vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

217 επισκέπτες, 2 χρήστες
Razor.QQ15, Milarepa

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #885 στις: Δεκεμβρίου 22, 2013, 21:58 »
..σημερα το μεσημερι στην Μητροπολεως, εν αναμονη για τραπεζι στον "θαναση"...
με ego κ ατμο τυπου C5 μεγαλο..
στα γρηγορα ειπαμε ενα γεια.. μου ειπε οτι δεν ειναι ευχαριστημενος με το ηλεκτρονικο κ του ειπα να δοκιμασει δυνατα καπνικα υγρα κ κατι καλυτερο σε μπαταρια.

Αποσυνδεδεμένος artemide

  • *
  • 28
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #886 στις: Δεκεμβρίου 28, 2013, 05:05 »
Πριν 2 εβδομάδες νοσηλευόμουν στο Θριάσιο Νοσοκομείο και μου είχε μείνει λιγότερο από μισό ml υγρού.  Περπατώντας στο διάδρομο παίρνει το μάτι μου μια μπαταρία η.τ. σε μια πρίζα.  :)   Πηγαίνω προς το πλησιέστερο σαλονάκι και ρωτάω ποιός είναι ο συνατμιστής.  Ήταν ένας νεαρός που απ'ότι μου είπε άτμιζε ήδη 3 χρόνια, είχε μπαταρία ego και ατμοποιητή νομίζω kanger protank γυάλινο.  Του φάνηκε πολύ καλός ο ατμός που έβγαζε η mini vivi nova μου και είπε ότι είχε παραγγείλει κι αυτός μια για να τη δοκιμάσει μαζί με μια μπαταρία twist.  Μου πρότεινε και ένα μαγαζί που είναι φτηνό και με μεγάλη ποικιλία κοντά στην περιοχή μου.  Φυσικά μου γέμισε και το τανκάκι μου με το υγρό που είχε μαζί του (ένα Natura μου είπε, αλλά δε θυμόταν ποιό ακριβώς) και τον ευχαριστώ και δημοσίως γι'αυτό γιατί ήτανε που ήτανε χάλια τα νεύρα μου θα άρχιζα να  :wall: αν ξέμενα κι από τσιγάρο.  Απ'ότι μου είπε δεν γνώριζε την ύπαρξη του φόρουμ.

Επίσης πριν από κανένα μήνα με είχε σταματήσει στο δρόμο νέος συνατμιστής και με ρωτούσε πώς μου φαίνεται το τσιγάρο και αν μου γλυκίζουν τα υγρά που χρησιμοποιώ γιατί όσα είχε δοκιμάσει του γλυκίζανε και δεν το άντεχε.  Εγώ βέβαια του είπα ότι πλέον ατμίζω φράουλα που είναι λογικό να είναι γλυκιά αλλά και δεν έχω αντιμετωπίσει τέτοιο θέμα με κανένα απ'τα υγρά που έχω δοκιμάσει.  Του πρότεινα να μην τα παρατήσει αλλά να δοκιμάσει κι άλλες γεύσεις σε υγρά άλλων εταιριών.

Αποσυνδεδεμένος WILDE

  • *****
  • 1786
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #887 στις: Δεκεμβρίου 28, 2013, 11:18 »
Χθες βράδυ στην Πλατεια Γεωργίου πιατσα
Οδηγός ταξί με ego και clear
Ωραίος :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #888 στις: Δεκεμβρίου 28, 2013, 14:13 »
Εχτες στο ικεα 4 ατμιστες μεσα σε μια ωρα στον κηφισο.
Τωρα μικρολιμανο ηλεκτρονικη πιπα και αλλο ατομο στην ιδια παρεα μαλλον με ego.

Αποσυνδεδεμένος octavia

  • **
  • 224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #889 στις: Δεκεμβρίου 29, 2013, 14:47 »

στον "αστεροκοσμο" παραμονή χριστουγέννων κάνω βόλτα πάνω κάτω μέσα στα περιπτερα τίποτα δεν βλέπω κανέναν 3 ώρες ήμασταν εκεί τίποτα  :hmmm: :hmmm:
πάμε να πάρουμε μπαλόνι σπαθί και από την κίνηση που είχε κάθομαι στα τραπεζάκια και περιμένω
τσούπ σκάει ζευγαράκι με ego και ce4 αυτός, ego twist και aspire αυτή κάθονται διπλα μου και πίσω μου (αλλα εγώ ατμίζω κανονικά με τον davide) θέλω να πιάσω κουβέντα κάποια στιγμή δεν άντεξα και γυρνάω και λέω καλησπέρα "συνατμιστες"? ναι και πιάσαμε κουβέντα μου λέει εσύ με το πυροβόλο βγήκες βόλτα?
τους είπα για το σαιτ αλλα δεν το ξέρανε αλλα ήρθε η γυναικα και έπρεπε να φύγω,
πάμε απέναντι στα συγκρουόμενα να σου και σε κείνα τα τραπεζάκια (μια που περιμέναμε στην ουρα για τα συγκρουόμενα) άλλη μια κυρια με ego και μάλλον ce4 Η aspire δεν είδα καλά,
παω χθες σε να μαγαζί με μοντελισμό να πάρω ένα ελικοπτεράκι για τον μικρό ο μαγαζάτορας ο αδερφός του και ένας πελάτης με μηχανικά mod!!!! τι έγινε λέω σε μαγαζί με h.t. μπήκα  :)) :))
τελικά έμαθα ότι ο αδερφός του έχει μαγαζί "ovalle" στην ηλιούπολη απέναντι από το μαγαζί μοντελισμού
αυτά προς το παρόν
ΑΝΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΔΙΑΟΛΟ ΤΟ K.T.

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #890 στις: Δεκεμβρίου 29, 2013, 19:54 »
>> χθες βραδυ στο καζινο Λουτρακιου.. μια κοπελια με evic κ vivi..
τα ειπαμε για λιγο, αλλά επειδη ειχα το νου μου στο "παιχνιδι"..... :))

Αποσυνδεδεμένος kostaspro

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #891 στις: Δεκεμβρίου 29, 2013, 21:56 »
Σήμερα γύρω στις 18:00 στα ταμεία του Village cinemas στο Ρέντη με Ego και CE4 Νομίζω

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #892 στις: Δεκεμβρίου 29, 2013, 23:01 »
Σήμερα το μεσημέρι σε καφετέρια στη Ρόδο, κύριος μεγαλύτερης ηλικίας με ego και clearo και δυο παλικαριά  με αγνώστου ταυτότητας ατμιστικα mod και clearo επίσης.

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #893 στις: Δεκεμβρίου 29, 2013, 23:20 »
Εγώ όποτε πάω στα μαγαζιά με ατμιστίκα είδη βλέπω πάντα  :laugh1: :laugh1: :)) :)) αχαχαχαχαχα
Έξω από εκεί :hmmm: άλλοτε μπορεί να βλέπω συχνά :) και άλλοτε σπανιότερα.

Αποσυνδεδεμένος mantos

  • ***
  • 929
  • Φύλο: Άντρας
  • ~Box Mods~
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #894 στις: Δεκεμβρίου 30, 2013, 16:20 »
Παντως ή εχουν αυξηθει οι ατμιστες γενικοτερα ή επειδη ειμαι κ γω πλεον, τους πετυχαινω συνεχεια & παντου.
Σε καλο δρομο ειμαστε. Λιγο εαν ξεφυγει αυτο το ταμπου του τυπου " Τι μακακια ειναι αυτο που κρατας στο χερι" πιστευω θα δουμε ακομα περισσοτερους τριγυρω μας!!

Αποσυνδεδεμένος Ritsa M

  • *
  • 56
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #895 στις: Δεκεμβρίου 30, 2013, 18:23 »
στο βενζινάδικο κύριος στα 55 με ego 650 με Clearo άγνωστης ταυτότητας, όταν τον ρώτησα τη υγρό κάνει μου απάντησε 2 χρόνια γλυκερίνη από το φαρμακείο σκέτη! :dontknow: 

Αποσυνδεδεμένος minka

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #896 στις: Δεκεμβρίου 30, 2013, 18:50 »
Εφορια Παλληνης κυριος στο ταμειο με ego κ κατι σαν C4 ( ηταν λιγο μακρια) ντουμανιαζε κανονικα :)


Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #897 στις: Ιανουαρίου 01, 2014, 13:07 »
Εχθές στη Eurobank στη Συγγρού εθεάθη ιδιοκτήτης Evic με BDC.


Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #898 στις: Ιανουαρίου 10, 2014, 07:55 »
Εθεάθη (ίσως) φίλος συμφορουμίτη..
Τρίμηνος ατμιστής, έξω από τον ΟΤΕ στην Αθηνάς. Απογεματάκι Πέμπτης, Vamo και (μάλλον) grail. Τον ρωτώ λοιπόν όπως περίμενε στην στάση (εγώ έκανα διάλλειμα για "τσιγάρο¨), μου λέει δεν έχω ιδέα τι είναι, φίλος μου τό'φτιαξε. Κάποιος από εδώ ίσως...;

Αποσυνδεδεμένος StefPasc

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • Ad astra per aspera
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #899 στις: Ιανουαρίου 10, 2014, 14:32 »
μπορεί να έχω βάλει το χεράκι μου.... ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8842 1151830 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:44
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11159 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345754 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147415 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8152 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209031 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545319 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33000 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52606 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600594 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361057 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13451 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos