vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

137 επισκέπτες, 2 χρήστες
camber, Sergios

Twitter

Dripping ? εναλλακτικός τρόπος ατμίσματος

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Dripping ? εναλλακτικός τρόπος ατμίσματος
« Απάντηση #135 στις: Φεβρουαρίου 07, 2013, 18:42 »
Αγαπητέ Μικρέ Τσίπ.
Αντιπαρέρχομαι τα πολλάκις ειρωνικά σου σχόλια, και εισχωρώ, ωσάν τρακοσασέκσης σε νδριπσήλνδ, στο ζουμί της υπόθεξης.
ο πεντεδέκας δεν είναι αμιγώς μούφας.
Αλλα ψιλοείναι μπροστά στον τρακοσαέκση. περι ορέξεως βέβεια κολοκυθοπιττα.
Με μανούρι.
και καυκαλήθρα αν εχει.
Και κανα μυρώνι κα ρίξεις δέν παει τσάμπα.
με χοντρό φύλλο έ?


Εδω πρεπει να προσέξουμε την συγκρισιν μετα του βιβινοβός.
ητοι να συγκρίνωμεν ενα παλαιό μεν θωρηκτό, με ενα τζετσκί. (διαβάζεται τζε τσ κι, οχι τζέτ σκι) Το νέο είναι ωραίο, και γλήγορο, και εχει ουρέα χρουματάκια, αλλα το παλαιό, είναι αλλεώ.
Θα συμφωνήσω με την τελικήν κατάληξη σου, οτι το νδρήπυνγκ θα επρεπε να είναι υποχρεωτικό!
γιατι περαν ολων των αλλων, έχει πολλή πλάκα να βαζεις 36ρια υγρά να δοκιμάσουν αυτοί που κάνουν μηδενικές!!!! :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:


Θα κλείσω την τοποθέτησίν μου με την εξής διαπίστωση και σπόντα.
Οταν αγαπητέ παλαιώσεις ολίγον εις τον ατμιστικόν χώρον, και εαν και μόνο εάν στραφείς προς την λύσιν που ονομάζεται "επισκευάσιμος ατμοποιητής" Θα ιδείς οτι μετα των περισσοτέρων της αγοράς, είναι δυνατόν το νδρήπυνγκ. Αρκεί να είναι η αντίσταση στο κατάλληλο σημείο.  Και πλέον όχι οτι δέν κουβαλάς μαζί σου εναν τρακοσαέκση ή εναν πεντεδέκα, αλλα δεν τους εχεις και τόση ανάγκη!
Αλλα είπαμε περι ορέξεως....














Πα να σιάξω μια κολοκυθόποττα...

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Dripping ? εναλλακτικός τρόπος ατμίσματος
« Απάντηση #136 στις: Φεβρουαρίου 07, 2013, 19:45 »
και να τους στήσουμε στην Aύρα

Έλα ρε φίλε...

Ινδιάνος και εσύ? :D

Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Απ: Dripping ? εναλλακτικός τρόπος ατμίσματος
« Απάντηση #137 στις: Φεβρουαρίου 07, 2013, 21:09 »
Δυστυχώς όχι ποτέ δεν τα κατάφερα, αλλά οι περισσότεροι φίλοι. Λίγοι εν ζωή σήμερα, αλλά για άλλους λόγους.
Εγώ ήμουν στην υποστήριξη και στην περισυλλογή... Φανατικός 4ροδος τρομάρα μου και του θανατά δειλός.

Έλα ρε φίλε...

Ινδιάνος και εσύ? :D

Αποσυνδεδεμένος kimmi

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • 생활은 아름답습니다
Απ: Dripping ? εναλλακτικός τρόπος ατμίσματος
« Απάντηση #138 στις: Φεβρουαρίου 07, 2013, 22:04 »
Που αρμένιζα ενάμισο χρόνο ο άχρηστος?
Τι φούμαρα φουμάριζα?
Ντριπάρω 2 μέρες και είδα την υγειά μου.
Πήγα στου Σταύρακα, τσίμπησα 2 φθηνούς ντριπάτους, άτμισα και ξέχασα το ονομά μου.
Ξέχασα και τα κινεζοκαμμένα μπόγκε και απήλαυσα τους φρεσκοκομμένους νουτάκους.
Drf σε ασπάζομαι
 :thank_you2:

Αποσυνδεδεμένος manos-lr

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
  • escape the analog!!!
Απ: Dripping ? εναλλακτικός τρόπος ατμίσματος
« Απάντηση #139 στις: Φεβρουαρίου 08, 2013, 00:34 »
φιλε alexmach, θα συμφωνισω μαζι σου στο οτι ο πεντεδεκας μπροστα στον τρακοσιαεξη δεν φτουραει μια!!! ομως θα διαφωνισω για τους εργοστασιακους στο θεμα dripping!!! καταρχας να τονισω πως οι εργοστασιακοι, δεν ειναι για ολους!!! και θα το ξαναπω... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!!! δευτερον... το dripping οπως και να το κανουμε θεωρειτε πατεντα!!! ατμοποιητες που φενονταν τελειως αποτυχημενοι, με την αφερεση των cartridje και με την προσθηκη ενος drip tip, αναστενονταν και μεταμορφονονταν σε ενα bestseller!!! ετσι ξεκινησε το dripping και εκει θα μεινει!!! οσο και αν προσπαθουμε να αλλαξουμε την αρχικη εφευρεση δεν καταφερνουμε τιποτα απολυτως, συγκεκριμενα αναφερομαι σε ολους τους επισκευασιμους που προσπαθουν να ομοιασουν εστω και λιγο σε ατμοποιητη dripping!!!


dripping και αυτονομια, ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΜΑΖΙ!!! μεγαλονοντας την αυτονομια ενος dripping ατμοποιητη  χανουμε τελειως την αμεσοτητα γευσης!!! αυτη την καταληξη εχουμε με τους εργοστασιακους για(dripping)!!!


τελος, οσο και αν προσπαθουμε να (εξελιξουμε) το dripping, δεν καταφερνουμε τιποτα, και ουτε προκειτε ποτε να καταφερουμε κατι!!! τo dripping ειναι ΕΝΑ και δεν προκειτε να αλλαξει!!!

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Dripping ? εναλλακτικός τρόπος ατμίσματος
« Απάντηση #140 στις: Φεβρουαρίου 08, 2013, 00:56 »
Αντικαθιστώ το εργοστασιακός με το επισκευάσιμος γιατι υποθέτω οτι αυτό εννοούσες και συμφωνώ! :tongue_smilie: :tongue_smilie: :laugh1: :laugh1:
Αλλα το εννοώ για όσους (σαν κι εμένα) χρησιμοποιούν ντρίπ περιστασιακά ή συμπληρωματικά. Δεν αντιλέγω καθόλου στα περι καθαρότητας γεύσης κλπ. Απλά το αναφέρω αν κάποιος χρησιμοποιεί το ντρίπινγκ, όπως εγώ. Δηλαδή για ολιγόλεπτο ξελαμπικάρισμα γεύσης.


και ΔΕΝ εννοώ τους επισκευάσιμους για ντρίπινγκ. Δεν εχω αποψη για αυτούς. Εννοώ οτι στους περισσότερους τζένεσις ας πούμε, για να μην αναφέρω διάφορους φυτιλάτους, είναι δυνατόν να ντριπάρεις και να παρεις το 90% της γευσης χωρίς να στο σκεπάζει η γεύση του υγρού που εχεις στο τάνκ.

Αποσυνδεδεμένος manos-lr

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
  • escape the analog!!!
Απ: Dripping ? εναλλακτικός τρόπος ατμίσματος
« Απάντηση #141 στις: Φεβρουαρίου 08, 2013, 01:03 »
σευχαριστω για την διωρθωση :thumpup:  δεν το προσεξα καθολου!!! :)) 

Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Απ: Dripping ? εναλλακτικός τρόπος ατμίσματος
« Απάντηση #142 στις: Φεβρουαρίου 08, 2013, 01:21 »

για να μην αναφέρω διάφορους φυτιλάτους, είναι δυνατόν να ντριπάρεις και να παρεις το 90% της γευσης χωρίς να στο σκεπάζει η γεύση του υγρού που εχεις στο τάνκ.

Σημειώσεις, διαγράμματα και φωτογραφίες παρακαλώ.
Α μην το ξεχάσω, ο πεντεδέκας μου έχει μεγαλύτερη τελική και ντριφτάρει καλύτερα σε κλειστές αριστερές από το ψοφίμι τον τρακοσακαιεξι το δικό σου.

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Dripping ? εναλλακτικός τρόπος ατμίσματος
« Απάντηση #143 στις: Φεβρουαρίου 08, 2013, 01:27 »
Δεν πρόκειται να πάρεις τίποτα. Ουτε πάνω απο το πτώμα μου γιατι δέν θα καταφέρεις να το κουνήσεις.
Επίσης τον αμοιρο φτωχό σου πεντεδέκα, έχω κάτι επισκεΒάσιμους, με μπλοκέ 60% και διπλά 45ρια βέμπερ, που τον τρώνε για πρωινο και θένε και αλλους.
Τσου ρε πεντεδέκα.

Αποσυνδεδεμένος manos-lr

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
  • escape the analog!!!
Απ: Dripping ? εναλλακτικός τρόπος ατμίσματος
« Απάντηση #144 στις: Φεβρουαρίου 08, 2013, 01:28 »
cisco 306 low resistance 2.0 ohm σε προβατο στα 4,0!!! με χαλαρο στρωσιμο!!! 8)

θα φαει τρελο ντουμανι ο πεντεδεκας


Συγχώνευση συνεχόμενων πόστς
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 08, 2013, 08:19 από Giannis Pap »

Αποσυνδεδεμένος nikosfts

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari+Dca
Απ: Dripping ? εναλλακτικός τρόπος ατμίσματος
« Απάντηση #145 στις: Φεβρουαρίου 08, 2013, 12:31 »
empire 306 bridgeless 1,5ohm σε provari 3,4v :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Dripping ? εναλλακτικός τρόπος ατμίσματος
« Απάντηση #146 στις: Φεβρουαρίου 08, 2013, 12:34 »
μονο εγω κανω τον 901...δηλαδη? :)) :))

Αποσυνδεδεμένος manos-lr

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
  • escape the analog!!!
Απ: Dripping ? εναλλακτικός τρόπος ατμίσματος
« Απάντηση #147 στις: Φεβρουαρίου 08, 2013, 14:30 »
καλος και ο εννιακοσαεννας αλλα υστερει σε τζουρα και ατμο! φιλε nikosfts, δοκιμασε σε 3,7!!! ανεβαζει πιο γρηγωρα στροφες!!! :yes:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Dripping ? εναλλακτικός τρόπος ατμίσματος
« Απάντηση #148 στις: Φεβρουαρίου 08, 2013, 14:44 »
αυτο ειναι αληθεια....
αλλα στην γευση σκιζει... :)
γιαυτο τον εχω για δοκιμη γευσεων..

Αποσυνδεδεμένος manos-lr

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
  • escape the analog!!!
Απ: Dripping ? εναλλακτικός τρόπος ατμίσματος
« Απάντηση #149 στις: Φεβρουαρίου 08, 2013, 14:51 »
φιλε urahara, πολυ καλα κανεις!!! ο 901 αναδεικνυει αψογα τις γευσεις!!! :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115872 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824353 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507351 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8931 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154762 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568767 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243864 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294171 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1754 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762753 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1119 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4009 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem