vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

167 επισκέπτες, 0 χρήστες

Twitter

[Ψηφοφορια]Χρήσης Ηλεκτρονικού-Κανονικού Τσιγάρου

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: [Ψηφοφορια]Χρήσης Ηλεκτρονικού-Κανονικού Τσιγάρου
« Απάντηση #60 στις: Οκτωβρίου 04, 2012, 13:26 »
Και αλλοι ειπαν την αληθεια αλλα  :fight_knuppel: :fight_knuppel: :fight_knuppel: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot:

σε λάθος νήμα την είπαν...γι αυτό βρε  :)

 απ την αρχή το κ.τ δε μου έκανε αίσθηση καθόλου. δε ζορίστηκα να το κόψω καθόλου όμως.
όσες φορές άναψα κ.τ ήταν μπλιαχ.
μία φορά μόνο το κατάφερα από νεύρα να καπνίσω όχι 1 αλλά 6 αλλά και πάλι μπλιαχ ήταν.

Αποσυνδεδεμένος Ατμομιστής

  • *
  • 37
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορια]Χρήσης Ηλεκτρονικού-Κανονικού Τσιγάρου
« Απάντηση #61 στις: Οκτωβρίου 04, 2012, 13:45 »
Λοιπον...Ας πω κ γω την δικη μου ιστορια..Για να ειμαι ειλικρινης οταν πρωτο αρχισα να ατμιζω κατευθειαν πεταξα τον καπνο μου.Δεν θελω να πω ψεμματα αλλα μου περνουσε απο το μυαλο να κανω τρακα την αδερφη ή την κοπελα μου καμια φορα κανα κ.τ κ ναι μου μπηκαν τα διαολια :wall: κ εκανα!Ναι το παραδεχομαι ειμαι... :idiot1: Τον πρωτο μηνα εκανα καμμια 5 κ.τ αλλα ατμιζα ταυτοχρονα..Πλεον ειμαι πολλους μηνες ατμιστης κ ΚΑΘΑΡΟΣ απο το κ.τ και ειμαι περιφανος που καταφερα να απαλαχτω απο αυτο το πραμα..
Δεν λεω το εχω κανει εμφυτευση στον καρπο μου κ δεν το αφηνω ποτε..Δλδ με λιγα λογια "πιπιλα" αλλα δεν με απασχολει γιατι εχω απαλαχτη απο το μαρτυριο του κ.τ
Πλεον ειμαι αλλος ανθρωπος..Βγαζω χιλιομετρα με τα ποδια χωρις να κουραζομαι κ αναπνεω ευχαριστα.. :thumpup:
Μυησα πολλους φιλους μου κ  μονο 2 καταφεραν να το κρατησουν..Τωρα προσπαθω την κοπελα μου αλλα δεν θελει..Αλλα δεν καταλαβαινει πως θα την μυησω κ την ιδια στο η.τ γιατι φτιαχνοντας καινουργιες γευσεις παντα την λεω δοκιμασε λιγο να δεις αμα ειναι ωραια κ πες..Κ ναι το κανει κ χθες μου πεταξε εχει τοσες μπαταριες δωσε κ μενα μια..Αυτο ηταν εφοσον την περασε απο το μυαλο να κρατησει στο χερι τς η.τ πιστευω να μπορεσει και να τα καταφερει κ αυτη να απαλαγη απο το κ.τ.Σημερα θα τις δωσω μια ego-c με c4 πανω γιατι δεν ειναι ακομη ετοιμη για μοντακι ή κατι αλλο σε τετοιου ειδους η.τ κ ευχομαι να πετυχω τον σκοπο μου


Φιλικα κ ατμιστικα χαιρετισματα απο θεσσαλονικη ο Ατμομιστης(Χρυσοστομος) :bye: 

Αποσυνδεδεμένος WILDE

  • *****
  • 1786
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορια]Χρήσης Ηλεκτρονικού-Κανονικού Τσιγάρου
« Απάντηση #62 στις: Οκτωβρίου 04, 2012, 14:07 »
Η πρώτη μου προσπάθεια απέτυχε πριν απο ένα χρόνο
Τώρα πιο έμπειρος είμαι άκαπνος 3 μήνες  :D

Αποσυνδεδεμένος Xena

  • *
  • 19
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: [Ψηφοφορια]Χρήσης Ηλεκτρονικού-Κανονικού Τσιγάρου
« Απάντηση #63 στις: Οκτωβρίου 04, 2012, 14:11 »
Αν και είμαι πολύ "τρυφερό πόδι'' στο ητ, εδώ και 2 εβδομάδες +, δεν έχω κάνει κανένα κτ.

Απ: [Ψηφοφορια]Χρήσης Ηλεκτρονικού-Κανονικού Τσιγάρου
« Απάντηση #64 στις: Οκτωβρίου 04, 2012, 14:18 »
Αν και είμαι πολύ "τρυφερό πόδι'' στο ητ,

Τρυφερό τι ?  :dontknow: :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος kimmi

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • 생활은 아름답습니다
Απ: [Ψηφοφορια]Χρήσης Ηλεκτρονικού-Κανονικού Τσιγάρου
« Απάντηση #65 στις: Οκτωβρίου 04, 2012, 14:25 »
Με έναν μαγικό τρόπο, από το πρώτο άτμισμα 08/10/2011, 
δεν μου έλειψε ποτέ και δεν κάπνισα από τότε ούτε ένα κ.τ.
Μετά από ένα χρόνο θα έλεγα  "Παιχνίδια του μυαλού"

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: [Ψηφοφορια]Χρήσης Ηλεκτρονικού-Κανονικού Τσιγάρου
« Απάντηση #66 στις: Οκτωβρίου 04, 2012, 14:28 »
100% ηλεκτρονικό και για μένα.
Κάποιες παρασπονδίες στην αρχή από προβλήματα εξοπλισμού και περιέργεια, κόπηκαν από τις αρχές του 2012.
Κλείνω 15 μήνες τώρα και πραγματικά το χαίρομαι.


Δε μου λείπει το κ.τ. Δε μου κάνει αίσθηση. Οκ, καμιά φορά έξω όταν βλέπω καπνιστές να απολαμβάνουν τον καφέ τους με κτ νοσταλγώ την ανεμελιά της όλης εικόνας και το μικρό μέγεθος του κ.τ αλλά όχι τα υπόλοιπα.


Σημαντικό ρόλο σ΄αυτό παίζει βέβαια η ποικιλία των ατμοποιητών και των γεύσεων που τραβάν το μυαλό μακριά.
Ξέχασα να πω ότι ήμουν από τις δύσκολες περιπτώσεις με πάρα πολλά χρόνια κ.τ. 2 πακέτα την ημέρα και προσπάθειες απεξάρτησης ακόμη και από κέντρο διακοπής. Πραγματικά λέω ότι ζω ένα θαύμα!
Να μου μυρίζει ο χώρος! Να μου μυρίζει ο καπνιστής όταν με πλησιάζει! Δεν το πιστεύω ακόμη!




( Γιάννη Παπ, εννοεί φρέσκος στο η.τ. Λούκι λουκ δε διάβαζες μικρός;;;  :)  )








Απ: [Ψηφοφορια]Χρήσης Ηλεκτρονικού-Κανονικού Τσιγάρου
« Απάντηση #67 στις: Οκτωβρίου 04, 2012, 15:11 »
101% στον ατμο
ανθρωπος που καπνιζε 70 τσιγαρα την ημερα(και νυκτα),σε ανσανσερ,στη θαλλασα,μεσα απο το κρανος κλπ

χωρις καμια εξαιρεση,οπου επαιξε τζογος απλα ανεβασα βολτ,η λιγο τη νικοτινη,η αλλαξα γευση,η η η...

καμια 20αρια ατομα  εβαλα στο κολπο,πλεον αδιαφορω

2-3 που ζοριστικαν μια μερα χωρις κανενα τσιγαρο ειναι μαζι μας παροντες και φανατικοι με τα μπιχλιμπιδια τους


οι "σημερα εκανα μονο ενα(2-3) τσιγαρο"   "το εχω ελλατωσει πολυ"

    "το εχω μονο για το σπιτι"             "το εχω για τη δουλεια"

καπνιζουν ολοι μα ολοι κανονικοτατα
βηχουν,λαχανιαζουν,τρυπανε καθισματα και ρουχα,ψαχνουν για αναπτηρα ξημερωματα,βρωμιζουν τα παντα γυρο τους και μεσα τους
δεν ξερω για μετα απο 20 χρονια,αλλα τα παραπανω τα σιχαθηκα

κατα τη γνωμη μου δεν δουλευει καθολου το κολπο με παραληλλη χρηση ακομα και ενος κτ

υπαρχουν βεβαια και εξαιρεσεις αλλα..


πλεον δεν βλεπω καθολου κοσμο στο δρομο να ατμιζει...
 


Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορια]Χρήσης Ηλεκτρονικού-Κανονικού Τσιγάρου
« Απάντηση #68 στις: Οκτωβρίου 04, 2012, 15:26 »
οι "σημερα εκανα μονο ενα(2-3) τσιγαρο"   "το εχω ελλατωσει πολυ"

    "το εχω μονο για το σπιτι"             "το εχω για τη δουλεια"

καπνιζουν ολοι μα ολοι κανονικοτατα
βηχουν,λαχανιαζουν,τρυπανε καθισματα και ρουχα,ψαχνουν για αναπτηρα ξημερωματα,βρωμιζουν τα παντα γυρο τους και μεσα τους


μεγαλη κουβεντα.... ::)
ας μιλαμε για την δικη μας χρηση κανονικου ή ηλεκτρονικου τσιγαρου καλυτερα... ;)

Αποσυνδεδεμένος vzol48

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
  • Βαστατε....θα γλυτωσουμε...
Απ: [Ψηφοφορια]Χρήσης Ηλεκτρονικού-Κανονικού Τσιγάρου
« Απάντηση #69 στις: Οκτωβρίου 04, 2012, 15:28 »
Απο 17 Φλεβαρη του 2011 .....μονο ΗΤ. Μετα απο 34 χρονια ΚΤ.μερα νυχτα.... :wall: :wall: :wall:
3 η....4 τζουρες ΚΤ ....μια καθε μηνα περιπου....ετσι απο περιεργια.... :-[ , ;D τους πρωτους 3-4 μηνες....Μετα ΤΕΛΟΣ.
Απιστευτο για μενα..... :o

Απ: [Ψηφοφορια]Χρήσης Ηλεκτρονικού-Κανονικού Τσιγάρου
« Απάντηση #70 στις: Οκτωβρίου 04, 2012, 15:32 »
υπαρχουν και εξαιρεσεις ειπα!


 ;D

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: [Ψηφοφορια]Χρήσης Ηλεκτρονικού-Κανονικού Τσιγάρου
« Απάντηση #71 στις: Οκτωβρίου 04, 2012, 15:49 »
Σήμερα πέρασα από ένα κατάστημα η.τ.
Ηταν μέσα δυο μόνιμοι πελάτες που έχω ξαναδεί.
60ρηδες, μόνο με η.τ. πλέον εδώ και μήνες. Ο ένας μάλιστα με μηδενική.




Το ίδιο και ο καταστηματάρχης, που πλησιάζει τα 55.


Πολύ το χάρηκα.

Αποσυνδεδεμένος zakis

  • **
  • 258
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορια]Χρήσης Ηλεκτρονικού-Κανονικού Τσιγάρου
« Απάντηση #72 στις: Οκτωβρίου 04, 2012, 16:08 »
Καπνίζω μόνο ηλεκτρονικό τσιγαρο,δεν μου λείπει το κανονικό τσιγάρο

124 (80%)



edit: κανονικα ειναι ατμιζω.......


Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορια]Χρήσης Ηλεκτρονικού-Κανονικού Τσιγάρου
« Απάντηση #73 στις: Οκτωβρίου 04, 2012, 16:13 »
τι ειναι το "124 (80%)" ?
για το edit σου το ξερω... εγινε πιστη αντιγραφη των επιλογων της παλαιας ψηφοφοριας ομως, γιαυτο δεν το αλλαξα. ;)

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Απ: [Ψηφοφορια]Χρήσης Ηλεκτρονικού-Κανονικού Τσιγάρου
« Απάντηση #74 στις: Οκτωβρίου 04, 2012, 16:55 »
Μονο η.τ. 7 μηνους  :thumpup:

Τρυφερό τι ?  :dontknow: :dontknow:
Τρυφερό πόδι - tenderfoot λεγοταν κοροιδευτικά απο τους σκληροτραχηλους καουμποης την εποχη του αποικισμου των ΗΠΑ ο νέοφερμενος ευρωπαιος. Οχι δεν ειμαι μορφωμένας, διαβαζω Λουκυ Λουκ!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115906 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824369 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507374 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8936 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154772 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568777 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243870 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294182 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1758 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762765 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1125 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4017 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem