρα και οι υπολοιπες δεν μου εβγαλαν παρομοιο προβλημα εδω και δυομιση μηνες περιπου.
Μπορει στην αρχη να ειχαν φιτιλιλα να αργουσαν να στρωσουν αλλα μετα ουτε ιχνος καμενου,ουτε μπουρμπουληθρες και γενικα τπτ.Αυτην την στιγμη οταν με ρωταει καποιος "πελαγωμένος" χρηστης του λεω με κλειστα τα ματια evod και ξεχνα οτι αλλο :yes:
Και για να μου κανει κλικ ατμο εμποριου μετα απο τεσσερα χρονια αγανακτησης κατι λεει  ;)

Αποσυνδεδεμένος ioannis

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #407 στις: Ιουνίου 15, 2013, 23:56 »
Τελικα ολα ειναι θεμα τυχης!!!! μη σου κατση μαπα πραμα!!! θα δοκιμασω και με αλλους ατμοπ και βλεπουμε!!!
 :confused1:


http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,6.msg40660.html#msg40660

Όταν απαντάτε στο τελευταίο μήνυμα, δεν είναι ανάγκη να πατήσετε "Παράθεση" και να αναγκάζετε τους αναγνώστες να συναντούν το ίδιο κείμενο μπροστά τους δυο φορές συνεχόμενα. Απαντήστε κατευθείαν χωρίς παράθεση χρησιμοποιώντας το κουμπάκι "Απάντηση" που βρίσκεται κάτω από το τελευταίο μήνυμα.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 16, 2013, 00:02 από Giannis Pap »

Αποσυνδεδεμένος ioannis

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #408 στις: Ιουνίου 16, 2013, 23:43 »
το λοιπόν παιδια, μετα τη πρωτη απογοήτευση με τον ατμο που ειχε επανω οταν τον αγορασα, ηρθαν και τα ντουμανια και ολα αυτα τα οποια ειχα διαβασει απο αλλους !!!! εβαλα επανω την 1,8 που ειχα παρει για εφεδρια και εγένετο ντουμάνι!!!! από οτι διάβασα σε ολο το νήμα ,μαλλον τον ατμο που εχει επανω πρεπει να τον πετάμε κατευθειαν και δεν ξερω γιατι βαζουν τετοιο μαπα πραμα!!!τελος παντων κανει οτι υπόσχεται χωρις να θελει πολυ υγρο,και με τζουρα πολυ αεράτη.απο γευση δεν μπορω να πω γιατι ειμαι με σκετη βαση !!! καλο βραδυ!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος zerom

  • **
  • 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αι αμ ε γκερλ νταμ ιτ!
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #409 στις: Ιουνίου 17, 2013, 13:27 »
εμένα δε μου έκατσε μάπα πράγμα ποτέ εκτός από έναν συγκεκριμένο τύπο (label) του ατμοποιητή κ αυτό μάλλον γιατί δεν ήταν kanger...
στην αρχή πάντως θέλει προσοχή γιατί όντως μπορεί να μην είναι καλά βιδωμένη η κεφαλή, κάτι που μου εξήγησαν ότι οφείλεται στο γεγονός ότι πωλείται πολλές φορές με τη μπαταρία και θέλουν να αποφύγουν πιθανά ατυχήματα  ;)

Αποσυνδεδεμένος ioannis

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #410 στις: Ιουνίου 17, 2013, 21:27 »
μετα απο 2 μερες χρησης του πριμερο αντιμετωπίζω ενα  προβλημα μάλλον χαζο αλλα και πολυ περίεργο.
λυση δεν μπόρεσα να βρω ,αν μπορει καποιος να βοηθήσει ????οταν ξεβιδώνω τη βαση για να βαλω υγρο μου τρεχει υγρο μεσα απο το κεντρικό σωληνα του τανκ,ειτε κανω τη διαδικασία αργα ειτε γρηγορα τι μπορει να φταίει??? δηλαδη σαν να βεντουζαρι και να ανεβαζει επανω το εναπομείναντα υγρο και να τρεχει μεσα απο τη σωληνα!!  μαλον δεν με θελει ο evod!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Iωάννης

  • **
  • 165
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #411 στις: Ιουνίου 17, 2013, 21:34 »
Ετσι κάνει και ο δικός μου.Ειναι η υποπίεση η αιτία και νομίζω ειναι φυσιολογικό.

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #412 στις: Ιουνίου 17, 2013, 21:35 »
Δεν το παρατήρησα ποτέ αυτό στον δικό μου...Μόνο στο γέμισμα έχω καμιά φορά διαρροές αλλά αν χρησιμοποιείς στο γέμισμα μπουκαλάκι με μακρυά μύτη ή βελόνα και βάζεις υγρό λίγο κάτω από την τελευταία διαβάθμηση δεν θα έχεις διαρροές...

Αποσυνδεδεμένος ioannis

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #413 στις: Ιουνίου 17, 2013, 22:05 »
δηλαδη πρεπει να πλενουμε συνεχεια λαδια!!!!απορρίπτεται και αυτος!!! παμε για δοκιμη protank,και βλεπουμε!!!!

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #414 στις: Ιουνίου 17, 2013, 22:08 »
Kαι για τον Protank ισχύουν τα ίδια, ίδιας σχεδίασης ατμοποιητής είναι!

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #415 στις: Ιουνίου 17, 2013, 22:21 »
Μου το έκανε κι εμένα κάποιες φορές, αλλά πάντα τον γέμιζα οταν αδειαζε εντελώς, οπότε δεν έκλαιγα πολύ υγρό, ούτε γέμιζα τον τοπο γλυκερίνες
Εξάλλου, ένα μεγάλο μειονέκτημα του evod είναι ότι μόνο σε φωτιστικές συνθήκες ... χειρουργείου βλέπεις πόσο υγρό απομένει στο τανκ, οπότε καταλάβαινα ότι θέλει γέμισμα μόνο από τις μπουρμπουλήθρες.
Ενας από τους λόγους που τον έβαλα στην άκρη.

Αποσυνδεδεμένος ioannis

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #416 στις: Ιουνίου 17, 2013, 22:21 »
το σκεφτηκα αυτο που λες,αλλα λεω μηπως λογο μεγαλυτερου τανκ,πηρεξ κ.τ.λ μπορεσω να βρω εναν ατμοπ με καλη συμπεριφορα και χωρις να σκουπιζω λαδια σε καθε γεμισμα. το λαδι που βγαινει στο στομιο τι να το κανω μετα ??? ακομα και με σκουπισμα δεν φευγει,να πλενω συνεχεια δεν μπορω( πολλες ωρες στη δουλεια).βλεποντας και κανοντας!!! :dontknow:
εχει γινει πουθενα λογος να εχει και ο προτανκ αυτο το χαζο προβλημα??? διαβασα ολο το νημα για το προτανκ και δεν βρηκα κατι σχετικο με αυτο το προβλημα!!!! θα μου πειτε οτι ουτε για τον εβοτ βρηκα κατι, για αυτο ενιωσα σαν λαλακας με το προβλημα ,γιατι σκεφτηκα οτι καποια λαλακια κανω εγω!!!!

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #417 στις: Ιουνίου 17, 2013, 22:34 »
Koίταξε, πολλά μπορούμε να πούμε, αλλά αν ένας ατμοποιητής σου δημιουργεί πρόβλημα ή δεν ατμίζεις ευχάριστα μ΄αυτόν, θα έλεγα μην το παιδεύεις.
ΝΑ σου πω μην τον κρατάς εντελώς όρθιο, αλλά ελαφρώς πλαγιαστό; Κάτι άλλο δεν μπορείς να κάνεις. Αν δεν περιοριστούν τα ... μπάνια και μ΄αυτό, τελείωσε με τις κεφαλές που έχεις αγοράσει και δοκίμασε κάποιο άλλο μοντέλο.


Αποσυνδεδεμένος ikaros1

  • **
  • 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #418 στις: Ιουνίου 17, 2013, 22:41 »
ioanis εχω το προτανκ και εχει το ιδιο προβλημα με το γεμισμα που αναφερεις πιο πανω :wall:
Αντικοινωνικοι ατμοποιητες και οι δυο ειναι μαλον! :wall:

Αποσυνδεδεμένος ioannis

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #419 στις: Ιουνίου 17, 2013, 22:52 »
παμε για αλλα!!!!!!!!!!!!!! :angry_orange:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1867 246340 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:05
από Buliwyf
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572250 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1938 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8074 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122079 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 708 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 418 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326878 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8637 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298063 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827681 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511830 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios