vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

178 επισκέπτες, 6 χρήστες
pngtszs1976, Parolos, chkontog, ambient, treloneritis, dvelev

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος Drippakias

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #735 στις: Αυγούστου 20, 2013, 22:27 »
πριν απο λιγη ωρα ειδα ταξιτζη με ego και αυτος , με ειδε να βγαζω ντουμανι με τον diver στο δικο μου αμαξι και γελαγε απορημενος :laugh1:

ε απο 30 του μηνα θα παω χαλκιδικη για καμια βδομαδα, αν ειναι καποιος απο εκει ας μου στειλει πμ :D

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #736 στις: Αυγούστου 21, 2013, 00:34 »
εγω ενα μηνα παραλιες..δεν εθεαθη ουτε μια συνατμιστρια  :laugh1: :laugh1:
αν και ειχα παρει και τα κιαλια μαζι μου  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος djakisnikolaidis

  • **
  • 278
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #737 στις: Αυγούστου 21, 2013, 05:11 »
εγω παιδια στην χαλκιδα μεχρι  και ψαρα στην παραλια με ego ειχα δει

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #738 στις: Αυγούστου 21, 2013, 09:57 »
Εχτες ειδα σε παραλιακο μαγαζι στον αη Γιαννη πηλιου ζευγαρι με μπαταριες ego-clearo.
Δεν μιλησανε διοτι φευγαν οταν πηγα.

Αποσυνδεδεμένος jlemonak

  • **
  • 162
  • Φύλο: Άντρας
  • Live to Vape, Vape to Live
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #739 στις: Αυγούστου 21, 2013, 10:51 »
Ηράκλειο Κρήτης, στο cafe-bar με τους ευκάλυπτους, 35άρης με eGo μπαταρία και clearo... δε με είδε, παρά τα ντουμάνια που έβγαζε ο Killer πάνω στο Vamo...  ::)  άσχετο, εύχομαι, σε μερικά χρόνια, το τόπικ αυτό να μετονομαστεί σε "Εθεάθη καπνιστής!"...  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος SR

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #740 στις: Αυγούστου 21, 2013, 12:25 »
Πέρασα κάποιες μέρες στη Χαλκιδική (Αρμενιστής, Έθνικ, Ηράκλεια) και δεν είδα ούτε έναν... :confused1:

Αποσυνδεδεμένος nikospap

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #741 στις: Αυγούστου 21, 2013, 18:40 »
Σημερα ειδα μια ατμιστρια στη Γλυφαδα!!

Αποσυνδεδεμένος vimana

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
    • UCA coin
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #742 στις: Αυγούστου 21, 2013, 19:38 »
Εγώ πέτυχα 2 φετος το καλοκαιρι κι 1 πέρσι! Τον περσινό τον ειδα ενώ εκανα ηλιοθεραπία 'συνάδελφε' του φώναξα και πηγα κοντα του, ειχε κρεμασμένη στο λαιμο του ολοκληρη τη κουμούτσα της τζοιτεκ (νν 1000αρι) κι αρχισαμε να μιλαμε για τα εργαλεια μας, υγρά κλπ.
Με τους 2 φετινούς δε μίλησα. Την μία την συναντησα εξω απο τα Δικαστηρια Θεσ/νίκης και τον άλλον (ιταλός) πάλι σε παραθεριστικό μέρος.
Είναι πράγματι πολύ σπάνιο να πετύχεις ατμιστές, αλλά τουλαχιστον ειναι εξοικιωμένοι πλεον, σε αντίθεση με μερικά χρόνια πριν που μας κοιτούσαν σαν εξωγήινους ;D (μεσολάβησε η εποχή που ειχε γίνει μόδα και το ειχαν δοκιμασει όλοι οι καπνιστές).

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #743 στις: Αυγούστου 26, 2013, 02:09 »
Προ ολίγου, στην Ούλωφ Πάλμε πάνω, Ζωγράφου, σε αυτά τα μαγαζιά "hot dog  0,0070 €". Evic και carto tank νομίζω είδα, αλλά ήμουν με φίλο και που έχει βαρεθεί να με βλέπει να χαιρετάω συνατμιστές κι έφυγα, κι είχα και το ατμιστήρι στην κωλότσεπη..

Αποσυνδεδεμένος gastonegr

  • *
  • 56
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #744 στις: Αυγούστου 26, 2013, 03:23 »
στην παραλιακη στο ακροτηρι 3 συνατμιστριες.....δυστηχως η παρεα μου δεν μου αφηνε επιλογες για μπλα μπλα μονο λιγες κλεφτες ματιες.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #745 στις: Αυγούστου 26, 2013, 14:29 »
Σάββατο βράδυ, event με Stavento σε γνωστό κλαμπάκι. Εθεάθει μελαχροινή ατμίστρια με ego+evod, νομίζω δηλαδή γιατί εγώ είχα σκαλώσει με τις ρίγες του φορέματος! Δεν τσίμπησε με τα πράσινα-κίτρινα-κόκκινα μορς, και δεν τόλμησα τίποτα άλλο γιατί θα κατέληγα στο ΚΑΤ λόγω παρέας!!!

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #746 στις: Αυγούστου 26, 2013, 15:13 »
Χθες και περί ώρα 7η απογευματοβραδυνή, είδα εξ αποστάσεως, καλεσμένο σε βάπτιση, περιφερόμενο στο προαύλιο του ιερού ναού και κάτι να ασημογυαλίζει στο χέρι του! Ψιλιασμένος πλησίασα και........... :o Ζ + eternity!!! Αφού συνήλθα από το αρχικό σοκ (μια και οι υπόλοιποι μόνο ego συναντούν), έπιασα τη συζήτηση. Εδώ αρχίζουν τα δυσάρεστα. Ο άνθρωπος δεν είναι στο φόρουμ, δεν ασχολείται με το διαδίκτυο, δεν ξέρει ουσιαστικά τίποτε. Οι ερωτήσεις έπεφταν βροχή. Είδα κι έπαθα να τον πείσω οτι το Ζmax που κρατούσα εγώ, ήταν γνήσιο και ίδιο με το δικό του. Τον ρώτησα αν το δουλεύει σε volt ή watt, mean ή rms και με κοίταζε σαν να έβλεπε εξωγήινο! (όχι οτι έκανε λάθος βέβαια :)) ). Χρησιμοποιούσε τον eternity για dripping και στενοχωριόταν γιατί του τελειώνει γρήγορα το υγρό....είδε ένα dct 6ml που είχα στο Zmax και του έτρεχαν τα σάλια (λόγω ποσότητας υγρού). Ρώτησα τι άτμιζε και μου είπε "ναργιλέ"  :wall: Δηλαδή, τον ρωτάω, τι γράφει το μπουκαλάκι, τι άρωμα, ποιάς εταιρείας? Μου λέει "tobacco γράφει, αλλά δεν ξέρω ποιάς εταιρίας είναι" "γράφει και κάτι για προπάνιο" μου λέει "είναι επικίνδυνο αυτό?"  :wall: :wall: :wall: Για να μην πολυλογώ, στενοχωρήθηκα γιατί είδα έναν άνθρωπο να προσπαθεί ουσιαστικά μόνος του και να μη βρίσκει απαντήσεις στα ερωτήματά του, αφού δεν είχε πρόσβαση στο διαδίκτυο και προφανώς την απαιτούμενη βοήθεια από κάποιο κατάστημα της Κέρκυρας.  Πάλι καλά που είχε το Ζ... 
Επειδή λόγω δουλειάς δεν μπορούσα να του μιλήσω άλλο, του έδωσα το τηλ μου και ελπίζω να με καλέσει να τον βοηθήσω όσο μπορώ  :-\

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #747 στις: Αυγούστου 26, 2013, 15:41 »
Αυτό το κείμενο το έγραψα σε φίλη ατμίστρια του φόρουμ  , με αφορμή κάτι που είχε γράψει .

Καλησπέρα ......

Άν θελήσεις να πάς σε μία τοποθεσία που δεν γνωρίζεις , δέν έχεις ξαναπάει τι θα κάνεις αν και στον δρόμο δεν έχει τις απαραίτητες ταμπέλες ?

1. Θα ρωτήσεις φίλους γνωστούς που πιθανά έχουν πάει να σε βοηθήσουν .
2. Θα βρείς χάρτες της περιοχής .
3. Θα κάνεις έρευνα στο ίντερνετ.
4. Θα ξεκινήσεις στο περίπου και ροτόντας στον δρόμο θα το βρείς .

Ποιο είναι καλύτερο από όλα ?
Μα φυσικά αν είναι δυνατόν όλα μαζί ακόμα και οι απαραίτητες ταμπέλες στον δρόμο .
Διαφήμιση πριν καν σκεφτείς τον προορισμό σου = ανάπτυξη για την τοποθεσία - περιοχή - (ΗΤ)

Επανειλημμένος λοιπόν έχω προτείνει στο Forum
να τυπωθεί ένας χάρτης σε φυλλάδιο 1 - 2 σελίδων μικρό , όσο μία Α4 σελίδα διπλωμένη ή και μικρότερο όπου θα είναι ο χάρτης ενός νέου ή και μέσου ατμιστή . Φυσικά θα είναι γραμμένο με τέτοιο τρόπο που θα βοηθήσει και αυτόν που σκέφτεται να αφήσει το ΚΤ .

ΠΧ.
Υπό μορφή ερωτήσεων .

1. Τι είναι το ΗΤ ?
(Απάντηση με μία μικρή πρόταση και στο τέλος Link που θα οδηγεί σε εξειδικευμένο με λεπτομέρειες κείμενο στο Φόρουμ ). Link

2. Στοιχεία και έρευνες που αφορούν το Ηλεκτρονικό τσιγάρο . Link

3. Τι είναι η νικοτίνη και από που προέρχεται ? Link

Και ου το κάθε εξής !!!

Με αυτόν τον τρόπο μπορούμε να μοιράσουμε τα φυλλάδια μέσω των καταστημάτων εμπορίας αλά και εμείς οι ίδιοι βοηθώντας στην διάδοση της αλήθειας .

Δέν παρέχουμε Πληροφόρηση  ουσιαστική γιατί δέν υπάρχει αμεσότητα με το σκεπτικό του Φόρουμ μας .

Σέ κούρασα αλλά με προκάλεσε θετικά το σκεπτικό σου ποιο πρίν .

Είναι πάρα πολλοί αυτοί που δεν γνωρίζουν το Φόρουμ επίσης πάρα πολλοί που δεν έχουν δεν ασχολούνται η δεν έχουν τον χρόνο να μπούν ίντερνετ .
Η πρόταση λοιπόν είναι για όλους , ποιό ειδικά όμως για αυτούς που δεν έχουν την μπόρεση

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #748 στις: Αυγούστου 26, 2013, 15:53 »
Μια πρώτη τοπική προσπάθεια έγινε Κώστα http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,17104.msg656233.html#msg656233 αλλά δεν αρκεί σίγουρα....
Όποιος θέλει το κείμενο, μπορεί να το πάρει ελεύθερα ολόκληρο ή μέρος του, να το τροποποιήσει αν χρειάζεται και να το χρησιμοποιήσει όπως νομίζει καλύτερα, προκειμένου να βοηθηθούν υποψήφιοι ατμιστές  :)

Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #749 στις: Αυγούστου 26, 2013, 21:59 »
Αλωθηκαν και οι Καννες.Ερχομαστε!!
(Βεβαια με αυτη τη μπαταρια δεν πας πουθενα)

http://www.imdb.com/media/rm3065820416/tt2106476

http://www.imdb.com/media/rm3082597632/tt2106476

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 190632 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1151924 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11194 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345786 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147440 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8171 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209076 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545358 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33013 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52646 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600633 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361107 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed