vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

169 επισκέπτες, 5 χρήστες
jim356, ZoeM, pngtszs1976, Parolos, JohnDag

Cisco 306 atomizer Expert in dripping !

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #420 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2012, 17:59 »
κατασκευαστικα ειναι ιδιος με της avidvaper...
Μισό λεπτό. Εννοείς οτι ΔΕΝ ήταν πραγματικός Cisco?
H Αvidvaper δεν κατασκευάζει τους Cisco?

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #421 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2012, 09:15 »
:baby: 9-10η ημέρα και ατμίζει άριστα (ημερισία διάταξη)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: Cisco @ e-smokers
« Απάντηση #422 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2012, 14:20 »
Γνωρίζει κανείς για την διάρκεια ζωής τους με νορμάλ χρήση 3-4 ml ημερησίως ?

Απο ενα μηνα εως ..... αρκετους.
Το λιγοτερο που μου εχει κρατησει ειναι ενας μηνας και 200μλ περιπου συνολο.

Αν και οι v2 που βγαινουν τωρα λενε οτι κρατανε πιο πολυ (εχω δυο κομματια κανα μηνα τωρα αλλα χωρις μεγαλη χρηση), εγω προτιμω τους παλιους v1 που το ατμισμα τους ειναι σαν κανονικο τσιγαρο.

Απ: Cisco @ e-smokers
« Απάντηση #423 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2012, 15:53 »
Είσαι σίγουρος από ένα μήνα ...... μέχρι αρκετούς  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: Cisco @ e-smokers
« Απάντηση #424 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2012, 16:13 »
Σιγουροτατος γιατι ντριπαρω αρκετους μηνες φανατικα και εχουν περασει αρκετα κομματια απο τα χερια μου.  ;)

Παρολα αυτα , μπορεις να μπεις και στο ECF οπου σπανια αναφερεται για κατω απο μηνα αλλα αντιθετα θα δεις πολλους με 6μηνα χρησης.

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #425 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2012, 19:11 »
Λοιπον παιδια σημερα δοκιμασα απο φιλο συμφοριτη εναν Cisco απο E-Smokers αγορασμενο..τον εχει καμια εβδομαδα και τον εχει λειωσει...και στισ εναλλαγεσ γευσεων κτλ..κτλ..ουτε mesh εχει βγαλει..ουτε γεφυρα..παιζει καμπανα..παρα πολυ αερατη τζουρα απο την μανα του..σε αντιθεση με τον δικον μου αγορασμενο που ειτανε μπουκωμενοσ απο την αρχη του!!Και τον ξεmeshιασα..και τον ξεγεφυρωσα(τον δικον μου)και παλι κατι κουλα ωρεσ ωρεσ μου κανει...τον αγορασα κατευθειαν απο τον φιλο συμφοριτη(ειχε ολη την καλη διαθεση να μου τον δωσει σε καλη φιλικη τιμουλα και πλεον απολαμβανω σε μαμα κατασταση τον ατομιζερ αυτον και τον χαιρομαι..δεν μπορω να καταλαβω το μπουκωμα του δικου μου που το ειχε απο την αρχη... :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown:
Πλεον ντουμανι και γευση στο Μαξιμουμ!!Μακαρι να μου κρατησει αρκετα..τον χαιρομαι εδω και καμια ωρα με Πρασιννο μηλο(Balanced 18mg) :thumpup: :thumpup:Οσο για τον δικον μου???Μου φαινεται οτι θα φυγει για καμια ταρατσα!!Παλι μου κανει μπουκωματα. :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #426 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2012, 20:38 »
Σημερινή δοκιμή στα 4,5volt πάλι...
Από το πρωί...πολύ χτύπημα, γεύση λίγο ποιο ξερή, διαφορετική από αυτή που γνωρίζω στη τριμπέκα (καινούργιο σχέδιο, αγαπητό όμως...)...και ατμός συμπαθής εώς καλός...δε είναι και τα φόρτε του ο υπερπλούσιος ατμός ή από τη μανία που τον ατμίζω στη εκπνοή βλέπω τα μισά...
Καύσιμα περίπου 6-7ml και 3 μπαταρίες 18350 IMR στο κοντό πρόβατο...
Παρατήρηση....σε αυτό το βολτάζ όταν είναι κρύος ο 306 είναι απλά απολαυστικός...όταν ζεσταθεί πολύ κάτι με χαλάει στις τελευταίες 2 τζούρες...αξίζει όμως για τις στιγμές που  συνδιάζεις άτμισμα με καφέ ή ποτό...δηλαδή περιστασιακά και για λίγο...
Τον καιρό θα μας πεί η Λιζα Δουκακάρου... ;)



Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #427 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2012, 20:45 »
Διονυση πραγματικα ρε φιλε τωρα τον χαιρομαι και εγω (του συμφοριτη)Παιζει καμπανα στα 4,2 και γω με το προβατακι.Ενα γαμοτο με τρωει που ο δικοσ μου βγηκε μαπα... :thumpdown:Επρεπε να εχουμε μια καλυψη αντικαταστασησ σε περιπτωση..αλλα τρεχα γυρευε ειναι η κατασταση μου φαινεται...απο οτι καταλαβα..τουλαχιστον χαιρομαι που επεσε στα χερια μου ενασ που δουλευει απροβληματιστα προσ το παρον!

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #428 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2012, 20:50 »
Σημερινή δοκιμή στα 4,5volt πάλι...
Από το πρωί...πολύ χτύπημα, γεύση λίγο ποιο ξερή, διαφορετική από αυτή που γνωρίζω στη τριμπέκα (καινούργιο σχέδιο, αγαπητό όμως...)...και ατμός συμπαθής εώς καλός...δε είναι και τα φόρτε του ο υπερπλούσιος ατμός ή από τη μανία που τον ατμίζω στη εκπνοή βλέπω τα μισά...
Καύσιμα περίπου 6-7ml και 3 μπαταρίες 18350 IMR στο κοντό πρόβατο...
Παρατήρηση....σε αυτό το βολτάζ όταν είναι κρύος ο 306 είναι απλά απολαυστικός...όταν ζεσταθεί πολύ κάτι με χαλάει στις τελευταίες 2 τζούρες...αξίζει όμως για τις στιγμές που  συνδιάζεις άτμισμα με καφέ ή ποτό...δηλαδή περιστασιακά και για λίγο...
Τον καιρό θα μας πεί η Λιζα Δουκακάρου... ;)




Sent from my iPhone using Tapatalk
αυτές οι δύο τελευταίες όμως είναι που σε προειδοποιούν να στάξεις γιατί θα φας καμμένη.. :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #429 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2012, 21:00 »
Τι πώ ρε συ Χρήστο...πραγματικά δε θέλω να το ζήσω...θα ξενερώσω πολύ...
Κάτσε να δούμε τη διάρκεια, τι πρέπει ή τι δε πρέπει να κάνουμε και θα δούμε μετά ασφαλώς τα ποσοστά αστοχίας του...πχ στα 10 κομμάτια πόσα θα μας κάτσουν μουφα...γνωρίσα σίγουρα 2 Άτομα που ´ατμιζαν αποκλειστκά και μόνο με 306 για παραπάνω από ένα χρόνο...είναι ο μοναδικός λόγος που θα επιμείνω μέχρι να βγάλω άκρη...τρελοί να είναι αυτοί; Ο ένας ειδικά έχει δοκιμάσει αρκετούς επισκευάσιμους...αβυσσος το μυαλό του ανθρώπου....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #430 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2012, 22:40 »
Σωστοσ Διονυση!Καλα τα λεs!!Αυτοs που μου εκατσε σου λεω τωρα παιζει καμπανα.!Αερατοs..Ντουμανατos ολα οκ :thumpup: :thumpup:Μερα με την Νυχτα σε σχεση με τον πρωτο...Παντωs o ατιμοσ αν πεσεισ σε σωστο κομματι τον συκρινεισ στα ισια με GG επισκευασιμο,,δεν εχει να ζηλεψει τιποτα..καθε τζουρα και απολαυση!!! :thumpup: :thumpup: :thumpup: :bye: :bye: :bye: :bye:

Αποσυνδεδεμένος grifos

  • **
  • 361
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #431 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2012, 22:50 »
Tέτοια ακούω ρε συ Χρήστο και είμαι και γω στο τσακ, να πάρω ένα για δοκιμή  :thumpup:
Αλλά φοβάμαι και γώ μην μου κάτσει κάνα σκάτρο και κλαίω τα ευρουλάκια μου  :'( :))

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #432 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2012, 22:57 »
Grifos τα πρωτα τα κλαιω..δεν μου περρισευουνε φιλε..οπωσ και σε πολλα αλλα παιδια εδω μεσα..φανταζομαι..αν δεισ στον Διαγωνισμο Ανεργων Αυγουστου ειμαι μεσα..(κερδισα και κατι στον τελευταιο...)..να ειμαι καλα..ο τυχερουλησ.. :thumpup:..ασ ειναι καλα ο συμφουριτησ που μου πουλησε τον δικον του σημερα σε νορμαλ φιλικη τιμουλα(που παιζει σωστα και χωρισ προβληματα μεχρι τωρα και ατμιζω οπωσ πρεπει...ναι φιλαρα...αν πετυχεισ σωστο κομματι συγκρινεται στα ισια με σεβαστουσ επισκευασιμουσ.. :bye: :bye: :bye:

Αποσυνδεδεμένος grifos

  • **
  • 361
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #433 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2012, 23:08 »
Για την ώρα έχω παρατήσει τα πάντα από επισκευάσιμους και παίζω με τα catro  :thumpup:
Να σου πω την αλήθεια, βαρέθηκα να ασχολούμαι με φυτίλια και σύρματα...και θέλω
πλέον απλές και καλές λύσεις, να ευχαριστιέμαι το άτμισμα φίλε.
Αν είναι να πάρω 2 κόμματια και να δώσω 26Ε και σε λιγότερο από μήνα να τα πάρω
στο χέρι, τότε όχι δεν τα δίνω!  :nope:
Και θα προτιμήσω κάτι άλλο.
Περιμένω από εσάς που τα δοκιμάζετε αυτόν τον καιρό να σου πώ την αλήθεια πόσο
θα σας βγάλουν και μετά θα κάνω την δοκιμή.
Πάντως αν βγάζουν άνετα χωρις καθάρισμα 2 βδομάδες, για μένα είναι ok...

Υ.Γ: Έχω και 2 καινούργιους 901...αλλά δεν έχω αντάπτορα να τον καρφώσω στο πρόβατο
να γουστάρω  :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: Cisco 306 atomizer Expert in dripping !
« Απάντηση #434 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2012, 23:13 »
Τσουζουνε οικονομικα Grifo..εχεισ δικιο!Μην νομιζεισ και γω απορια το εχω τωρα που επεσε στα χερια μου κομματι που παιζει σωστα να δω αντοχεσ του!Θα φαει και Βοτκα οταν ερθει η ωρα του και θα του βγαλω την πιστη..Ο χρονοσ θα δειξει!Ειναι στην φυση του ανθρωπου να βαριεται το ιδιο καθε μερα σεναριο..φυτιλια..συρματα...καρτο..Τανκ..ολα εχουνε τον κυκλο τουσ και ξανα προσ την δοξα τραβα!! :laugh1: :laugh1: :laugh1:Εδω ειμαστε..βλεπουμε και θα τα λεμε! :bye: :bye:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343228 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206993 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542262 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31412 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50600 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597949 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358573 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11907 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193489 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1473 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1474 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594331 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios