vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

103 επισκέπτες, 4 χρήστες
Blackwolf, PsykieG, Sergios, lagoudakis

Twitter

Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #75 στις: Ιανουαρίου 18, 2013, 21:24 »
Και 20 ευρω να ειναι το καπελο του ελληνικου καταστηματος δεν καταλαβα γιατι το κανουμε θεμα?  :dontknow:
Δεν θα βγαλει το μαγαζί? Τον ενδιάμεσο για την ψυχή της μάνας του θα κάνει?  8)
Ασε που αν εχεις σωστο timing στην αγορά σου απο Ελλάδα δεν θα χρειαστεί να περιμένεις να ερθει απο Αμερικη, το χτυπάς σήμερα,αύριο το έχεις... Εγω τους πηρα τηλ. 9 το πρωί και στις 11 το είχα στο χέρι!  :yahoo:


Ε, αυτό πληρώνεις στην ουσία συν το ότι αν σου χαλάσει το πρόβατο και το εχεις παρει απο την Μαρια και τον Φωτη της Fabvape ή απο την Κατερίνα στο atmomixani π.χ. Θα το πάς εκεί και θα ζητήσεις τον λόγο, δεν θα το στείλεις με δικά σου έξοδα στην Αμερική.... :dontknow:
Τουλάχιστον έτσι υποθέτω :hmmm:
και παρακαλώ αν το διαβάζει κάποιος απο τα ελληνικά καταστήματα που εμπορεύονται τα provari να μας το διευκρινησει : Αγοραζω απο ελληνικο καταστημα και βγαζει προβλημα, το στελνει το καταστημα Αμερική για επισκευή με δικά του έξοδα ή πληρώνει ο πελάτης?

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #76 στις: Ιανουαρίου 18, 2013, 21:30 »
H εγγύηση που μου έδωσε η Fabvape γράφει ότι το στέλνει ο πελάτης στην Αμερική με δικά του έξοδα και το επιστρέφει η ProVape με δικά της...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 18, 2013, 22:15 από zacharis1955 »

Αποσυνδεδεμένος thodouris

  • **
  • 379
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #77 στις: Ιανουαρίου 18, 2013, 21:34 »
 Λογικό,αν το κέρδος του μαγαζιού είναι μικρότερο απο τα έξοδα αποστόλης.

Αποσυνδεδεμένος Knomax

  • ***
  • 619
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #78 στις: Ιανουαρίου 18, 2013, 21:44 »
Λογικά πιστεύω απλά θα κάνει πάλι τον μεσάζοντα στο να το στείλουν Αμερική..τα έξοδα κτλ ποιος τα πληρώνει.. :dontknow:
Μια διευκρίνιση θα ήταν ότι καλύτερο.

Αποσυνδεδεμένος gtm

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #79 στις: Ιανουαρίου 18, 2013, 22:08 »
απο οτι θυμαμαι πρωτα εγινε η συζητηση ..και μετα προεκυψε το νημα..
(το αναφερει και το ποστ που εκανες παραθεση). Αν και εσυ πιστευεις, οπως ο greedy, οτι ο τιτλος δεν ειναι "πετυχημενος" στειλε πμ την προταση σου σε καποιον συντονιστη ;)
χωρις να θελω να ερθω σε διαφωνια μαζι σου αλλα μου εξηγεις κατι
ο τιτλος    γραφειι vv mods αρα το μοναδικο mod στον πλανητη γη ειναι το provari ετσι? οποτε δημοσιως συγνωμη που νομιζα οτι υπαρχουν και αλλα

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #80 στις: Ιανουαρίου 18, 2013, 22:09 »
Λογικά πιστεύω απλά θα κάνει πάλι τον μεσάζοντα στο να το στείλουν Αμερική..τα έξοδα κτλ ποιος τα πληρώνει.. :dontknow:
Μια διευκρίνιση θα ήταν ότι καλύτερο.

Εχει γινει ερωτηση παλαιοτερα..


1. Η ProVape αναφέρει επι λέξει ότι η επιστροφή του επισκευασμένου προιόντος θα γίνει σε λογική χρονική περίοδο.
2. Τα έξοδα αποστολής τα χρεώνεται ο πελάτης σε όλες τις περιπτώσεις (Γι' αυτό προσπαθούμε να πάρουμε το Service
    απο τους Αμερικάνους ώστε να γίνεται εντός Ελλάδος)
:
Μαρία

Edit:@ gtm
Δεν υπαρχει μονο το προβαρι... μπορεις (ή οποιος αλλος) να αναφερει οποιο θελει... εντος θεματος θα ειναι..
...οπως εντος θεματος ειναι και το προβαρι..

Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #81 στις: Ιανουαρίου 18, 2013, 22:13 »
χωρις να θελω να ερθω σε διαφωνια μαζι σου αλλα μου εξηγεις κατι
ο τιτλος    γραφειι vv mods αρα το μοναδικο mod στον πλανητη γη ειναι το provari ετσι?
οποτε δημοσιως συγνωμη που νομιζα οτι υπαρχουν και αλλα

Όχι βέβαια, αλλά μπορεί όποιος θέλει να αναπτύξει την δική του εμπειρία για κάποια
διαπίστωση και συμφέρουσα αγορά οποιουδήποτε μοντ VV  :)

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #82 στις: Ιανουαρίου 18, 2013, 22:20 »
χωρις να θελω να ερθω σε διαφωνια μαζι σου αλλα μου εξηγεις κατι
ο τιτλος    γραφειι vv mods αρα το μοναδικο mod στον πλανητη γη ειναι το provari ετσι? οποτε δημοσιως συγνωμη που νομιζα οτι υπαρχουν και αλλα


Αν ειχες διαβασει προσεκτικα το νημα θα εβλεπες οτι στις πρωτες 3 σελιδες εχουμε ολοκληρη κουβεντα με συνατμιστη που υποστηριζει την αγορα του lava σε σχεση με το provari.
Αν οι χρηστες αλλων mod εκτος provari δεν εχουν να προσθεσουν κατι σε αυτη την "αντιπαραθεση" που υπαρχει τοτε ποιος φταιει?

Αποσυνδεδεμένος supernova

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
  • Δύναμις μου, ο Θεός.
    • ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #83 στις: Ιανουαρίου 18, 2013, 22:43 »
Ενα πολύ καλό (ειδικά για το κόστος του) mod που προτείνω σε κάποιον που θέλει μια φθηνή vv συσκευή είναι το vv no1.
Μικρό, οικονομικό, δυνατό, χωρίς πολλά πολλά (οθόνες, μετρητές, κτλ κτλ) το μόνο ''μείον'' (για κάποιους, γούστα είναι αυτά  :)  ) που πρέπει να έχει κάποιος κατά νού είναι οτι οι τάσεις που δουλεύει είναι μόνο 4-5-6 volts και οτι χρησιμοποιεί 2 μπαταρίες σε σειρά.


Αυτή είναι η δική μου πρόταση για ένα φθηνό vv mod, σε αντίθεση με τα ποσά που διαβάζω στο νήμα αυτό (απο το ένα άκρο στο άλλο το πήγα  :laugh1:  ).

Αποσυνδεδεμένος ninja13

  • **
  • 301
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #84 στις: Ιανουαρίου 18, 2013, 22:45 »
H εγγύηση που μου έδωσε η Fabvape γράφει ότι το στέλνει ο πελάτης στην Αμερική με δικά του έξοδα και το επιστρέφει η ProVape με δικά της...
Τότε φίλε zacharis ποιός ο λόγος να αγοράσω απο Ελλάδα και να επιβαρυνθώ 10-15 ευρώ?
Υπάρχει κάτι που δεν καταλαβαίνω στην συναλλαγή (πέραν του τελωνειακού ρίσκου που σε εμένα δεν έχει τύχει ποτε σε αγορά μου απο αμερική) δεδομένου ότι αυτοί είναι οι όροι που ισχύουν και όταν αγοράσω απο αμερική?

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #85 στις: Ιανουαρίου 18, 2013, 22:47 »
αν το εχει το καταστημα ηδη, πας το βλεπεις και αν σου αρεσει το αγοραζεις.. οχι απλα απο βιντεο και γνωμες αλλων, δηλαδη

Αποσυνδεδεμένος TerraByter

  • **
  • 271
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #86 στις: Ιανουαρίου 18, 2013, 22:48 »
εγώ πάντως και να μου έλεγαν ότι θα το επισκευάσουν εδώ, Αμερική στην Provape θα το έστελνα, εκτός αν μπορούσα να το επισκευάσω μόνος μου... τοτε θα το έκανα...

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #87 στις: Ιανουαρίου 18, 2013, 22:54 »
Εχετε ακουσει η διαβασει ποτε ρε παιδια χρηστεs του προβατου να συζητανε περι τοσο το ρυθμισα και εχω απωλειεs τοσο κτλ..?Ποτεεεεεεεεεε!Σε νηματα Lava..Wildfire...v...z..d..Mpe Max..αναλυουνε...το μετρησα με πολυμετρο..χανω πλην τοσο..ενταξει μωρε μεσα στα λογικα επιπεδα ειναι..κτλ...παιδια κακα τα ψεμματα..μην συγκρινουμε τωρα την ποιοτητα/αποδοση τησ πλακεταs του προβατου με τα υπολοιπα..τσαμπα γραψιμο....δεν θελω να υποβιβασω τα υπολοιπα εργαλεια..προs θεου..την δουλεια μαs να κανουμε..με οτι εχει ο καθεναs απο τα υπολοιπα VV εργαλεια και οτι Βολτ..Βατ..μπορειs απο το καθε εργαλειο να παιρνειs προs ατμιστικη σου ικανοποιηση...εχει καλωs..απλα προσωπικα εγω..παλι δευτερο εργαλειο...Provari χτυπησα..δεν μου περισσευουνε..μακαρι να μου περισσευανε..εκανα τα μαζεματα μου τα οικονομικα και ξαναπηρα ιδιο εργαλειο..νοιωθω οτι δεν με ικανοποιει τιποτε αλλο.Μου ειχε καρφωθει η ιδεα στο μυαλο..οτι εισαι μονο με ενα...αν παθει κατι..την εκατσεs..παρε αλλο ενα οταν μπορεσειs και αστο στην ακρη και αs μην το δουλευειs καθολου,,,(η σιγουρια του και καλα δεν θα ξεμεινω απο την ατμιστικη ικανοποιηση που σου δεινει το συγκεγκριμενο εργαλειο.)Οκ χωνειs καποια λεφτα..αλλα σε σχεση με τα διπλα πακετα(8-ΕΥΡΑ)..καθε μερα????(Υ.Γ.)Παντα φιλικα τα γραφω ολα προs καθε συνατμιστη εκει εξω.. :bye:

Αποσυνδεδεμένος Knomax

  • ***
  • 619
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #88 στις: Ιανουαρίου 18, 2013, 22:56 »
Πως να το επισκευάσουν εδώ..δεν πρέπει να έχει εξουδιοδοτημένο service..μια πιστοποίηση ίσως?

Το έχω ξανά πει για το provari...ναι είναι state of the art αλλά έχει να κάνει και κάτω από ποιες συνθήκες θα δουλεύεις το κάθε μοντ...αν έκανα δουλειά γραφείου φυσικά provari..αλλά εφόσον μπλέκομαι προσωπικά με λάδια,γράσα και λοιπά ήδη ζαχαροπλαστικής  :tongue_smilie:   ...δεν μου κάνει.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 18, 2013, 23:03 από Knomax »

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #89 στις: Ιανουαρίου 18, 2013, 23:01 »
Δεν το επισκευαζουν εδω.. δεν προχωρησε αυτη η ιδεα απο οσο ξερω
(πολυ δυσκολο να το εκανε ενα καταστημα αυτο και δεν εχω ακουσει για αλλο καταστημα παγκοσμιως να κανει επισκευες στο προβαρι)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116189 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824541 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507554 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8965 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154861 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568880 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243979 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294309 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1786 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762853 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1150 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4037 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem