vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

145 επισκέπτες, 5 χρήστες
Pip, infernity, Olga68, Blackwolf, manoslykos

Twitter

Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #60 στις: Ιανουαρίου 17, 2013, 19:27 »
Ρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω γιατι το συζηταμε ακομα αυτο το θεμα με την τιμη του Fabvape.

Αποσυνδεδεμένος TerraByter

  • **
  • 271
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #61 στις: Ιανουαρίου 17, 2013, 19:30 »
Στο topic που παραθέτεις υπάρχει και το:


Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν και τα extension και η εγγύηση είναι 1 χρόνο, αυτή που δίνει η provape.
 
είναι το 21ο post

έχεις δίκιο το είδα, αλλά από ότι καταλαβαίνω ήταν κάποια προσφορά για το συγκενριμένο διαστημα, γιατι πλεον στο σιτε τους το έχου σαν επιλογή με εξτρα χρέωση.

τσαμπα η συζήτηση τόση ώρα, αν μας το είχε πει ο φίλος από την αρχή ότι το πήρε με συγκεκριμένη προσφορά δεν θα γινοτανε τόση κουβέντα.

Βεβαια ότι πήρε μια προσφορά που έτρεξε για κάποιο διάστημα δεν αλλάζει τη διαφορά των 20 Ευρώ που υπάρχει.

Και μην ξεχνάμε ότι και η Provape βγάζει κατα καιρούς προσφορές με έξτρα εκπτώσεις.

Αποσυνδεδεμένος xsad

  • **
  • 241
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #62 στις: Ιανουαρίου 17, 2013, 19:36 »
Δυστυχώς δεν γνωρίζω να σου πω όμως ελπίζω ότι δεν ήταν προσφορά για κάποιο διάστημα καθώς θέλω να παραγγείλω ένα silver...
Δεν ρωτάω γιατί άμα μάθω και ισχύει θα θέλω κι άλλο (πάλι)  :-[  και δεν κάνει.


Από το κεφάλι μου πάντως νομίζω πως η τιμή στα 170 με επέκταση είναι τιμή για το forum και γι' αυτό διαφέρει από το site.
Αν και στο βαθμό που είναι έτσι η διαφορά είναι λιγότερη από 6€.


Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #63 στις: Ιανουαρίου 17, 2013, 19:37 »
Για 5, 10 ή και 20 ευρω παραπανω καποιος θα μπορουσε να πει οτι "ας παραγγειλω μωρε απο Ελλαδα,
να στηριξω και τα ελληνικα καταστηματα, να μην εχω και την αναμονη και το αγχος του ποτε θα ερθει απο Αμερικη".
Και καλα θα κανει, κι εγω μαζι του ειμαι.  :thumpup:
Αλλα υπο προυποθεσεις, η αγορα ενος provari μπορει να γινει αρκετα φθηνοτερη απ' οσο υπολογιζετε, οπως απεδειξα/υποδειξα σε παραδειγματα μου πιο πανω.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 17, 2013, 19:45 από Nemesis_rds »

Αποσυνδεδεμένος TerraByter

  • **
  • 271
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #64 στις: Ιανουαρίου 17, 2013, 19:39 »
Δυστυχώς δεν γνωρίζω να σου πω όμως ελπίζω ότι δεν ήταν προσφορά για κάποιο διάστημα καθώς θέλω να παραγγείλω ένα silver...
Δεν ρωτάω γιατί άμα μάθω και ισχύει θα θέλω κι άλλο (πάλι)  :-[  και δεν κάνει.


Από το κεφάλι μου πάντως νομίζω πως η τιμή στα 170 με επέκταση είναι τιμή για το forum και γι' αυτό διαφέρει από το site.
Αν και στο βαθμό που είναι έτσι η διαφορά είναι λιγότερη από 6€.



θα σε στεναχωρήσω,

Για τα μέλη του e-kapnisma.gr,έκπτωση 15% σε όλα μας τα είδη χωρίς όριο αγορών.
 
Για τον υπολογισμό της έκπτωσης 15% για το forum, θα πρέπει να έχετε κάνει εγγραφή και είσοδο στο e-shop με τον λογαριασμό σας. Αφού έχετε ολοκληρώσει τις αγορές σας, θα πατήσετε το κουμπί ολοκλήρωση αγορών και θα οδηγηθείτε στην σελίδα επιβεβαίωσης. Εκεί στο βήμα 5 το πεδίο για την εισαγωγή του κουπονιού. Γράψτε την λέξη e-kapnisma στο πεδίο που δείχνει το κόκκινο βέλος, και θα πατήσετε ‘Εφαρμογή κουπονιού’.
 

 
Για τα προϊόντα με προκαθορισμένη τιμή λιανικής (πχ  Προϊόντα ProVape , ATMOS LAB) δεν υπάρχει έκπτωση, και οι τιμές που
βλέπετε είναι οι τελικές.
 
Ευχαριστούμε
 
www.fabvape.gr

 

Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #65 στις: Ιανουαρίου 17, 2013, 19:49 »
Οι τιμές λιανικής για τα ProVari είναι οι παρακάτω:

•         ProVari ασημί μαζί με extension170 ευρώ
           Όλα τα υπόλοιπα χρώματα μαζί με extension190 ευρώ
           Οι τιμές αυτές αφορούν το κόκκινο LED. Για τα υπόλοιπα LED  + 15 ευρώ

           Οι τιμές είναι οι ίδιες και για το Mini και για το κανονικό ProVari.

           Σώμα σκέτο, χωρίς extension, η τιμή είναι μείον 10 ευρώ

           Το extension  μεμονωμένο κοστίζει 20 ευρώ

Και εδώ από atmomixani


* Έχει μπλέ Led το μινι ...... - 15€ δηλαδή στο κόκκινο Led
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 17, 2013, 20:06 από Giannis Pap »

Αποσυνδεδεμένος xsad

  • **
  • 241
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #66 στις: Ιανουαρίου 17, 2013, 19:55 »
Δεν αναφέρομαι στην έκπτωση του 15% αφού με αυτή το provari θα έβγαινε φθηνότερο και από την provape.
Όποιος ενδιαφέρεται ας ρωτήσει στο νήμα του καταστήματος κατά πόσο ισχύει η τιμή που συζητείται.
Στο νήμα τους δεν αναφέρουν ότι έχει αλλάξει κάτι από την αρχική τιμή με την επέκταση.


Προσπαθώ να με πείσω ότι δεν χρειάζομαι και το silver... Άσε με να χαρείς  :))

Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #67 στις: Ιανουαρίου 17, 2013, 19:58 »
Οι τιμές είναι αυτές και δεν ισχύουν εκπτώσεις σε αυτά τα προϊόντα.
Οι τιμές θεωρώ με βάση τις τιμές της ProVape είναι καλές , όσο περίπου κοστίζει
σε κάποιον να το πάρει μόνος από USA αλλά να συνυπολογίσει κάποιος πως μπορεί
να του κάτσει τελωνείο, οπότε για καλό και για κακό να βάλει στη τιμή κανένα 40 αρι
ακόμα Αν .....

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #68 στις: Ιανουαρίου 17, 2013, 20:18 »
Τώρα μπήκα στο fabvape.gr και είδα ότι το 18650 extension χρεώνεται 10 € extra...
Aυτό ή έγινε πολύ πρόσφατα ή υπήρχε και πρώτα και το αφαιρούσαν μετά π.χ.για τα μέλη του forum (οπότε ισχύει και τώρα μιάς και στο νήμα τους δεν αναφέρεται ότι έχει αλλάξει κάτι σχετικά με την επέκταση), δεν θυμάμαι γιατί την παραγγελία προσπαθούσα να την κάνω την μέρα που άλλαξε η μορφή του site και δεν μπορούσα και τελικά μου την καταχώρησε η Μαρία...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 18, 2013, 22:37 από zacharis1955 »

Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #69 στις: Ιανουαρίου 17, 2013, 20:20 »
Σαν ανταλλακτικό χρεώνεται 20 € , όταν το αγοράσεις με proVari χρεώνεται 10 €

Το extension  μεμονωμένο κοστίζει 20 ευρώ

Παιδιά μάλλον το κουράσαμε το θέμα

Αποσυνδεδεμένος DaemonaS

  • **
  • 468
  • Φύλο: Άντρας
  • C'est la vie !!!
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #70 στις: Ιανουαρίου 18, 2013, 04:45 »
Πάλι κερδισμένος βγαίνεις αν το αγοράσεις απο εδώ... Είναι και τα μεταφορικά που είναι αρκετούτσικα απο Αμερική συν τον φόβο και το άγχος τελωνείου και δασμών... Όπως και να έχει  είναι το ποιοτικότερο των σωληνωτών (μου έχει πέσει από τα χέρια σε τσιμέντο, άσφαλτο, μαρμάρινα πλακάκια και άλλες διάφορες επιφάνειες λες και έχω μανταλάκια αντί για χέρια και ούτε γρατσουνιές ούτε παραμορφώσεις ούτε απώλεια χρώματος έτυχα ως τώρα...) γιατι στα κουτάκια έχουμε εγχώριους μάγους και δεν υπάρχει λόγος να κοιτάμε παραπέρα....

Αποσυνδεδεμένος greedy

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
  • www.rottweilers-club.com
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #71 στις: Ιανουαρίου 18, 2013, 19:32 »
Αλλαξτε τον τιτλο και καντε το''διαφορες στις τιμες των προβαρι''....

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #72 στις: Ιανουαρίου 18, 2013, 19:45 »
Διαβαζοντας το νημα διαπιστωνεις, μαζι με αλλα πραγματα, οτι η αγορα ενος Provari (VV mod) απο Εμερικη μπορει να σου γλιτωσει απο 10-40 ευρω (υπο προυποθεσεις).

Αποσυνδεδεμένος gtm

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #73 στις: Ιανουαρίου 18, 2013, 20:25 »
Το παρόν νήμα δημιουργήθηκε προερχόμενο από Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod



Συμφέρουσες διαπιστώσεις σε αγορές προϊόντων Variable Voltage & Mods
ρε παιδια τι σχεση ολα αυτα που γραφεται ??
ενταξει το καταλαβαμε μετα   το provari το χαος αλλα τι σχεση εχουν με  αυτο το θεμα?????

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #74 στις: Ιανουαρίου 18, 2013, 21:06 »
απο οτι θυμαμαι πρωτα εγινε η συζητηση ..και μετα προεκυψε το νημα..
(το αναφερει και το ποστ που εκανες παραθεση). Αν και εσυ πιστευεις, οπως ο greedy, οτι ο τιτλος δεν ειναι "πετυχημενος" στειλε πμ την προταση σου σε καποιον συντονιστη ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1103793 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176959 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 566 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 386 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22440 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285706 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209633 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68854 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315923 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15682 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 127028 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95434 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem