vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

199 επισκέπτες, 0 χρήστες

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος Manos009

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
  • Η μουσική μου!!! facebook.com/atzem.kiourdi
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #525 στις: Φεβρουαρίου 09, 2013, 18:22 »
Με μεγάλη μου χαρά σήμερα έχοντας πάει στην αγαπημένη μου καφετέρια/στέκι εδω στον πειραιά στο προφήτη ηλία βγάζω τη καινουρια μου μπαταρία Ego-v V2 κ κοτσάρω πάνω τον clearomizer κ στη πρώτη τζούρα σηκώνω το κεφάλι κ βλέπω απέναντι ενα παλικάρι να δινει σε μια κοπελιά να δοκιμάσει εναν ego-t λεω αυτά είναι... μετά απο κανα μισάωρο έρχονται στο ακριβώς μπροστινό μου τραπέζι 2 θεές εεεε κοπελιές  8) κ η μια βγάζει ενα ego-c k αρχίζει να ατμίζει!!! Μου έκανε τρομερή εντύπωση γιατι σ αυτη τη καφετέρια παω υπερβολικά συχνά κ δεν εχω παρατηρήσει κανέναν ατμιστή.. ωστόσο η σημερινή μέρα με διέψευσε!

Υ.Γ. Υπερηφανεύτικα κ λίγο μιας κ λεω χαχα γατάκια εγω εχω 1200mah, μεταβαλόμμενη τάση κ δεν είναι Mod...!!  :)) :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #526 στις: Φεβρουαρίου 13, 2013, 14:04 »
Την Κυριακή που μας πέρασε στην έκθεση zootechnia στη Θεσσαλονίκη είδα 2!Έναν φωτογράφο και έναν ταλαίπωρο μπαμπά!

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #527 στις: Φεβρουαρίου 13, 2013, 14:22 »
Αυτές τις ημέρες βρίσκομαι στην Κύπρο και με κάτι φιλαράκια εδώ που τελείως τυχαία κάποιοι είναι ατμιστές, του δίνουμε και καταλαβαίνει.... :laugh1:
Το μόνο παραπονο τους ότι τα είδη ΗΤ εδώ είναι 15-20% ακριβώτερα.... και οι επισκευάσιμοι σπάνιοι...

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #528 στις: Φεβρουαρίου 13, 2013, 15:01 »
Εθεάθει ατμιστής στο κυλικείο του υπουργείου ναυτιλίας στην ακτή Βασιλειάδη.
Μόλις τράβηξα τζούρα από το roller + kick κ συννεφιασε η αίθουσα ήρθε κ η γνωριμία. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Manos009

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
  • Η μουσική μου!!! facebook.com/atzem.kiourdi
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #529 στις: Φεβρουαρίου 18, 2013, 13:55 »
Προχθές στο πειραιά εκεί που κάνω μια βόλτα στα μαγαζιά στη Σωτήρος βλέπω μια γιαγιά 80+ χρονών!!!!!!!! να βγάζει απ' τη τσάντα ενα mod ασημί με προεκταση κ τον αγά κοτσαρισμένο πάνω κ να ατμίζει στο δρόμο... εντάξει έπαθα απλά πλάκα!!!! :laugh1:

Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #530 στις: Φεβρουαρίου 18, 2013, 14:08 »
Αφού άτμιζε όλα καλά  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Manos009

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
  • Η μουσική μου!!! facebook.com/atzem.kiourdi
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #531 στις: Φεβρουαρίου 18, 2013, 14:12 »
Χαχαχαχα έπρεπε να κανω κανα κονέ βγάζοντας κ το δικό μου μπας κ μου άφηνε παρακαταθήκη το Mod  μη πάει χαμένο κρίμα είναι!!!! :)) :)) :)) ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος s.i.jerefos

  • **
  • 305
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #532 στις: Φεβρουαρίου 18, 2013, 14:27 »
Εθεάθει συνατμιστής μπροστά απο την γραμματεία του Δρομοκαίτειου Νοσοκομείου σήμερα το πρωί.
Εν αναμονή για εξέταση απο ψυχίατρο για την ανανέωση άδειας οπλοκατοχής εθεάθει συνατμιστής να ατμίζει και να απολαμβάνει το μεγαλείο του η.τ.
Παρεπιπτόντως πρέπει να είμασταν οι μόνοι λογικοί στην περιοχή.
Έπρεπε να μπορούσατε να δείτε πως μας κοίταγαν όλοι...
Τρέλα!!!

Αποσυνδεδεμένος nikosfts

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari+Dca
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #533 στις: Φεβρουαρίου 19, 2013, 00:21 »
πάντως είναι γεγονός ότι πλέον βλέπεις  λιγότερους ατμιστές από ότι ...1 χρόνο πριν


Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #534 στις: Φεβρουαρίου 19, 2013, 00:32 »

Το θέμα είναι να βλέπουμε λιγότερους ατμιστες και από ότι.....1 χρόνο μετά.. ;)

Στάλθηκε από το A100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Αποσυνδεδεμένος Manos009

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
  • Η μουσική μου!!! facebook.com/atzem.kiourdi
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #535 στις: Φεβρουαρίου 19, 2013, 11:58 »
πιστευω οτι παρατηρείται αυτό το φαινόμενο λόγο του οτι όλοι πήραν η.τ. όταν πρωτοβγήκε! Ηταν αποτυχία κ το παρατήσαν... μικρό παράδειγμα πάλι την ίδια μέρα που πέτυχα τη γιαγιά στο πειραια.... μπήκα σ ενα μαγαζί με τσάντες κλπ (για τη φίλη μου που ηθελε να ψωνισει  :tongue_smilie: ) κ βγάζω μεσα στ μαγαζι κ ατμιζω με βλέπουν οι 2 ιδιοκτήτριες αλλα δε μου λεν τπτ κ συνεχίζω (χωρις να ντουμανιαζω τον τόπο εννοειται) κ στο ταμείο με ρωτάει η κοπέλα
-Αυτό κάνει δουλειά;;;
-Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος κ δεν εχω βάλει τσιγάρο στο στόμα μου εδω κ 3 βδομαδες
- Ναι;;;; Γιατί είχα πάει κ εγω πριν εναμιση χρόνο κ μου κανε διαρροες μου εφερνε υγρο στο στόμα χάλια γεύση κλπ

Και επήλθε ενα μινι σεμινάριο οτι έχουν εξελιχθει τα πράγματα κλπ

Μου παν κ οι 2 οτι θα ξαναδοκιμασουν εφοσον εχουν στρώσει τα πράγματα κ με ευχαρίστησαν για τις "συμβουλές"

Οποτε θελω να πω οτι πεσαν ολοι με τα μουτρα στις αρχες που ακόμα ήταν σε πειρματικο "χαλια" στάδιο κ το παρατήσαν...

Θέλω να πιστεύω λοιπον οτι τωρα που εχουν φτιάξει κατα πολυ κάθε χρόνο θα βλέπουμε κ περισσότερους με αργα αλλα σταθερα βήματα..... ;)

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #536 στις: Φεβρουαρίου 19, 2013, 23:51 »
Κι εγώ τον είδα... ήταν εκεί...
Με την κατάμαυρη (από έξω) ego του.
Προσπάθησα να του τραβήξω την προσοχή με το Lava μου.
Χρειάστηκαν 2-3 δευτερόλεπτα. Θρίαμβος!!!
Πιάσαμε κουβέντα... 2 ημερών ατμιστής... 6mg.
Αύριο θα δοκίμαζε φλωρέξ για να ξεμπερδεύει.

Κάτι μου έλεγε ότι το φόρουμ θα του έκανε καλό... του το σύστησα.
Του είπα να έχει υπομονή...

Από αύριο, ελπίζω να είναι κοντά μας.
Έστω και σαν απλός θεατής...

Ξέχασα να αναφέρω μια μικρή λεπτομέρεια...
Παρών και ένας τρίτος μπαμπάς, με το ΚΤ στο χέρι...
Δήλωσε πως τρεις φίλοι του το έκοψαν με το χάπι, το πώς το λένε...
Νέα κατήχηση, για τις παρενέργειες αυτή τη φορά.

Φαίνεται ότι ο συγκεκριμένος το έψαξε στο φόρουμ, γιατί τον ξαναείδα χθες (Δευτέρα)
με ένα κλίαρο... χαπάκια γιοκ  ;D
Τρεις μέρες ατμιστής... δεν αισθάνθηκε ανάγκη για ΚΤ.
Βρήκε και μόνος του ή διάβασε για την τεχνική της ατμοτζούρας.
Νωρίς ακόμα, αλλά... άντε να δούμε...

Αποσυνδεδεμένος NIKOS13

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #537 στις: Φεβρουαρίου 20, 2013, 00:12 »
τωρα με την αυξηση της τιμης του κτ θα βλεπουμαι ολο και περισοτερους


Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #538 στις: Μαρτίου 01, 2013, 17:27 »
κι ένας συνάδελφος στο τμήμα!Τώρα θα ντουμανιάζω με παρέεεεεεα!!!! :D

Αποσυνδεδεμένος aithra72

  • *
  • 23
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #539 στις: Μαρτίου 01, 2013, 17:53 »
περσι  ειχα δει μια παρεα ατμιστων .λιγο πιο μεγαλη απο μενα  και ο ενας ειχε ενα mod  τεραστιο ... :yes: μπροστα στο δικο μου το ελιπσ και το ειχε φτιαξει μονος του

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 190872 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1152186 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11354 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345994 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147577 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8320 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209274 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545700 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33147 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52815 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600846 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361371 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed