vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

210 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tem, webtool, paiktaras

Cisco 306 atomizer Expert in dripping !

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #405 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2012, 13:15 »
Έχω στείλει email μπας και κάνει προκοπή για SS αλλά έφαγα ''πιτάκια'' (χυλοπιτάκια) επί του παρόντος με την εξής απάντηση:
Thank you for your email! We love international support 

We will be having a big sale this weekend, everything back in stock!!
Check our blog by tomorrow for the 5% discount code on everything.

The stainless version of this current DCA has proven too difficult to make.
And also it would be VERY expensive and we feel that is not the best idea.
Our new version of the DCA "V.2" will be offered in stainless...coming soon!!

Let me know if you have any other questions. Thanks again!!

Cheers,

Jason

GSV


Του ξαναέστηλε να μου κάνει ένα κομμάτι με όποιο παραπάνω κόστος....δεν απάντησαν ποτέ....τι να σου κάνω που δεν έχω χρόνο και διάθεση να πάω σε τόρνο.... :laugh1:




Διαγραφη αμεσης παραθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 02, 2012, 13:17 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος angelosdes

  • ***
  • 531
  • Φύλο: Άντρας
  • MTL+flavour
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #406 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2012, 13:39 »
παρακολουθω ,,το θεμα ,,και επειδη ατμιζω περιπου ενα χρονο μονο με 306,,ειδικα οι usa οπως οι cisco..κλπ,,,ειναι απαραδεκτοι,,,για να μη ταλαιπωρηστε αλλο μακρια απο lr..joye...κλπ,,η empire..[δοκιμασα και απο e-smocers 1.8 cisco]...ΣΥΝΙΣΤΩ μονο c9v..απο 1,8ωμ και πανω,,,,επισησ μακρια απο αγεφυρωτους,,,απορω μονο πως ανακαλυψατε ΤΩΡΑ,,τον παλαιοτερο και καλυτερο [εργοστασιακο\ ατμο,,για dripping..]  προσωπικη τεκμηριομενη αποψη,,,και παντα,,ΦΙΛΙΚΑ,,,

Αποσυνδεδεμένος Drunkyard

  • **
  • 221
  • Φύλο: Άντρας
  • Σύντομα θα ξεπροβάλλει.....
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #407 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2012, 13:40 »
εχετε εσεις εμπειρια απο καταστημα στην Ελλάδα??
[δοκιμασα και απο e-smocers 1.8 cisco]...


τωρα το είδα. :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος angelosdes

  • ***
  • 531
  • Φύλο: Άντρας
  • MTL+flavour
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #408 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2012, 13:45 »
AΠΟ ολα τα ελληνικα μαγαζια κανενα δεν αξιζει,,[εχω αγορασει απολλα τα ελλ, η[τ,,,δυστυχως,,,

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #409 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2012, 13:46 »
παρακολουθω ,,το θεμα ,,και επειδη ατμιζω περιπου ενα χρονο μονο με 306,,ειδικα οι usa οπως οι cisco..κλπ,,,ειναι απαραδεκτοι,,,για να μη ταλαιπωρηστε αλλο μακρια απο lr..joye...κλπ,,η empire..[δοκιμασα και απο e-smocers 1.8 cisco]...ΣΥΝΙΣΤΩ μονο c9v..απο 1,8ωμ και πανω,,,,επισησ μακρια απο αγεφυρωτους,,,απορω μονο πως ανακαλυψατε ΤΩΡΑ,,τον παλαιοτερο και καλυτερο [εργοστασιακο\ ατμο,,για dripping..]  προσωπικη τεκμηριομενη αποψη,,,και παντα,,ΦΙΛΙΚΑ,,,


http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1691.0.html

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #410 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2012, 13:46 »
παρακολουθω ,,το θεμα ,,και επειδη ατμιζω περιπου ενα χρονο μονο με 306,,ειδικα οι usa οπως οι cisco..κλπ,,,ειναι απαραδεκτοι,,,για να μη ταλαιπωρηστε αλλο μακρια απο lr..joye...κλπ,,η empire..[δοκιμασα και απο e-smocers 1.8 cisco]...ΣΥΝΙΣΤΩ μονο c9v..απο 1,8ωμ και πανω,,,,επισησ μακρια απο αγεφυρωτους,,,απορω μονο πως ανακαλυψατε ΤΩΡΑ,,τον παλαιοτερο και καλυτερο [εργοστασιακο\ ατμο,,για dripping..]  προσωπικη τεκμηριομενη αποψη,,,και παντα,,ΦΙΛΙΚΑ,,,
Κάνε ένα μικρό συγκριτικό μεταξύ 306 Cisco και C9-306 cloud9...
Με τι υγρό-υγρά ατμίζεις, ohm, καθαρό βολτάζ, πόσο καιρό σου βγάζει...´Αν έχεις διαθεση φυσικά...
Εσένα διάβασα κάπου και πήρα ένα C9 να δοκιμάσω...αλλά μόλις τελειώσω με το Cisco...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #411 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2012, 13:56 »
AΠΟ ολα τα ελληνικα μαγαζια κανενα δεν αξιζει,,[εχω αγορασει απολλα τα ελλ, η[τ,,,δυστυχως,,,
?
Επισης στα ελληνικα forum θελουμε να ειμαστε on topic..

Αποσυνδεδεμένος angelosdes

  • ***
  • 531
  • Φύλο: Άντρας
  • MTL+flavour
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #412 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2012, 13:57 »
λοιπον φιλε διονυση,,,μονο με τουσ c9v διαρκεια πανω απο 3μηνεσ τουλαχιστον,,υγρα μονο vg καπνικα,,και στα 1,8ωμ σε ego..ανετα,,,επισης και ολα τα αρωματα και pg...καθαρισμα περιπου 1 φορα στις 8 μερες,,μονο με λιγο βραστο νερακι,,,,

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #413 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2012, 16:25 »
@ angelosdes μια στιγμή γιατί τελικά ή ο γιαλός είναι στραβός ή εγώ στραβά αρμενίζω.

Με τα παραπάνω πόστ σου δλδ θέλεις να μας πεις ότι τα μόνα καλά προϊόντα μπορούμε να τα βρούμε σε e-shop του εξωτερικού  και τα ελληνικά e-shop φέρνουν ή τους στέλνουν σκάρτα πράγματα;;
AΠΟ ολα τα ελληνικα μαγαζια κανενα δεν αξιζει,,[εχω αγορασει απολλα τα ελλ, η[τ,,,δυστυχως,,,

Γιατί εμένα μου κάνουν κάτι αυτές όλες οι δηλώσεις;;

λοιπον φιλε διονυση,,,μονο με τουσ c9v διαρκεια πανω απο 3μηνεσ τουλαχιστον,,υγρα μονο vg καπνικα,,και στα 1,8ωμ σε ego..ανετα,,,επισης και ολα τα αρωματα και pg...καθαρισμα περιπου 1 φορα στις 8 μερες,,μονο με λιγο βραστο νερακι,,,,

Για να τελειώσει λοιπόν τόσο το δικό μου off topic όσο και το δικό σας, υπάρχουν σχετικά νήματα σε αυτόν τον πίνακα, αλλά και σε αυτόν τον πίνακα, για να συζητήσετε τα παράπονά σας από τα ελληνικά και τα ξένα e-shop και καταστήματα.

Εδώ είναι θέμα σχετικό με αυτό "Cisco 306 atomizer Expert in dripping !" και μόνο.

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #414 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2012, 16:54 »
Φιλε μου jeke04  :)
εδω ο angelosdes μας λεει πως ατμιζει εδω και ενα χρονο με 306 και δεν εχω λογο να τον αμφισβητησω . Νομιζω πως η γνωμη του και αφου δεν προμοταρει καποιο ελληνικο καταστημα , εχει ειδικη βαρυτητα και θα μας ενδιεφερε πολυ η αποψη του .
Ο 306 αν και "παλιο κοσκινακι " ηρθε παλι στην επικαιροτητα και καθε γνωμη ειδικα απο εμπειρους στον συγκεκριμενο ατμο ειναι πολυτιμη .

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #415 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2012, 17:07 »
Μπορούμε τότε να "αναβιώσουμε" αυτό το νήμα που είναι γενικά για τους 306, γιατι τούτο δώ, είναι για συγκεκριμένα τον Cisco, και να μήν μπλέξουμε όποιον προσπαθήσει να βρεί πληροφορίες.
Η αν υπάρχει η διάθεση και η γνώση, όπως και ο χρόνος  να μας κάνει ο φίλος μια συγκριτική παρουσίαση, και να ανοίξουμε ίσως ένα καινούριο νήμα γι αυτήν.
Ολες οι απόψεις είναι φυσικά δεκτές και πολύτιμες, αλλα στην θέση τους.
Αν εχει την διάθεση ο φίλος, ας μας γράψει τις αποψεις του σε εκείνο το νήμα, όπως και όποιος άλλος εχει εμπειρία απο αλλους 306, και να μάθουμε και οι υπόλοιποι.
 :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #416 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2012, 17:12 »
Νάσσο, μαζί σου, αλλά δεν μας λέει κάτι για τον άτμο και τα χάγια του.
Απλά μας λέει ότι τα ελληνικά καταστήματα, δεν ... και μόνο από c9v.

Τέλος πάντων, καλό είναι να αρκεστούμε στα του θέματος και να μην το πάμε συνέχεια εκτός. ;)

Εdit: ++++ στον από πάνω μου!!!!

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #417 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2012, 17:18 »
off topic αλλα αφου αυτο το νημα βραζει αυτον τον καιρο  :laugh1:

Αντε βρε angelosdes ... πες μας μερικα πραγματα στο αλλο νημα ,
ενδιαφερει πολυ κοσμο  .

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #418 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2012, 17:42 »
Από την στιγμή που ένας ατμοποιητής έχει εγγύηση DOA κανένας δεν μπορεί να εγγηυθεί την λειτουργία του η οποία
μπορεί να είναι από 3 μέχρι 53 μέρες (τυχαίο νούμερο).

Και εγώ έχω έναν ατμοποιητή ce4 crystal που τον δουλεύω με την ίδια αντίσταση από την 25/7.
Σε άλλους τάπαιξε σε 3 μέρες.Τι πα να πεί ότι εκείνος ήταν ελατωματικός.Απλά είναι θέμα λειτουργίας και υγρών που
χρησιμοποιεί οκάθε χρήστης.Και τύχης καμιά φορά.
Εγώ χρησιμοποιώ σκέτη βάση χωρίς νικοτίνη και άρωμα.Άλλος χρησιμοποιεί tribecaάλλος καρπούζι άλλος bebeca .
Άλλος ατμίζει την ημέρα 2 ml και άλλος 8.
Άλλος τον πλένει κάθε μέρα άλλος κάθε  2 άλλος κάθε 4 άλλος καθόλου.
Είναι δυνατόν ο κάθε ατμοποιητής να κρατήσει τις ίδιες μέρες σε άλλους.
Το ίδιο πιστεύω συμβαίνει και με τον sisco.


Αποσυνδεδεμένος angelosdes

  • ***
  • 531
  • Φύλο: Άντρας
  • MTL+flavour
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #419 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2012, 17:48 »
συγγνωμη για το off topic..να βοηθησω προσπαθησα,,για τον συγκεκριμενο cisco 1.8 απο [ΕΛΛΑΔΑ],,λοιπον απο την αρχη δεν ηταν ικανοποιητικος,,κατασκευαστικα ειναι ιδιος με της avidvaper...πιθανον να μου ετυχε,,ελλατωματικος,,χωρις αυτο να συμενει κατι για το μαγαζι,,που τον προμηθευτηκα,,,ευχαριστω ,,,και τελος,,,

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343258 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 29, 2024, 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 207058 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542309 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31468 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50650 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597990 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358650 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11908 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193566 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1473 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1482 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594532 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios