vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

111 επισκέπτες, 4 χρήστες
Sergios, Blackwolf, PsykieG, lagoudakis

Twitter

Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods

Αποσυνδεδεμένος Nikosgor

  • **
  • 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #345 στις: Ιουλίου 12, 2013, 12:59 »
Και καθε ωρα της ημερας θελει διαφορετικα ρευματα αναλογα με το "μπουχτισμα". Απλα σε αλλες μπαριοθηκες το κανεις αμεσσα με ενα κλικ και σε αλλα παιζεις με το ενα και μοναδικο κουμπι σαν τρελος το "call of duty" οπως ειπανε παραπανω :D . Κι αν δεν σου αρεσει η καινουργια ρυθμιση ααααντε παλι απο την αρχη για high score...    :wall:

με την ιδια λογικη δεν αξιζει να παρεις και επισκευασιμο ομως!!

γιατι να καθεσαι να χρονοτριβεις και να κανεις διαφορα σεταπ , δοκιμαζεις διαφορα με το συρμα και το φυτιλι, να πειραζεις την αντισταση;;
παιρνεις εναν εργοστασιακο ατμοποιητη και αλλαζεις μονο κεφαλες..

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #346 στις: Ιουλίου 12, 2013, 13:30 »
Δε μπορώ να καταλάβω τι παραπάνω προσφέρει η ρύθμιση των watt.



Φίλε μου επειδή κι εγώ αλλάζω Watt και ανάλογα με το μοντ και ανάλογα με τον ατμοποιητή υπάρχει τουλάχιστον μία βάση.. Δηλαδή βάζω καινούργιο ατμοποιητή προχθές, δε θέλω να τον κάψω και ξεκινάω. Τζούρα.. ένα κλικ. Ξανά τζούρα... κι άλλο κλικ πάνω, ξανά.. ένα κλικ πίσω κι είμαι μια χαρά. Στα Volt κι ειδικά σε μπαταριοθήκη με ένα κουμπί για μενού (σε όποιο με ένα κουμπι, το Vmax αν σας κάνει για να χαλαρώσουμε και λίγο) μου βγάζει την πίστη. Αν δεν έχεις δοκιμάσει όπως ειπώθηκε πριν, τον άλλον τρόπο, δοκίμασέ τον και θα ενθουσιαστείς με την ευκολία που προσφέρει, ακόμα και σε κάποιον που έχει μάθει πολύ καλά το μενού ενός κουμπιού.

Αποσυνδεδεμένος Nikosgor

  • **
  • 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #347 στις: Ιουλίου 12, 2013, 13:36 »
ολα μια συνηθεια ειναι!!

Αποσυνδεδεμένος prof

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #348 στις: Ιουλίου 12, 2013, 13:45 »
καταλαβαινεις διαφορα απο το 1,9ωμ στο 2 ωμ;

αν ναι τοτε πρεπει να εχεις υπερβιονικο λαρυγγα!!!
επισης μην ξεχνας οτι η μετρηση της αντιστασης του βαμο δεν ειναι και η πιο ακριβης...

προτιμω το αριστο συνολικα απο το καλυτερο μονο τεχνολογικα..( μια λειτουργια μονο ειναι καλυτερη οτι ειναι vw)
οπως και να ξαναγραψω...
καθε ατμοποιητης θελει διαφορετικα ρευματα..
Θα σου φανεί υπερβολικό και όμως έχει διαφορά. Θα σου πω και νούμερα για να δεις πόσο πιο "ακριβές" είναι το βατ. Με 4 βολτ σταθερά και αντίσταση 2Ω έχεις 8 βατ. Με αντίσταση 1.9Ω έχεις 8.4 βατ. Και έχει διαφορά. Για να καταλάβεις στην πράξη. Αυτήν την στιγμή έχω φορτωμένη αντίσταση 1.9 Ω.

7.2 βατ είναι 3.6 βολτ
7.3 βατ είναι 3.62
7.4 βατ είναι 3.64
7.5 βατ είναι 3.67
7.6 βατ είναι 3.69

Με βολτ θα είχα να επιλέξω μεταξύ 3.6 και 3.7. Το θέμα είναι ότι υπάρχει διαφορά μεταξύ 7.2 , 7.4 και 7.6. Για αυτό και δουλεύω βατ και όχι βολτ. Απλά τα βολτ τα έχω εμφανή στην οθόνη για να έχω απλά μια εικόνα και μόνο. Τα βατ θεωρώ ότι έχουν άλλη ακρίβεια.

Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #349 στις: Ιουλίου 12, 2013, 13:55 »
Στην ουσια  ατμιζουμε αμεσα watts (αισθηση δυναμης  ατμισματος), και οχι  volts, γι αυτο ειναι πιο σωστη η ρυθμιση με την ισχυ (watts) και μαλιστα οταν γινεται αμεσα και γρηγορα, και οχι με τη διαφορα τασης (volts) που στην ουσια ενδιαφερει μονο το ηλεκτρονικο κυκλωμα.
Ολα τα υπολοιπα (συνηθειες, κομπιουτερακι για να μετραμε κλπ) ειναι να χαμε να λεγαμε... 8)

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • ***
  • 977
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #350 στις: Ιουλίου 12, 2013, 14:21 »
Θα σου φανεί υπερβολικό και όμως έχει διαφορά. Θα σου πω και νούμερα για να δεις πόσο πιο "ακριβές" είναι το βατ. Με 4 βολτ σταθερά και αντίσταση 2Ω έχεις 8 βατ. Με αντίσταση 1.9Ω έχεις 8.4 βατ. Και έχει διαφορά. Για να καταλάβεις στην πράξη. Αυτήν την στιγμή έχω φορτωμένη αντίσταση 1.9 Ω.

7.2 βατ είναι 3.6 βολτ
7.3 βατ είναι 3.62
7.4 βατ είναι 3.64
7.5 βατ είναι 3.67
7.6 βατ είναι 3.69

Με βολτ θα είχα να επιλέξω μεταξύ 3.6 και 3.7. Το θέμα είναι ότι υπάρχει διαφορά μεταξύ 7.2 , 7.4 και 7.6. Για αυτό και δουλεύω βατ και όχι βολτ. Απλά τα βολτ τα έχω εμφανή στην οθόνη για να έχω απλά μια εικόνα και μόνο. Τα βατ θεωρώ ότι έχουν άλλη ακρίβεια.
Μήπως κάπου κάνεις λάθος;
Όλες οι συσκευές VW που ξέρω ανεβάζουν τα watt με ρυθμό 0,5.
Στο mod σου μπορείς να έχεις
7 ή 7,5 ή 8W δηλαδή με αντίσταση 1,9Ω
3,65 ή 3,78 ή 3,90V

Οι τιμές που γράφεις δεν βγαίνουν από πουθενά.

Αποσυνδεδεμένος tengu

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΑΡΙΟΣ
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #351 στις: Ιουλίου 12, 2013, 14:25 »
το evic εχει αυτη την δυνατοτητα...

Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #352 στις: Ιουλίου 12, 2013, 15:11 »
(Χιούμορ Μοντ ον)
Όπως θα έλεγε ένας κάτοχος προβαρι σε μη κάτοχο: άμα δεν το έχεις δεν ξέρεις....
(Χιούμορ Μοντ οφ)

Φίλε vamire, δεν χρειάζεται να είσαι χρόνια ατμιστης για να καταλάβεις την νοοτροπία της provape αλλά και την άρνηση της να εξελίξει το προϊόν της. Την αναλογία με την νοοτροπία της Apple την ανάφερα και πιο πάνω. Δεν έχω πρόβλημα να πληρώσω σε αμερικανικά προϊόντα. Αρκεί όμως να ακολουθούν την εποχή και όχι να προσπαθούν να με πείσουν ότι επειδή "έτσι" αυτοί νομίΖουν ότι πρέπει να γίνεται "έτσι" πρεπει να το κάνω εγώ όταν ο κόσμος γύρω αλλάζει για να μας διευκολύνει και μάλιστα τις ελλείψεις να συνεχιζω να τις πληρώνω χρυσές.

Πάντως αν πετυχω κανένα πρόβαρι με κάνα 50Ρίκο θα το χτυπήσω για να το έχω για δεύτερο όταν πηγαίνω παραλία. Μην πηγαίνω παραλία το evic και μου χαλάσει. :)

Για τα προβλήματα του εβικ που αναφέρεις σαφώς είναι υπαρκτά. Αλλά η joyetech δεν κοιμάται τον ύπνο του δικαίου. Βρίσκει λάθη και διορθώνει. Βίδες στην κεφαλή. Βερσιόν 1.3 με βελτίωση στην ακρίβεια και μεταβαλλόμενα βατ κατά τη διάρκεια της τζουρας, οθόνη με ταυτόχρονη απεικόνιση βατ,βολτ,αντίστασης,μπαταρίας κλπ. Και για τα προβλήματα όταν πληρώσεις 77 ευρώ στην Ελλάδα (μαζί με καλη μπαταρία και φορτιστή) με αντιπροσωπεία στην Αθήνα είναι διαφορετικό από το να δώσεις τα τριπλάσια (μιλάω πάντα για Αγορές Ελλάδας) χωρίς αντιπροσωπεία και χωρίς διάθεση βελτίωσης εκ μέρους του κατασκευαστή.


Πια νοοτροπία ρε prof; Και πως δεν χρειάζεται χρόνια ατμιστής για να ξέρεις τι ατμίζεις;Πλακα κάνεις;
Εδω guru άτομα πανω στο η/τ συνεχίζουν να μαθαίνουν και εσυ κατάλαβες τη νοοτροπία τις provape; Το οτι σου φαίνεται ακριβό ειναι το οτι εισαι ενας Ελληνας άφραγκος δεν σου φταίει η provape σε αυτο αλλα οι 300, ουτε θα γίνουν κινέζοι οι αμερικάνοι για να το παρεις με 50 ευρω.


Πάντως provari με 50 ευρω δεν θα βρεις ουτε πλακέτα καμμένη.

Για τα προβλήματα του evic ειναι υπαρκτά; Αλλα η joyetech δεν κοιμάται;15 watt ελεγε στην αρχη και να τα τώρα ουτε αυτα.
Τι να πει κανεις χαλασαν 100.000.000 συσκευές evic στο κοσμο και έβαλε δυο βίδες...Ξέρουμε απο αυτα που χαλασαν ποσα αντικατεστησαν στους πελάτες τους;
Την αντιπροσωπεια που την είδες;
Και εννοείτε δεν θα έβαζα ποτε το provari ως συμφέρουσα αγορά γιατι απλα δεν ειναι συμφέρουσα αγορα σημαίνει κατι φθηνό και αξιόπιστο ισα ισα δηλαδή να κανει τη δουλεια του. Και σε αυτο κατατάζω σήμερα το zmax v5.
Αλλα οχι να γυρνάς εσυ και να κράζεις το provari σε καθε σου ποστ οταν καλα καλα δεν το εχεις πιάσει στα χερια σου και δεν εχεις εμπειρία καλύτερα μη μιλας αλλα μάθε.Ξερω στα ματάκια σου μπορεί να φαντάζω υποστηρικτής των αντικείμενων μου και ναι είμαι αλλα οχι με παρωπίδες αν κατι δεν μου αρεσει θα φαει σουτ οπως εφαγε και το evic. Ουτε θα πω ποτέ πως το provari ατμιζει καλύτερα πχ απο dna20 επειδη εχω provari.
Εσυ μας βάζεις το evic το ποιο άθλιο mod που είδε ποτε η ανθρωπότητα και αντι να μας πεις πως ατμιζει μας λες για τον υπολογιστή τζούρας.Ε αμα θες να έχεις υπολογιστή τζούρας παρε μια μπαταρία ego που εχει πανω και οθόνη.

Αποσυνδεδεμένος prof

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #353 στις: Ιουλίου 12, 2013, 15:34 »
Δεν θέλω να εκνευρίζεσαι! :)

Δεν ξέρω αν έχει τύχει να ασχοληθείς με απλ αλλά αν το έχεις κάνει (και δεν μιλάω μόνο με αγορές αλλά και με ενασχόληση σε φόρουμ) θα αναγνωρίζες αμέσως την ίδια εταιρική νοοτροπία, πίστεψε με.

Το εβικ εγώ το αγόρασα με δυνατότητα 11 βατ και 2.5 αμπερ. Εν γνώσει μου δλδ. Αν η τζουετεκ έκανε μαλάκια στην αρχή και δήλωσε 15 σαφώς και είναι για κράξιμο. Θα απολυσε όμως 15 άτομα και είχε το θάρρος να παραδεχτεί το λάθος της. Ξαναγράφω όμως ότι (Προσωπικά) πάνω από 9 βατ δεν ατμιζω αλλά ψήνω σπαλομπριζολες πάνω στην αντίσταση. Οπότε και τα ψαρωτικα 15 βατ του προβαρι ή τα 20 του DNA τα βλέπω και αδιαφορώ. Και αδιαφορώ γιατί δεν με ενδιαφέρουν και αντιστάσεις 0.7 η 3.5Ω.

Πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί σπαζεσαι με το θάψιμο της προβειπ. Έγραψα ότι (με εξαίρεση κάποιους) οι κάτοχοι πρόβαρι μπορεί να το πήραν για την ατμιστικη εμπειρία, για την μόστρα, για την αντοχή ή για ότι γουστάρει ο καθένας. Νταβατζής στα 250αρια κάποιου δεν μου αρέσει να μπαίνω.Προσωπικά με ενοχλεί "το όλα τα άλλα άχρηστα" και το "λαμπερό" που πασάρει η προβειπ παρολες τις χτυπήτες ελλείψεις. Κάποιος μέτοχος μπορεί να θιγοταν. Ένας απλός χρήστης γιατί να θιγεί όμως?

Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #354 στις: Ιουλίου 12, 2013, 15:46 »
Εκεί που είσαι ήμουνα και εδώ που είμαι θα 'ρθεις

Εχω ασχοληθεί με apple ακομα και με hackintosh αλλά που κολλάει η apple με τη provape;
Apple = συστήματα με minimal εμφάνιση + χαλια εσωτερικό hardware low-mid end  + ασυμβατότητες + σταθερότητα του OS + πανάκριβα + παραγωγή στη κίνα.


Παλι μιλάς για τον εαυτό σου. Προπαραγγελια joyetech evic ξέρεις πόσοι κάνανε; Οταν το πήραν στα χέρια τους μονο 15 watt δεν εδινε. Ξέρεις πόσοι πήραν τα χρήματα τους πίσω; ΚΑΝΕΝΑΣ.

Ουτε τι τιμη του δεν ξέρεις και με ρωτάς γιατι σπάζομαι; Γιατι δεν μπορω να διαβάζω προπαγάνδες και συκοφαντίες με μονο σκοπό το flame & ποσο μάλλον απο εσενα που γράφτηκες πριν ενα μηνα στο φόρουμ και μπαίνεις εδώ να τρολλάρεις.

Αποσυνδεδεμένος prof

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #355 στις: Ιουλίου 12, 2013, 15:55 »
Γράφτηκα πριν ένα μήνα γιατί τότε ξαναεγινα ατμιστης (πρώτη απόπειρα πριν 5 χρόνια) και θεώρησα ότι είχα κάτι να μάθω και ίσως να προσφέρω σαν ενεργο μέλος.Το φόρουμ το διαβάζω περισσότερο καιρό όμως. Δλδ αν ήμουν γραμμένος από το 2011 θα είχε βαρύτερη σημασία η άποψη μου?

Όπως και να έχει θεωρώ ότι δεν τρολαρω αλλά εκφράζω την άποψή μου. Την αδελφική νοοτροπία με την απλ την ανέλυσα σε άλλα ποστ (που ίσως και να διαβάζονται βιαστικά αλλά δεν είναι αυτό το θέμα) και δεν θέλω να κουράζω γράφοντας τα 2η και 3η φορά.

Όπως και να έχει συγγνώμη για την οποία τρολοκούραση προκάλεσα. Όταν παλιωσω και βρω χρήματα για προβαρι ίσως επανέλθω. :)

Αποσυνδεδεμένος Nikosgor

  • **
  • 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #356 στις: Ιουλίου 12, 2013, 15:59 »
Θα σου φανεί υπερβολικό και όμως έχει διαφορά. Θα σου πω και νούμερα για να δεις πόσο πιο "ακριβές" είναι το βατ. Με 4 βολτ σταθερά και αντίσταση 2Ω έχεις 8 βατ. Με αντίσταση 1.9Ω έχεις 8.4 βατ. Και έχει διαφορά. Για να καταλάβεις στην πράξη. Αυτήν την στιγμή έχω φορτωμένη αντίσταση 1.9 Ω.

7.2 βατ είναι 3.6 βολτ
7.3 βατ είναι 3.62
7.4 βατ είναι 3.64
7.5 βατ είναι 3.67
7.6 βατ είναι 3.69

Με βολτ θα είχα να επιλέξω μεταξύ 3.6 και 3.7. Το θέμα είναι ότι υπάρχει διαφορά μεταξύ 7.2 , 7.4 και 7.6. Για αυτό και δουλεύω βατ και όχι βολτ. Απλά τα βολτ τα έχω εμφανή στην οθόνη για να έχω απλά μια εικόνα και μόνο. Τα βατ θεωρώ ότι έχουν άλλη ακρίβεια.

Αυτα τα νουμερα που μου βαζεις και μου λες θα ηταν σωστα μονο αν ηξερες οτι η αντισταση ειναι ακριβης..
Που ξερεις εσυ οτι η αντισταση ειναι 1,9 ωμ και οχι 1,94;

Πιστευω οτι δεν θα καταλαβεις καθολου την διαφορα μεταξυ 3,6 -3,64  βολτ οπως και 7,2- 7,4 βατ..

Επισης λες οτι ειναι πιο ακριβης η μετρηση της αντιστασης με το εβικ λογω των βατ;
Μετρησα ατμο με πολυμετρο και μου εβγαζε 1,92 με προβατο 1,9, με λαβα και βαμο 2,1 και εβικ στα 2ωμ.
 Μια διαφορα της ταξης 0,2 σε μοντακι.

Αν διαβασεις λιγο τα νηματα τους τοτε θα καταλαβεις πιο απο ολα ειναι πιο ακριβης!

Αποσυνδεδεμένος morr

  • **
  • 142
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #357 στις: Ιουλίου 12, 2013, 16:05 »
Εμενα με ενοχλει η κριτικη  καποιου, σε συσκευες η αλλα αντικειμενα,που δεν τα γνωριζει.
Επισης η εμμονη σε ενα ειδος (για δικους του λογους η λογω αγνοιας),οπως το evic.
Προσωπικα δεν ξερω το provari,οποτε δεν μπορω να εκφερω γνωμη.
Εκτος αυτου επειδη ειμαι αρχαριος στο ατμισμα και να τοχα,παλι το ιδιο θα εκανα.
Με παρεσυρε ομως φιλος ,ανιδεος, μου συστησε το evic,το πληρωσα 110 ευρω με την 2η κεφαλη και τωρα, που εχω λιγη εμπειρια ,δοκιμασα και αλλα,τοχω μετανιωσει.

Αποσυνδεδεμένος prof

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #358 στις: Ιουλίου 12, 2013, 16:07 »
Μα σημασία δεν έχει τι μέτρηση θα πάρεις με το πολυμετρο αλλά τι αντίσταση "καταλαβαίνει" το Μοντ. Από εκεί και έπειτα αυτό θα δώσει τα Βατ για την αντίσταση που διάβασε. Άλλωστε κάθε μέτρηση που παίρνεις έχει συμπεριλάβει και την "εσωτερική" αντίσταση. Πχ αλλά πολυμετρα έχουν εσωτερική αντίσταση 0.3Ω αλλά 0.5. Μπορεί πχ το εβικ να έχει μεγαλύτερη αποκλιση από το προβαρι στην μετρουμενη αντίσταση.

Για την διαφορά που λες προσωπικά βρίσκω. Π.Χ. στα 7.2 ο ατμός είναι "αραιος" και "αδύναμος" και στα 7.4 ατμιζω όπως μου αρέσει. Στα 7.7 δεν μου αρέσει.

Αποσυνδεδεμένος bokostas

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
    • aqua4fun
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #359 στις: Ιουλίου 12, 2013, 16:11 »

Ουτε τι τιμη του δεν ξέρεις και με ρωτάς γιατι σπάζομαι; Γιατι δεν μπορω να διαβάζω προπαγάνδες και συκοφαντίες με μονο σκοπό το flame & ποσο μάλλον απο εσενα που γράφτηκες πριν ενα μηνα στο φόρουμ και μπαίνεις εδώ να τρολλάρεις.


Εκνευρίζεσαι και ξεφεύγεις. Τι σχέση έχει το πότε γράφτηκε ο καθένας?

Και γιατί χαρακτηρίζεις τρολλάρισμα μια άποψη που διαφέρει από την δική σου?

Είναι τρολλάρισμα ένα κατεβατό με επιχειρήματα και όχι οι φωτό των αυτοκινήτων
που έβαλες εσύ για να ειρωνευτείς τα άλλα μοντάκια?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116190 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824549 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507554 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8966 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154861 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568881 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243979 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294309 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1786 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762854 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1150 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4038 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem