vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

171 επισκέπτες, 7 χρήστες
anetost, Jorge, dallaskdp, Tem, Parolos, manoslykos, Milarepa

Twitter

Ποιος πιστεύετε πως είναι ο καλύτερος ιδιοκατασκευής-επισκευάσιμος ατμοποιητής ?

Αποσυνδεδεμένος sifis

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
  • ΛΕΥΚΟ CUBE,PROVARI MINI ΛΕΥΚΟ,spheroid,

Αποσυνδεδεμένος nikpar

  • **
  • 296
  • Φύλο: Άντρας
Έχω αγοράσει σχεδόν όλους του ατμο.
Ο καλύτερος για εμένα είναι ο DID.
Η αίσθηση ατμισματος είναι τόσο ανάλαφρη και καθαρή σαν να ατμιζεις βελούδο.

Αποσυνδεδεμένος arisagras

  • **
  • 198
  • Φύλο: Άντρας
εγω εχω χασει την μπαλα 1ος  ατμο επισκευασιμος, το βυσμα και εχω παθει την πλακα μου  :respect: :respect:αλλα θελω και ενα δευτερο για να μην ειμαι στην διαδικασια να αλλαζω σερα στον τζακ ,γιατι θελω να κανω τουλαχιστον 2 γευσεις την ημερα τι να κανω :confused1: :confused1: δευτερο,τριτο βυσμα μιας και οσο εχουν τα δυο κανει το steam η ενα Steam Machine????μιας και ακουω καλα λογια :thumpup: το μπατζετ μεχρι εκει φτανει

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Πάρε παραπάνω πιπάκια στο βύσμα και γέμιζε το καθένα με το δικο του υγρό, η αλλαγη γεύσης απο εκει και πέρα ειναι αρκετά γρήγορή, το ίδιο κάνεις και στον steam machine με τα ego Πιπακια αν θες, αλλά για να σου δώσει το σύνολο της απόδοσης χρειάζετε το vst

Αποσυνδεδεμένος Eizomar

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Θελοντας να μην φανω αδικος μιας και φαινεται πιον ατμοποιητη εχω , δινω εκει την ψηφο μου αφου ο μονος που εχω δοκιμασει απο τους υπολοιπους ειναι ο Οδυσσεας, ο Α2 και ο ΙΑΤΤΥ και αυτο για λιγο, δεν ξερω αν με το δικο μου υγρο θα ειχαν πιο πολυ γευση. πιστευω ομως αν τους εβαζα σε σειρα θα ηταν η εξης.

FAT
IATTY
ΟΔΥΣΣΕΑΣ
Α2.

Ευχαριστω.

Αποσυνδεδεμένος arisagras

  • **
  • 198
  • Φύλο: Άντρας
Πάρε παραπάνω πιπάκια στο βύσμα και γέμιζε το καθένα με το δικο του υγρό, η αλλαγη γεύσης απο εκει και πέρα ειναι αρκετά γρήγορή, το ίδιο κάνεις και στον steam machine με τα ego Πιπακια αν θες, αλλά για να σου δώσει το σύνολο της απόδοσης χρειάζετε το vst

αρα παμε στα 80 φευγα  :bye:ευρω..εε ρε jumbo που σας χρειαζεται :)) jack δαγκωτο

Αποσυνδεδεμένος kjimk

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
rcamizer
Γευση και χτύπημα στο φουλ - φθηνότατος σε σχέση με άλλους

Απλά για μένα ο καλύτερος σε σχέση απόδοση - τιμής

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Ψήφισα και εγώ και πάλι ΑΛΛΟΝ. :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Μέχρι στιγμής 4η θέση ο ΑΛΛΟΝ. :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :bravo_encouragements:

Αποσυνδεδεμένος eftihis.k

  • ***
  • 678
  • Φύλο: Άντρας
εχουν περασει απο τα χερια μου , a2,a2t,oofs,οδυσσεας v2,line ss,did και ψηφιζω με μεγαλη διαφορα τον did.
εχει την καλυτερη γευση και θερμοκρασια ατμου,και πολυ ντουμανι. εκει που υστερει ειναι στο χτυπημα,που εγω προσωπικα δεν το θελω. πολυ κοντα βαζω τον line.

Αποσυνδεδεμένος dimitrisnd

  • *
  • 93
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος artemisvas

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
  • mini provari, steam machine, penelope
 Ψήφισα steam machine για την κομψότητα του,  την αντοχή του ss ατσάλι, (χτύπημα γεύση ντουμάνι τα θεωρώ δεδομένα) και την απλότητα σεταρίσματος.
Επίσης γιατί ταιριάζει απόλυτα με τις ego μπαταρίες και το σύνολο είναι διακριτικό και βολικό ειδικά τώρα το καλοκαίρι (χώραει και στην τσέπη).
 Στην ίδια θέση θα έβαζα και την πηνελόπη μόνο και μόνο για την ανάδειξη της γεύσης που νομίζω ότι υπερτερεί του steam machine.
Τέλος γιατί και οι δύο είναι από ελληνικά μυαλά και χέρια σχεδιασμένοι και κατασκευασμένοι  :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 02, 2012, 20:57 από artemisvas »

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Εχω ενα Steam masine και μου αρεσει γιατι ειναι πανευκολος στο σεταρισμα του και παιζει με οποιαδηποτε αντισταση. Πιστευω δε οτι μπορει να τον χρησιμοποιηση ευκολα ενας καινουριος ατμιστης χωρις το παραμικρο προβλημα με πολυ καλα αποτελεσματα. :yes: :yes: :yes: ξεχωρα και ηποιοτητα κατασκευης του που θεωρω οτι ειναι κορυφαια :thumpup: :thumpup: :thumpup: 

Η ψηφοφορια αυτη δεν μπορει να δειξει και πολλα πραγματα, μιας και δεν εχουν δοκιμαστει ολοι απο ολους , για να δωσει ενα εγκυρο αποτελεσμα.
Νομίζω τα λέει όλα !!!  :respect_hat:  :respect_hat:

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας

Οταν γινεται διαγωνισμος για το καλυτερα αυτοκινητο της χρονιας,
δεν μπορει οι συμμετεχοντες να τα εχουν οδηγησει ολα.

 :hmmm: :hmmm: :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Εκει οι κριτές είναι δημοσιογράφοι που τα ΕΧΟΥΝ οδηγήσει ολα.
Εδω απλά λέμε ποιος μας αρεσει περισσότερο απ οποιους και αν εχουμε δοκιμασει.
Η αν μας αρέσει ο μονος που εχουμε δοκιμασει.
Η αυτός που ακουσαμε οτι είναι καλος! :tongue_smilie:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 348 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 264 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21837 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 283329 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209279 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 67959 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 176054 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314825 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15046 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126192 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94976 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4927 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix