vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

138 επισκέπτες, 5 χρήστες
Tem, gfilip, ThioVag, Buliwyf, manoslykos

Twitter

ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #135 στις: Νοεμβρίου 10, 2012, 20:50 »
εγώ μήπως τελικά είμαι μουλάρα που ατμίζω και με παιδάκια τριγύρω?  :hmmm: :hmmm:

πάντως δε μου εχει κάνει παράπονο ποτέ και κανενας για τη μυρωδιά.

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #136 στις: Νοεμβρίου 10, 2012, 20:55 »
εμενα απλα μου εμεινε απο το τσιγαρο ;) ;D

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #137 στις: Νοεμβρίου 10, 2012, 21:01 »
εδω αλλοι καπνιζουν μπροστα σε παιδια το ΗΤ πειραξε?

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #138 στις: Νοεμβρίου 10, 2012, 22:18 »
το μπεμπεκα και το καπνος απο ατμος ειναι λιγο μποχα στην μυρωδια αλλα κι εγω εχω συνηθεια να ατμιζω μπροστα στα ανιψακια μου :tongue_smilie: με κραζουνε λιγο βεβαια  :sfyrigma: αλλα κανω την κινεζα!

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #139 στις: Νοεμβρίου 10, 2012, 22:23 »
δεν ειπα οτι ειναι κακο........απλα εγω δεν καπνιζα ποτε οταν υπηρχανε παιδια στο χωρο και μου εμεινε συνηθεια και να μην ατμιζω........ :D :D :D

Αποσυνδεδεμένος ManosRadX

  • **
  • 152
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #140 στις: Νοεμβρίου 10, 2012, 22:30 »
το πιο κακο ειναι σαν εικονα να σε βλεπουν να καπνιζεις ατμιζεις τα παιδια γιατι επηρεαζει
εμενα μου χε κανει μια κοπελα παρατηρηση σε μπυραρια, ατμιζα φραουλα σε boge , νομιζω την ενοχλησε οτι επεφτε πανω της πολυ ντουμανι οχι η μυρωδια
μετα απο μια συντομη παυση και αφου ειδα οτι η εν λογο καπνιζε αρχισα να την ντουμανιαζω προκλητικα  :tongue_smilie: επειδη δεν μιλησε και πολυ ευγενικα αλλα μετα απο λιγο εφυγε  :(

Αποσυνδεδεμένος giorgos las

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #141 στις: Νοεμβρίου 11, 2012, 23:03 »
εμένα μόνο με τριμπεκα & ego c ατμο μου γκρινιάζει ο ιδίως άνθρωπος πάντα οτι του βρωμάει καμένο

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #142 στις: Νοεμβρίου 12, 2012, 11:08 »
εγώ μήπως τελικά είμαι μουλάρα που ατμίζω και με παιδάκια τριγύρω?  :hmmm: :hmmm:

πάντως δε μου εχει κάνει παράπονο ποτέ και κανενας για τη μυρωδιά.

Όταν ήμουν μικρός, θυμάμαι να κυκλοφορούν τσίχλες και σοκολάτες με look τσιγάρου. Τώρα που μεγάλωσα, βλέπω γονείς όχι μόνο να καπνίζουν μπροστά στα παιδιά τους, αλλά να τα ντουμανιάζουν μέσα στο αυτοκίνητο.
Τα καλοκαίρια δουλεύω εθελοντικά σε μία κατασκήνωση, στην οποία είμαι πάνω από 20 χρόνια. Με το ητ βρήκα την υγειά μου και εκεί, γιατί όσο κάπνιζα, κρυβόμουν. Και παρόλο που κανείς δεν θα μου έλεγε κουβέντα, δεν άφησα ποτέ παιδί να με δει με τσιγάρο ή να το μυρίσει πάνω μου. Το καλοκαίρι που πέρασε, όταν πε ρωτούσαν τι είναι αυτό που εξέχει από την κωλότσεπη(λάβα), τους έλεγα ότι είναι συσκευή για να μετράω την τάση στα ηχεία!!! Να, δείτε και τα βολτ!!!!
Με άλλα λόγια, καλό είναι να μην "δείχνεις" σε παιδιά τον ατμό ή καπνό που βγαίνει από το στόμα σου. Αλλά και να το κάνεις, αν δεν στην πουν οι γονείς, τότε το κρίμα στο λαιμό τους!

Αποσυνδεδεμένος Βαπόρι

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #143 στις: Νοεμβρίου 12, 2012, 12:50 »
Με choco lovers από ecocig και coffe από L&A ... μαζεύονται σαν τις μέλισσες γύρω μου ...  :D

Αποσυνδεδεμένος greedy

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
  • www.rottweilers-club.com
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #144 στις: Νοεμβρίου 13, 2012, 16:53 »
Εγω οταν ατμιζω ενα υγρο με γευση καπουτσινο ,η κορη μου βγαζει σπυρακια .Αλλαζει δωματιο λεμε :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #145 στις: Νοεμβρίου 13, 2012, 20:01 »
ειναι λιγο εντονο αρωμα αλλα για δοκιμασε fotia τοτε θα αλλαξει και η γυναικα σου δωματιο,ειναι το χειροτερο υγρο για μενα στην οσμη γαι τους αλλους.

Αποσυνδεδεμένος vagskarm

  • ****
  • 1468
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #146 στις: Νοεμβρίου 13, 2012, 20:38 »
οπότε όταν θέλεις ησυχία greedy ξέρεις τι πρέπει να κάνεις  ;)

Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #147 στις: Δεκεμβρίου 04, 2012, 09:09 »
Συνηθισμένοι κάποιοι φανατικοί αντικαπνιστές από την "τσιγαρίλα" μυρίζουν σε χώρο το "τίποτα"
ή το άρωμα που φοράς και εν συνεχεία αρχίζουν την κριτική για τον ... ατμό αρχίζοντας πρώτα
με βήχα έως ξερόβηχα και μετά με την γνωστή γκριμάτσα πνιγμένου από ασφυξιογόνο αέριο  :o :o

Η άλλη περίπτωση είναι αυτών που καπνίζουν που ξαφνικά θυμούνται πως το κ.τ. που καπνίζουν
μοσχοβολάει και το ηλ. τ. είναι ένας θάλαμος αερίων καρκινογόνων.
Τι γίνεται  :hmmm: μήπως για αυτούς ισχύει πως η αναποφαστικότητα είναι η βάση της ευελιξίας?

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #148 στις: Δεκεμβρίου 05, 2012, 01:36 »
γιαννη φανατικος καπνιστης μου λεει καλα ρε αμαν με τον καπνο σου (ετσι λεει) μας ντουμανιασες !!
ενω αυτος με το @@@@τσιγαρο ειναι καλυτερα !!! τι να πεις !!!

Αποσυνδεδεμένος Xasomeris

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #149 στις: Δεκεμβρίου 05, 2012, 01:48 »
ειναι λιγο εντονο αρωμα αλλα για δοκιμασε fotia τοτε θα αλλαξει και η γυναικα σου δωματιο,ειναι το χειροτερο υγρο για μενα στην οσμη γαι τους αλλους.

Kapnos το χειροτερο! Αν και για ατμισμα μου αρεσε...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1881 248584 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:38
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 766979 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 156 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 01:02
από chkontog
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181444 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 348 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 311 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 573308 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2440 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8604 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1123872 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1035 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 732 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos