vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

164 επισκέπτες, 0 χρήστες

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #540 στις: Μαρτίου 01, 2013, 18:26 »
Σε συνάντηση ατμιστών θα έπεσες!!!


κι ένας συνάδελφος στο τμήμα!Τώρα θα ντουμανιάζω με παρέεεεεεα!!!! :D

Και φυσικά με τις ώρες που έχεις φάει εδώ, θα κάνεις και διαλέξεις!!!

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #541 στις: Μαρτίου 01, 2013, 18:39 »
διάλεξη σήμερα στον καφετζή έπρεπε να κάνω που με ύφος "έχω δέκα ιατρικά πτυχία αλλα ας όψεται η ανεργία" με ενημέρωσε για το καλό μου ότι 3 φίλοι της κοπέλας που έχει στο μαγαζί είχαν σοβαρά προβλήματα μ΄αυτόν το διάολο...   :o αλλά κούνησα το κεφάλι συγκαταβατικά και ζήτησα ένα εσπρεσάκι που ταιριάζει με το νουτάκο σα διάολος.Με κοιτούσε αυτός σα να σκεφτόταν "μα τί δεν κατάλαβε απ'αυτά που της είπα; :)) "

Αποσυνδεδεμένος spyrosrg505

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #542 στις: Μαρτίου 01, 2013, 19:03 »
Εγώ δε κρατιέμαι  :angry_orange:  το ανοίγω το ρημάδι το στόμα μου... :angry_tickedoff: :angry_tickedoff: :angry_tickedoff:

Αποσυνδεδεμένος giorgos-maria

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #543 στις: Μαρτίου 01, 2013, 19:26 »

πριν 3 μηνες περιπου ενας συναδελφος εβγαζε κατι ντουμανια και ειδα οτι κρατουσε ενα η.τ στο χερι.πιασαμε κουβεντα και δεν ηθελα πολυ για να με πεισει να αγορασω και εγω ενα.ειχα βαθεια στο μυαλο μου οτι επρεπε καποια στιγμη να κοψω το καρκινοτσιγαρο.ετσι λοιπον πριν 3 μηνες αγορασα το πρωτο μου.εδω και 2 μηνες περιπου που κυκλοφορω με mod εχω ερθει σε κουβεντα με πολλα ατομα.αλλοι ξαφνιαστηκαν με το μεγεθος,αλλοι με την ποιοτητα του και αλλοι να με "συμβουλεψουν" για το ποσο κακο κανω στα πνευμονια μου.προς το παρων εχω καταφερει να βαλω 4 ατομα στον κοσμο του η.τ.
ενα πρωι λοιπον πηγα στον φουρνο της γειτονιας να αγορασω ψωμι και βλεπω εναν τυπο με ενα mod στο χερι.αμεσως πιασαμε κουβεντα και περιεργαστηκε ο ενας το mod του αλλου.ο τυπος που εχει το μαγαζι μας κοιτουσε περιεργα και απορουσε για το τι λεγαμε.
ο ιδιος μου ειπε πως στην ροδο ειναι πολλοι ατμιστες και μαζευονται μια φορα την βδομαδα σ'ενα καφε της πολης οπου ο καθενας παρουσιαζει τα DIY του.δεν ηξερε ομως πολλα και σε ποιο καφε μαζευονται γιατι δεν τον ενδιεφερε το DIY.μηπως ειναι κανεις απο Ροδο και ξερει να μου πει για το που μαζευονται?

Αποσυνδεδεμένος timeco

  • **
  • 256
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #544 στις: Μαρτίου 01, 2013, 19:51 »
ψάξε τον spectrum....

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #545 στις: Μαρτίου 01, 2013, 19:58 »
στην ροδο ειναι πολλοι ατμιστες και μαζευονται μια φορα την βδομαδα σ'ενα καφε της πολης οπου ο καθενας παρουσιαζει τα DIY του.δεν ηξερε ομως πολλα και σε ποιο καφε μαζευονται γιατι δεν τον ενδιεφερε το DIY.μηπως ειναι κανεις απο Ροδο και ξερει να μου πει για το που μαζευονται?
Διαβασε και γραψε στα τοπικα στεκια - παρακατω υπαρχει ειδικο θεμα:


ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #546 στις: Μαρτίου 02, 2013, 00:15 »
Ο νέος φίλος ενημερώθηκε και με πμ.

Σήμερα πέρασα από ΚΤΕΟ.
Μέσα στο άγχος τι θα βρουν και τι θα κοστίσει τελικά, μέσα στην αναμονή, να και η γραμματέας (κοπελίτσα 20 χρονών) με το ΗΤ...
Είδε το ταπεινό μου λάβα και εντυπωσιάστηκε με το μέγεθος, θετικά, αν κατάλαβα καλά.
Ψαχνόταν, νέα ατμίστρια οντας, και ρωτούσε αν μετά από τόσο καιρό είδα επιπτώσεις στην υγεία μου...
Το να καπνίζεις 30 χρόνια δεν είναι παράξενο, το να ατμίζεις όμως κάτι μήνες είναι.

Αφού της εξήγησα...
πώς να βγάζει το υγρό από τους πνεύμονες με το ειδικό κλειδί,
πώς να εξαϋλώνει τα κομμάτια φυτιλιού με ακριβείς ριπές λέιζερ,
πώς να μειώνει το τεράστιο ζάχαρο που προκαλεί το ΗΤ με ειδικό διάλυμα,
πώς να γεμίζει υγρό στον ατμοποιητή με την ειδική αντι-ραδιενεργή πανοπλία,
πώς να φορά τα ειδικά γάντια για να μην στάξει στο χέρι της μια μοιραία σταγόνα νικοτίνη,
πώς να εκπνέει τον ατμό για να μην τραβά μετεωρίτες πάνω της,
πώς να κάνει πιστολάκι στην πιπέτα για να μην έρθει κάποια σταγόνα από τα υγρά στο στόμα της,
πώς να αποστειρώνει τα μπουκαλάκια μην τυχόν και της έρθει ο θανατηφόρος ιός mouxlous apesious,
πώς να φορά τις ειδικές ωτοασπίδες για να μην ακούει τα σχόλια των καπνιστών που έχουν άποψη θανατηφόρα χωρίς να έχουν δοκιμάσει ΗΤ,
πώς  να αποστειρώνει τα πιπετάκια για να αποφύγει άφθες,
πως το ΗΤ δεν φταίει για τυχόν αίμα στα ούλη,
πως το ΗΤ δεν φταίει αν πάρει ένα κιλό,
πως το ΗΤ δεν φταίει αν της κοπεί ο τσιγαρόβηχας,
πως το ΗΤ δεν φταίει αν της ξανάρθει η γεύση και η όσφρηση,
πως δεν έχει σημασία αν τα υγρά ωριμάσουν σε 4 μέρες, 18 ώρες και 57 δεύτερα αντί για 4 μέρες, 18 ώρες και 59 δεύτερα,

πήρα το σαραβαλάκι κι έφυγα... καθαρός  ;D

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #547 στις: Μαρτίου 02, 2013, 14:50 »
να και η γραμματέας (κοπελίτσα 20 χρονών) με το ΗΤ...

 8) Yummy!!!! 8)

Κατά τα άλλα, το συγγραφικό σου ταλέντο σε ακολουθεί και εκτός Ατμιάδος!!!
Να περιμένουμε επεισόδιο με τίτλο "τα δεινά του ΗΤ" ????

Αποσυνδεδεμένος giorgos-maria

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #548 στις: Μαρτίου 02, 2013, 16:39 »
σας ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σας.πηγα στο αντιστοιχο νημα και εγραψα και εκει.

edpcal

Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #549 στις: Μαρτίου 19, 2013, 09:57 »
Καθαρή Δευτέρα μεσημέρι στην πλατεία Καισαριανής ατμίζοντας ένα eGo 900αρι VV με κατι που έμοιαζε σαν DCT ή Vivi Nova. Α! Και πίνοντας μπύρα ... Κανένας από το forum?

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #550 στις: Μαρτίου 28, 2013, 15:23 »
Εθεάθει συνατμιστής, σημερα το πρωι στο γραφειο του Γ.Γραμματεα της ΠΝΟ στη συνδιασκεψη  εκπροσωπων των ναυτεργατικων σωματειων.
κ τον ταλαιπωρουσε ο βιβινοβας του. :)

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #551 στις: Μαρτίου 28, 2013, 15:37 »
Ο νέος φίλος ενημερώθηκε και με πμ.

Σήμερα πέρασα από ΚΤΕΟ.
Μέσα στο άγχος τι θα βρουν και τι θα κοστίσει τελικά, μέσα στην αναμονή, να και η γραμματέας (κοπελίτσα 20 χρονών) με το ΗΤ...
Είδε το ταπεινό μου λάβα και εντυπωσιάστηκε με το μέγεθος, θετικά, αν κατάλαβα καλά.
Ψαχνόταν, νέα ατμίστρια οντας, και ρωτούσε αν μετά από τόσο καιρό είδα επιπτώσεις στην υγεία μου...
Το να καπνίζεις 30 χρόνια δεν είναι παράξενο, το να ατμίζεις όμως κάτι μήνες είναι.

Αφού της εξήγησα...
πώς να βγάζει το υγρό από τους πνεύμονες με το ειδικό κλειδί,
πώς να εξαϋλώνει τα κομμάτια φυτιλιού με ακριβείς ριπές λέιζερ,
πώς να μειώνει το τεράστιο ζάχαρο που προκαλεί το ΗΤ με ειδικό διάλυμα,
πώς να γεμίζει υγρό στον ατμοποιητή με την ειδική αντι-ραδιενεργή πανοπλία,
πώς να φορά τα ειδικά γάντια για να μην στάξει στο χέρι της μια μοιραία σταγόνα νικοτίνη,
πώς να εκπνέει τον ατμό για να μην τραβά μετεωρίτες πάνω της,
πώς να κάνει πιστολάκι στην πιπέτα για να μην έρθει κάποια σταγόνα από τα υγρά στο στόμα της,
πώς να αποστειρώνει τα μπουκαλάκια μην τυχόν και της έρθει ο θανατηφόρος ιός mouxlous apesious,
πώς να φορά τις ειδικές ωτοασπίδες για να μην ακούει τα σχόλια των καπνιστών που έχουν άποψη θανατηφόρα χωρίς να έχουν δοκιμάσει ΗΤ,
πώς  να αποστειρώνει τα πιπετάκια για να αποφύγει άφθες,
πως το ΗΤ δεν φταίει για τυχόν αίμα στα ούλη,
πως το ΗΤ δεν φταίει αν πάρει ένα κιλό,
πως το ΗΤ δεν φταίει αν της κοπεί ο τσιγαρόβηχας,
πως το ΗΤ δεν φταίει αν της ξανάρθει η γεύση και η όσφρηση,
πως δεν έχει σημασία αν τα υγρά ωριμάσουν σε 4 μέρες, 18 ώρες και 57 δεύτερα αντί για 4 μέρες, 18 ώρες και 59 δεύτερα,

πήρα το σαραβαλάκι κι έφυγα... καθαρός  ;D
Φοβερός!!! Τέλειος!!! Δε βρίσκω λόγια......
Χτες σε αστικό λεωφορείο εντοπίζω κοπελίτσα που τράβαγε τις τζούρες της!!!
Πήγα της μίλησα, της είπα και για το φόρουμ....
Αλλά θα γίνω και ο συνήγορος του διαβόλου.... αν σε μια διαδρομή 5 λεπτών (γιατί κατέβηκε κέντρο) δε μπορούμε να κρατηθούμε και προκαλούμε έτσι χωρίς λόγο, μήπως μας κράξουνε στο τέλος και μας "κόψουνε" κι από εκεί που δεν πρέπει;;;; (Αυτό δεν της το είπα, εδώ λέω απλά τη σκέψη μου)
Τον τελευταίο μήνα, εκεί που δεν είχα δει κανέναν 10 μήνες τώρα, είδα 3 μαζεμένους!!!

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #552 στις: Μαρτίου 28, 2013, 15:40 »
Ολίγον οφ τόπικ αλλά θα σκάσω αν δεν το πω:

στο αστυνομικό τμήμα που υπηρετώ είμαστε 2 ατμιστές,5 καπνιστές και 27 μη καπνίζοντες!Μία μέρα ο γραμματέας έψαχνε αναπτήρα και αναγκάστηκα να δανειστώ από κρατούμενο! :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #553 στις: Μαρτίου 28, 2013, 15:45 »
Ολίγον οφ τόπικ αλλά θα σκάσω αν δεν το πω:

στο αστυνομικό τμήμα που υπηρετώ είμαστε 2 ατμιστές,5 καπνιστές και 27 μη καπνίζοντες!Μία μέρα ο γραμματέας έψαχνε αναπτήρα και αναγκάστηκα να δανειστώ από κρατούμενο! :laugh1:
ναι αλλα πόσους αλυσοδεμενους ειχες?  απλη αναλογικη ε?  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #554 στις: Μαρτίου 28, 2013, 15:49 »
μενω διπλα ακριβως σε αστυνομικο τμημα και απο την βεραντα μου ειδα εναν της διας να ατμιζει με ενα e go-t  ανεμελος πανω στην μηχανη του :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 190871 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1152185 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11354 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345994 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147577 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8319 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209273 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545691 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33146 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52814 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600846 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361370 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed