vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

68 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tem, camber, stsoulos

Twitter

[Ψηφοφορία] Μηνύματα

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Μηνύματα
« Απάντηση #165 στις: Ιανουαρίου 05, 2013, 23:21 »
Ο seb είναι κορυφή και παιδί από τα λίγα :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: [Ψηφοφορία] Μηνύματα
« Απάντηση #166 στις: Ιανουαρίου 05, 2013, 23:26 »
Και κάτι ακόμη, ο SEB δεν ξεχνάει καθόλου εύκολα. Μάλλον δεν ξεχνάει ποτέ. Και αυτό μπορούμε να το επιβεβαιώσουμε όλοι όσους μας έχει βοηθήσει ο SEB. Και πίστεψε με είμαστε πολλοί.

Sent from my MT11i using Tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Μηνύματα
« Απάντηση #167 στις: Ιανουαρίου 05, 2013, 23:28 »
Κωστα καπου εχασες την μπαλλα αλλα δεν πειραζει.Ειπα να μην σβηστουν οχι να μετακινηθουν οπως και εγινε .Οποτε εισαι οφ σαιντ

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Μηνύματα
« Απάντηση #168 στις: Ιανουαρίου 05, 2013, 23:29 »
Είχα ξεμείνει χωρίς μπαταριά και δεν είχα να ατμίσω τίποτα και με έδωσε ο seb,mod μπαταριές φορτιστές εντελώς δωρεάν και ούτε με ήξερε καν το παιδί και αυτό δείχνει τι χαρακτήρας είναι :yes: :yes: :yes: :yes:

Απ: [Ψηφοφορία] Μηνύματα
« Απάντηση #169 στις: Ιανουαρίου 05, 2013, 23:36 »
Αυτό και μόνο δείχνει την ποιότητα του ανθρώπου που έχει ανοιχτές τις πόρτες του και τα έχει βρει με τον εαυτό του. :)

Αποσυνδεδεμένος nikos.1978

  • **
  • 216
  • Φύλο: Άντρας
  • Νίκος
Απ: [Ψηφοφορία] Μηνύματα
« Απάντηση #170 στις: Ιανουαρίου 05, 2013, 23:46 »
ο Μaster είναι αλλού, μην τον ενοχλείται καθόλου,
και είναι ο μόνος με πραγματικά ΔΩΡΕΑΝ service και εγγύηση για ΠΑΝΤΑ  ;)

Αποσυνδεδεμένος nektarios1974

  • **
  • 258
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Μηνύματα
« Απάντηση #171 στις: Ιανουαρίου 06, 2013, 00:13 »
kwstas1970@ είσαι στο φόρουμ 2 μήνες, απο ότι είδα. :hmmm: :hmmm: :hmmm: Είναι τουλάχιστον ΑΣΕΒΕΙΑ και ΑΓΕΝΕΙΑ  να μιλάς κατά αυτόν τον τρόπο και ύφος για τον SEB.  :yes: :yes: :yes:
Διάβασε λίγο στο φόρουμ, ψάξε , δες τα μηνύματα του SEB και άλλων και μετά μίλα  ;D ;D ;D
Δεν ήθελα να το πω αλλά ο SEB πάντα όταν τον χρειαστήκαμε είτε για αλλαγή πόλου στον Α2 είτε για φτιάξιμο, μπαταριοθηκών είναι δίπλα μας :yes: :yes: και μάλιστα δεν ζητάει, για την εργασία του,  τίποτα,  :yes: :yes: :yes: Χωρίς να μας γνωρίζει είναι δίπλα μας, ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ, εγώ αυτό γουστάρω.  :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος vougiouklakis

  • ***
  • 565
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Μηνύματα
« Απάντηση #172 στις: Ιανουαρίου 06, 2013, 00:28 »
Αν διαβασεις λιγο τα γραφομενα και αυτα που εχει προσφερει
 
ο ΜαστροΒαγγος ειμαι σιγουρος οτι θα αναθεωρησεις το ποστ σου  >:(

Αποσυνδεδεμένος timeco

  • **
  • 256
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Μηνύματα
« Απάντηση #173 στις: Ιανουαρίου 06, 2013, 00:31 »
Εντάξει βρε παιδιά... τον SEB τον ξέρουμε οι πιο πολλοί τι άνθρωπος είναι...( :bye: Βαγγέλη). ο kwstas1970 μπορεί να βιάστηκε... εντάξει.... δείτε την απάντηση του Βαγγέλη πιο πάνω... Χαλαρά... άλλο είναι το θέμα του νήματος...

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: [Ψηφοφορία] Μηνύματα
« Απάντηση #174 στις: Ιανουαρίου 06, 2013, 00:34 »
Μπα, μην παίρνεις κι όρκο για το πρώτο...
Ολοι ξέρουν τον ΣΕΒ. Τίποτα δεν γράφεται τυχαία για τον μάστορα!
Aπό την άλλη, άνθρωποι είμαστε, λάθη κάνουμε.
Μια συγνώμη ή μια επανόρθωση είναι πάντα δεκτή.

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Μηνύματα
« Απάντηση #175 στις: Ιανουαρίου 06, 2013, 00:38 »
Seb από τη μια μας το παίζεις άνετος για τα σβησμένα μηνύματα από την άλλη πριν λίγο καιρό που έσβησαν τα μηνύματα όλων από τα θέματα σου (μπράβο και τέτοια) μέχρι που γράφτηκες σε άλλο φόρουμ από την ξενερα που έφαγες.
Ξεχνάς εύκολα

Φίλε Kwstas ή όπως αλλιώς λέγεσε.

Δεν μας απαγορεύει κανένας να γραφούμε σε όποιο φόρουμ γουστάρουμε.

Είμαστε ελεύθεροι άνθρωποι και όπου θέλουμε σερφάρουμε.

Σημασία όμως έχει που πραγματικά ανήκουμε και που έχουμε σεβασμό από άλλους συμφουρμίτες.
Με αυτή σου τη συμπεριφορά σε ένα παλαιό μέλος που έχει προσφέρει σε αυτό το φόρουμ δεν νομίζω να αποκτήσεις σεβασμό σε τύτο
ή σε κάποιο άλλο φόρουμ.
Ή αν ήρθες μόνο και μόνο να κάνης το χαβαλέ σου και να πετάξης τις σπόντες σου.

Edit.Σα να βγήκα και λίγο οφ τόπιτς και δεν είχα πάρει είδηση την petra που γυροφέρνει. :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Μηνύματα
« Απάντηση #176 στις: Ιανουαρίου 06, 2013, 00:40 »
Μην ταΐζετε αλλο το τρολ παιδια..

Αποσυνδεδεμένος manos3906

  • ***
  • 715
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Ιatty/VV by SEB / οδυσεα για καβαντζα
Απ: [Ψηφοφορία] Μηνύματα
« Απάντηση #177 στις: Ιανουαρίου 06, 2013, 00:42 »
"Ο μέτρ του οφ τόπιτς"

αυτο τωρα το ειδα Pappou
καλα δε παιζεσαι :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: [Ψηφοφορία] Μηνύματα
« Απάντηση #178 στις: Ιανουαρίου 06, 2013, 00:44 »
Αντε ας μιλησω και εγω, η εξαφανισμενη...
Κυριοι,ειναι δυνατον να πιστευετε οτι καποιος νεος θα τρεξει για βοηθεια σε καποιο μελος που εχςι γενικα κ αοριστα 2000 μνμ στο προφιλ του??
Και εξηγουμαι: οταν εγω ημουν νεουδι, αρχισα και διαβαζα δεξια κ αριστερα για συσκευες που ειχα βαλει στο ματι.. Αυτο ετυχε να ειναι το mini&more.. Διαβαζα λοιπον διαφορα, εκανα διαφορες κουλες ερωτησεις κ μου απαντησε η  petra.. Μπηκα λοιπον απο περιεργια στο προφιλ της κ ειδα τι ειχε γραψει αλλου εκεινη την εποχη (και δεν κοιταξα τον αριθμο των μνμ.. Προφανως κ δεν με ενοιαζε ο αριθμος καθοτι κοιτουσα τι εγραφε..αυτο με ενοιαζε!!) και ειδα οτι ηταν expert στα καρτο.. Της εστειλα pm μου απαντησε αναλυτικοτατα κ με καλυψε πληρως κ την ευχαριστω για αλλη μια φορα δημοσια για αυτο..απο τοτε σε αυτην ετρεχα για βοηθεια..
Τα ιδια και με τον alexmach που κατι ειχε γραψει για τα υγρα του kalitexni πριν καν κανει εγκαινια η  zerobacco.. (και τωρα ειμαι σιγουρη πως καποιοι απο τους νεους δεν καταλαβαν καν τι εννοω.. Τελικα εχει την πλακα του καποιος να ειναι παλιος.. ;D ) και του εστειλα pm κ εστειλε καρφι στη Ραισα κ τον Ανδρεα για παρω αρωματα κ βασεις..

Αρα, γνωμη μου παντα, θελετε να σας "σεβονται" τα νεα μελη? Να τους απαντατε στις ερωτησεις τους στα αντιστοιχα νηματα!! Και μην ασχοληστε μς τα νουμερα!! Ελεος,ποση ποια "ποσοτικοποιηση" στους ανθρωπους?? Ημουν με μερικες εκατονταδες μνμ καταποτε,τωρα δεν το εχω κοιταξει καν!! Δεν με νοιαζει!! Οποιος ειναι να με σεβεται εδω μεσα,με σεβεται και με θυμαται να μου στειλει κανενα pm και να κραξει που εχω χαθει κ δεν γραφω πια!! Btw, ξερετε γιατι δεν γραφω?? Γιατι εχω βαρεθει να σας βλεπω να κανετε σαν τα κοκκορια για βλακειες!! Ποια μνμ θα μετρανε,ποια οχι, αν υπαρχει καλυτερο μοντ απο το προβαρι, και πιο παλια για τους εμπορους!!


Και συνεχιζω: το μονο καλο με την καταμετρση των μνμ ειναι αν γινει σωστα μπορει να προφυλαξει κληρωσεις απο καποιους τυπους που εχουν 3-4 λογαριασμους αποκλειστικα για κληρωσεις!! Ισως αυτο που ειπε ο seb με το χρονο συνδεσης ειναι το καλυτερο.. Ενα κατωτατο οριο των 48 ωρων,ισως και λιγο παραπανω,μαζι με ενα κατωτατο οριο 30 μνμ, για μενα ειναι μια χαρα..

Τωρα για τις αγγελιες, δεν εχω γνωμη..

Αυτα απο μενα,συγνωμη αν σας κουρασα,αλλα βαρεθηκα να βλεπω να γινεταο τοση φασαρια για το τιποτα!!!

Sent from my GT-I9100


Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: [Ψηφοφορία] Μηνύματα
« Απάντηση #179 στις: Ιανουαρίου 06, 2013, 00:53 »
Γεια σου, ρε εξαφανισμένη φιλενάδα!!!!
Να γράφεις, βρε, όχι να μας γράφεις σε λέωωωωω!!!!
[size=78%]Να μας λες τι καινούριο ατμίζεις. Με τον Jack τα βρήκατε;;;[/size]

Τελικά όμως, μουκο μου, εμείς καλά παιδιά είμαστε. Μόνο που παραείμαστε φιλόξενοι κι ευγενικοί με τα τρολ.




Pappoy, αχ και να ήξερες για μια φορά πόσο ον τοπικ είσαι....
Τρολλλλλλλλ, Δημήτρη!!!!!
Διπλό τρολλλλ!!!!


Αχ.... πώς τοποθετούμε στο σκάκι;;; Στρατιωτάκια στις μπροστα σειρές... αξιωματικοί στις πίσω!!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4687 498819 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:35
από Tem
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 46 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7243 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20793 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194361 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1552 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4696 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1108747 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180290 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1952 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1393 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25194 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy