vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

104 επισκέπτες, 4 χρήστες
Sergios, camber, PsykieG, lagoudakis

Twitter

Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods

Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #390 στις: Ιουλίου 12, 2013, 19:57 »
Μα εδω μας λενε καραγκιοζηδες με προβαρι mini ελπιζω να καταλαβες τι εννοω.
ΜΕΓΕΘΟΣ.
Και επειδη βλεπω να παρεξηγούμαι, εξηγούμαι.
Δεν θεωρώ καραγκιόζη κανεναν συναντμιστη. Ok?
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 12, 2013, 20:09 από Vamire »

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #391 στις: Ιουλίου 12, 2013, 19:57 »
Νομιζω εχουμε ξεφυγει . :confused1:  Δεν λεπω το λογο για τετοια σχολια στις προτιμησεις καποιον συνατμιστων μας.

Περίμενε λίγο ακόμα... :popcorn: :popcorn: :popcorn:

Να ξέρεις πάντως ότι ΟΛΑ τα vs μέχρι τώρα έχουν κλειδώσει διότι ξεφεύγουν ασύστολα... :))

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #392 στις: Ιουλίου 12, 2013, 20:04 »
Μην ανησυχείτε, αυτή η κολόνια κρατάει χρόνια, και εκτός συνόρων ;D 


http://www.e-cigarette-forum.com/forum/provari/345310-provari-why-all-haters.html




Edit:



Αποσυνδεδεμένος TRIKALA

  • **
  • 373
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #393 στις: Ιουλίου 12, 2013, 20:12 »
Βρε παιδια ασχετος με το προβαρι και με το εβικ (ενα ταπεινο λαβα εχω) και διαβαζοντας ολο το νημα μεχρι εδω εχω μια ερωτηση.
Αφου το προβαρι ειναι τοσο καλο γιατι υπαρχουν τοσες αγγελιες για πωληση;
Αντε,να δεχθω οτι το εβικ ειναι ενα φθηνο μοντ με πολλα αρνητικα και δεν καλυπτει τον ατμιστη.
Αλλα το προβαρι;

(Μην διαβασω καμια εξυπναδα.)

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #394 στις: Ιουλίου 12, 2013, 20:29 »
Τα μηνύματα που είναι στα όρια (ή και πέραν αυτών) του οφ-τόπικ μπορεί κάποιος αναγνώστης να τα ανεχθεί.
Όσοι όμως ξεπερνάτε το καλώς εννοούμενο ευγενικό ύφος, καλό θα είναι να σκεφτείτε άλλη μια φορά αν αξίζει τα γραφόμενά σας να χαρακτηρίσουν το γενικό προφίλ σας.

Σκοπός του φόρουμ είναι τα μέλη του να βρουν το δρόμο τους μακριά απ'το κ.τ., με τη βοήθεια του η.τ.

Το μέσο είναι καθαρά υποκειμενική επιλογή.

Είμαστε εδώ για να συζητήσουμε και να αλληλοβοηθηθούμε. Μεγαλύτερη "ευθύνη" σ'αυτό το σκοπό, έχουμε τα παλιότερα και εμπειρότερα μέλη.
Όπως κάποιοι βοήθησαν εμάς στην αρχή, έτσι κι εμείς με τη σειρά μας τώρα στη διάθεση των νεώτερων συνατμιστών.

Δεν μπορώ να διακρίνω που βοηθάμε κάποιο νέο μέλος με την παραπάνω αντιπαράθεση.

Παρακαλώ όλους τους συμμετέχοντες στη συζήτηση, δεν υπάρχει ουσία και λόγος αντιπαράθεσης, όλοι οι ατμιστές, σύμμαχοι είμαστε.

Ας συνεχίσει η συζήτηση σε πιο ήπιους τόνους.

Απ'το συντονισμό του φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #395 στις: Ιουλίου 12, 2013, 20:34 »

Αφου το προβαρι ειναι τοσο καλο γιατι υπαρχουν τοσες αγγελιες για πωληση;



Φίλε TRIKALA, προσωπικά πάντα, ο μόνος λόγος που θα έβαζα αγγελία το provari που έχω, θα ήταν μόνο για να πάρω απο αγγελία το ίδιο σε άλλο χρώμα αν το βαρεθώ κάποια στιγμή...


Τώρα για τους υπόλοιπους, δεν μπορώ να ξέρω...




EDIT: Αυτό ήταν και το τελευταίο σχόλιο απο εμένα, που να αφορά το provari...

Αποσυνδεδεμένος mantzaros

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #396 στις: Ιουλίου 12, 2013, 20:35 »
ακριβως για τον ιδιο λογο και γω
το δικο μου το πηρα ασημι
μετα απο κανα 2μηνο το ανταλαξα με μαυρο

Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #397 στις: Ιουλίου 12, 2013, 20:40 »
ή κάποιος να πάρει από το κανονικό το μίνι ή από v1 στο V2 στο V2.5  :)

Αποσυνδεδεμένος tengu

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΑΡΙΟΣ
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #398 στις: Ιουλίου 12, 2013, 20:43 »
Στα φθηνα το απο πανω ειναι must have.
ποσο παει αυτο? παιζει κανα link να δωσεις?

Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #399 στις: Ιουλίου 12, 2013, 20:45 »
Ειναι φρέσκο οπότε μόνο απο την sigelei αν εισαι ιδιοκτήτης καταστήματος η.τ. :P

Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #400 στις: Ιουλίου 12, 2013, 20:46 »
vv.ww.vw.wv.nn.mm. 1.5om,5.0om.1watt,20watt  έχω τρελαθεί......στο τέλος δεν θα πάρω κανένα mod :wall:

Αποσυνδεδεμένος vagskarm

  • ****
  • 1468
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #401 στις: Ιουλίου 12, 2013, 20:50 »
Οχι βρε παιδιά μην το σταματάτε και έχω παραγγείλει 2 κιλά ποπ κορν και 1.5 λιτρo coca cola  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Χωρίς πλάκα τώρα,καταλαβαίνω ότι πριν ένα-δύο χρόνια (10 μήνες ατμίζω εγώ) η διαφορά από το Νο 2 μοντάκι πρέπει να ήταν χαοτική. Αυτό έχει μικρύνει πλέον.

Προσωπικά θα έλεγα (όπως και έχω πει) σε κάποιον που είναι στην αρχή, να πάρει το φτηνότερο καλό μοντάκι (για μένα vamo). Αν δει ότι παραμένει στο η.τ. και με την χρήση που κάνει εξοικονομίσει τα χρήματα, τότε μπορεί να πάρει το ακριβό.

Εγώ είχα προγραμματίσει για φέτος τα Χριστούγεννα πρόβατο, αφού έχω εξοικονομίσει πολλαπλάσια χρήματα από την αξία του. Με βλέπω όμως με το δώρο Χριστουγέννων (ίσως να είναι το τελευταίο, ποιος ξέρει) να παραγγέλνω ένα boxάκι από τον Βάγγο με το DNA20, να το έχω για τις δεξιώσεις, γάμους βαφτίσια κλπ. Απλά ελπίζω μέχρι τότε να έχει βγει το DNA30 που να είναι πιο καλό, ας πούμε.

Αποσυνδεδεμένος tengu

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΑΡΙΟΣ
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #402 στις: Ιουλίου 12, 2013, 20:50 »
vv.ww.vw.wv.nn.mm. 1.5om,5.0om.1watt,20watt  έχω τρελαθεί......στο τέλος δεν θα πάρω κανένα mod :wall:

εγω εχω να προτεινω και το evic παρολο που εχει τα μικροπροβληματακια του, αν το προσεχεις δεν θα παθει τιποτα.
και μαλιστα στην τιμη που πρεπει   http://cleverstore.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=35773

Ειναι φρέσκο οπότε μόνο απο την sigelei αν εισαι ιδιοκτήτης καταστήματος η.τ. :P
ευχαριστω
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 12, 2013, 21:00 από tengu »

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • ***
  • 977
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #403 στις: Ιουλίου 12, 2013, 21:10 »
Αφου το προβαρι ειναι τοσο καλο γιατι υπαρχουν τοσες αγγελιες για πωληση;
Γιατί αντέχει στο χρόνο.
Κάποιος μετά από μήνες χρήσης μπορεί να το βαρεθεί και να το πουλήσει στο 70-80% της αξίας του για να αγοράσει κάτι καινούργιο.

Μπορεί κάποιος να μου πει το Vmax που είχα αγοράσει 70€ και με 4 μήνες χρήσης έγινε σαν τον κ...ο της μαιμούς πόσο θα μπορούσα να το πουλήσω;

Αποσυνδεδεμένος bokostas

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
    • aqua4fun
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #404 στις: Ιουλίου 12, 2013, 21:23 »
Σε όλα τα χόμπυ (και στα αντίστοιχα φόρα) υπάρχει μια καλώς εννοούμενη "ελίτ" που την αποτελούν
κάποιοι (όχι όλοι) που έχουν αγοράσει τα ακριβότερα και δεν πρόκειται να ασχοληθούν με άλλα.
Στα αυτοκίνητα είναι οι Porsche, BMW, Mercedes κλπ, στα ηλεκτρονικά η apple, στο η.τ. το provari.
Δεν είναι κακό, όπως αξιοπρόσεκτο είναι ότι υπάρχουν και αρκετοί με ακριβότερα μοντέλλα (πχ orion)
που όμως δεν μπλέκουν σε συζητήσεις για το ποιό είναι το καλύτερο ή το πιο συμφέρον.

Η συζήτηση λοιπόν εδώ είναι για "συμφέρουσες αγορές vv mods". Ακόμη κι αν ήταν για το πιο
φθηνό vv mod, πάλι το πρόβατο θα πρότειναν (γιατί σε μάκρος χρόνου.., αντοχή, εγγύηση κλπ).

Κι από την άλλη είναι και κάποιοι που χθες πρότειναν lava, σήμερα vamo, αύριο svd ή zmax ως
τις πιο συμφέρουσες αγορές, παρακολουθώντας την αγορά και αρνούμενοι να δώσουν το για
μένα υπέρογκο ποσό που αντιστοιχεί σε αρκετά vamo ή svd, υποστηρίζοντας ότι το προβάρι μπορεί
να είναι κορυφή, αλλά η ατμιστική εμπειρία που προσφέρει δεν είναι 5 και 6 φορές καλύτερη.

Από τα επιχειρήματα των "απέναντι" αναγνωρίζω ότι έχουν δίκιο τουλάχιστον σε ένα:
Αν κάποιος έλκεται από το πρόβατο, καλύτερα να το πάρει κατευθείαν και να γλυτώσει τα έξοδα
για δοκιμές και αγορές φθηνότερων μοντς. Για αυτόν, αυτή είναι η πιο συμφέρουσα αγορά.

Για όσους όμως θέλουν κάτι οικονομικό και ποιοτικό, ευτυχώς σήμερα έχουμε αξιόλογες λύσεις
στην περιοχή των 25-70 ευρώ που θα τους καλύψουν. Τα μοντέλλα αναφέρθηκαν παραπάνω.
Ας επικεντρώσουμε λοιπόν την συζήτηση στην ουσία για να βοηθήσουμε τους νέους ατμιστές.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 12, 2013, 22:27 από bokostas »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116147 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824517 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507528 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8961 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154845 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568869 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243961 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294287 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1785 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762841 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1148 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4034 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem