vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

250 επισκέπτες, 1 χρήστης
lagoudakis

Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος

Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #150 στις: Απριλίου 27, 2012, 02:52 »
Είμαι σίγουρος πως δεν έχεις ανάγκη γιατί δεν είσαι χθεσινός  ;)
Άνετα θα τα καταφέρεις όπως και ΄χει έτσι κι αλλιώς  8)


ΥΓ Στο περίπτερο που όλο πας μην είναι για τίποτα άλλο  ;)

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #151 στις: Απριλίου 27, 2012, 03:00 »
Είμαι σίγουρος πως δεν έχεις ανάγκη γιατί δεν είσαι χθεσινός  ;)
Άνετα θα τα καταφέρεις όπως και ΄χει έτσι κι αλλιώς  8)


ΥΓ Στο περίπτερο που όλο πας μην είναι για τίποτα άλλο  ;)
για να είμαι ειλικρινείς ψιλογουσταρω το μωρο  8) δεν ειναι οτι μου πεφτει μικρο  :nope: αλα ημουν αραχτος 5-6 μηνες κ εχω ξεχασει το μπλα μπλα μου  :( :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #152 στις: Απριλίου 27, 2012, 03:02 »
Πες τα μας λοιπόν !!!!!! με κατατρόμαξες  :)) :))
Πάντως το τσιγάρο μην το σκέφτεσαι καθόλου για θα σε  :fight_shot_thickgun:

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #153 στις: Απριλίου 27, 2012, 03:12 »

.....Σημερα ειπα να κανω ενα πουρο μετα απο μερικους μηνες. Επειδη σκεφτηκα οτι θα μου βρωμαει πηρα ενα αρκετα καλο, ακριβο και αγαπημενο. Τελικα δεν το ευχαριστηθηκα οποτε μαλλον και πουρα τελος για μενα...
Καλά να πάθεις..... :laugh1: :laugh1: :laugh1: :lotpot: :lotpot: :lotpot:

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #154 στις: Απριλίου 27, 2012, 03:21 »
 :laugh1:ναι ηθελε και ακριβο  :laugh1: :lotpot: :heat:βρε μπας και ειναι γειτονας ? γιατι ειναι ενα αστερι !!! που εχει το μαγαζι  :hmmm: και δεν το σκεφτηκα νοριτερα  :wall: εκει θα πηγαινοερχομαι τωρα  ;D

Αποσυνδεδεμένος captaincolly

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #155 στις: Απριλίου 27, 2012, 03:28 »
Παρόλα αυτά να 'χεις υπ' όψιν σου ποτέ μα ποτέ μην υποτιμήσεις το τσιγάρο ότι το ελέγχεις
γιατί αν νομίσεις κάτι τέτοιο θα σε παρασύρει και θα σε ξαναβάλει στα ίδια κακοτοπιά  ;) ;)
αυτη η κουβεντα φιλε ειναι πολυ σοφή, μπαινω στον 4ο μηνα ατμισματος και λογω του οτι εκοψα πολυ ευκολα το κτ απο την πρωτη κι ολας μερα, εκανα 1 απο περιεργεια στο 10ημερο, κανα δυο μετα με παρεα και αλκοολ, και μια χοντρη τωρα το πασχα που εκανα καμια 10ρια απανωτα :wall:...απο τωτε κανω 1 με 2 κτ καθημερινα και καταλαβαινω οτι εχω πεσει στη λουμπα ακριβως που περιγραφεις Γιαννη.
Πραγματικα αυτα τα 2 τσιγαρα με δυσκολευουν πιο πολυ στο να τα αποφυγω απ'το πακετο 25 χρονων που το εκοψα μαχαιρι!
Το καλο ειναι οτι μετα απο want αρχικα και επειτα τιτανα πεσανε στα χερια μου χτες μερικα κομματια ce4 και αλλαξε πολυ προς το καλυτερο η ατμιστικη απολαυση που ειχε καπως ατονισει.
Μακρια παιδια ειναι πολυ υπουλος αντιπαλος, παιξετε με γευσεις, με ατμοποιητες αλλα οσο μπορειτε μακρια αποφυγετε δοκιμες στο μηνα, στο 6ξαμηνο, ας χρονησουμε πρωτα και βλεπουμε...
Δεν μ'αρεσει αυτος ο τιτλος γι'αυτο εγραψα, πρεπει να γινει υπουλο χτηκιο μετά από 1 μήνα ατμίσματος

Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #156 στις: Απριλίου 27, 2012, 03:35 »
Το έχω πεί και άλλη φορά να μην υποτιμάς το τσιγάρο και το βλέπεις σαν σύμμαχο
σε θέματα που σε απασχολούν, είναι εχθρός! και επειδή την έχω "πατήσει" στη ζωή μου
2 φορές -την τελευταία- παρόλο που το είχα κόψει 2 χρόνια , όσα δεν κάπνισα τα κάπνισα
μέσα στους επόμενους μήνες μαζεμένα με πούρα για 2 χρόνια!!!  :'( :'(
Για τώρα είμαι σίγουρος τουλάχιστον αλλά όχι χωρίς τη βοήθεια του η.τ. και ας λένε
κάποιοι ότι θέλουν  ;) ;)

Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #157 στις: Απριλίου 27, 2012, 04:21 »
:laugh1:ναι ηθελε και ακριβο  :laugh1: :lotpot: :heat:

 :-[ :-[
 
απλα σκεφτηκα να παρω καποιο καλο γιατι ειχα μηνες να κανω, οποτε ειπα.. αν δε μου αρεσει, να μη νομιζω οτι φταιει αυτο  :-[ :-[ :-[
κριμα, θα μπορουσα να παρω κανα υγρο με τα λεφτα τωρα που το σκεφτομαι. βεβαια αν δεν παθαινα, δεν θα μαθαινα    :-\ 
εντωμεταξυ πλακωσα τις τσιχλες και το πλυσιμο χεριων για να φυγει η βρωμα  :))


captaincolly 
ο want ειναι μουφα, δυστυχως κι εγω μ'αυτον ξεκινησα και ειχα πολλα προβληματα αλλα ευτυχως δεν το εβαλα κατω. τωρα με τον ego-t και τριμπεκα για υγρο, ειμαι 100% ικανοποιημενος  :thumpup:
τωρα κοιτα, 1-2 τσιγαρα τη μερα εχουν το προβλημα οτι ευκολα σε εναν καπνιστη μπόρουν να γινουν 4--5 τη μερα, και μετα 9-10 τη μερα κοκ.... οποτε καλο ειναι να τα κοψεις κι αυτα..... σκεψου, σε μια στιγμη αγχους-εκνευρισμου κλπ θα πεις "α το εκανα το τσιγαρο μου για σημερα, δεν κανω αλλο";; δυσκολο μου φαινεται.  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος savix

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #158 στις: Ιουνίου 01, 2012, 10:11 »
και εγω μετα απο ενα μηνα ατμισματος μου μιριζει πολυ ασχημα το κανονηκο τσιγαρο και αν αναψω κανονικο στην πρωτη τζουρα το εχω σβησει

Αποσυνδεδεμένος geost2012

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #159 στις: Ιουνίου 01, 2012, 11:16 »
Δεν είναι κακό αν σου μπει η ιδέα να αναψεις ένα, θα σου φύγει και θα παει απο κει που ήρθε με αποτέλεσμα να σε κάνει ακόμη πιο σίγουρο που έχεις σταματήσει το κάπνισμα, το ίδιο έπαθα και εγώ μετα απο 3 μήνες συγκεκριμένα και δεν έκανα, δεν άντεξα δηλαδή, πάνω απο 2 τζουρες :)

Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #160 στις: Ιουνίου 05, 2012, 11:11 »
Παιδιά να πω κάτι από προσωπική εμπειρία για όποιον θέλει να ανάψει τσιγάρο ας μυρίσει κοντά σε ένα τασάκι και θα καταλάβει πολλά !!!! να δω θα ανάψει μετά ή θα κάνει εμε...ό  :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος arnokouros

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
  • **ΑΤΜΟΤΟΥΡΜΠΙΝΑΣ**
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #161 στις: Ιουνίου 05, 2012, 11:22 »
απο τη δικη μου εμπειρια μπορω να πω οτι θα σιχαθεις το τσιγαρο αν απεχεις πανω απο 20 μερες και το αντικαθιστας με το η.τ.

εγω προσωπικα που κανω η.τ και 2 φορες την εβδομαδα παρασύρομαι απο φιλους,απο ξυδια και απο μπυριτσες και καπνιζω κ.τ μπορω να πω οτι ουτε μου μυριζει,ουτε μου βρωμάει αλλα το απολαμβάνω κιόλας!

αρα το βασικο ειναι εξολοκληρου αποχη απο το κ.τ!
ετσι μονο θα γινει δουλεια! :yes:

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #162 στις: Ιουνίου 05, 2012, 17:38 »
απο την πρωτη μερα που αρχισα η.τ το ειχα κοψει μαχαιρι και για 3 μηνες δεν ειχα κανει ουτε ενα.....μια κυριακη που πηγεναν ολα στραβα με το η.τ απο ατμο απο μπαταριες απο φορτιστες μπηκα στο τρυπακι και αναψα ενα κ.τ....στην 3 τζουρα το πεταξα....την επομενη το επαιξα δυνατη και ξαναναψα....εκανα το μισο....τωρα μετα απο ενα μηνα εχω κανει 3-4 κ.τ και κρατιεμαι με το ζορι να μην αναβω καθε πρωι με τον καφε.......ας μην το υποτιμαμε αυτο ειναι αληθεια.....ευκολα σε βαζει στο τρυπακι του....

Αποσυνδεδεμένος ManosRadX

  • **
  • 152
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #163 στις: Ιουνίου 07, 2012, 20:48 »
Καλησπερα παιδες!
Εγω κλεινω ενα μηνα ατμισματος και περα απο 4-5 τσιγαρα την πρωτη και δευτερη μερα δεν ειχα κανει μεχρι την προηγουμενη βδομαδα, οπου πηρα ενα πακετακι  Lucky Strike για να πειραματιστω!
Λοιπον ανετα εκανα 2 οσο ημουν εξω (ακουω που λενε πολλοι οτι τους βρωμαει το κ.τ. τωρα και δεν το αντεχουν!Εμενα παντα μου βρωμουσε αλλα εκανα  :)) οποτε δεν κολλαω εκει )
Απο κει και περα εχω ενα κακο, δεν μου αρεσει να πεταω οτι αγοραζω και επειδη δεν μπορεσα να το ξεφορτωθω κρατησα το πακετακι. Εχω κανει αλλα 6 κ.τ απο τοτε, μεσα σε 4-5 μερες.
Ξεκινωντας το η.τ. δεν ειχα σκοπο να κοψω το κ.τ. αλλα ετσι οπως παει το κοψα (καλο ειναι αμα το κοψω εντελως και δεν αλλαξω γνωμη)
Παντως νιωθω οτι δεν το εχω αναγκη ομως σε ενα πραγμα το παραδεχομαι το κ.τ. οταν ειμαι χαλια ψυχολογικα και κανω ενα ειναι σαν να παιρνω ανασα, δεν ξερω αν το νιωθατε και αλλοι ετσι. (κατι που δεν το χω νιωσει με το η.τ. )

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #164 στις: Ιουνίου 08, 2012, 03:15 »
Πόση νικοτινη κάνεις με το ηλεκτρονικό και πόσα ml την ημέρα?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342117 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206379 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541292 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30965 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50066 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597104 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357610 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11431 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192930 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1239 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1217 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591634 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios