vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

164 επισκέπτες, 5 χρήστες
Parolos, chkontog, ambient, treloneritis, dvelev

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος kwstas10

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #870 στις: Δεκεμβρίου 04, 2013, 14:35 »
Σημερα ειδα δυο ατομα με η.τ (θεσσαλονικη).Ο ενας με απλη μπαταρια vision ατμοποιητη δεν καταλαβα ακριβως  :)) και ο αλλος με mod κ101 και dripper pro  :D

Αποσυνδεδεμένος alexan985

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #871 στις: Δεκεμβρίου 04, 2013, 16:00 »
Πριν λίγο στο χαλάνδρι, ένας με provari mini ασημί και ένα carto tank το οποίο δεν αναγνώρισα :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος TRIKALA

  • **
  • 373
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #872 στις: Δεκεμβρίου 07, 2013, 14:04 »
πριν απο λιγο εθεαθει συνφορουμιτης απο Αθηνα στον μυλο των ξωτικων μέ εργοστασιακο μοντακι.
με το που αρχισαμε την κουβεντα μας διεκοψαν :-(
ουτε το nickname του δεν εμαθα.

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #873 στις: Δεκεμβρίου 07, 2013, 16:26 »
Ποιος ηταν ο κύριος με το μαύρο προβαρι και ενα χοντρουλη ατμοποιητη (τυπου vivi nova) εχθες στο φωταεριο (μαζωνακης -γαρμπη) που καθοταν τερμα θεου επανω??
Ηταν και με τυπισσα και είπα να μην παω να χωθώ να μιλήσω γιατί θα φαει παντόφλα το παλικάρι..

Πρώτη φορά σε μπουζούκια είδα άνθρωπο με μοντ!! Ηταν σχεδόν συγκινητικό!!! :p

Sent from my GT-I9100 now Free


Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #874 στις: Δεκεμβρίου 08, 2013, 18:12 »
Πριν απο λιγο, εθεαθει συνατμιστης στο ελια και λεμονι στη θεσσαλονικη, στο πρωτο μαγαζι!
Δεν προλαβα να του μιλησω μιας και τον ειδα τελευταια στιγμη και το αμαξι που με περιμνε εφευγε! Ας αποκαλυφθει αυτος!

Αποσυνδεδεμένος idmeleti

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #875 στις: Δεκεμβρίου 08, 2013, 22:20 »
Ποιος ηταν ο κύριος με το μαύρο προβαρι και ενα χοντρουλη ατμοποιητη (τυπου vivi nova) εχθες στο φωταεριο (μαζωνακης -γαρμπη) που καθοταν τερμα θεου επανω??
Ηταν και με τυπισσα και είπα να μην παω να χωθώ να μιλήσω γιατί θα φαει παντόφλα το παλικάρι..

Πρώτη φορά σε μπουζούκια είδα άνθρωπο με μοντ!! Ηταν σχεδόν συγκινητικό!!! :p

Sent from my GT-I9100 now Free


Ασημί προβαρι μινι + τανκ στο διπλανό τραπέζι? Το είδα κάποια στιγμή πάνω στο διπλανό τραπέζι αλλά δεν είδα κανέναν να το χρησιμοποιεί και τελικά πίστεψα ότι μάλλον έκανα λάθος.


Πρώτη φορά είδα μοντ γενικά, μάλλον αρχίζουμε να γινόμαστε πολλοί.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #876 στις: Δεκεμβρίου 08, 2013, 23:20 »
Επιτέλους είδα κι εγώ εναν με κάτι σαν vamo αν όχι αυτό και τανκ. Σήμερα το απόγευμα στο "Πανόραμα Design" στο Χαλάνδρι...

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #877 στις: Δεκεμβρίου 08, 2013, 23:54 »
εγω οσους δεν ειδα σε 2 χρονια σχεδον τους ειδα τις τελευταιες μερες μαζεμενους......περπαταμε στα Τρικαλα με ΜΙΤΣ και sandockan ειχε κατι περιπτερα εκει με ζαχαρωτα νατη η ατμιστρια με την ego και εργοστασιακο.....μπαινω την παρασκευη στην τραπεζα Πειραιως με το νεμεσις και το σοκολατακι εγω παω ταμειο χτυπιεται ο ταμειας....πω πω τι ομορφο ειναι απο κονταααααα....κοιταζω γυρω λεω για ποιο λεει....τον βλεπω με ego και αυτον και αναφεροτανε στο νεμεσις.......με το που βλεπει ο διευθηντης τη φαση ερχεται στην παρεα με το δικο του ego και εργοστασιακο....καταφερνω τους ξεφευγω με την υποσχεσει για συναντηση για δοκιμη υγρων.....παω απο εκει στο δημαρχειο παω να παρω μια τζουριτσα διακριτικα να τος ενας δημοτικος συμβουλος με αλλο ενα ego Και εργοστασιακο να με ρωταει διαφορα......για υγρα για καλυτερο ατμο τι ειναι το δικο μου γιατι βγαζει τοσο ατμο.......γεμισαμεεεεεεε τον κοσμοοοοο λεμεεεε :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #878 στις: Δεκεμβρίου 08, 2013, 23:57 »

Ασημί προβαρι μινι + τανκ στο διπλανό τραπέζι? Το είδα κάποια στιγμή πάνω στο διπλανό τραπέζι αλλά δεν είδα κανέναν να το χρησιμοποιεί και τελικά πίστεψα ότι μάλλον έκανα λάθος.


Πρώτη φορά είδα μοντ γενικά, μάλλον αρχίζουμε να γινόμαστε πολλοί.

Ναι!! Εγω ήμουν!!! Εσυ δε με ειδες να το χρησιμοποιώ, αλλα η κοπελια σου με κοιταζε με μισο ματι παντως.. :p
 Άσχετο, αλλα η Καιτη εκανε απίστευτο πρόγραμμα...  ;)

Έτσι λοιπόν, να γινομαστε πολλοι οι ατμιστές και να κανουμε τα μπουζούκια απο τεκεδες, χώρους ατμιστων και μονο!!



Sent from my GT-I9100 now Free


Αποσυνδεδεμένος gpanos

  • **
  • 248
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #879 στις: Δεκεμβρίου 09, 2013, 01:11 »
Επειδή έχουμε γίνει φίλοι με κάποιους καταστηματάρχες κάθε φορά που πηγαίνω σε ένα από τα μαγαζιά που συχνάζω βλέπω τους υπάλληλους να καθοδηγούν νέους ατμιστές. Αυτό το φαινόμενο ιδιαίτερα τώρα τελευταία συμβαίνει πολύ συχνά, οπότε με τον τρόπο μου καταλαβαίνω κι εγώ ότι σιγά σιγά αυξανόμαστε με γεωμετρική πρόοδο. Το μόνο που τους συμβουλεύω πάντα (για να μην μπλέκω πολύ στα πόδια των πωλητών) είναι να δώσουν ένα μήνα ευκαιρία στο άτμισμα, γιατί τότε θα έχουν καταλάβει στο μεγαλύτερο εύρος τα πλεονεκτήματα του ατμίσματος έναντι του καπνίσματος.
Στο δρόμο συχνά πυκνά βλέπω όλο και κάποιον ατμιστή αλλά δεν καταφέρνω να τους προσεγγίσω. Η τελευταία μου κουβέντα με αφορμή το άτμισμα, ήταν με μια πανέμορφη γυναίκα στην ουρά για την Εθνική Τράπεζα στο Χαίδάρι. Είδε το Nemesis στο χέρι μου και με ρώτησε αν ήταν Η.Τ. αυτό που κρατούσα. Έτσι ξεκινήσαμε την μισάωρη κουβέντα (τόσο κράτησε η ουρά). Μου δήλωσε πρώην ατμίστρια, αλλά το έκοψε γιατί βρήκε πρόβλημα στους πνεύμονες και η εκτίμησή της ότι έφταιγε ο ένας χρόνος ατμίσματος. Υποθέτω ότι την τρόμαξε ο πνευμονολόγος της, αλλά τελικά μάλλον σε καλό της βγήκε γιατί φαινόταν ότι δεν γύρισε στο κάπνισμα, απλά κατάφερε και τα έκοψε όλα.
Είμαι που είμαι κοινωνικός σαν χαρακτήρας, με σταματάνε στον δρόμο για να με ρωτήσουν για το άτμισμα, και πάντα τους παραπέμπω στα αγαπημένα μου καταστήματα. Υποθέτω ότι βλέπουν τα ντουμάνια που βγάζω στον δρόμο και εντυπωσιάζονται.  :)) Εκείνο που μου κάνει εντύπωση είναι ότι οι περισσότεροι που με σταματάνε είναι γυναίκες παρά άντρες ακόμη και το βράδυ που μια γυναίκα νοιώθει πιο ανασφαλής. Ελπίζω να έχω συμβάλει αρκετά σε όλα αυτά τα άτομα και να έχουν βρει την υγειά τους μέχρι τώρα.

Αποσυνδεδεμένος octavia

  • **
  • 224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #880 στις: Δεκεμβρίου 09, 2013, 01:54 »
καλησπερα


εγω απο την πλευρα μου εχω φερει ιδει 4 ατομα στο η.τ. και παω για αλλους 2,
με βλεπουν στον δρομο στην καφετερια με ρωτανε ρε φιλε ηλεκτρονικο?
τους απανταω φυσικα και δεν ξαναγυρναω στο κ.τ. γιαυτους και αυτους τουσ λογους,


οι περισσοτεροι με εχουν πει (με αυτους που μιλαω) οτι το δοκιμασαν για ενα δυο μηνες και το σταματησαν για λογους οπως: ρε φιλε αυτο το λαδι που εχει μεσα μου εχουν πει οτι ειναι καρκινογονο Η ρε φιλεαυτο που καπνιζεις το ξερεις οτι ειναι σκετος καρκινος?
απανταω: γιατι ρε παιδια αυτο που καπνιζεται εσεις ειναι καλυτερο? χεχεχε


και τους εξηγω τι ειναι αυτο το λαδι που εχει μεσα ο τ2 μου
νικοτινι αρωμα γλυκερινη και νερο και με κοιτανε λες και κατεβηκα απο το διαστημα.....
σοβαρα????????


τι να πω τι να πω

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #881 στις: Δεκεμβρίου 11, 2013, 13:14 »
Δεν εθεαθει ατμιστης εθεαθει κουμπαρα ατμιστη φιλη μου ...μου ειπε και ο κουμπαρος της ατμιζει Βασιλης Ζαχαρ....δεν το γραφω ολοκληρο κρητικος αλλα μενει αθηνα......και οταν ακουει να τον αποκαλουν καπετανιο τα περνει... :laugh1:  κουμπαρε εισαι εδω?
(της υποσχεθηκα να τον βρω ;D ;D ;D )


Μην γεμίζετε τα μηνύματα με "φατσούλες"
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 11, 2013, 16:04 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #882 στις: Δεκεμβρίου 14, 2013, 16:30 »
Eιδα κι εγω δυο σήμερα σε μια έκθεση ήχου εικόνας στο Ledra Marriott.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος akpe

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #883 στις: Δεκεμβρίου 20, 2013, 21:42 »
Ποιός από εσάς ήταν σήμερα γύρως στις 18:00 επί της Βουλιαγμένης στο ύψος του Αγίου Δημητρίου με ασημένιο/άσπρο hatchback;  ::)

Αποσυνδεδεμένος silmaril

  • *
  • 88
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασανίζομαι....
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #884 στις: Δεκεμβρίου 20, 2013, 22:21 »
Συνατμιστής με ασημί eGo μπαταρία και εργοστασιακό atmo εθεάθει εχθές το βράδυ Πέμπτη 19/12 Μελί Μελό παραλία Θεσσαλονίκης και είχε για παρέα έναν καπνιστή!!!! ντροπή....  :(

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 190630 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1151921 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11192 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345785 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147437 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8168 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209075 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545357 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33011 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52644 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600630 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361103 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed