vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

249 επισκέπτες, 1 χρήστης
mathimatikos1966

ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?

Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #165 στις: Φεβρουαρίου 08, 2013, 09:02 »
Νομίζω πως όσοι είναι καπνιστές ενοχλούνται από το ηλεκτρονικό τσιγάρο !

Ενοχλούνται μήπως και σκάσει η μπαταρία σου και ακρωτηριαστούν !
Ενοχλούνται μήπως εκπέμπουν δηλητηριώδη αέρια !
Ενοχλούνται μήπως και τους μολύνουμε ή τους μυήσουμε !

Δεν ενοχλούνται όμως κατά βάθος πραγματικά για όλα αυτά!! ενοχλούνται
που δεν μπορούν να το κόψουν και εσύ τα κατάφερες. Θυμώνουν μάλιστα
όταν τους μυρίζει στο χώρο ο ατμός βανίλιας ή κανέλας ή μήλου, θυμώνουν
δε περισσότερο επειδή το βλέπουν ... έχουν καλή όραση παρά .... ακοή !!

Αποσυνδεδεμένος nikosfts

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari+Dca
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #166 στις: Φεβρουαρίου 08, 2013, 12:19 »
Πιστεύω ότι σε πολύ μεγάλο ποσοστό δεν ενοχλεί, αντίθετα αρέσει.


Υπάρχουν βέβαια κάποια υγρά τα οποία αφήνουν ενοχλητική μυρωδιά στο αέρα....εκεί πέφτει παντόφλα :'(

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #167 στις: Φεβρουαρίου 08, 2013, 12:34 »
Ενόχληση από καπνιστή δεν τη μετράω με προλάβανε άλλοι στα σχόλια. (είτε για άρωμα είτε για ντουμάνιασμα που μου λέει...) Τώρα από άλλους οι πιο πολλοί μου λένε φύσα προς τα εδώ, γιατί όλο κάνω κάτι γλυκανάλατα καραμέλες φρούτα κλπ. Ε, έχει τύχει κι ένας δύο να μην τους αρέσει η φράουλα, κι όπως κάνω υπομονή εγώ με πατσουλιά άλλων, κάθονται κι αυτοί πιο δίπλα και το δέχονται.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #168 στις: Φεβρουαρίου 08, 2013, 12:39 »
Το κορυφαίο όλων, χτες βράδυ:

Με 3 βαθμούς θερμοκρασία έξω, σε φιλικό σπίτι, η οικοδέσποινα αποφάσισε να ανοίξει το παράθυρο γιατί "μας γέμισες ομίχλη με τους ατμούς σου", φυσικά κρατώντας τσιγάρο στο χέρι. Και άτμιζα σκέτη βάση!!!

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #169 στις: Φεβρουαρίου 08, 2013, 12:41 »
αυτη ηταν..... "οπτικη" ενοχληση... ;D ;D
:))

Αποσυνδεδεμένος Anathema

  • **
  • 357
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #170 στις: Φεβρουαρίου 08, 2013, 12:57 »
Φίλος που με "εκραζε" για το Ηλ τσιγάρο και δεν ήθελε ούτε να δοκιμάσει σε στυλ : άμα θέλω να το κόψω το κόβω εντελώς και όχι με αυτές τις μα...κιες, μόλις τον πήραν τα ντουμανια απο κανελομπισκοτο στο αμάξι μου λέει ωραία μυρίζει αυτό , για δώσε μια ..
Του δίνω και μέχρι να φτάσουμε εκεί που πηγαίναμε το είχε πιπιλα!!!!
Μετά μου το ζητούσε καθε τόσο να κάνει μια τζουρα.. Και έλεγε πολυ real γεύση ρε φίλε ..αλλάζω άποψη για το ματσουκι σου !!!
Για να δούμε .....

Αποσυνδεδεμένος giorgos-maria

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #171 στις: Μαρτίου 03, 2013, 18:00 »
για το μονο υγρο που εχω ακουσει παραπανα μεχρι τωρα ειναι οταν εφτιαξα σκετο(χωρις την αναμειξη αλλων αρωματων)τον καπνο απο atmoslab.ενω σαν γευση ειναι αρκετα καλο,οι γυρω μου ενοχληθηκαν αρκετα. :wall:

Αποσυνδεδεμένος Lucinda

  • *
  • 74
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #172 στις: Μαρτίου 03, 2013, 19:31 »
Κάποια στιγμή είχα πάρει ένα freedom της halo. Δεν το άντεχε κανένας γύρω μου.

Αποσυνδεδεμένος spiros385

  • *
  • 95
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #173 στις: Μαρτίου 03, 2013, 22:31 »
με το kapnos και το fotia υπηρχαν καποιες αντιδρασεις , :tongue_smilie:
 με αλλα αρωματα μια χαρα 8) 8) 8)

Αποσυνδεδεμένος erwtas13

  • ***
  • 586
  • Φύλο: Άντρας
  • τέλος η βρώμα
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #174 στις: Μαρτίου 03, 2013, 23:54 »
με το καπνός σαν χαλασμενο air-condition

Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #175 στις: Μαρτίου 13, 2013, 09:07 »
Αν επισκιάζεις με τον ατμό σου άλλους ειδικά καπνιστές, τότε ενεργοποιούνται όλες
οι οσφρητικές δυνατότητες σε αυτούς  ;D και άκουσον,άκουσον! κάνουν παράπονα!!

Αφενός δεν μπορούν να διακρίνουν τι μοσχοβολάει και αφετέρου μυρίζει ωραία  ;D η
καπνίλα τους, που νιώθουν υπερήφανοι για αυτήν  ;D και αηδιασμένοι για τη σοκολάτα
τη βανίλια, το μήλο τη φράουλα, το μπισκότο που μυρίζουν........

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #176 στις: Μαρτίου 13, 2013, 10:59 »
Το κορυφαίο όλων, χτες βράδυ:

Με 3 βαθμούς θερμοκρασία έξω, σε φιλικό σπίτι, η οικοδέσποινα αποφάσισε να ανοίξει το παράθυρο γιατί "μας γέμισες ομίχλη με τους ατμούς σου", φυσικά κρατώντας τσιγάρο στο χέρι. Και άτμιζα σκέτη βάση!!!
:eyesplash:   :laugh1:   :laugh1:   :laugh1:
Πολύ γέλιο !!! Από τα πιο κουφά - που το ακούω κι εγώ στη δουλειά από καπνιστές!!


Την προηγούμενη βδομάδα, μια μέρα γέμιζα τον ατμοπ μου με υγρό εσπρέσο, και μου χύθηκε λίγο. Μύρισε αρκετά (το έχω και με πολύ άρωμα το συγκεκριμένο υγρό). Συνάδελφος άκαπνος, με πλησιάζει ρωτώντας με " Ρε συ, τι καφέ έκανες και μοσχοβολάει; Θέλω κι εγώ τέτοιο!" Όταν του είπα ότι το υγρό μυρίζει έτσι, τρελάθηκε!!! Καθότι άκαπνος ο συγκεκριμένος, χαιρόταν πάντα που εγώ δεν τον ντουμανιάζω όπως οι καπνιστές. Πλέον έρχεται και κοντά μου να.... σνιφάρει καφέ  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: [size=78%] [/size]

Αποσυνδεδεμένος Manos009

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
  • Η μουσική μου!!! facebook.com/atzem.kiourdi
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #177 στις: Μαρτίου 13, 2013, 11:29 »
Τη προηγούμενη βδομάδα πήγα στο badminton για να παρακολουθήσω μια παράσταση (Δερβίσηδες) κ εννοείται οτι δεν θα αποχωριζόμουν το ΗΤ απλά ήμουν προσεκτικός μιας κ ο vapeonly bcc βγάζει ΠΟΛΥ ντουμάνι οπότε έσπαγα πρώτα τον ατμό στο στόμα κ μετά τον  έβγαζα... μετα τη 5 τζούρα η γιαγιά δίπλα μου πετάγεται κ λέει ωραία μυρίζει αυτό το μαρτζαφλούκι που έχεις αλλα σα πολύ μεγάλο δεν είναι ρε παιδί μου; κ πεταχτήκαν κ κανας 2 απο πίσω κ συμφώνησαν οτι μυρίζει ωραία (tribecca άτμιζα)

Αποσυνδεδεμένος Elias_kall

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #178 στις: Μαρτίου 13, 2013, 11:35 »
Για το μόνο υγρό που μου έγιναν παράπονα ήταν συνδυασμός kapnos-φουντούκι.. Η γυναίκα μου φώναζε "μην το ξανακάνεις στο σπίτι μυρίζει σα να είναι κάποιος άπλυτος!"  :'(  Και μ'αρέσει τόσο πολύ.... Αλλά απ'ότι κατάλαβα το θέμα το έχει το kapnos... Όντως στο χώρο αφήνει περίεργη μυρωδιά.....   :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Χαραλαμπος

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
  • Ρουνι,ρουνι,υπουλο κακο γουρουνι
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #179 στις: Μαρτίου 13, 2013, 12:54 »
Καταρχην αμα οι γυρω μου καπνιζουν κ.τ και ντουμανιαζουν το χορο ολο δε με πολυνοιαζει αμα τους ενοχλω με το η.τ μου... ;D
Απο την αλλη ομως οταν ειμαι με φιλους συνατμιστες (ειναι λιγοι μεχρι στιγμης αλλα που θα παει...θα τους βαλω στη ''πριζα'' του η.τ  ;) ) ολο και σχολιαζουμε το υγρο ο ενας του αλλου...Πχ κατι τουρκικα χαρμανια και κατι γευσεις απο πουρα της nobacco μου μυριζουν καπως ασχημα ως πολυ θα ελεγα κατα εμε...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342033 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206315 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541052 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30918 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50014 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597022 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357509 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11386 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192873 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1211 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1173 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591466 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios