vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

125 επισκέπτες, 7 χρήστες
ambient, camber, e-akapnos, Tsai1711, lidbab, azzazel, thebull

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #765 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2013, 01:26 »
Ήμουν καλεσμένη σε γιορτή, σε ταβέρνα. Την παρέα των φίλων που με καλέσανε την έχω ξανασυναντήσει αρκετές φορές, πριν καιρό όμως. Αποτελείται από αρκετούς άκαπνους (!!!) και .... φυσικά καπνιστές.
Λόγω δουλειάς, σήμερα άργησα  να πάω - πήγα τελευταία.
Με το που φτάνω,  κλασσικά, τσιγάρα παντού τριγύρω. Τσιγάρα μεγάλα, τσιγάρα μικρά, τσιγάρα στριφτά, τσιγάρα slim, τσιγάρα όλων των ειδών..... ΕΕΕιιιππππ, αυτό είναι ηλεκτρονικό!!!!! Κοιτάω καλύτερα, ... μα ναι! Ένας (πρώην; ) καπνιστής που περίφανα πια κρατάει πάνω στο τραπέζι ητ!!! Πριν καν καθήσω, πάω δίπλα τον σκουντάω, "συνάδελφε;" του λέω και του κάνω νεύμα στο ηλεκτρονικό. Πάει να μου πει "αυτό είναι ηλεκτρονικό", από συνήθεια που πολλοί τον ρωτάνε, αλλά πριν τελειώσει τη φράση του συνειδητοποιεί τι του είπα και το ύφος και το νεύμα μου. Κόβει τη φράση στη μέση και ρωτάει "έχεις κι εσύ;" Του είπα εδώ κι ενάμιση χρόνο!
Και μιας που τριγύρω του όσοι καθόταν ήταν όλοι καπνιστές, τους "εκδικηθήκαμε" που μας ντουμανιάζανε, πιάνοντας μια κουβέντα για ητ ξεγυρισμένη και.... ζαλίζοντάς τους όλους!!! :laugh1:
Είναι 2 μηνών ατμιστής, είχε μαζί του 3 ego μπατ - η μία vv και clearo εργοστασιακό. Ανταλλάξαμε και τηλέφωνα για ατμιστικές συναντήσεις . Του είπα για diy υγρά, για το φόρουμ, ... και τι δεν είπαμε!!! Μου άρεσε που το θέλει πολύ και το ψάχνει. Κι ως αργά που φύγαμε, δεν άναψε ούτε ένα κτ!!!!!
Ελπίζω να τον δω κι εδώ γύρω, και να μπει στη Βολιώτικη ατμοπαρέα μας!!!
Χάρηκα, ήταν πολύ ευχάριστη έκπληξη!!!

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #766 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2013, 15:11 »
Κηφισίας στη γέφυρα Χαλανδρίου, πίσω μου μαύρη Πόρσε Καγιέν με τον οδηγό να ατμίζει μοντάκι με επισκευάσιμο ή κάτι σε protank...

Sent from my C6603 using Tapatalk 4


Αποσυνδεδεμένος nikospap

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #767 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2013, 15:48 »
Επι τέλους συνάντησα συνατμιστές!! Ήσαν οι πέλατες στό μαγαζί που πήγα γιά ανταλλακτική κεφαλή και δοκίμαζαν γεύσεις που τους πρότεινε ο καταστηματάρχης :)

Αποσυνδεδεμένος martin

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #768 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2013, 15:57 »
Προολιγο εθεαθει συνατμιστης χαμηλα στη γαλατσιου μεσα σε αμαξι μουσταρδοχαλκινου χρωματος και κρατουσε βαρβατο ματζαφλαρι(μοδ)αλλα δεν μπορεσα να διακρινω λογο φουμε.το ευτυχες ειναι οτι τελευταια συναντω ολο και περισσοτερος συναθλητες.

sent from my SUMSUNG S4 using tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #769 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2013, 13:36 »
Παρασκευή απόγευμα, στο κατάστημα ητ που περνάω αρκετές ώρες, ενεφανίσθη νεοεισαχθείσα στο άθλημα με ego+gemini mini. Ψάρωσε ελεεινά όταν της βίδωσα τον ατμοποιητή της στο vamo και της έδωσα να δοκιμάσει, αλλά δεν τη βλέπω να ασχολείται με κάτι τόσο "πυραυλοκίνητο", καθότι κατά τα λεγόμενά της θέλει αντρικό χέρι.

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #770 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2013, 20:42 »
Ίσως λοιπόν ένα μίνι λάβα ή provari ή zmax να πήγαινε καλύτερα.. To βαμo είναι... "μπόλικο" όπως και να το κάνουμε...

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #771 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2013, 22:50 »
Κηφισίας στη γέφυρα Χαλανδρίου, πίσω μου μαύρη Πόρσε Καγιέν με τον οδηγό να ατμίζει μοντάκι με επισκευάσιμο ή κάτι σε protank...

Αφού δεν χαζεύουμε τη μαύρη Πόρσε αλλά με τι ακριβώς άτμιζε ο περί ου ο λόγος, ναι, το έχουμε (το μικρόβιο) και καμαρώνουμε  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #772 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2013, 23:07 »
Στη Ροδο τους τελευταιους 2-3 μηνες εχω δει τουλαχιστον 10 τυχαια ατομα να ατμιζουν
(αντε ας πω 8 μιας και καποιοι θα ηταν σιγουρα το ιδιο ατομο που απλα δε θυμαμαι οτι το ειχα ξαναπετυχει  :idiot1: ).
Απο ατμιστικα εργαλεια η ποικιλια ηταν μεγαλη: απο απλες ego+clearo μεχρι κατι κλαρινα που δεν ηξερα καν τι ειναι.
Κριμα ολοι αυτοι να μην ηταν πιο "ψαγμενοι" με το θεμα και να ανηκαν στο φορουμ..

Αποσυνδεδεμένος Manos009

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
  • Η μουσική μου!!! facebook.com/atzem.kiourdi
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #773 στις: Σεπτεμβρίου 10, 2013, 11:08 »
Εθεάθη συνατμιστής σε.... φόρουμ για κινητά τηλέφωνα!
Ποιός είναι ο κύριος Νικολής που φωτογραφίζει το Galaxy S3 και έχει δίπλα ενα (μάλλον) vammo????

Αποσυνδεδεμένος peter derek

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
  • "da mihi factum, dabo tibi ius"
    • ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #774 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2013, 22:45 »
Πάτρα σήμερα είδα δύο :  έναν συνάδελφο με μάλλον  ego-c, και ένα παιδί σταμάτησε με το αυτοκίνητο του, σχεδόν ανέβηκε στο πεζοδρόμιο να με ρωτήσει που πουλάνε "λάδι" για το η.τ., ,με είδε με το ντελιριουμάκι που άτμιζα στον δρόμο όπως περνούσα απέναντι, δεν ήταν από εδώ και μου είπε ότι έψαχνε και είχε απογοητευτεί...δυστυχώς δεν είχα μαζί μου αλλά του είπα που να πάει να πάρει  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος nikospap

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #775 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2013, 23:07 »
Είδα καί εγώ συνατμιστή σε συνοικιακό εστιατορίο. Ειχε κρεμασμένη θήκη με evic...Φαινόταν πολύ καινούργιος στο η.τ  και καμάρωνε γιά το mod του

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #776 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2013, 12:42 »
Μόλις μπήκε στο γραφείο, ένας 45άρης απο την ΕΛΠΑ για να πληρωθεί, και βλέπω στο λαιμό κρεμασμένη μια ego με έναν c4..

Τον ρωτάω:
"Κάνει δουλειά τελικά αυτό το ηλεκτρονικό τσιγάρο?"  :)) :)) :)) :))

Απαντάει: "Ὁυουουουου!!! Ένα χρόνο τώρα, μια χαρά!!!

Πάω στο γραφείο μου, παίρνω το provari με τον Rss, και του λέω:
"¨Αντε και τον δεύτερο χρόνο θα έχεις κάτι τέτοιο!!" :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος dioliv

  • **
  • 226
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #777 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2013, 12:43 »
Τον χαλασες τώρα... >:D

Vape Maniac


Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #778 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2013, 13:01 »
Τον Έστειλες τον τύπο!!!

Αποσυνδεδεμένος Zarathustra

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #779 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2013, 13:17 »
Είδα και εγώ στη δουλειά έναν συνατμιστή. Πίάσαμε κουβέντα, ατμίζει δυό χρόνια μου είπε. Με eGo και κάτι κινέζικο πάνω, αλλά δεν τα ξέρω εφτούνα τα αργαλεία. Μου φάνηκε κατασταλαγμένος, από αυτούς που δεν θα ξανακαπνίσουν με τίποτα!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1416 190586 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:36
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8842 1151856 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:44
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11174 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345763 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147423 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8160 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209057 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545335 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33007 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52627 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600613 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361072 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed