vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

182 επισκέπτες, 1 χρήστης
vougiouklakis

Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος

Αποσυνδεδεμένος mariosnkaryes

  • **
  • 392
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #120 στις: Απριλίου 01, 2012, 19:29 »
Ατμιζω απο αρχες Δεκεμβριου αλλα δυστυχως δεν μπορεσα να σταματησω το κ.τ
το καπνιζα παραλληλα και πολλες φορες μονο κτ.
Μετα απο αρκετη σκεψη αποφασισα να επιστρεψω πισω αλλα παρολα αυτα το ητ θα μου κρατα μια συντροφια οπου απαγορευεται το καπνισμα.
Θελω να ευχαριστησω ολα τα παιδια του φορουμ για την παρεα αυτους τους μηνες και θα μπαινω μεσα οποτε μπορω για να ανταλλαζουμε καμια γνωμη.
Να εισαστε ολοι καλα.
Καλη συνεχεια παιδες....
 :bye:

αααιιιιιιιιιιιιι εχςςςς  ξιφιγιιιιιιιιιιιι ππου πας ωρεεεεεεεεεεεεεε :'( :'( :'( :sign_psyxraimia: :sign_psyxraimia: :nope: :nope:

Αποσυνδεδεμένος TSIRNI

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
  • PAPS MOD+PAPS TANK+ATMOS LAB DIY=ΑΚΑΠΝΟΣ
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #121 στις: Απριλίου 01, 2012, 19:30 »
Γιατι ειναι  πρωταπριλια!!!!!!
χαχαχαχαχαα
Καλο μηνα σε ολους-ες...
Ε τι να σου πω τωρα :eyesplash: :eyesplash:Με ψαρωσες κανονικα,Ολοι στα τρικαλα ετσι ειστε?Αντε παλι καλα που ητανε πλακα.Καλα ατμισματα :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος mariosnkaryes

  • **
  • 392
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #122 στις: Απριλίου 01, 2012, 19:40 »
Γιατι ειναι  πρωταπριλια!!!!!!
χαχαχαχαχαα
Καλο μηνα σε ολους-ες...

τοχςςςςςςςςςςςςς  χαμενο ντιμπππππππππππ μι φαινιτιιιιιιιιιιιιιι θα μας τριλαντσσσσσσ :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος geotron

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #123 στις: Απριλίου 08, 2012, 00:56 »

 κατα τη γνώμη μου, για το αν θα αισθανθείς την ανάγκη να καπνίσεισ κ.τ μεγάλο ρόλο παίζει και το κατά πόσο το η.τ. που έχεις, καλύπτει κάποιες βασικές απαιτήσεις. Αυτονομία μπαταρίας, ποιότητα υγρών/γεύση και ίσως για κάποιους και η εμφάνιση.
από τότε που αγόρασα μπαταριοθήκη και μεγάλης χωρητικότητας μπαταρίες. παράτησα τις ego. μεγαλύτερη αυτονομία και καλύτερο χτύπημα. τώρα δε που πήρα και επισκευάσιμο ατμοποιητή με τρελό ντουμάνι και γεύση, νομίζω οτι είμαι πολύ καλύτερα από πριν.

Αποσυνδεδεμένος tripus

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #124 στις: Απριλίου 08, 2012, 02:51 »
10 μέρες ατμιστής. Δεν δυσκολεύτηκα καθόλου να κόψω το κ.τ. (11 χρόνια καπνό) και από την πρώτη κιόλας μέρα δεν μου έλειπε καθόλου. Μόνο την τρίτη μέρα έκανα ένα κ.τ. που είχα βγει για ποτό έτσι για δοκιμή. Καλό ήταν αλλά αχρείαστο.
Αυτό που μου κάνει άσχημη εντύπωση και ντρέπομαι για τα 11 χρόνια που κάπνιζα είναι η βρώμα των καπνιστών αφού γυρίσουν από το τσιγάρο. Στη δουλειά δεν καπνίζουμε και όταν κάποιος βγαίνει έξω για κ.τ. και γυρνάει, βρωμάει ο τόπος. Δε νομίζω πως αν καπνίσω κανα τσιγάρο μετά από 5 μήνες θα μου φανεί αϊδία, αλλά μιλάω για καπνό. Τα τυποποιημένα τσιγάρα μου φαινόντουσαν πάντα αϊδία και απορώ πως τα καπνίζουν μερικοί  :tongue_smilie:
Επίσης οι γεύσεις του η.τ. δεν παίζονται, και παρότι προτιμώ τις τσιγαρίσιες, δε νομίζω πως έχουν καμία σχέση με κ.τ. Πιο πολύ σε ναργιλέ φέρνουν αν θες να τις συγκρίνεις με κάτι.

Καλή συνέχεια σε όλους και καλά ντουμάνια!

Αποσυνδεδεμένος geotron

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #125 στις: Απριλίου 08, 2012, 08:54 »
Δε νομίζω πως αν καπνίσω κανα τσιγάρο μετά από 5 μήνες θα μου φανεί αϊδία, αλλά μιλάω για καπνό. Τα τυποποιημένα τσιγάρα μου φαινόντουσαν πάντα αϊδία και απορώ πως τα καπνίζουν μερικοί  :tongue_smilie:
Επίσης οι γεύσεις του η.τ. δεν παίζονται, και παρότι προτιμώ τις τσιγαρίσιες, δε νομίζω πως έχουν καμία σχέση με κ.τ. Πιο πολύ σε ναργιλέ φέρνουν αν θες να τις συγκρίνεις με κάτι.
δεν μπορώ να συμφωνήσω περισσότερο! ακριβώς το ίδιο σκέφτομαι και γώ.

Αποσυνδεδεμένος hail

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
  • φορτίζω-γεμίζω-ατμίζω
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #126 στις: Απριλίου 08, 2012, 09:39 »
Αισθάνομαι πως τόσα χρόνια κάποιοι μας κορόιδευαν(καπνοβιομηχανίες μήπως?)
ενώ θέλαμε μόνο τη νικοτίνη μας έδιναν και άλλες 3999 ουσίες
Κρατάμε μόνο τη μία λοιπόν και συμπληρώνουμε με γεύσεις(όποιες αρέσουν στον καθένα)
Βαθιές ανάσες λοιπόν να καθαρίσουν τα πνευμόνια!!  :)
 

Αποσυνδεδεμένος mitsos_82

  • **
  • 236
  • Φύλο: Άντρας
  • Devil Or The Blue Cat's Song
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #127 στις: Απριλίου 08, 2012, 09:48 »
Έτσι... :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #128 στις: Απριλίου 08, 2012, 10:02 »
ειναι για ποικιλια  το η,τ εχει γευσης το κ.τ εχει ουσιες   :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος geotron

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #129 στις: Απριλίου 08, 2012, 10:05 »
αμ  άλλος μυθος, "καφε χωρις τσιγάρο δε γίνεται" ? ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ! με ότι γευσεις θες!!!!

Αποσυνδεδεμένος menelaos007

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΤΜΟΣ vs ΚΑΠΝΟΣ...1-0
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #130 στις: Απριλίου 08, 2012, 10:06 »
Πραγματικά απορώ πως το κάπνιζα :confused1: :dontknow:
σε λίγες μέρες κλείνω μήνα και ούτε περνάει απο το μυαλό μου να ξαναβάλω στο στόμα μου κ.τ. :yes:
Ο εφευρέτης του η.τ. πιστεύω πρέπει να προταθεί για Nobel :thumpup:

Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #131 στις: Απριλίου 08, 2012, 10:10 »
Αισθάνομαι πως τόσα χρόνια κάποιοι μας κορόιδευαν(καπνοβιομηχανίες μήπως?)

Μετά από τη σταύρωση ακολουθεί ...η αποκαθήλωση  :D :D

Αποσυνδεδεμένος omavros

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμιστε...χχχ... γιατι χανομαστε
Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #132 στις: Απριλίου 09, 2012, 17:21 »
Καλησπερα και απο εμενα μετα απο 1 μηνα ατμισματος δοκιμασα μια τζουρα απο κ.τ.βρωμα... απιστευτη  εννοειται οτι δεν εκανα αλλη τζουρα.τωρα περιπου στον 1 1/2 μηνα ατμισματος χαμηλης νικοτηνης ειπα να κοψω και το ατμισμα ειμαι στη δευτερη μερα τωρα κραταω ακομα. :angel:

Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #133 στις: Απριλίου 09, 2012, 22:27 »
εκανα την μερα δυο πακετα τσιγαρα 25αρια και βαρια! μετα απο 4 μηνες ατμισματος προσπαθησα να δοκιμασω να κανω ενα τσιγαρο! μου προκαλεσε μεγαλυτερη αηδια και απο την πρωτη φορα που το εβαλα στο στομα μου!! μετα απο 2-3 τζουρες το πεταξα και ουτε να το ξαναδω δεν θελω!  :thumpup:

Απ: Κανονικό τσιγάρο μετά από 1 μήνα ατμίσματος
« Απάντηση #134 στις: Απριλίου 25, 2012, 17:03 »
Ο εφευρέτης του η.τ. πιστεύω πρέπει να προταθεί για Nobel
Σαν ευρεσιτεχνία ναι αλλά ποιος να τον βραβεύσει το Εβραϊκό λόμπι  ::) ::)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342116 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206378 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541283 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30961 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50064 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597100 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357607 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11430 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192929 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1238 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1215 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591630 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios