vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

246 επισκέπτες, 1 χρήστης
lagoudakis

Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος

Αποσυνδεδεμένος vougiouklakis

  • ***
  • 565
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #135 στις: Απριλίου 25, 2012, 17:10 »
εκανα την μερα δυο πακετα τσιγαρα 25αρια και βαρια! μετα απο 4 μηνες ατμισματος προσπαθησα να δοκιμασω να κανω ενα τσιγαρο! μου προκαλεσε μεγαλυτερη αηδια και απο την πρωτη φορα που το εβαλα στο στομα μου!! μετα απο 2-3 τζουρες το πεταξα και ουτε να το ξαναδω δεν θελω!  :thumpup:
Και πολυ καλα εκανες....το ιδιο συνεβη και σε 'μενα μετα απο 14 μηνες ατμισματος... ;)

Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #136 στις: Απριλίου 27, 2012, 01:30 »
Την Τριτη ειπα να καπνισω, σχεδον δυο μηνες αφοτου καπνισα τελευταια φορα. Πηγαμε λοιπον με την κοπελα μου για καφε. Αυτη ειναι απο τα πολυ σπανια εκεινα ατομα που κανουν τσιγαρο οποτε πραγματικα τους.. καπνισει χωρις να ειναι εθισμενοι, τουλαχιστον με τον τροπο που ημουν εγω εθισμενος και οι περισσοτεροι που γνωριζω. Δηλαδη ειχε να καπνισει κανα μηνα και δεν το ζητουσε. Την Τριτη λοιπον με το που κατσαμε, μου λεει "σε πειραζει να καπνισω;". Οχι, της λεω, θα κανω κι εγω καμια τζουρα απ'το δικο σου. Μου δινει λοιπον το τσιγαρο, της λεω καπνισε λιγο και μετα θα κανω κι εγω. Εντωμεταξυ αφου πηρε μερικες τζουρες και βρωμισε ο τοπος (καθομασταν διπλα διπλα σε ενα στενο καναπεδακι) συνειδητοποιησα οτι δεν ειμαι τελειως  :idiot1: να το βαλω στο στομα μου αυτο το πραγμα. Τελικα δεν πηρα ουτε μια τζουρα λοιπον παρ'ολο που πραγματικα ειχα ψηθει με τα χιλια. 

Εντωμεταξυ, περα απο καπνιστης τσιγαρων, ημουν και περιστασιακος καπνιστης πουρων :-[. Μην παει το μυαλο σας σε μπουζουκια, γλεντια χριστουγεννιατικα και τετοιες καταστασεις. Για εμενα το πουρο ηταν παντα ειτε μοναχικη απολαυση, ειτε σπανιοτερα απολαυση με μικρη αλλα πολυ εκλεκτη συντροφια σε ιδιωτικο παντα χωρο με ποτο και αγαπημενη μουσικη.
Σημερα ειπα να κανω ενα πουρο μετα απο μερικους μηνες. Επειδη σκεφτηκα οτι θα μου βρωμαει πηρα ενα αρκετα καλο, ακριβο και αγαπημενο. Τελικα δεν το ευχαριστηθηκα οποτε μαλλον και πουρα τελος για μενα...

Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #137 στις: Απριλίου 27, 2012, 01:50 »
Όπως τα περιέγραφες νόμιζα πως έκανες διαφήμιση "πως να αρχίσεις το τσιγάρο και το πούρο"  :D
αλλά τελικά μπράβο σου που δεν ενέδωσες!  :thumpup:
Παρόλα αυτά να 'χεις υπ' όψιν σου ποτέ μα ποτέ μην υποτιμήσεις το τσιγάρο ότι το ελέγχεις
γιατί αν νομίσεις κάτι τέτοιο θα σε παρασύρει και θα σε ξαναβάλει στα ίδια κακοτοπιά  ;) ;) 

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #138 στις: Απριλίου 27, 2012, 02:05 »
 εγω παιδες μετα απο 4 μηνες ουτε μια ρουφηξια για δοκιμη  :yes: εδω και 3-4 μερες ολο στο περιπτερο πηγαινοερχομαι  :wall:γυριζω με καμια τσικλα η εφημεριδα,ο εγωισμος και το πεισμα με κραταει   :confused1: :(

Αποσυνδεδεμένος gioupi

  • ***
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #139 στις: Απριλίου 27, 2012, 02:10 »
agialas γιατι δυσκολευεσαι με το ΗΤ, αν επιτρεπεται ?

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #140 στις: Απριλίου 27, 2012, 02:15 »
agialas γιατι δυσκολευεσαι με το ΗΤ, αν επιτρεπεται ?
μαλλον οσο το σκεφτομαι  :hmmm: κατι παιζει με τα υγρα μου  :yes: τωρα τελευταια δεν το ευχαριστιεμαι  :yes:τι προβαρι τι βολτ τι 18αρια τιποτα  :(

Αποσυνδεδεμένος gioupi

  • ***
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #141 στις: Απριλίου 27, 2012, 02:20 »
Aλλαξε υγρα, φτιαξε και μονος σου αν κανεις κεφι την μαγειρικη, παιξε με τις γευσεις, η ποικιλια βοηθαει γενικως, ειναι ευκολο το μπουχτισμα με μια μονο γευση. ;)

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #142 στις: Απριλίου 27, 2012, 02:27 »
Aλλαξε υγρα, φτιαξε και μονος σου αν κανεις κεφι την μαγειρικη, παιξε με τις γευσεις, η ποικιλια βοηθαει γενικως, ειναι ευκολο το μπουχτισμα με μια μονο γευση. ;)
δεν νιώθω κτύπημα και τσιγαριλα,   οταν ανεβαζω pg πε πιανει ο λεμος μου  :yes: καπου στην αναλογια πρεπει να την βρω τωρα ειμαι 50/50 :confused1:

Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #143 στις: Απριλίου 27, 2012, 02:27 »
μαλλον οσο το σκεφτομαι  :hmmm: κατι παιζει με τα υγρα μου  :yes: τωρα τελευταια δεν το ευχαριστιεμαι  :yes:τι προβαρι τι βολτ τι 18αρια τιποτα  :(
Εγώ ξέρεις τι θα έκανα: θα έπαιρνα έτοιμα υγρά ας πούμε Tribeca στα 18 mg αλλά τσιγάρο ποτέ !!
πιθανόν να είναι επειδή έχεις συνηθίσει τις γεύσεις αν χρησιμοποιείς φρουτένιες πάρε καπνικές και
το αντίθετο. Όπως και να χει τσιγάρο με τίποτε  :nope:

Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #144 στις: Απριλίου 27, 2012, 02:29 »

Παρόλα αυτά να 'χεις υπ' όψιν σου ποτέ μα ποτέ μην υποτιμήσεις το τσιγάρο ότι το ελέγχεις
γιατί αν νομίσεις κάτι τέτοιο θα σε παρασύρει και θα σε ξαναβάλει στα ίδια κακοτοπιά  ;) ;)


Το ειχα σκεφτει πολυ καλα πριν κανω το πειραμα οτι μπορει να ειναι ριψοκινδυνο αλλα ημουν αποφασισμενος οτι δεν θα ξανακυλησω στο τσιγαρο οπως και να'χει και θα'ναι μονο για μια φορα. Ευτυχως μου βγηκε σε καλο οπως και να'χει. Παντως εχεις δικιο, ισως δεν ηταν ο,τι πιο εξυπνο γιατι περασα και καποιες δυσκολιες για να το κοψω (κυριως απο δικες μου λαθος επιλογες σε ατμοποιητες και υγρα οφειλω να πω)  :-[

Αποσυνδεδεμένος gioupi

  • ***
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #145 στις: Απριλίου 27, 2012, 02:30 »
δεν νιώθω κτύπημα και τσιγαριλα,   οταν ανεβαζω pg πε πιανει ο λεμος μου  :yes: καπου στην αναλογια πρεπει να την βρω τωρα ειμαι 50/50 :confused1:
Ααα καταλαβα, ψαχνεις τσιγαριλα. Προτεινω να την βαρεθεις, να την ξεχασεις και να ψαχτεις αλλου, φρουτα, γλυκα κλπ. :D

Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #146 στις: Απριλίου 27, 2012, 02:35 »
περνάω το ίδιο πράγμα με το που αύξησα την vg :(
μου μπουκώνει τα αισθητήρια και δύσκολα πιάνω γεύσεις μέσα σε 2 ημέρες!
πίσω στην pg :yes:

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #147 στις: Απριλίου 27, 2012, 02:36 »
Ααα καταλαβα, ψαχνεις τσιγαριλα. Προτεινω να την βαρεθεις, να την ξεχασεις και να ψαχτεις αλλου, φρουτα, γλυκα κλπ. :D
καλα καταλαβες  :)) μαλλον αυριο θα παρω ενα ετυμο τσιγαρισιο 18αρι να μου περασει η καψα  :laugh1: και μετα φρουτογλυκα  :yes: σ ευαχαριστω νασε καλα  :bye:

Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #148 στις: Απριλίου 27, 2012, 02:40 »
Η ισορροπία VPG 50/50 είναι μάλλον και σταθερότητα στη γεύση, οι εναλλαγές
σε γεύσεις και η γαστρονομική μαγεία που σου προσφέρουν τα υγρά μάλλον
σε κάνουν να γίνεσαι "άπληστος" γευστικά  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #149 στις: Απριλίου 27, 2012, 02:49 »
Η ισορροπία VPG 50/50 είναι μάλλον και σταθερότητα στη γεύση, οι εναλλαγές
σε γεύσεις και η γαστρονομική μαγεία που σου προσφέρουν τα υγρά μάλλον
σε κάνουν να γίνεσαι "άπληστος" γευστικά  :hmmm:
ναι βρε Γιαννο αλα καποια στιγμη ολοι περναμε αυτη την κριση ειδικα στους 3-4 πρωτους μηνες, το 50/50 δεν νομιζω να σε καλυπτει η κανω λαθος ? :confused1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342117 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206379 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541292 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30965 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50066 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597104 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357610 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11431 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192930 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1239 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1217 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591634 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios