vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

202 επισκέπτες, 0 χρήστες

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #555 στις: Μαρτίου 28, 2013, 15:50 »
ναι αλλά είμαστε απ'αυτούς που μπορούνε να λένε ότι απαγορεύεται το κάπνισμα σε κλειστούς χώρους (χωρίς τσιγάρο στο χέρι...) και να το εννοούμε!
Πάραυτα εγώ ντουμανιάζω ανενόχλητη από τον διοικητή, όταν βρίσκομαι μέσα, ενώ οι καπνιστές αναπνέουν καθαρό αέρα έξω :yes:

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #556 στις: Μαρτίου 28, 2013, 15:56 »




 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #557 στις: Μαρτίου 28, 2013, 16:04 »
 :lotpot: :lotpot: :lotpot:
 C:-) C:-) C:-) στο κελι 33!

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #558 στις: Μαρτίου 28, 2013, 16:11 »
φαντάζεστε ατμιστή κρατούμενο στην πρωινή παραγγελία να ζητάει κάρτο κ υγρά;Να παρακαλάει να του φορτίσουν τις μπαταρίες του ή να μην του επιτρέπουν το μοντ του γιατί μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως ρόπαλο :idiot1: ;

Αποσυνδεδεμένος arnokouros

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
  • **ΑΤΜΟΤΟΥΡΜΠΙΝΑΣ**
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #559 στις: Μαρτίου 28, 2013, 16:59 »
ημερα δευτερα 25/03/13 έπινα καφε σε βουλιαγμενη,καφετερια εν πλω,ξαφνικα βλεπω ντουμανι απο ενα τραπεζακι,βλεπω διακριτικά,
κυριος με οδυσσεα και μοντ (δεν ξερω μάλλον παπς)μου εκανε εντύπωση οτι πανω στον οδυσσεα ειχε φτιαξει καποιο σχεδιο,δεν μιλησα στο συναδελφο μια και συνοδευόταν απο κυρια,για να μην ενοχλήσω! :-[

ημερα τριτη 26/03/13 πηγα σε ταχυδρομείο σε φιλωνος πειραια και βγαινοντας ειδα παλι πολυ βιαστικό συναδελφο (δεν προλαβα ουτε να του μιλησω)να κρατάει στο χερι μεγαλο lava με RSS!
(ωραιος συνδιασμος) :yes:

αυτα ειναι 2 στα 2!!!
αντε να αυξανόμαστε σιγα σιγα και να μην βλεπουμε μονο ατμιστες στα μαγαζια που παμε να αγορασουμε καλουδια!!!

Αποσυνδεδεμένος LoOk

  • **
  • 390
  • Φύλο: Άντρας
  • BasilisL
    • greekecigreviews
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #560 στις: Μαρτίου 28, 2013, 17:58 »
ημερα δευτερα 25/03/13 έπινα καφε σε βουλιαγμενη,καφετερια εν πλω,ξαφνικα βλεπω ντουμανι απο ενα τραπεζακι,βλεπω διακριτικά,
κυριος με οδυσσεα και μοντ (δεν ξερω μάλλον παπς)μου εκανε εντύπωση οτι πανω στον οδυσσεα ειχε φτιαξει καποιο σχεδιο,δεν μιλησα στο συναδελφο μια και συνοδευόταν απο κυρια,για να μην ενοχλήσω! :-[

ημερα τριτη 26/03/13 πηγα σε ταχυδρομείο σε φιλωνος πειραια και βγαινοντας ειδα παλι πολυ βιαστικό συναδελφο (δεν προλαβα ουτε να του μιλησω)να κρατάει στο χερι μεγαλο lava με RSS!
(ωραιος συνδιασμος) :yes:

αυτα ειναι 2 στα 2!!!
αντε να αυξανόμαστε σιγα σιγα και να μην βλεπουμε μονο ατμιστες στα μαγαζια που παμε να αγορασουμε καλουδια!!!


αν ήταν μαύρο λάβα ήμουν εγω και ήταν το μίνι με τον rss :)

Αποσυνδεδεμένος arnokouros

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
  • **ΑΤΜΟΤΟΥΡΜΠΙΝΑΣ**
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #561 στις: Μαρτίου 28, 2013, 18:02 »
ωπ σε τσακωσα!!! :laugh1: :laugh1:
ναι ενα μαυρο λαβα ηταν,δεν προσεξα καλα,μπορει να ηταν και το μινι!
ειχες λιγο μουσι και φορουσες φορμες!!!

σαν αγγελια με γνωριμιες μου κανει??? :laugh1: :laugh1: :laugh1:

γεια σου φιλε μου,οι ατμιστες στον πειραια καλα κρατουν, :respect:
θα τα πουμε στον ντουμανοδιαγωνισμο και απο κοντα!!!

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #562 στις: Μαρτίου 29, 2013, 13:34 »
φαντάζεστε ατμιστή κρατούμενο στην πρωινή παραγγελία να ζητάει κάρτο κ υγρά;Να παρακαλάει να του φορτίσουν τις μπαταρίες του ή να μην του επιτρέπουν το μοντ του γιατί μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως ρόπαλο :idiot1: ;

Αλήθεια, μιας και είσαι στα κόλπα, τι γίνεται άμα σε μπουζουριάσουν και είσαι ατμιστής? ??? (ένας λόγος παραπάνω να μείνεις εκτός σιδέρων?)

Επίσης, ναι, εθεάθει συνατμιστής! Και μάλιστα μέλος του φόρουμ. Τυχαία βρεθήκαμε σε μαγαζί ητ στην Κέρκυρα με τον Chriscorfu και χτες πέρασα από την εργασία του και τα είπαμε λίγο, με αυτόν, το Προβάρι του και τον Killer του ;D .

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #563 στις: Μαρτίου 29, 2013, 14:19 »
Ολίγον οφ τόπικ αλλά θα σκάσω αν δεν το πω:

στο αστυνομικό τμήμα που υπηρετώ είμαστε 2 ατμιστές,5 καπνιστές και 27 μη καπνίζοντες!Μία μέρα ο γραμματέας έψαχνε αναπτήρα και αναγκάστηκα να δανειστώ από κρατούμενο! :laugh1:
οι κρατούμενοι υποτίθεται πως απαγορεύεται να έχουν αναπτήρα στο κρατητήριο... :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #564 στις: Μαρτίου 29, 2013, 15:38 »
όχι όμως και στα πράγματά τους ή στο καρτοτηλέφωνο...Κανονικά δεν κάνει να καπνίζουν κιόλας,αλλά πες εσύ στον προσωρινά -για μήνες- κρατούμενο ότι δε θα καπνίσει.Μετά θα  :wall:

 :OnTopicPlease:


Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #565 στις: Μαρτίου 29, 2013, 15:48 »
Πολύ σωστά το έθεσες Ιωάννα.

Στο θέμα μας, τα των συνθηκών κράτησης στα τμήματα στο ανάλογο θέμα. ;)

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #566 στις: Απριλίου 03, 2013, 12:21 »
Χτες είδα κι άλλη συνατμίστρια!!! Και μάλιστα μου είπε ατμίζει και ο άντρας της!!!!
Άντε, μαζευόμαστε κι εδώ σιγά-σιγά!!! Καλά πάμε τώρα τελευταία!!!!

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #567 στις: Απριλίου 03, 2013, 12:29 »
Πριν λίγες μέρες ...  είχα πάει στο κομμωτήριο ασυναίσθητα έβγαλα το Giant να ατμίσω..
Ξαφνικά (δεύτερη φορά συμβαίνει ...) ακούω να μου λέει η κοπέλα "Συγγνώμη το κάπνισμα απαγορεύεται"!!
Χαμογέλασα κ είπα ..."Ναι φυσικά Ναι"!!! Συνέχισα να ατμίζω κ τότε μια πολύ γλυκιά κοπέλα δίπλα μου με ρώτησε..

"Αυτό είναι τι"? Της λέω είναι το η.τ. κτλπ κτλπ ......Τότε προς μεγάλη μου έκπληξη!!! Έβγαλε ένα crystall thor!!!
Κ άρχισε να ατμίζει μαζί μου μέχρι που μας κάνανε σοβαρά την παρατήρηση....... γιατί από τους ατμούς θα μας .....

Έκοβαν τα αυτιά αντί για τα μαλλιά μας ναι?  ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

ΝΑΙ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΟΥΔΗΤΙΣΑ ΣΤΗΝ ΤΖΕΝΤΑ ΝΑ ΑΤΜΙΖΕΙ!!!!!!!!! :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #568 στις: Απριλίου 06, 2013, 20:41 »
Και μετά από αρκετό καιρό είδα συνατμιστή. Όχι ego/analog, τέτοια έχω δει μπόλικα.. Λέμε sigelei zmax και όλο το πακέτο. Και για να μην παραπλανώ, μάλλον εγώ "εθεάθει" σε αυτόν, μου λέει τι και πως, και μετά έβγαλε το θεριό..

Αποσυνδεδεμένος billy

  • **
  • 131
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #569 στις: Απριλίου 12, 2013, 14:13 »
Εκεί που νόμιζα ότι δεν υπάρχει συνατμιστής εδώ τριγύρω,επιτέλους εθεάθει!Πριν λίγο μέσα στον κόσμο και στο στριμωξίδι τής λαικής αγοράς,περνάει δίπλα μου ένας κύριος γύρω στα 70 με ένα ego-t στο στόμα :cigar: .Χάρηκα,ιδιαίτερα γιατί οι ηλικιωμένοι άρχισαν να το αποδέχονται σιγά-σιγά.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 190872 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1152186 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11354 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345994 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147577 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8320 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209274 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545700 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33147 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52815 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600846 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361371 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed