vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

163 επισκέπτες, 8 χρήστες
Tem, dinos_74, Milarepa, mathimatikos1966, laniel, Jorge, treloneritis, tony1976

Twitter

ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?

Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #195 στις: Απριλίου 23, 2013, 12:05 »
Αναρωτιέμαι μήπως φταίει η βάση dirty της inawera για την έντονη οσμή. Νομιζω παίζει πολύ ρόλο.  Ατμίζαμε με ένα φίλο μαζί. Εγώ βάση dirty  με άρωμα ry4 και αυτός ένα καπνικό της f.a. Η μη καπνίστρια κοπέλα που ήταν μαζί μας είπε οτι το δικό μου μυρίζει έντονα , ενώ το άλλο δεν της μύριζε.
Επιβεβαιώνω όλα τα παραπάνω για την βάση dirty, αλλά σε καμία περίπτωση δεν μυρίζει άσχημα ο ατμός της.
Μπορεί να ενοχλείτε οποιοσδήποτε από τον ατμό, αλλά όχι από την οσμή, από την οπτική εικόνα ίσως  :))

Αποσυνδεδεμένος Gino

  • *
  • 41
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει ατμός, δεν υπάρχει φωτιά!
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #196 στις: Απριλίου 23, 2013, 12:30 »
φίλε giannis Pap δεν λεώ οτι μυρίζει ασχημα σε καμία περίπτωση.... απλά δίνει ακόμα περισσότερη ένταση στα καπνικά υγρά, πράγμα που σε εμάς αρέσει, αλλά "βαραίνει " και λίγο περισσότερο τον ατμό, πράγμα που σε έναν μή καπνιστή-ατμιστή ενδεχομένως δεν αρέσει. Εγώ επίσης, σχετικά με την εμπειρία μου, που περιέγραψα ανωτέρω, δεν έβγαζα και πολλά ντουμάνια με τον εξοπλισμό που είχα.
Είναι οραία η ατιμη η dirty ...... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος tzim

  • *
  • 33
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #197 στις: Απριλίου 23, 2013, 12:54 »
Λόγο ότι ατμιζω φουντούκι δεν μου έχει παραπονεθεί κανέναν μάλιστα η λιχουδες στην δουλειά θέλουν να τους το φυσάω,αλλά εμένα από την άλλη με ενοχλούν πολλά αρώματα που κάνουν φίλοι ατμιστες.

Αποσυνδεδεμένος mpoygatsa kollias

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #198 στις: Απριλίου 23, 2013, 13:30 »
πολλοι στο μαγαζι ενοχλουντε οταν ατμιζω greek tobacco  απο vape nova ενω οταν εχω virginia τους αρεσει.γουστα ειναι αυτα τι να πει κανεις :confused1:

Αποσυνδεδεμένος georgenik

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #199 στις: Απριλίου 23, 2013, 16:24 »
Εγω νομιζω οτι πρεπει να ατμιζουμε οταν ειμαστε με διαφορετικες παρεες τα αρωματα που αρεσουν σε αυτους.
Παντος εγω που εκανα tribeca οχι οτι ενοχλισε αλλα ειπαν πως μυριζει ετσι σαν καραμελα




Αποσυνδεδεμένος takisathens

  • *
  • 56
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #200 στις: Απριλίου 23, 2013, 16:41 »
παιδια με εμενα συνεβη το εξης :
πριν απο 3 περιπου μηνες εκανα ενα καπνικο diy για το οποιο ειχα παραπονα οτι αφηνει δυσαρεστη μυρωδια ,κατι σαν κατουρο...
εγω τουε εκραζα βεβαιως γιατι η γευση που ειχα στο στομα μου ηταν ευχαριστη .
μεχρι που εφτασε η στιγμη που μπηκα σε κλειστο χωρο που ειχα ατμισει νωριτερα, και οντως μυριζε ασχημα :eyesplash: με αποτελεσμα να αλλαξω το υγρο 

Αποσυνδεδεμένος billy

  • **
  • 131
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #201 στις: Απριλίου 23, 2013, 16:51 »
Τάκη το ίδιο μού συνέβη και μένα με καπνικό το οποίο πλέον το ατμίζω μόνο στο σπίτι.Αλλο η γεύση και άλλο η μυρωδιά τελικά.Και είναι από τα καλύτερα καπνικά.

Αποσυνδεδεμένος takisathens

  • *
  • 56
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #202 στις: Απριλίου 23, 2013, 18:16 »
εγω το μυρισα στο σπιτι  και το εγκατελειψα αλλα βρηκα αλλο που μου αρεσε περισσοτερο τελικα :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος konn4312

  • *
  • 65
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #203 στις: Απριλίου 28, 2013, 17:23 »
Εχετε παρατηρησει οτι αυτα που ενοχλουν τους γυρω μας ειναι αυτα που μας αρεσουν στη γευση περισοτερο,σαν να ειναι βαλτοι ενα πραγμα,το επαθα με το τριμπεκα με τον καπνο του καλλιτεχνη και τωρα με το cigarillos απο hl εχω κανα δυο περιστατικα,μηπως να το γυρισω στη φραουλα;

Στάλθηκε από το MP907C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Αποσυνδεδεμένος kkeram

  • *
  • 80
  • Φύλο: Άντρας
  • Κωνσταντίνος
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #204 στις: Απριλίου 28, 2013, 17:34 »
Εμένα με το torque και το Tribeca δεν με ανέχονται κ μου την λένε ότι τους ενοχλεί 

Αποσυνδεδεμένος Sunspear

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Unbowed, Unbent, Unbroken
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #205 στις: Απριλίου 28, 2013, 17:48 »
Εδώ και δυο εβδομάδες κάνω σκέτη βάση atmos balanced, και εχθές βρήκα ξάδελφο μου ατμιστή, ο οποίος είχε αγοράσει ένα μπουκαλάκι έτοιμο Νobacco Virginia Classic, για όταν βαριέται να ετοιμάζει υγρά diy...

Μου μύρισε πολύ άσχημα!!! και μου κάνει εντύπωση, γιατί για αρκετό καιρό στην αρχή, ήταν το υγρό που άτμιζα...

Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #206 στις: Απριλίου 28, 2013, 18:52 »
Στο σπίτι μας όταν βράζουμε χόρτα μυρίζει άσχημα στη κουζίνα, όταν τα τρώμε μοσχοβολάνε
ακόμα και σκέτα! Κάπως έτσι είναι και με τα υγρά, άλλη η αίσθηση της οσμής στο δωμάτιο
και άλλη της γεύσης στον ατμιστή. Καμιά φορά αυτά όμως συνταυτίζονται όταν η οσμή είναι
γλυκού επειδή διεγείρει την όσφρηση μας ευχάριστα

Αποσυνδεδεμένος johnpetr

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #207 στις: Απριλίου 28, 2013, 19:07 »
παιδια με εμενα συνεβη το εξης :
πριν απο 3 περιπου μηνες εκανα ενα καπνικο diy για το οποιο ειχα παραπονα οτι αφηνει δυσαρεστη μυρωδια ,κατι σαν κατουρο...
εγω τουε εκραζα βεβαιως γιατι η γευση που ειχα στο στομα μου ηταν ευχαριστη .
μεχρι που εφτασε η στιγμη που μπηκα σε κλειστο χωρο που ειχα ατμισει νωριτερα, και οντως μυριζε ασχημα :eyesplash: με αποτελεσμα να αλλαξω το υγρο

το ιδιο εχω παθει κι εγω :confused1:
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 28, 2013, 19:30 από Tem »

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9605
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #208 στις: Απριλίου 28, 2013, 19:40 »
Εχετε παρατηρησει οτι αυτα που ενοχλουν τους γυρω μας ειναι αυτα που μας αρεσουν στη γευση περισοτερο,σαν να ειναι βαλτοι ενα πραγμα,το επαθα με το τριμπεκα με τον καπνο του καλλιτεχνη και τωρα με το cigarillos απο hl εχω κανα δυο περιστατικα,μηπως να το γυρισω στη φραουλα;
................

Η φράουλα είναι μια καλή επιλογή (αφήνει ευχάριστο άρωμα), όπως και η σκέτη βάση φυσικά.
Αν δεν σε καλύψει η σκέτη βάση και πάλι υπάρχουν επιλογές. Για παράδειγμα το Nobacco Exclusive Flavorless και το Intellicig Ecopure Regular.

Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #209 στις: Απριλίου 28, 2013, 19:56 »
To cinnamon cookies απο atmos το γνωριζεται σαν μυρωδια οι περισσοτεροι. Ε, λοιπον σχεδον ολοι οταν το μυριζουν λενε "τι ωραια μυροδια ειναι αυτη".
Υπαρχει ενας  που μου σπαει συνεχως τα νευρα :wall: και μου λεει οτι βρωμαει. Ειναι η πρωτη φορα που νιωθω τον ιδιο περιορισμο που ειχα με το τσιγαρο.
Μα να μην μπορω να ατμισω..........

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 41 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 44 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 325006 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8122 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8832 1119597 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 19, 2024, 18:21
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 296502 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 826561 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 510146 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9377 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 156172 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 570556 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 245330 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios