vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

123 επισκέπτες, 2 χρήστες
Buliwyf, Tol1as

Twitter

Τι ατμοποιητή προτιμάτε, ιδιοκατασκευής-επισκευάσιμο ή εμπορίου?

Αποσυνδεδεμένος soulpe

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής απο 10/12/2012
Εδώ και 6 μήνες μόνο επισκευάσιμους ....

Μόνο τον πρώτο μήνα ατμίσματος εκανα χρήση εργοστασιακών...

Αποσυνδεδεμένος MAdKetch

  • **
  • 126
  • Φύλο: Άντρας
  • Foggatti Hybrid LE - Poldiac Hybrid V2
Μόνο την πρώτη βδομάδα ατμίσματος έκανα εργοστασιακό. Με το που δοκίμασα τον πρώτο μου επισκευάσιμο (DID), έπαθα πλάκα με τη γεύση και από τότε μόνο επισκευάσιμους.

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
diver-killer.    τπτ αλλο.

Αποσυνδεδεμένος ROD

  • **
  • 221
  • Φύλο: Άντρας
Εργοστασιακούς για τρεις λόγους.
1) δεν πιάνουν τα χέρια μου με τίποτα. Δυσκολευομαι με αντιστάσεις και τέτοια
2) μόλις ξανααρχισα το ατμισμα και δεν θέλω να κανω η να μου κάνουν κανένα λάθος σεταρισμα στον α2τ που έχω και μου έρθει υγρο η καμένο. Μπορει να ανάψω τσιγάρο μετα.
3) απο οτι κατάλαβα αυτές τις λίγες μέρες απο την επιστροφή μου και μετα, η απόσταση  μικραίνει . Τουλαχιστον με τον α2τ που χρησιμοποιουσα. Καμία σχέση οι τωρινοί εργοστασιακοί με τους παλαιούς 510 και egot (αν θυμάμαι καλα το όνομα). Με τον καιρο , ίσως πειραματιστώ.

Αποσυνδεδεμένος KatsikoSkulo

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Υπέρ των εργοστασιακών-εμπορίου γιατί δυστυχώς δε μπορώ τη βαβούρα ένωνε σύρματα με/χωρίς αντίσταση, μέτρα εκατοστά αντίστασης, κάψε πλέγματα, κάνε μουσακά κτλ.
Θέλω τουλάχιστον προς το παρών κάτι πιο μπάμ μπάμ τύπου protank που φτιάχνεις την φυτιλοαντίσταση χωρίς να κάψεις πολλές θερμίδες.
 :tongue_smilie:



Αποσυνδεδεμένος stavros66

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
επισκευασιμοι δαγκωτο

Αποσυνδεδεμένος ex-prince

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Ξεκίνησα και συνεχίζω με επισκευάσιμο...έχω και έναν εργοστασιακό κάβα χωρίς να έχει χρειαστεί ακόμα.

Αποσυνδεδεμένος bill1960

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
ξεκίνησα με του εμπορίου έχω τώρα iatty και sofia και ένα protank v2

Αποσυνδεδεμένος spkok

  • **
  • 448
  • Φύλο: Άντρας
Eπισκευάσιμους εδώ και 20-25 ημέρες, καμμία σχέση σαν απόλαυση, αλλά παιδεύομαι....που θα πάει όμως...
Και κάποιους ce3 όταν τα σεταρίσματα αποτύχουν και έχω κουραστεί για να ξαναπροσπαθήσω

Αποσυνδεδεμένος Bensoz

  • **
  • 128
  • Φύλο: Άντρας
  • It's kinf of FUN to do the impossible
Ebaron dripper !!!!!!

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk now Free


Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
εδω και 1 χρονο μονο επισκευασιμους,αρκετα χρηματα πεταξα στις κινεζοσαβουρες που μια δουλευαν μια οχι,οσο για την αποδοση καμμια σχεση

Αποσυνδεδεμένος gpanos

  • **
  • 248
  • Φύλο: Άντρας
Εδώ και λίγο καιρό μόνο επισκευάσιμους γιατί είναι πιο ποιοτικοί και δίνουν ανώτερη ποιότητα σε όλα τα επίπεδα στο άτμισμα. Επίσης μπορείς να τους στήσεις ανάλογα με τα γούστα σου. Κρατάω κάνα δύο του εμπορίου μόνο για backup.

Αποσυνδεδεμένος pjdb

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
  • A NON PROVARI OWNER
χρησιμοποιω επισκευασιμους (4).Εχω βεβαια καποιους εργοστασιακους(αγοραμανια)'Αλλα τελευταια εχω εναν μεταλικο εργοστασιακο με ce4 αντισταση που δινει ωραια γευση και ντουμανι. :confused1:

Αποσυνδεδεμένος sakis7

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
  • 'Οτι πετά δεν κάνει μέλι!
Επισκευασιμους γιατι εκτος του δικου μας στησιματος μπαινουν και υλικα (συρματα φυτιλια μες) . Αρα η ποιοτητα τους εξαρταται απο εμας.Οσοι θελουν τα καλυτερα υλικα στον ατμοποιητη τους ,απλα τα εχουν!
Η φτηνια τρωει τον παρα ! Πολυ σοφο!!

Αποσυνδεδεμένος SAn

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
και τα 2.. αναλογα την περίπτωση.. δεν μπορώ να παω στη δουλειά με την κουμούτσα  ;D :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 571740 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1762 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 7923 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1121421 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 652 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 365 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326489 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8535 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297502 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827501 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511399 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9533 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios