vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Τελικα,..........το μέγεθος μετράει?!!!

Απ: Τελικα,..........το μέγεθος μετράει?!!!
« Απάντηση #45 στις: Δεκεμβρίου 29, 2012, 12:28 »
Call of Juarez rulez... 8)
Είναι το μόνο online  παιχνίδι που μου αρέσει.  :respect:

Αποσυνδεδεμένος HliasKorin

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τελικα,..........το μέγεθος μετράει?!!!
« Απάντηση #46 στις: Δεκεμβρίου 29, 2012, 13:19 »
δυστυχως αναγκαζομαστε να κραταμε τα κλαρινα γιατι η εξελιξη στις μπαταριες ειναι παρα πολυ αργη σε σχεση με την τεχνολογια ...


 Εγω αυτο ηθελα να ακουστή, αν τελικα αναγκαζομαστε η δεν εχουμε πρόβλημα με το μέγεθος κ τι μας λειπει απο μια μπαταρια ego πχ, σε σχεσει με τα μοντ!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τελικα,..........το μέγεθος μετράει?!!!
« Απάντηση #47 στις: Δεκεμβρίου 29, 2012, 13:31 »
Δε νομίζω να βρεθεί κανείς να πει ότι δεν προτιμά να απολαμβάνει την αυτονομία, την ατμιστικη απολαυση και την πληθώρα επιλογών ατμισης που σου προσφέρει ενα mod, είτε μηχανικό είτε ηλεκτρονικό, με μια 18650 μπαταρία σε συδιασμο με ενα "τούμπανο" επισκευασιμο, στο μέγεθος ενός ego-c.
Αλλά επειδή αυτό δεν μπορεί να γίνει και δε θελουμε να μείνουμε στο συμβιβασμό της ego μόνο και μόνο λόγω του μεγέθους της, επιλέγουμε τα μεγαλύτερα mods κι ας μην ειναι τόσο βολικα/εμφανισιμα.

Αποσυνδεδεμένος danys620

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τελικα,..........το μέγεθος μετράει?!!!
« Απάντηση #48 στις: Δεκεμβρίου 29, 2012, 13:38 »
Ναι μεν αναγκαζομαστε λογο του οτι δεν υπαρχουν μπαταριες μινι με μεγαλη διαρκεια αλλα ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ δε.
Ναι μεν καλες οι εγκοου αλλα οταν στα τελειωματα τραβας και τραβας και γινεται το πνευμονι λαστιχο,ενω με την μπουρακλα παφ και ατμοπανικος(με καλο μοντ),οταν θες καθε 2 μηνακια αλλες εγκοου ενω με τη προβαρακλα ξεχαστικα απο θεμα μπαταριων...οταν θες να δωσεις κανα βολτ παραπανω γιατι ο ατμο σου σερνετε???και προσωπικα εγω κανενα προβλημα με το μπουρι ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ για τους αλλους δεν θα μπορεσουμε πως να συνδεσουμε περιθωρια με ΑΤΜΟ! :)) :bye:

Απ: Τελικα,..........το μέγεθος μετράει?!!!
« Απάντηση #49 στις: Δεκεμβρίου 29, 2012, 13:43 »
 :lotpot: :heat:

Αποσυνδεδεμένος HliasKorin

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τελικα,..........το μέγεθος μετράει?!!!
« Απάντηση #50 στις: Δεκεμβρίου 29, 2012, 14:20 »
Κ μια τελευταια απορεια, ποσα ml κάνετε την μερα κ την νυχτα μαζι, το τονιζω, γιατι βλεπω εχετε μια διαθεση,...... χιουμοριστική η επεξήγηση?!!!!   ;)   :)) :)) :)) :)) :))   

Αποσυνδεδεμένος gioupi

  • ***
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τελικα,..........το μέγεθος μετράει?!!!
« Απάντηση #51 στις: Δεκεμβρίου 29, 2012, 14:25 »
Eεε φιλε, εξαρταται απο το μεγεθος... του ατμοποιητη ! :laugh1: :bye:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απ: Τελικα,..........το μέγεθος μετράει?!!!
« Απάντηση #52 στις: Δεκεμβρίου 29, 2012, 14:37 »
Κ μια τελευταια απορεια, ποσα ml κάνετε την μερα κ την νυχτα μαζι, το τονιζω, γιατι βλεπω εχετε μια διαθεση,...... χιουμοριστική η επεξήγηση?!!!!   ;)   :)) :)) :)) :)) :))

Υπάρχει μια σχετική ψηφοφορία στο φόρουμ που θα σου απαντήσει αυτό το ερώτημα. Κοίτα στον πινάκα ψηφοφοριών.

Αυτή είναι
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2245.0.html

Στάλθηκε από το A100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Αποσυνδεδεμένος zerom

  • **
  • 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αι αμ ε γκερλ νταμ ιτ!
Απ: Τελικα,..........το μέγεθος μετράει?!!!
« Απάντηση #53 στις: Δεκεμβρίου 29, 2012, 15:46 »
Κι εγω ρωτησα μια φιλη μου προχθες "μα πως μπορεις και ακους Παντελιδη?". Ε, μου απαντησε "εσυ πως μπορεις και ακους Led Zeppelin?" Ετσι τη βρισκει εκεινη, αλλιως τη βρισκω εγω. Δεν υπαρχει σωστο και λαθος.


Τς, τς, τς, τς!!!! Διαφωνώ καθέτως! Η επιλογή 1 είναι λάθος by default!!!! :tongue_smilie: :laugh1: :laugh1:


Tο μέγεθος μετράει αρκεί να ξέρει κάποιος να το διαχειριστεί. Τι να το κάνεις το μεγάλο αν δεν ξέρεις τι να το κάνεις... ??? Κ αυτό ισχύει παντού :tongue_smilie: :)) :))
Τη χρησιμότητα, το σκοπό που υπηρετεί καθώς και το αποτέλεσμα που προκύπτει, το ανακαλύπτεις έστω διαβάζοντας, το πολύ για κανα μισάωρο, τα αντίστοιχα νήματα του φόρουμ. Δε μένει παρα να δοκιμάσεις ο ίδιος μετά.
Τα υπόλοιπα σχόλια που είναι... αλλά δεεεν είναι κριτικές, ευγενώς ή αφελώς τοποθετημένες μπηχτές, οι υποψίες και οι φοβίες περί εμπορικού μανιπιουλαρίσματος κι άλλα τέτοια, μου δημιουργούν απορία για την αρχική αιτία ύπαρξης του συγκεκριμένου νήματος... ???

Καλές γιορτές!
ΥΓ: Δοκίμασα κλαρίνο φίλου και μου πετάχτηκαν τα μάτια έξω (όου γκαντ  ακούγεται εντελώς λάθος αυτό!! :laugh1: :laugh1: ) αν σου είναι χρήσιμη μια τέτοια πληροφορία. Εντελώς άλλη ένταση και δυναμική ατμίσματος...

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: Τελικα,..........το μέγεθος μετράει?!!!
« Απάντηση #54 στις: Δεκεμβρίου 29, 2012, 16:00 »

Τα υπόλοιπα σχόλια που είναι... αλλά δεεεν είναι κριτικές, ευγενώς ή αφελώς τοποθετημένες μπηχτές, οι υποψίες και οι φοβίες περί εμπορικού μανιπιουλαρίσματος κι άλλα τέτοια, μου δημιουργούν απορία για την αρχική αιτία ύπαρξης του συγκεκριμένου νήματος... ???



 :confused1: Εγω τώρα, γιατί δεν κατάλαβα πολλά από αυτο? :confused1: :wall:


Το bravo πάνω το έβαλα για όλα τα υπόλοιπα. :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος zerom

  • **
  • 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αι αμ ε γκερλ νταμ ιτ!
Απ: Τελικα,..........το μέγεθος μετράει?!!!
« Απάντηση #55 στις: Δεκεμβρίου 29, 2012, 16:04 »
Αναφέρομαι στον τρόπο που τοποθετεί τα ερωτήματά του ο συνατμιστής που άνοιξε αυτό το θέμα ;)

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: Τελικα,..........το μέγεθος μετράει?!!!
« Απάντηση #56 στις: Δεκεμβρίου 29, 2012, 16:23 »
Εγω ειμαι στην κατηγορια που δεν μπορω να κραταω ροπαλα. Εκτος αυτου δεν μπορω να κραταω χοντρα μοντ στα χερια. (με το ζορι αυτα που ειναι για διαμετρο 16mm). Αυτο αποκλειει και το προβαρι το ξερω οτι χανω αλλα τι να κανω; Κυριως κυκλοφορω με μπαταριες τυπου ego. Η μικρο σε μεγεθος μοντ.
Νομιζω οτι το αρχικο ερωτημα του νηματος θα μπορουσε να διατυπωθει αλλιως και ετσι. Γιατι καποιος να προτιμησει το provari και οχι το provari mini και να κουβαλαει αλλες δυο μπαταριες στην τσεπη. Η γιατι lava και οχι μινι lava αντιστοιχα. Η ενα μοντ για 14500 με δυνατοτητα λαβα;
Ετσι το καταλαβα το ερωτημα και ειναι και δικο μου ερωτημα αυτο. Η ακομη και για τα μηχανικα μοντ που βλεπω που δεν ειναι θεμα τεχνολογιας γιατι καποιος να προτιμησει μπαταριοθηκη για 18650 και οχι για 14500 και να εχει και αλλες 5 τσεπη; το ιδιο μεγεθος σχεδον με την ιδια αυτονομια απλα δεν το κρατας ολο στο χερι συνεχεια...  Αυτο ηταν και δικη μου απορια αλλα τελικα ειναι καθαρα και μονο θεμα γουστου... Αλλοι θελουν διακριτικα αλλοι να βγαζουν ματι. Δεν υπαρχει καλο και κακο ουτε σωστο και λαθος μονο το τι αρεσει στον καθενα...


Στάλθηκε από το GT-P1000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος hemlock

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τελικα,..........το μέγεθος μετράει?!!!
« Απάντηση #57 στις: Δεκεμβρίου 29, 2012, 16:55 »
Δομαζε ...Υπάρχει και το αισθητικό του θέματος... ;)

Αποσυνδεδεμένος vato

  • ***
  • 548
  • Φύλο: Άντρας
  • a toda madre o un desmadre
Απ: Τελικα,..........το μέγεθος μετράει?!!!
« Απάντηση #58 στις: Δεκεμβρίου 29, 2012, 17:20 »
Απο μια αλλη πλευρα θα μπορουσα να σου πω κι εγω οτι ο λογος που οι κατασκευαστες δεν φτιαχνουν καλυτερα μοντς ειναι γιατι υπαρχουν ανθρωποι που πανε ακομα και αγοραζουν ego και 510 με καφτρα-λαμπακι, οποτε και οι κατασκευαστες καθονται ακομα και φτιαχνουν τετοιες αηδιες αντι να κατσουν να βγαλουν ενα μοντ της προκοπης.


Εγώ ανήκω στην κατηγορία αυτή. Ακόμη αγοράζω ego! Εστω πολυβολτικές!
Μάλλον αποτελώ εμπόδιο στην ανάπτυξη του η.τ. αλλά θα ζήσω μ΄αυτό στη συνείδησή μου!  :)



Βρε petra.... αη γουοζ μπηινγκ σαρκαστικ. Φυσικα και δεν το πιστευω αυτο. Ισα ισα που ειπα οτι ο καθενας πρεπει να εχει ο,τι τον βολευει και τον εξυπηρετει. Εκτος.... Εκτος αν ολοι εσεις που χρησιμοποιειτε ego ειστε Μορμονοι!!!! χααχχαχαχαχαχαα.... Αστειευομαι.

Τς, τς, τς, τς!!!! Διαφωνώ καθέτως! Η επιλογή 1 είναι λάθος by default!!!! :tongue_smilie: :laugh1: :laugh1: 


Μονο λαθος? Παθογενεια ειναι...

Αποσυνδεδεμένος HliasKorin

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απ: Τελικα,..........το μέγεθος μετράει?!!!
« Απάντηση #59 στις: Δεκεμβρίου 29, 2012, 17:29 »
Παράθεση
Υπάρχει μια σχετική ψηφοφορία στο φόρουμ που θα σου απαντήσει αυτό το ερώτημα. Κοίτα στον πινάκα ψηφοφοριών.

Αυτή είναι
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2245.0.html


Μετα απορείτε βρε παιδια γιατι το θεμα , οταν οι περισσοτεροι κανετε 3 με 4ml !!!!

Ζητησα συγνωμη για την ατυχης εκφρασει κ την λαθος διατυπωση που έθιξε καποιους , κ εχεται κανει τέσσερις σελιδες χλευαστικά μνμ λες κ σας ειπα τα χειροτερα!!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 981 131078 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:44
από Chris66
Aspire Gotek Nano [AIO (Όλα σε ένα)] 0 98 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 21:46
από zamploutos
Aspire Veynom Air [AIO (Όλα σε ένα)] 0 113 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 19:19
από zamploutos
Aspire Revolto [Ηλεκτρονικά mods] 0 118 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 18:09
από zamploutos
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 180 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 122 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:04
από zamploutos
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1881 249170 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 02:38
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 767469 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 207 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 01:02
από chkontog
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181634 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 412 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 377 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem